Chojny [The Best] vs. atas [MIT] ~ 76103.24% TOP 7 OGAME PL. TOP 1 U Nekkar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Chojny [The Best] vs. atas [MIT] ~ 76103.24% TOP 7 OGAME PL. TOP 1 U Nekkar

    Witam 8-)
    Sprawa prosta :> obserwacja, wyłapanie okienka, lot i bum :E
    Organizacja recków po 15 minutach lotu, dzięki kulek no i Aniołek ( bydlątko spać mi nie dało) ;P
    ST dedykuję Dejce i Zofiji jak i reszcie soja, znajomkom z buddy Fallen-owi oraz drużynie z sida :D
    Obrońca chyba dobrze mieszał na poprzednim uni, dostałem sporo gratków na pw od nieznajomych mi graczy, jak komuś nie odpisałem to sorki 8-)
    Po bum atas wiosłował reckami dlatego bilans marnie wygląda... mogłem je zdjąć wisząc nad planetą ale wolałem iść na piwo :D

    od obrońcy:

    atas 27.04.2016 22:37:58
    jak byś mógł to wkleic pod rw byłbym wdzieczny bo odbudowy nie bedzie bankowo lama zemnie i tyle

    przepraszam tatkę i mit za moja wtope szkoda mi tylko i wyłacznie tatki bo to wyłacznie jego cieszka praca poszła na marne. co do akcji poszedł atak z tego mona o 19 przed 20 cofałem ataki bo gosc był i dlatego flota była na tym monie, potem ogladac film z moja żoną odświeżałem co jakis czas ale jak widać za rzadko jeszcze raz sorki i koncze z ogame definitywnie jeszcze raz sorki


    a tobie jeszcze raz graty za wyczucie powodzenia w dalszym złomowaniu


    let's go ready to rumble :E :E :E


    Dnia 27-04-2016 21:28:30 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Chojny [The Best]
    ________________________________________________

    Mały transporter 275.467
    Okręt wojenny 27.774
    Pancernik 100.742
    Lekki myśliwiec 1.924.509
    Ciężki myśliwiec 71.503
    Krążownik 263.585
    _________________________________________

    Obrońca atas [MIT]
    ________________________________________________

    Mały transporter 96.673
    Duży transporter 25.027
    Lekki myśliwiec 162.285
    Ciężki myśliwiec 1
    Krążownik 39.835
    Okręt wojenny 11.093
    Statek kolonizacyjny 24
    Recykler 130.113
    Sonda szpiegowska 65.836
    Niszczyciel 20.094
    Gwiazda Śmierci 838
    Pancernik 56.346
    Wyrzutnia rakiet 16.547
    Lekkie działo laserowe 6.108
    Działo Gaussa 70
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Chojny [The Best]
    ________________________________________________

    Mały transporter 180.716 ( -94.751 )
    Okręt wojenny 22.245 ( -5.529 )
    Pancernik 81.486 ( -19.256 )
    Lekki myśliwiec 1.263.249 ( -661.260 )
    Ciężki myśliwiec 50.494 ( -21.009 )
    Krążownik 206.854 ( -56.731 )
    _________________________________________

    Obrońca atas [MIT]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    44.242.716 Metalu, 15.297 Kryształu i 43.717.261 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 6.847.833.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 21.294.871.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.432.225.500 metalu i 3.178.098.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 87.975.274 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.000.000.000 Metalu i 1.000.000.000 Kryształu
    1.714.595.500 Metalu i 460.509.100 Kryształu
    1.160.860.000 Metalu i 1.160.860.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    3.875.455.500 Metalu i 2.621.369.100 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -340.742.784
    Kryształ: 436.294.397
    Deuter: -358.584.739
    agresor stracił łącznie 263.033.126 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -10.601.552.716
    Kryształ: -8.412.700.297
    Deuter: -2.368.593.261
    obrońca stracił łącznie 21.382.846.274 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3


    Kobieta jest jak litr wódki - za dużo dla jednego - za mało dla dwóch :P
  • Bardzo dziękuję za dedykacje Chojaczku tego jakże pięknego rw :fkiss:
    Jeszcze jedno oczko miałam otwarte kiedy dokonywałeś tego wielkiego czyny, ale zaraz po bum lulałam jak aniołek- tak mnie oszołomiło i uspało :)

    No cóż Ci powiedzieć? Wygrałeś wszystkie wszystkości, pokazałeś kto jest THE BEST i rozwaliłeś system :) Tyko jeszcze pozostało nam to opić :fgrin:
    I tak jak mówi Sputnik: kogo przy takim % obchodzi zysk? I kto bogatemu zabroni? :D


    Bosko Ci to wyszło ..... w końcu jesteś Bogiem :)


    Tylko jednak pozostaje we mnie malutkie zdziwienie, no bo jak mogłeś powierzyć tej mojej niesfornej Kuleczce zbiórkę złomu? ?Nie bałeś się? Czy tak Cię upoił % że zapomniałeś że mój chłop nigdy nie zdąża zebrać złomu i potem nawet grosza mety nie mamy a ja zamiast na posłaniu z kryształu śpię na gołym materacu :fgrin:

    SOLO
    PB 2 393,88%
    ACS

    PB 13 074,67%
  • Najpierw taka mała dygresja - nie wiedziałem , że s&d trwa 2 dni , myślałem , że 31 - najlepsze jest to , że niektórzy z Twojej drużyny nawet nie powąchają żadnej nagrody , nawet jakby i po kilka rw porobili :P
    A co do starcia:

    Graty i to duże , procent z kosmosu i taka mała strata jak ponad 200 baniek + paliwo na lot nie powinna Cie martwić.
    Dlatego życze Ci Sz.O bo masz co odbudowywać a obrońcy wiecej czasu dla żony :)
  • Przy takich procentach zyski schodzą na dalszy plan :P
    Gratulacje raz jeszcze, spadek atasa przypadkiem w statystykach zauważyłem, rzut oka w ogotchę i już było wiadomo co kto komu popsuł :E
    Straty odrobisz zapewne na kim innym i to z nawiązką :D
    :graty: :bdb:

    Obrońcy miłej emerytury od obrazków, może jeszcze kiedyś powalczy na jakimś nowym uni :)

    COOO!!?? JA NIE DAM RADY!!??

    :D

    Lepiej chyba już nie będzie :E

  • O jakie fajne starcie. Takie duże. Takie zacne. Nie jeden nie może się nawet takim ACSem pochwalić (np. ja :D). Jest co oglądać. Zapewne na długo pozostanie na topie naszego uni. Chociaż, przy takich flotach jakich tu mamy i takich graczach niektórych to nigdy nie nie wiadomo. Gratulacje lecą i pilnuj teraz produkcji hehe :p


    195 ST - 437 393,32%


    "Jeśli spadać, to z wysokiego konia"
  • Oj zatrzęsła się galaktyka ]:-D

    Wielkie gratulacje za piękny % i za TOPowe starcie,

    Przy takim procencie zyski idą na bok .

    Wysoko podniosłeś poprzeczkę w S&D :P


    :brawo: za wspaniałą solówkę :fkiss:


    Dzięki Chojaczku za dedykacje :cmok:



    kgb sputnik napisał(a):


    Może Dejka Ci wybaczy ;P

    do wieczora miałam focha ale jak ujrzałam pz to mi przeszło ]:-D
    wszystko wybaczone :fkiss:
    Łączny % w ST
    u20 - 42 ST - 103.266,63 %
    u67 - 30 ST - 202.268,71 %
    Nekkar - 3 ST - 9058,3 % off
    :popcorn: :czytam: :kawa:
  • Takie STarcie jest marzeniem nie jednego flociarza, niesamowite wręcz epickie :) 76k % dalej cyferki mi przed oczami ganiają - Wielkie gratulacje dla atakującego za nosa za obserwacje i w końcu za dokończenie dzieła zniszczenia brawo!

    masakra stracić tyle zabawek budowanych pewnie przez lata świetlne, wolał bym nigdy nie doświadczyć tego uczucia musi to boleć życzę wszystkiego dobrego Obrońcy w "realu"

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Ojj... jako przedstawiciel MiT... gratuluje st , umiejętności widać są ... choć w tym starciu za dużo skilla nie wyszło nie mniej gratuluje wyczucia

    Atas nie mieszał na uni, jako lampka dał się spakować na kolejnych kontach, ale to z racji braku serca do gry. Gratulacje dostawałeś od osób , jak sądze z NewSin lub im podobnych :) konto w poprzednich rękach brało udział w nieczystym RW i pewnie nadal z tym było łączone... choć inny właściciel. Gdyby nie kara nałożona na konto nei dał byś rady tego co było zezłomować.

    Nie mniej jednak jeszcze raz gz i bilansem się nie przejmuj, jak pisali przedmówcy to nie zysk w takim rw się liczy.

    Atas, powodzenia :)
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Jeszcze raz gratuluje:) Podniosłeś wysoko poprzeczkę, trzeba zacząć gonić, bo spocząłem na laurach. Floty pozwalają na robienie podobnych procentów, uważam jedynie, że trzeba poprawić deficyt reckowy. Fajnie było słyszeć twój nerw przez telefon i odliczanie sekund, aż mi skoczyła adrenalinka, jak za dawnych dobrych czasów. Ujemnym zyskiem się nie przejmuj, nie pierwszy i nie ostatni raz, ważne, że przeplatane częściej tymi dobrze zyskownymi bilansami. A teraz top i lataj, bo złapałeś zapał, nie odpuszczaj;) ]:-D
    Solo 221ST- 490.263%
    TOP 1 uni11 , TOP 2 ogame.pl
    dobrySomsiad [Legion] vs. Kunio [NWO] - 11567.87%

    ACS 31 ST - 379.460%
    TOP 1 uni11 , TOP 10 ogame.pl
    6353% DESIQ [RT]
    9099% WINDI [Yakuza]
  • Lot w układzie więc nie wielkie straty paliwowe ,podebrany złom ,widziałem jak atas wiosłował ,sam się zastanawiałem czy wysłać z 10k recków a nóż by się coś chwyciło ,no ale za daleko ,recków dorób ,bo po tym jak znikał złom wnioskuję że sporo ci brakowało :)
    A co do STarcia ,dobry pomysł się osiedlić w układzie :) Gratki 7dmego miejsca i 1wszego na Nekkar , choć flotek tu wiele ale jak narazie się wszyscy dobrze pilnują :) Oczywiście SzO Ci życzę i niestety szkoda że S&D się dopiero co zaczął i już właściwie się skończył ,choć można walczyć o inne nagrody ale drużynowa to taka milsza i w dodatku jak wyrównane są drużyny ,no nic ,trzeba będzie czekać do następnej edycji , chyba że się trafi jakiś rodzynek i się to starcie nadrobi :)

    Obrońcy powodzenia w RL
  • Atas jak sie zajmuje zona to trzeba robic fs, nie ma to tamo:P
    szkoda naprawde, do zobaczenia gdzie indziej:E chyba,ze konto ode mnie wezmiesz :D
    gratulacje dla Chojnego
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Przy takim tąpnięciu nie można przejść obojętnie, zawsze wiedziałem, że masz potencjał ale że aż tak przyłożysz to nie myślałem :}
    Poprzeczka postawiona bardzo wysoko i pobić taki % nie będzie łatwo ale jak kancelaria popracuje to międzygalaktyczny lisek się podepnie i na kosmicznym statku zasadzi tak, że i wam oczyska wyskoczą:)
    Obrońcy życzę SZO choć po dzisiejszej poprawce łatwo nie będzie z drugiej strony wydać 300 baniek na licytatora to nie lata wyczyn nie wiem czy nie kolejny rekord w ogame =)
    Cieszy, że The Best coraz częściej pojawia się w tym dziale choć chciało by się więcej i więcej ;P
    To pisałem Ja Lisisko :P