Winter is Coming [WINTER] & Tropa de Elite [Elite] 47 487,44% vs. 17 700,1% Gra o Zlom [GraOZlom] Zakończona

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • .: Calineczka :. napisał(a):

    pakuja Cie w recki jakies leszcze co kiedys nie bylo do wyobrazenia sobie zeby ktos Webber-a spakowal
    Gościu wbiłeś do tego tematu wojennego i wypalasz raz po raz swoje mądrości, a niewiele wiesz na temat tej gry.
    Kupiłeś konto, pewnie swoje ST też kupiłeś, założyłeś konto na forum bo ci się nudzi, a pewnie na takich leszczy jak Ci co spakowali webbera latasz w pampersie, żeby przypadkiem przy przypadkowej akcie na moonie nie pociekło Ci po udach.

    Do tego piszesz do Webbera tak, jak byś z jednej strony chciał go pobić, a z drugiej pocałować :D


    Ogarnij sie i najlepiej przestań obserwować temat
    pzdr

    Super Moderator wakat:
    upomnienie za flame, proszę nieco więcej kultury w wypowiedziach

  • @up śmieszny komentarz. Jako że i tak jestem uznawany za tego złego i dobrego, to pobawię się w "adwokata diabła". Widać Kanade, że nie znasz realiów Antka. Jeżeli Calinowi ma coś polecieć po udach na widok akty, to na pewno nie ze względu na możliwą wtopę, a że względu na spalony dex. Calin natomiast bardzo dobrze orientuje się na uni Libra, jako że go tu ściągnęliśmy. Według moich odczuć, na tym uniwersum nie padł jeszcze żaden naprawdę doświadczony gracz posiadający umiejętności. Dlaczego tak twierdzę? Ponieważ póki co na uniwersum była tylko jedna akcja, która była imponująca i zaprezentowała coś więcej, niż umie zorganizować ekofrajer mego pokroju. Tak, jestem ekofrajerem, a wszyscy flociarze-podlotki, którzy do tej pory skończyli grać po złomie na Librze nie zaprezentowali nic więcej niż podstawowe umiejętności ekofrajera. Tak więc tyle pięknych słów wychwalające umiejętności i kunszt poległych flot Libry są w mojej opinii co najmniej śmieszne. Cóż, to tylko moja opinia i nikt nie musi się z nią liczyć Cokolwiek byście na to nie odpisali, to nie zniszczycie mi moich kopalni i badań. A Pan z dziewczynką w awatarze powinien chyba udać się już na spoczynek na Librowy cmentarz do reszty kolegów. Gra o złom się zakończyła :)
  • Niektórzy nie spinają się tak po tylu latach gry, ta gra istnieje od 2005 roku i ty dopiero teraz jesteś w stanie przeprowadzać akcje jakie niektórzy z nas robili w 2006 roku więc... Z całym szacunkiem aladynie ale bujaj się. Ta gra jest prosta, to czas + matematyka, znajomość mechaniki gry pomaga ale na nic doświadczenie i znajomość mechaniki jak nie ma się czasu i chęci. Dalej mi pisz, że jestem na poziomie ekofrajerów bo przecież gdybym był dobry to nigdy bym nie zapomniał o Ogame i nigdy bym nie miał niczego ważniejszego na głowie (a propo wypowiedzi calineczki, że jestem noobem bo dostałem złoma), prawda? :)

    Wydaje mi się, że tutaj nawet jak już ktoś jest syty i nagrał się wystarczająco to nie ma czego szukać na nowych uniach, tak? Jeżeli nie mam zamiaru zarywać nocek, maniaczyć i poświęcać życia na cyferki na takim poziomie jak kiedyś to już jestem słabym noobem? Każdemu któremu wydaje się, że każde uni na której pojawi się ktoś bardziej "znany" musi być pokazem jego "umiejętności" i musi komuś coś udowadniać niech zastanowi się nad takim podejściem. To tylko gra, od 2005 minęło 10 lat, każdy jest starszy o te 10 lat i ma inne priorytety, a z drugiej strony nadal chce się bawić w tę grę, mogę dostawać złomy i nie przeprowadzać czasochłonnych akcji ale szacunek chyba należy się za całokształt, a nie ostatnie kilka miesięcy.
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ---Webber--- ().

  • Graty wygrania wojny, zwroty akcji, piękne procenty, fajnie się to ogląda, aż można powiedzieć że szkoda że tak szybko się kończy.

    Calineczka zloma jeszcze nie dostał,nie został sfarmiony etc -
    jesli znajdziesz gdziekolwiek nick Calineczka po zlej stronie oddam Ci konto top 1 ;)


    ogotcha.universeview.be/pl/rep…95-59cb-b810-9440ffc7c112

    Oddaj teraz pięknie temu Panu te swoje top1. :E
    Pozdro

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Genovese ().

  • Genovese napisał(a):

    Graty wygrania wojny, zwroty akcji, piękne procenty, fajnie się to ogląda, aż można powiedzieć że szkoda że tak szybko się kończy.

    Calineczka zloma jeszcze nie dostał,nie został sfarmiony etc -
    jesli znajdziesz gdziekolwiek nick Calineczka po zlej stronie oddam Ci konto top 1 ;)


    ogotcha.universeview.be/pl/rep…95-59cb-b810-9440ffc7c112

    Oddaj teraz pięknie temu Panu te swoje top1. :E
    Pozdro


    ahahahahahahaha ]:-D oranie planety nazywasz zlomem ? :O





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Dzisiaj, 13:09
    Graty wygrania wojny, zwroty akcji, piękne procenty, fajnie się to ogląda, aż można powiedzieć że szkoda że tak szybko się kończy.

    Cytat
    Calineczka zloma jeszcze nie dostał,nie został sfarmiony etc -
    jesli znajdziesz gdziekolwiek nick Calineczka po zlej stronie oddam Ci konto top 1 ;)


    ogotcha.universeview.be/pl/repor…10-9440ffc7c112

    Oddaj teraz pięknie temu Panu te swoje top1. :E
    Pozdro


    Pokaz cale rw a nie pokazujesz drugi wlot bo za pierwszym razem nie przebiles sie ;D ha ha ha i to nazywasz farmieniem?Wlot w nocna produkcje bo na tyle Cie stac.Wleciales raz i zaraz uciekles na urlop gdzie tteraz cierpia Twoi sojusznicy bo za jeden glupi Twoj wybryk cierpi ktos inny bo Ty ze strachu uciekles na U i konto oddales ( nie bede wymienial nicka ktory Twoj sojusznik jest orany ale chlopak zaczyna sie uczyc grac bez pradu i bez obrony )

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .: Calineczka :. ().

  • Cóż kto tu o złomie piszę. ;)
    Ja się pośmiałem czytając nie które komentarze, Ty również masz widzę masę śmiechu z mojego, cóż w jakimś sensie ten komentarz był w celach humorystycznych.

    Calineczka nie wejdę z tobą w dyskusję, strach mi nie pozwala ten sam strach który już na rok przed twoim przyjściem na Antares kazał mi włączyć urlop. Hej! Panie najlepszy. :E
  • Calineczka lamusie zluzuj te portki i naucz się szacunku do innych ... spuść trochę powietrza z siebie nadmuchany pro elo graczu ... boże jak czytam te Wasze wypociny to mam kupę śmiechu ... nie ma to jak porównywanie kto jest lepszy poprzez grę internetową ... nie którym posrało się w łbach przez te cyferki, więc opamiętajcie się i zróbcie coś kuźwa w realu zamiast wykłócać się na forum ... A poza tym złom to złom skoro z Ciebie taki kurde niezniszczalny grajek to po grzyba zostawiasz nocną produkcję ...
    "Dopóki walczysz, nie jesteś przegranym."


    " Nie ma takich upadków, po których nie można się podnieść "

    ">

  • Jak miło wejść w temat wojny i dowiedzieć się, że dostaję konto :o :D

    Genovese napisał(a):


    Graty wygrania wojny, zwroty akcji, piękne procenty, fajnie się to ogląda, aż można powiedzieć że szkoda że tak szybko się kończy.




    Cytat


    Calineczka zloma jeszcze nie dostał,nie został sfarmiony etc -
    jesli znajdziesz gdziekolwiek nick Calineczka po zlej stronie oddam Ci konto top 1


    ogotcha.universeview.be/pl/repor…10-9440ffc7c112

    Oddaj teraz pięknie temu Panu te swoje top1.
    Pozdro



    Hmmm...wyraźnie napisałeś że nie zostałeś sfarmiony i jeżeli będzie gdzieś nick Calineczka po złej stronie to oddasz konto top1....także ten...Genovese dzięki za cynk...a Calineczka...passy poproszę na priv, mam nadzieję, że nie będę musiał tej prośby powtarzać i udowodnisz, że nie tylko chojrak w gębie jesteś ale idzie coś za tą gadką...czekam ;)

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Acetonitryl ().

  • Kurcza taka ładnie prowadzona wojna a wy tu jakies niepotrzebne spiny robicie,osobiscie uwazam ze padło 2 dobrych graczy z reki rowniez super ekipy ,troche sie nagralem w te cyferki i obserwowalem ich poczynania od poczatku jednych i drugich.Szacun dla agresorów za lot i duży za akcje dla obroncow ja osobiscie napewno bym sie nabrał na kontre i rowniez bym poległ i tyle w temacie .Piekna akcja super ze moje konto nie rdzewieje

    Pozdro z emerturki 8-)
  • Przeginacie moi drodzy - za dużo jest tutaj offtopu - już dawno wykroczyliście poza ramy komentowania starcia i obecnie toczycie jałowe dyskusje w której nikt nikomu nic nie udowodni.

    Każdy kolejny post, w którym jeden przez drugiego pisze jaki jest "pro", jaką to ma historie, kto jej nie ma etc. będzie z tematu usuwany.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • Astell fajnie napisal. Nic dodac nic ujac. Po co ta spina - ja sie od poczatku zastanawiam. Padli Acet z Sieniem - boze zdarza sie. Akcja z polotem - mysle ze wielu by sie dalo nabrac - wielu by spasowalo. Chlopaki za to pokazali cojones i za to niestety dostali w nagrode nieco snu po nocach. Wintery pozamiataluy wojne za jednym zamahem - z mojej strony sa gratulacje. Wyborny przeciwnik ktory niestety tym razem nas pokonal.
    Uni jednak dalej jedzie - moze cos sie jeszcze zadzieje. Wiec polecam zajac sie graniem badz realem - wszystko jedno - byle bez sensu nie wylewac jadu - bo na co to komu. Mnie osobiscie to drazni i nie widze najmniejszego powodu zeby udowadniac komukolwiek cokolwiek. Jestes mocny - tak sie czujesz? - spoko badz mozny i udowodnij to w grze a nie na forum :)
    pozdro wszystkim a Winterom jeszcze raz graty. tylko bez tekstow typu powialo chlodem czy tez idzie zima. :)
  • Termin zakończenia wojny upłynął dnia 04.06.2016, wojna zakończona z wynikiem jak w tytule.

    Jakoś nie rzuciliście się do pisania postów z tejże okazji do tego momentu, zatem temat zamykam. Gdybyście jednak chcieli napisać kilka słów podsumowania proszę o pw a temat na jakiś czas otworzę.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.