Winter is Coming [WINTER] & Tropa de Elite [Elite] 47 487,44% vs. 17 700,1% Gra o Zlom [GraOZlom] Zakończona

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Sienio_stwa napisał(a):

    Tylko nie konfident lamusie.
    Myslalem ze zrobiles to specjalnie zeby na urlop isc.

    Z drugiej strony uczciwie grac nie umiesz? Chciales zlagowac wlot.

    Kupcie wiecej kont moze dacie rade


    Nie wiem jak można zlagować wlot, kiedy farma loguje 20 min po wlocie, jak Ty to zrobiłeś.
    Dla nas jesteś konfidentem, bo wykorzystujesz idiotyczne zasady, dla uwalenia przeciwnika.
    bez zbędnej napinki. Zrobiłeś jak chciałeś. Twoje prawo.
    Cieszę się, że ostatecznie gramy do różnych bramek.;)



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AmstelL ().

  • Dzięki za naprawdę świetną wojnę :) warto było.
    SzO dla przeciwników.

    Szach - mat [31865.16%] dla WINTER








    Dnia 18-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Acetonitryl [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Mały transporter 24.744
    Lekki myśliwiec 106.801
    Krążownik 13.414
    Okręt wojenny 3.519
    Pancernik 6.929
    _________________________________________

    Agresor Sienio [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Mały transporter 18.526
    Lekki myśliwiec 74.552
    Krążownik 22.235
    Okręt wojenny 2.038
    Pancernik 10.969
    _________________________________________

    Agresor Kanade [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 3
    _________________________________________

    Obrońca zielu75 [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 70.664
    Ciężki myśliwiec 33
    Krążownik 9.648
    Recykler 11.001
    Sonda szpiegowska 108
    Gwiazda Śmierci 6
    Pancernik 7.952
    Wyrzutnia rakiet 19.773
    Lekkie działo laserowe 4.273
    _________________________________________

    Obrońca astellipe [Elite]
    ________________________________________________

    Mały transporter 20.000
    Lekki myśliwiec 250.000
    Krążownik 10.000
    Okręt wojenny 2.000
    Niszczyciel 6.000
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 2.500
    _________________________________________

    Obrońca Sky Is Over [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 60.602
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 9.489
    Okręt wojenny 2.114
    Gwiazda Śmierci 10
    Pancernik 4.617
    _________________________________________

    Obrońca ciamajdek [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 72.037
    Ciężki myśliwiec 342
    Krążownik 8.030
    Okręt wojenny 1.058
    Gwiazda Śmierci 51
    Pancernik 8.778
    _________________________________________

    Obrońca Ruda [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 86.076
    Krążownik 15.554
    Okręt wojenny 3.032
    Recykler 1
    Pancernik 10.181
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Acetonitryl [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Sienio [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Kanade [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca zielu75 [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 38.908 ( -31.756 )
    Ciężki myśliwiec 24 ( -9 )
    Krążownik 9.207 ( -441 )
    Recykler 9.456 ( -1.545 )
    Sonda szpiegowska 47 ( -61 )
    Gwiazda Śmierci 6 ( -0 )
    Pancernik 7.952 ( -0 )
    Wyrzutnia rakiet 10.378 ( -9.395 )
    Lekkie działo laserowe 2.312 ( -1.961 )
    _________________________________________

    Obrońca astellipe [Elite]
    ________________________________________________

    Mały transporter 11.036 ( -8.964 )
    Lekki myśliwiec 136.781 ( -113.219 )
    Krążownik 9.575 ( -425 )
    Okręt wojenny 1.999 ( -1 )
    Niszczyciel 6.000 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 1 ( -0 )
    Pancernik 2.500 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Sky Is Over [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 33.383 ( -27.219 )
    Ciężki myśliwiec 2 ( -0 )
    Krążownik 9.047 ( -442 )
    Okręt wojenny 2.113 ( -1 )
    Gwiazda Śmierci 10 ( -0 )
    Pancernik 4.616 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca ciamajdek [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 39.431 ( -32.606 )
    Ciężki myśliwiec 250 ( -92 )
    Krążownik 7.672 ( -358 )
    Okręt wojenny 1.056 ( -2 )
    Gwiazda Śmierci 51 ( -0 )
    Pancernik 8.776 ( -2 )
    _________________________________________

    Obrońca Ruda [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 46.801 ( -39.275 )
    Krążownik 14.767 ( -787 )
    Okręt wojenny 3.028 ( -4 )
    Recykler 1 ( -0 )
    Pancernik 10.181 ( -0 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 3.787.066.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.135.621.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.062.412.100 metalu i 1.124.104.100 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -2.130.584.000
    Kryształ: -1.316.714.000
    Deuter: -339.768.000
    agresor stracił łącznie 3.787.066.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: 1.224.961.600
    Kryształ: 833.974.600
    Deuter: -8.041.000
    obrońca zyskał łącznie 2.050.895.200 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • I przez dwóch pazernych noobow wojna dla GOZ zakończona ;) i załączone już U ( tak jak to robią lamki )-dwa razy ten sam numer nie wychodzi ;)
    Gratulacje winter wygrania wojenki chociaż wierze ze ten Dalmatyńczyk :P cos zrobi...na pewno pod siebie na U
    Pozdro
  • ii tak się kończy zatargi z nieodpowiednimi ludźmi !!!! w realu ii tutaj zawsze to powtarzam , czy na glupie pw czy cokolwiek karma wraca, prędzej czy później :bicz:

    Wojna trwa dalej xD może york zrobi coś jeszcze w tej wojnie , nie tylko pod siebie ... :O :ocb:

    Gratulacjeeeeeee ! próg acs zawiśnie na bardzo długoo ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bee3joT ().

  • Jeśli nasi zagrają tak we Francji to mamy MISTRZA!!
    Absolutne Mistrzostwo dla WINTER i sojuszników w wojnie ;D
    No i Alladyn ma swoje zadośćuczynienie ;D
    MEGA GRATULACJE !!!!! czapeczki i mohery z głów !!
  • .: Calineczka :. napisał(a):

    I przez dwóch pazernych noobow wojna dla GOZ zakończona ;) i załączone już U ( tak jak to robią lamki )-dwa razy ten sam numer nie wychodzi ;)
    Gratulacje winter wygrania wojenki chociaż wierze ze ten Dalmatyńczyk :P cos zrobi...na pewno pod siebie na U
    Pozdro


    Żal dupę ściska jak się widzi takie wypowiedzi ;) Jakiś random z kontem założonym w dniu którym kaganiec Ci ściągneli żebyś mógł szczekać :). Czytasz coś takiego - i od razu wiesz że masz doczynienia z osobą która nie podnosi floty dopóki nie będzie miała 60+ na wszystkich planetach i moonach i najlepiej wtyki w sojuszu celu jeszcze. Zachowaj swoje daremne komentarze dla siebie. Wszystko co mogło zostać powiedziane zostało w dziale ST. Znaliśmy ryzyko, podjęliśmy wyzwanie i zakończyliśmy z hukiem. W locie, tak jak chcieliśmy. A to chyba naturalne, że po 4 miesiącach latania non stop i dziesiątkach nieprzespanych nocy należy się nam jakiś odpoczynek. Zastanów sie 2 razy zanim coś napiszesz. Tyle w temacie. Peace out ;)

    Super Moderator wakat:
    proszę nie flamować
    upominam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Acetonitryl ().

  • akurat i Aceto i Webber spalili teraz tak, że głowa mała. Jeśli ktoś tu jest ignorantem, to akurat wy, a nie Calineczka.


    Calineczka wylatał i przeleciał 3x tyle ile wy kiedykolwiek w tej grze. Jeżeli gracz tego poziomu orzeka, że ktoś jest noobem, odpowiedź w stylu "jakiś noname blablabla" jedynie potwierdza tezę tego gracza. Właśnie po tym idzie poznać, że to wy jesteście szczekaczami bez umiejętności. Dlaczego? Ponieważ uważacie, że jak ktoś ma milion postów na forum, to jest super alfa i omega, a jeśli wam pociśnie ktoś mający tych postów kilka, to oznacza, że jest w tej grze nikim :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Starrk ().

  • Jakiś random z kontem założonym w dniu którym kaganiec Ci ściągneli żebyś mógł szczekać :). Czytasz coś takiego - i od razu wiesz że masz doczynienia z osobą która nie podnosi floty dopóki nie będzie miała 60+ na wszystkich planetach i moonach i najlepiej wtyki w sojuszu celu jeszcze.



    Powiem Ci cos tak miedzy nami;)
    Nie konto na forum świadczy o umiejętnościach ale działania w grze,ataki etc. Możesz mnie nazywać jak chcesz,obrażać etc ale spójrz na jeden taki malutki fakt....Calineczka zloma jeszcze nie dostał,nie został sfarmiony etc - widzisz różnice? ( latam na pewne cele ). Wiec zastanów się bo to Ty dales się nabrać jak dzieciak a piszesz ze wiedziałeś o podstawce etc a prawda taka ze czekałeś z flota do samego końca by nie było podstawki i jeszcze patrzeliście na moony/planety czy się nie pala u Amstela,Rudej i reszty-dlatego napisałem pazerni i nie dziwie się ze tak piszesz....wiekszosc zezłomowanych takie lub podobne wytłumaczenia ma ( brak neta,prądu,real ważniejszy etc ) i bez urazy za n00ba ale ja tam się nie obrażam ;)


    jesli znajdziesz gdziekolwiek nick Calineczka po zlej stronie oddam Ci konto top 1 ;)

    Co do Ciebie weebster to....brak mi slow wogole na Ciebie. Załatw jeszcze jedno konto sobie byś mogl je zmarnować i nie gram po to byś cokolwiek o mnie wiedzial,mniej wiesz to lepiej spisz ;),nie mam zwyczaju rozmawiac na swoj temat w swiecie ktory dzis istnieje a jutro moze go nie byc

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .: Calineczka :. ().

  • Droga Calineczko, drogi Starku.

    Pozwólcie, że napiszę raz a dobrze i więcej wypowiadać się w tym temacie nie będę więc czytajcie uważnie.

    Czy zlamiliśmy? Oczywiście, nikt kto widział te starcie nie zaprzeczy, ja temu nie zaprzeczę, Sienio temu nie zaprzeczy. Czy wiedzieliśmy - oczywiście, że nie, domyślaliśmy się. Wzięła górę chęć zrobienia czegoś fajnego. Stwierdziliśmy, że najwyżej skończymy z nałogiem który i tak już zabierał zbyt dużo czasu i energii, prawda jest taka że ta wojna ze strony naszego sojuszu opierała się na Sieniu, Yorku który i tak miał kończyć w tym tygodniu najpewniej, mnie oraz Kanade z którym razem gram na każdym uni nie dla wojen, st, procentów tylko dla świetnie spędzonego czasu, śmiejąc się i marnując czas przy ogeju. Kontra 2 sojusze z potencjałem flotowym na oko 2-3 razy większym. Skończyliśmy przynajmniej tak jak tego chcieliśmy - w locie. Oboje udowodniliśmy na tym uni, że potrafimy latać i zrobiliśmy swoje, raz po raz udowadniając to w dziale ST.

    Co Ciebie Calineczko (Ty też posłuchaj drogi Starku)...nie ważne na ilu uniach byłeś top1, nie lataliśmy z Tobą, nie lataliśmy na Ciebie, nie rozmawialiśmy z Tobą, nie znasz nas i wpisujesz się pod starciami wyzywając od noobów i lam. W tym wypadku dla mnie jesteś nołnejmem który nie ma za grosz szacunku do rywala, może od tego top1 woda sodowa uderzyła do główki? Prawie wszyscy z Winter i Elite potrafili się zachować na poziomie za co ogromny szacunek - może powinniście się paru rzeczy nauczyć od kolegów i koleżanek: jak się wygrywa na ten przykład albo ich podejścia do gry (tak to jest gra, nie życie jakbyście jeszcze nie skumali :) ) To jest dla nas zabawa której już było dość w danym momencie. Gdybyśmy traktowali tą grę super poważnie tak jak Wy pro elo gracze to z całą pewnością bysmy nie polecieli na to. Możecie mieć 50złomów na swoim koncie a możecie mieć 0. Dla mnie i tak jestescie tylko bezczelnymi krzykaczami którzy próbują uwolnić swoje rozbuchane ego wypisując obraźliwe wypowiedzi gdzie się da. "Bo każdy kto nie jest moim ziomkiem jest lamą"...tego typu podejście zasługuje na poklepanie po pleckach i słowa otuchy "tak, tak Jasio, idź już lepiej do domku".

    Tym optymistycznym akcentem chciałbym zakończyć ten offtop. Tyle w temacie.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Acetonitryl ().

  • Przyrosty punktowe świadczą o umiejętnościach gracza tak samo jak ilość postów na forum

    No teraz to dowaliles konkretnie.Znam osobiscie kilku ktorzy nawet jednego posta nie skreslili na forum a sa w topce ( za ta wypowiedz uznaje Cie mistrzem ogame )


    Co do Ciebie Acet....jesli walnoles fochem za moje slowa to przepraszam ale pokaz mi w ktorych slowach napisalem nie prawde? Dostales gonga czyli zlamiles ( stad lama ) wiec gdzie problem?I tak potulnie Acet pisze kazdy ktory dostal zloma i jak pisalem wczesniej-nie dziwie sie bo to ponoc uspokaja:D ( jak dostane to zachowam sie jak Ty,skoncze gre,pogratuluje i juz nie zagram w ogame )

    Jestes tak ciach ze nie widzisz nawet ze pogratulowalem Wam za odwazna decyzje ( mniej jadu Acet i wiecej czytania ze zrozumieniem )

    Super Moderator wakat:
    upominam za pseudocenzurę
  • Calineczka wez spływaj stad. Dla nas jestes i byles nołnejmem.
    Byles u mnie w soju pochwaliłes sie jaki to PRO nie jestes, powtarzales milion razy ze byles top 1 rozwaliles pieciu gosci itp.
    Po czym mowiles ze konczysz z OGame i oddajesz konto.
    Wyszedles z soja, jednak po jakims czasie i tak wiadomości sie pojawily ze grasz dalej jako ekonoob...

    W tej grze licza sie nie tylko cyfry ale ludzie, czyli dla mnie jestes 0 , nie umiales byc szczery, wiec teraz nie powinienes sie odzywac w ogole.

    Ile to ludzie nie nawciskają głupot , ile to nie bedą kłamać byle cyferki urosły...a pozniej bedą to nazywać taktyką.
    Smieszne ludzie :D


    Obroncy pokazali klase, zdołali nas złapa w pułapke przy czym wygrac wojne. Gratulacje
    10 przykazań gracza OGame
    1. ...
    2. ...
    3. ...
    4. ...
    5. ...
    6. ...
    7. Pamiętaj, współczuj temu kto zniszczył twoją flotę - prawdopodobnie nie ma nikogo poza OGame.pl
    8. ...
    9. ...
    10. ...ostatnie pozostawiam Tobie...

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Sienio_stwa ().

  • Pogratulować dla WINTER - wygranej wojny, ale muszę to powiedzieć, że szkoda mi chłopaków, bo naprawdę pomimo tylu trudności pokazali dobrą walkę. Szacuneczek dla Was GoZ za podjęcie rękawicy z mocniejszym rywalem nie ma co się oszukiwać, nawet jeżeli chodzi o zasoby militarne. Rozumiem Waszą decyzję coś ma swój początek i koniec. Miłego odpoczynku dla Was życzę osobiście i naprawdę głowa do góry, bo ładną rozpierduche tutaj zrobiliście i chociaż nie gram na tej unii, to bardzo ciekawie było śledzić poczynania Wasze i przeciwników.

    Co do calineczka - chłopie weź skończ pitolić i okaż trochę szacunku innym, bo to jest podstawą... Nie dostałeś gonga super jesteś naprawdę gość, a teraz możesz iść dalej kopać ;)

    Pozdro i naprawdę pokaźna wojenka :)
    "Dopóki walczysz, nie jesteś przegranym."


    " Nie ma takich upadków, po których nie można się podnieść "

    ">

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PogromcaLosiow ().

  • Wojny mają swoje prawa.
    Słowne przepychanki są ich naturalną częścią;)
    tak jak pisałem w ST, nie było żadnego lamerstwa ze strony agresorów.
    My rzeczywiście zostawiliśmy sporo śladów. Ale wynikało to z tego, że woleliśmy, aby mieli jakieś podejrzenia, ale na pewno wiedzieli o tych reckach, niż gdyby mięli to przegapić. A obserwując zmniejszoną aktywność trzonu GoZ, mogło się tak stać.

    Wojna była super wyrównana. Aktualny wynik, nie oddaje tego jak była zacięta.
    Potencjały też były bardzo zbliżone. To prawda że mięliśmy więcej obrazków i pkt w statystykach, ale to Wy mięliście częściej dostępne swoje cztery główne floty.
    Sporo osób po naszej stronie końćzyło grę, konta zmieniały właścicieli. Zgranie nas razem, zajeło trochę czasu
    Zintegrowanie Sienia z bliźniakami z Set i Yorkiem, nie było nam na rękę:D
    To był na prawdę spory potencjał, co pokazało wybronienie Sudima, czy szczęśliwie przestrzelona kontra recków Vaniego.
    Nie wspominając, ze współpraca z Tatarem i Mruczkami, też się rozwijała;)

    Dla mnie osobiście wojna jest skończona. Floty które zostały u konkurencji są na 99% za małe żeby to odrobić.
    Dlatego tez nie planujemy więcej podbijać wyniku, na graczach którzy, poza wojną nie wzbudzaliby naszego zainteresowania.
    jednym słowem satki i górnicze moony są znowu względnie bezpieczne;)
    Ludność cywilna może odpocząć:D
    Chociaż ta wojna już potrafiła nas zaskoczyć kilka razy, więc kto wie...

    Dzięki wszystkim za wspólną grę.
    Spontaniczna wojenka, rozpoczęta od incydentu z kaszanką, stała się chyba najfajniejszą w jakiej brałem udział.
    I za to dzięki dla wszystkich.
    Wojna jeszcze potrwa trochę czasu, więc może uda nam się coś zagrać:)
    Houk!



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • Kilka postów edytowanych, dwa wyleciały - starcie zacne to i emocje spore niemniej prosiłbym aby wszyscy biegli w orzekaniu o tym czy ktoś "szczeka" czy mówi, poprzez parę firewalli i kilka kilometrów kabli, dali sobie jednak spokój ;)
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • Starrk napisał(a):

    akurat i Aceto i Webber spalili teraz tak, że głowa mała. Jeśli ktoś tu jest ignorantem, to akurat wy, a nie Calineczka.


    Calineczka wylatał i przeleciał 3x tyle ile wy kiedykolwiek w tej grze. Jeżeli gracz tego poziomu orzeka, że ktoś jest noobem, odpowiedź w stylu "jakiś noname blablabla" jedynie potwierdza tezę tego gracza. Właśnie po tym idzie poznać, że to wy jesteście szczekaczami bez umiejętności. Dlaczego? Ponieważ uważacie, że jak ktoś ma milion postów na forum, to jest super alfa i omega, a jeśli wam pociśnie ktoś mający tych postów kilka, to oznacza, że jest w tej grze nikim :)


    Wiesz co, po pierwsze pisałem ogólnikowo - o zaistniałej sytuacji. Zazwyczaj tak jest, że jak pada ktoś latający to najwięcej do napisania mają Ci, którzy nie latają.

    Co do samego "calineczki", nie wiem kto to, nigdy nie o nim nie słyszałem, nigdy nie widziałem jego starć i nie interesuje mnie, że ktoś ma miliony punktów na speed uniach, jedyne co teraz widzę, że to gość, który nagle zaczął wstawiać ST na forum i pisze o tym, że konto na którym gra nie jest tym na którym grał od początku stąd nie wiem po co wklejanie mi jego dorobku punktowego, ja się nie jaram topką jak dostaje od kogoś konto :P

    Oto trochę info:


    A tu potwierdzenie, że calineczka to nie cichy:
    Cichyp [Exp] vs. KaenRSA [DHS] - 22.770%

    Ja jestem z "pokolenia" graczy, którzy latali po 1.5h by zrobić ST i siedzieli nie raz po 12h by zrobić konkretną akcje, a na samym x1 zrobiłem takowych ponad 600 więc jeśli ktoś wylatał więcej ode mnie - szacun, ale myślę, że to są tak kosmicznie liczby, że jak już ktoś takowe osiąga to ma prawo "głosu". Tyle mego.
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ---Webber--- ().

  • Falku, obśmiałem się dobrze. Dzięki za te wpisy :)

    Amstell,
    Czy ja dobrze zrozumiałem Twój wpis? Znaczy celowo zrobiliście błędy w pułapce, żeby były podejrzenia?

    u8 - [ShivaS] - emerytura
    u28 - [MushrooM]

    VICIOUS DELICIOUS
    6.06.2006. 6 plyta.2 cd
    byle dozyc.....


    moon counter:20
  • neurodancer napisał(a):

    Falku, obśmiałem się dobrze. Dzięki za te wpisy :)

    Amstell,
    Czy ja dobrze zrozumiałem Twój wpis? Znaczy celowo zrobiliście błędy w pułapce, żeby były podejrzenia?


    Broń Boże... celowo zostawiliśmy drogowzkazy. Wiedzieliśmy że rw na gootha, info na gadu, itd mogą wzbudzić podejrzenia.
    Lepiej byłoby gdyby sami znaleźli pzta, winnego i postanowili lecieć.
    Tylko tak jak pisałem... Od paru dni chłopaki byli mniej aktywni i istniało ryzyko, że tego nie zauważą.
    Dlatego woleliśmy żeby nawet mieli jakieś wątpliwości, czy to nie podpucha, ale na pewno o tym wiedzieli.
    Jeśli uznamy te drogowskazy za błędy, to tak były one celowe:)



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • Ok, teraz czaje. Przyrżneliście im wskazówkami w pysk, licząc, że się pokuszą, byleby się coś działo.
    W pełni to rozumiem. Flociarzem byłem w czasach, kiedy net na telefonie to był kosmos. Walnął mi net, akcja szła. Jadąc o 3 rano nocnym na dworzec główny, gdzie działała jedyna kafejka 24h, marzyłem tylko o tym, żeby skończyć to gówno z rozmachem i iść w końcu spać. W pełni chłopaków rozumiem, też bym poleciał, nawet jakby pajęczy zmysł krzyczał. ciach było za fajne, żeby ominąć, nawet dla prawej strony.

    Super Moderator wakat:
    nie stosujemy wulgaryzmów
    upominam

    u8 - [ShivaS] - emerytura
    u28 - [MushrooM]

    VICIOUS DELICIOUS
    6.06.2006. 6 plyta.2 cd
    byle dozyc.....


    moon counter:20
  • Acetonitryl napisał(a):



    Żal dupę ściska jak się widzi takie wypowiedzi ;) Jakiś random z kontem założonym w dniu którym kaganiec Ci ściągneli żebyś mógł szczekać :). Czytasz coś takiego - i od razu wiesz że masz doczynienia z osobą która nie podnosi floty dopóki nie będzie miała 60+ na wszystkich planetach i moonach i najlepiej wtyki w sojuszu celu jeszcze. Zachowaj swoje daremne komentarze dla siebie. Wszystko co mogło zostać powiedziane zostało w dziale ST. Znaliśmy ryzyko, podjęliśmy wyzwanie i zakończyliśmy z hukiem. W locie, tak jak chcieliśmy. A to chyba naturalne, że po 4 miesiącach latania non stop i dziesiątkach nieprzespanych nocy należy się nam jakiś odpoczynek. Zastanów sie 2 razy zanim coś napiszesz. Tyle w temacie. Peace out ;)]


    pamietam calineczke, ze 10 lat bedzie :) wiecie, to ogejm bez anty dopalaczy i neta w komorce :D tak, bylo takie ogejm, takie bez odpalania nowego uni co kilka mc co by hajs za anty na starty wpadl, co jak net padl to sie lecialo do kolegi o 2 w nocy odebrac fsa, wtedy byc top1 to byl faktycznie wyznacznik umiejetnosci no i oczywiscie braku reala :) jesli to ten sam zawodnik to noobem moze jest bo juz zaliczyl wszystko co ty jeszcze chcesz zaliczyc, oczywiscie byles na dobrej drodze i zgadza sie ze ten co nie lata nie ryzykuje, ale zaraz zeby srac na kogos bo odpalil konto na forum "wczoraj"
    suabe :)
    i do WAKATa - jeszcze raz zdejmiesz mojego posta to bedziesz w GF roznosil kanapki :* :* :* :* :rumieniec: :rumieniec: :rumieniec: :rumieniec:
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nscr ().

  • masz zrozumiec ze zestawianie umiejetnosci z "rocznikiem" na forum jest zalosne i zenujace ;)
    takie myslenie ujmuje graczowi ktory jakby nie bylo swietnie sobie radzil a polegl bo latal i nie odstawial nogi.

    czaisz moj jezyka ?
    ;)

    EDIT: i co to znaczy przeszedl ogejm ? nie da sie chyba, jest gorna granica umiejetnosci i wiedzy ktora gracz tutaj posiadzie i tyle, pozostale to spryt arogancja i pewnosc siebie tudziez bezczelnosc :)
    wychodzi ze ty przeszedles ogejm ze dwa razy bo masz konto na forum ponad 10 lat :D

    badz tu madry :-|
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nscr ().

  • Wczoraj, 19:34
    przez falku
    Czyli mam rozumieć, że calineczka przeszedł ogejma bo gra już 10 lat tak? :D


    Śmiem twierdzić ze nie i daleko mi do konca ( koniec bedzie jak dostane upragnionego gonga-wtedy bedzie koniec gry dla mnie ) i nie mysl ze jestem najlepszy etc-sa duuuuzo lepsi niz ja ( nie myl z tymi co maja po 600st na forum bo tyle to ja w jednym S&D robie ;) jak sie w....wskoczy mi wysokie cisnienie :P )

    Webber widzisz...piszesz ze mnie nie znasz,o mnie nie slyszales,ze zaczolem wstawiac ST na forum etc dopiero.Tu Ci przyznam racje,nie poznasz mnie i nie kazde starcie wstawiam na forum ( podesle Ci kilka ST z jednego uni jak chcesz na pw-bedziesz mial lekture ) a konto odpalilem teraz?Hmm.....popatrz na poprzednie moje konta forumowe-na moja prosbe zostaly zbanowane ;) wiesz jakies szukanie zmiany nick itp sa zbedne bo zachowujesz sie jak stary tetryk ktory wie wszystko najlepiej a tak naprawde to....
    Kiedys Cie szanowalem jak gralismy na cyferkowej uni ;) ( tak zaczynalem na cyferkowej gdzie bylo tylko 10 uni a nie 200 jak teraz )-ty na innej ja na innej,tez tam bylem w topce,latalem,ST wstawialem,pozniej przestalem wstawiac,konto na forum poszlo na bana a gralem sobie po cichu bo gra w ktora gram ma mi sprawiac przyjemnosc ( MI WEBBER nie Tobie i innym dlatego gram i nie zawsze wstawiam ) i nie ma wzmianki w regulaminie ze musze ST na forum wstawiac bys Ty mogl je poczytac.Nie gram dla slawy i forum Webber bo dzis jestem a jutro mnie tu moze nie byc ;)
    Dzis juz Cie nie szanuje ( jak grales na cyferkowej to byles bardzo dobrym graczem-teraz jestes przecietnym i nie pisze tego by Cie obrazic-jesli poczules sie urazony to przerpaszam Cie ) ale pakuja Cie w recki jakies leszcze co kiedys nie bylo do wyobrazenia sobie zeby ktos Webber-a spakowal ( tak webber tak ludzie mysleli kiedys ) a teraz to tylko sie smieja ze gracz Twojego pokroju ( masz pojecie o grze moim zdaniem ) laduje w reckach.Rozumiem raz,dwa etc ale nie na przyklad 3x na jedym uni i nie dziw sie ze ludzie maja Cie za lamke
    Dlatego Webber masz nizej kilka starc ktore naleza do tytanow ( sorka za zmiane nickow ale taki kaprys mam sobie zmieniac czasami jak mnnie najdzie ochote ;) )a ktore nie zobaczyly forum (chyba nawet ktores w top starc powinno byc a nie wystawilem nawet na forum

    Pozdro Webber i pokaz klase chociaz,graj tak jak grales na cyferkowej uni

    Ps.Twoje 600st nie robi na mnie roznicy bo popatrz...ja zrobilem mniej Webber na cyferkowej ( tak tak ) ale do tej pory nie widzialem reckow od srodka wiec wiesz co to oznacza te 600 czy 6000 st przy kilkudziesiaciu zlomach?

    Takze polecam dzial starc np Antka topke ;)-wybacz ze nie ma tam 600ST ( nie dalo rady wpisac kazdego ST w sygnature?To tteraz takie jest.....szanuj i nie pyskuj bo 600st zrobilem )
    ogotcha.universeview.be/pl/rep…0c-50da-95b9-81dab53a73b6
    ogotcha.universeview.be/pl/rep…1f-5b7e-bbb7-ab0ec70f226f
    ogotcha.universeview.be/pl/rep…81-5453-8c46-faa4bff99edf
    ogotcha.universeview.be/pl/rep…ed-59f1-af94-5975c501dbd8
    ogotcha.universeview.be/pl/rep…43-56ba-887a-61c1ca5181ee