Przyklejony Inferno oddam vs. Miskov [GRD] & NarImmor [GWOLF] & oXe [BEGIN] & wandal [LUMP] #30 & fakin [B A] - 1474% TOP1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Inferno oddam vs. Miskov [GRD] & NarImmor [GWOLF] & oXe [BEGIN] & wandal [LUMP] #30 & fakin [B A] - 1474% TOP1 ACS

    Witam,

    Jak juz pewnie czesc z Was zauwazyla nastapilo 'male' trzesienie ziemii na naszym unii i napewno zastanawiacie sie jak to sie stalo iz lowca stal sie ofiara :D

    Historia ta siega paru tygodni wstecz gdy polowalem na gracza Kopytko - niestety bezskutecznie, i tylko cud ocalil moja flote przed zlapaniem jej na powrocie. Fakt ten postanowilismy wykorzystac na swoja korzysc szczegolnie iz Kopytko zaczal sie wygrazac i przeniosl flote na mini bunkier.
    Nie wiedzielismy jedynie kto jak i czy bedzie kontrowal. Tak czy inaczej w przyplywie szatanskiej weny zebralo sie pare okolicznych flot (tu podziekowania dla Oxe, Fakin'a, Wandal'a oraz Narimmor'a) pod dwodztwem lowcy payWolfow :D

    Efekt zaskoczyl nas wszystkich, spodziewalismy sie Kosiora lub Dzejsona wraz z wesola kompanija. A tu prosze, niespodzianka pomimo paru skanow od dwoch poprzednich na lowy wybral sie Inferno ;]

    Zlom zostal zabezpieczony w calosci.

    Koszt calej akcji nie wliczajac morza czy tez nawet ocenu spalonego deu na duuuzy plus.
    + 10 do fejmu za zloma top1 na top1 :E


    Oczywiscie calej akcji towarzyszyla kupa smiechu i nerwowki - szczegolnie z mojej strony bo musialem podlozyc swoja glowe pod topor :D


    okok... dosc pieprzenia... reszta zostanie przemilczana lub opowiedziana przez reszte ;)


    pozdrowienia dla Marcoosa, CPR oraz R1 RN22
    oraz moich 'obroncow' Nariego, ktory byl mozgiem akcji, oraz pozostalych katow Wandala, Oxe oraz Fakina!







    Dnia 07-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Inferno oddam
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5.000
    Krążownik 700
    Okręt wojenny 2.649
    Pancernik 3.382
    Sonda szpiegowska 400
    _________________________________________

    Obrońca Miskov [GRD]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 4.454
    Ciężki myśliwiec 17
    Krążownik 459
    Okręt wojenny 626
    Niszczyciel 100
    Pancernik 1.264
    _________________________________________

    Obrońca NarImmor [GWOLF]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 21.740
    Ciężki myśliwiec 43
    Krążownik 3.700
    Okręt wojenny 981
    Recykler 1
    Niszczyciel 212
    Pancernik 1.551
    Duży transporter 1
    _________________________________________

    Obrońca oXe [BEGIN]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 10.008
    Ciężki myśliwiec 502
    Krążownik 1.000
    Okręt wojenny 1.000
    Recykler 1
    Niszczyciel 2
    Pancernik 898
    _________________________________________

    Obrońca wandal [LUMP]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 15.254
    Ciężki myśliwiec 37
    Krążownik 841
    Okręt wojenny 855
    Recykler 1
    Bombowiec 174
    Niszczyciel 78
    Pancernik 687
    _________________________________________

    Obrońca fakin [B A]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 4.445
    Ciężki myśliwiec 71
    Krążownik 408
    Pancernik 2.133
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Inferno oddam
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Miskov [GRD]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.470 ( -984 )
    Ciężki myśliwiec 15 ( -2 )
    Krążownik 444 ( -15 )
    Okręt wojenny 626 ( -0 )
    Niszczyciel 100 ( -0 )
    Pancernik 1.264 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca NarImmor [GWOLF]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 17.099 ( -4.641 )
    Ciężki myśliwiec 36 ( -7 )
    Krążownik 3.567 ( -133 )
    Okręt wojenny 980 ( -1 )
    Recykler 0 ( -1 )
    Niszczyciel 212 ( -0 )
    Pancernik 1.550 ( -1 )
    Duży transporter 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca oXe [BEGIN]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 7.859 ( -2.149 )
    Ciężki myśliwiec 408 ( -94 )
    Krążownik 967 ( -33 )
    Okręt wojenny 1.000 ( -0 )
    Recykler 1 ( -0 )
    Niszczyciel 2 ( -0 )
    Pancernik 898 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca wandal [LUMP]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 11.900 ( -3.354 )
    Ciężki myśliwiec 32 ( -5 )
    Krążownik 798 ( -43 )
    Okręt wojenny 854 ( -1 )
    Recykler 1 ( -0 )
    Bombowiec 174 ( -0 )
    Niszczyciel 78 ( -0 )
    Pancernik 687 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca fakin [B A]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.480 ( -965 )
    Ciężki myśliwiec 52 ( -19 )
    Krążownik 386 ( -22 )
    Pancernik 2.133 ( -0 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 487.110.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 56.999.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 87.526.800 metalu i 59.914.200 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -249.665.000
    Kryształ: -185.315.000
    Deuter: -52.130.000
    agresor stracił łącznie 487.110.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: 45.435.800
    Kryształ: 45.515.200
    Deuter: -509.000
    obrońca zyskał łącznie 90.442.000 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Miskov ().

  • Ehhh, spodziewałem się trochę innego agresora no ale skoro Inferno poleciał to aż żal było cofać. Dexu tak dużo nie spaliliśmy bo floty leciały na dość niski procent. (no chyba że fakin, ale on zawsze daje z siebie 200%) Ogólnie mam nadzieję, że Inferno nie będzie miał za złe, że wraca w reckach byłego sojusznika. Akcje uznaję za udaną. Największe pokłony oczywiście dla Nariego, to on był głównym organizatorem :rumieniec: Każdy coś tam dał od siebie. Nie było tak, że Nari poleciał a reszta tylko na doczepkę! :E Miskov, dzięki za wymianę zaufania ]:-D Ja zaufałem Tobie (doleciałem na podstawkę jako pierwszy z naszej 4rki), a Ty zaufałeś nam.

    Pozdrawiam wszystkich którzy to czytają :* Do zobaczenia w następnym temacie!


    wyrzym :noob:
    People fake a lot of human interactions, but I feel like I fake them all, and I fake them very well. That's my burden, I guess.
  • GIcik Miskov, akcja zaplanowana na inferno jak nalezy, nie wiem tylko po co brales te boty, prawie ci akcje skaktusili :|

    Akcja glowna sie niestety nie udala, tu mial w reckach byc tez Miskov wiec podwojny szacun ci sie nalezy ze sie nie dales im wyrolowac ^^
  • Wypada się wypowiedzieć :)
    Przede wszystkim parę słów od Inferno, który kończy przygodę z ogame (ma nadzieje, że na zawsze):
    jak bedziesz St wstawiac to pozdrow i pozegnaj uni ode mnie, ja probuje skonczyc z ogame raz na zawsze :d

    undefined


    Jako, że postanowiłem zrobić sobie mały urlop, a szkoda floty wysyłać na byle fs'a - zaplanowaliśmy akcję na weekend. Miskov napisał mi, że podejrzewa, że Kopytko współpracuje z Dzejsonem i lewakiem, wiec siup. Podstawiamy się pod powrót floty z ataku w biały dzień :D Myśleliśmy, że faktycznie poleci lewak lub Dzejson - Miskov pisał, że tylko oni skanowali. Nagle pojawił się tylko jeden atak - od Inferno, natomiast pozostali nie polecieli (szkoda, bo byłoby więcej st i zysku). Złom cały zabezpieczony. Pozdrowienia dla znajomych i buddy. Szczerze mówiąc sam raz wystawiłem się na Inferno, lecąc do Adisa - organizowałem wtedy podstawkę i liczyłem, ze skontruje. Adis jednak zbyt bardzo mnie lubi i zwyczajnie napisał wiadomość, że szkoda czasu. Pozdrawiam go z tego miejsca :) Wracam grillować :)
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NarImmor ().

  • totalny brak honoru ze strony obrońców. szykowali i zrealizowali akcje na swojego kumpla który im pomagał w wielu akcjach
    Wstyd :) Kolejny raz zdradzacie sojuszników
    For the rest, I have to say to you
    I will dream like the God
    ...And suffer like all the dead children...


    Kupie dex i metal uKallisto
    Info priv acc Inarius
  • @up
    Mogłeś lecieć. Po cichu liczyłem, że to Ty będziesz w tych reckach... Nawet żeśmy DT wysłali na moona miskova (na atak) żeby pozbierać złom z Ciebie :-/ No cóż. Życzę Ci aby kiedyś Ci się udało nas zapakować. Tyle nieprzespanych nocy i codzienne skany o 3-4 nad ranem kiedyś Ci się odpłacą :}
    P.S. Kiedy postawisz lotke w 7 gali? :E Sprawdzam codziennie i nadal nie ma :-/
    People fake a lot of human interactions, but I feel like I fake them all, and I fake them very well. That's my burden, I guess.
  • Inar, ktos kto uchodzi za najwieksza szuje na ogame.pl nie powinien wspominac nic o honorze.
    Z Inferno mialem jasne powiedziane, ze nie mamy zadnego paktu, podobnie jak nie mam go z innymi osobami. Inferno dwa razy minimum chcial sie pod nas podstawiac. Akcja nie byla planowana na niego, ale ze on polecial - coz.
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU
  • No coż.. Panowie czapki z głów.

    Inferno... klasa sama w sobie.. . nikt na uni nie powie, że nie umiesz w to grać więc mimo tego potknięcia jak chcesz z tym skonczyć to poprostu wciśnij X w prawym górnym rogu i powodzenia w rl.

    Inar... wracaj do kurnika.
    10 lat gry w Ogame...
    200 Starć Tytanów...
    Tysiące wspomnień...

    N C - Kalisto, H GROUP u45,u49 - all top 10
    Supek, DILDO VAGINS, The Suppressor

    OGAME - OFF
    ( 2006 <- :roll: -> 2016 )
  • Kolejny raz zdradziecka akcja oO ten ostatni raz to bylo wtedy co wyslalismy same dt zeby przeszkodzic Mirwalovi w zabraniu od ciebie 300mln surki za 350zl? :D czy o czyms innym wspominasz? ^^
    Prowadzenie 15 kont na uni luzik, pushe ok, bany na kadzdym uni za kretactwo pewnie, klamanie w zywe oczy w kolo, najwazniejsze miec ten ... "honor" :D

    up: jeszcze rozdwojenie (albo rozpiatnienie...) jazni, gadanie sam z soba w st na roznych kontach, co to przy tej niehonorowej akcji ;D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wyrzymo ().

  • Tak ja za Wyrzymo nie przepadam to teraz z nim bym się wódki napił po tych wypowiedziach !! Inar spinasz się jakbyś to ty stracił flotę, a może jednak straciłeś tylko nikt o tym nie wie :P błyśnij tak na Taurusie po tym jak bana ci zdejmą za push:P

    Gratki dla złomujących bo uni ładnie zatrzęsło...Mrozu miał rację że Nari dużo potrafi !!
    Monster Man vel Pasta U64 - TOP 40 OFF!!!!
    Monster Man U66 - TOP 12 - ON
    Monster Man U Kallisto - TOP 7 - ON

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Monster Man ().

  • Ani razu nie leciałem nigdzie z Inferno... No w sumie raz leciałem na mirwala ale przedłużył ASC i z TOP1 ASC zrobiło się TOP1 [ciach] XD
    Jako że byliśmy w jednym sojuszu całkiem niedawno to nie brałbym pod uwagę podstawki akurat na niego. Akcja była od jakiegoś czasu planowana na inną osobę, a że Inferno się nawinął a dana osoba nie....to po ki grzyb miałbym zawracać? Miałbym sprzedać typków z którymi 2 miesiące siedzę na jednym kanale dla gościa z którym przez raptem tydzień byłem w sojuszu? Nawet jakbym wycofał to i tak by go pozbierali, tyle że z większymi stratami. Wyszło jak wyszło. Kto inny miał w tych reckach wracać. A Ty bandziorze...nie wyzywaj mnie od śmieciów, bo grasz turbo nieuczciwie, pierdylion pushkont + boty.... i w dodatku rozbiłem z 7kk floty na Twoich pushkontach. Raz się zagapiłem, raz żeś z dupy 2kk wr wytrzasnął, trzeci raz nie lecę, bo pewnie zastanę 2k plazm.... Nie ma co się oszukiwać, każdy na swój sposób kombinuje, ale Ty srogo przeginasz pałę :quasi:
    Moderator Tygrys`glodny:
    Upominam za pseudocenzurę.
    People fake a lot of human interactions, but I feel like I fake them all, and I fake them very well. That's my burden, I guess.
  • inar, te 350PLN musialo cie ostro zabolec, skoro teraz tak ziejesz jadem... :D czy moze to ciebie tutaj zlomneli? bo ciezko znalezc powod tego podniecania sie w tym ST :D niby nie grasz i z zadnym kontem na tym uni nie masz nic wspolnego, ale podejrzanie na biezaco jestes ze wszystkim ^^

    edit: a no i zeby nie zapomniec - graty % i przetapiajcie na co tam chciecie :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Valice ().

  • Całej telenoweli nie czytałem, ale gratuluję agresorom wspaniałej bitwy :) To jest po prostu miazga moszny!

    Aż zaczynam tęsknić za flotą chociaż eko też daje radę.
    Co do obrońcy... Inferno nigdy mi nie odpowiedział na PW jak Nari z wyrzymem na zmiane latali po 300 pancerników na moje śmieszne DT. Karma Jeszcze wtedy Nari potwierdził na PW, że nie ma żadnego paktu, i któregoś dnia Inferno się skusi, ale ten dzień nigdy nie nadszedł i chyba już nie nadejdzie :)

    Mimo wszystko życzę szo lub powodzenia w rl w zależności od decyzji!
    U. #21 - PL (Top 600) OFF! (Flociarz)
    U. #52 - PL (Top 50) OFF! (Flociarz, po złomie Ekonoob)
    U. #1 - LT (Top 1) OFF! (Ekonoob)
    U. #Kallisto - PL (Top 50) ON! ("Ekonoob" bo strach latać)
    U. #Epic Blue - Czekam ;]
  • Gratulacje dla obrońców, pewnie długo nikt nie przebije procentu.
    Co do podstawki pod byłego sojusznika... no cóż proszę nie mylić z podstawką pod aktualnego sojusznika. Inferno odszedł z soja, pewnie miał jakieś powody. Gdybym miał podpisywać "pakty" z każdym byłym sojusznikiem (nie ważne czy z tego czy innego uni) to nie było by na kogo latać. Nie widzę w tej akcji nic "krzywego".


    Pzdr
  • Graty i pokłony dla obrońców, kolejna pułapka, którą serwuje nam Nari, coraz to na większy procent. Ciekawe ile będzie trzeba czekać na coś, co to przebije. Graty panie Miskov za obronę! A co do telenoweli wyżej, to mam nadzieję, że administracja przyjży się temu bliżej i nie potraktuje to jako zwykły offtop, ona dużo mówi, że coś nie gra na tym serverze i te fakty nie są wyssane z palca.. przetapiajcie na cokolwiek chcecie, a naszemu top1 mimo wszystko odbudowy.
  • ... oj uwielbiam kiedy ludzie idiocieja do kwadratu :)
    niewiele rozumie
    ale to wasze przepychanki :)
    jednego jestem pewna !!!
    ze to st jest prawdziwe :)
    nie jakies ustawienia lub puschenie sie :P
    za duzo tu emocji !!!
    dlatego wielkie gratki dla obroncow !!!!
    piekna akcja
    jestescie poprostu mistrzami !!!

    z co do campera !\
    skoro napisales cos o sobie
    to dlaczego w liczbie mnogiej :)???????
  • Inar jestes poprostu slaby, swoje slabosci probujesz nadrobic w grze :) kupic 2 konta przerobic na 12kkk przyrostu we flocie, i jeszcze dostac za to bana :) brawo, jestes wzorem nieudacznictwa i slabosci ;) do zobaczenia po banie ;P i miejmy nadzieje,ze wiekszosc odeslesz do ciapki


    ps. jak to kiedys ktos napisal
    [ciach]


    Gratulacje bardzo ladna akcja, do odwaznych swiat nalezy!
    Moderator Tygrys`glodny:
    Upominam za słownictwo.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Angelo Di Livio ().

  • zajrzałem tu z ciekawości - ale ubić top 1 nawet jak na ludzi którzy mają takie wysokie mniemanie o sobie jak czytam powyżej to pogratulować należy



    hm chyba dam się skusić na tą uni :)
    dawno dawno bardzo dawno temu w odległej galaktyce żył sobie pewien mało znany i mało lubiany łobuz a jego imię niech pozostanie znane tylko tym którzy wierzą w moc krainy cieni
  • miałem nosa co do tej akcji w pewnej chwili miałem juz lecieć z kontrą, jedno mi nie pasowało ze tak często maskov całą flotą tam latał.



    Aaaaa i zapomniałbym graty oczywiście i przetapiajcie ale który z was to kopytko albo inaczej do kogo z was należy konto kopytko ?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez faster10 ().

  • Gratulacje glownie naleza sie Nariemu i Moskovi. Akcja z pomyslem i do tego fajnie wszystko rozegrane (tutaj poklon dla Nariego - prawnika manipulatora :D ). Jesli chodzi o mnie to ja tylko poslalem flote na okreslona godzine. Nie zdazylem nawet wejsc na atak, wbilem kilka minut po i na dobra sprawe nawet nie wiedzialem kto kontruje. Fajnie moczyc palce w stuknieciu TOP1 uni :D.

    Moim zdaniem Inferno pokazal nie raz ze ma pojecie o tej grze, a nie tylko pieniadze. Mial jakas tam potyczke w jednej akcji, ale czasem poprostu tak bywa. Zycze mu powodzenia w realu. Podejrzewam ze nie skonczysz na zawsze, bo ja sobie juz tak wkrecam dobrych kilka lat ;). I nie tylko ja.

    Chcialbym zebys napisal czy podejrzewales cokolwiek? Czy poprostu konczysz i zbytnio sie nie interesowales atakiem?

    Dzieki za lot Pany. Do naSTepnego TOP1. Z pewnoscia bedzie ciezki do pobicia i trza bedzie troche poczekac ;).
    In life only death is for sure

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez fakin ().

  • Fajna akcja szkoda że trafiło na Inferno bo wydaje się być po rozmowach fajnym kolesiem
    ALE niestety to gra lecac na kontre masz 2 wyjscia albo ja cofnac albo leciec na wyliczony czas wiec sam ryzykujesz co zrobisz
    Tutaj nie ma skrupułów to gra błedów to że ktoś z kimś rozmawia na ogame tak jak ja czasem z Narim pogadalismy nie znaczy ze ma sie nie pilnowac i nie liczyc z tym ze sam moze byc stopiony Jedyne co w/g mnie chronić powinno to buddy i sojusz Ja mam co prawda zasade że nigdy nie lece na tych z ktorymi handluje, z ktorymi gralem i sie znam i nawet na bylych sojusznikow oczywiscie plus buddy i soj
    Miskov wie o czym mówie bo wie ze nie gram złośliwie ale to jest gra i kazdy z nas ma wybor jak ja prowadzic
    Gratulacje bo akcja pieknie zakonczona i z sukcesem czasem jest tak ze jest sie zwierzyna łowna mimo ze samemu wciaz sie poluje i ma sie kogos na muszce potem okazuje sie ze strzelilo sie sobie samemu prosto w skron ale w przypadku Inferno o ile jeszcze chce u sie grac to przy tym eko moment i beda latawce znow lataly
    Inferno SzO bo jestes spoko
    Obrońcą Gratki pomyslu
    Jestem kroplą deszczu co spływa po Twoich włosach, obmywam zmęczone oczy pełne łez,
    tulę się do Twojej twarzy aby spocząć na Twoich ustach umierając na nich składam ostatni pocałunek pocałunek śmierci...