Pinned Rekordy Uni68

• Wg mnie po zmianie speed powinno się albo zrobić nowy temat (przepisując do niego obecne, a ten temat traktować jako zapis stanu na ostatni dzień starych ustawień) albo ciągnąć dalej ten, ale stan na 9 stycznia zachować np. w spoilerze na dole pierwszego postu, jako kopię rekordów zdobytych na prędkości x1, czyli jako archiwum.

Gregory* wrote:

jest to temat rekordów uni68, wiec każdy będzie miał takie same szanse pobić te rekordy, prędkość podniesie się dla wszystkich

Prędkość owszem wzrośnie, ale stopień trudności zdobycia tych rekordów znacznie spadnie.
    Kilka postów wyżej jest zgłoszenie ekstraktora deuteru na 42 poziomie. Na dziś, jest to rekord, którym mogą się poszczycić topowi ekonomowie. Jest to osiągnięcie, którym można się chwalić. Przy prędkości eko x5 taki poziom nie będzie pewnie niczym szczególnym, osiągalnym dla połowy graczy inwestujących w kopalnie.
    Posiadacz najszybszych MT na świecie ;)

Do 09.01.2018 światowy TOP1 badań 8-)
    * na uni z podstawową prędkością

Od 17.10.2018 do 22.06.2019 światowy TOP1 badań 8-)
    * na uni z prędkością x1x7
  • W innej mojej grze gracze zakładają nowe tematy przy niektórych zmianach zasad lub wersjach gry gdy wpływa to na trudność zdobywania rekordów.

Tutaj również można tak zrobić.
    Założyć nowy temat który się podklei.
    Obecny odkleić ale nie zamykać - jeżeli jakiś spóźnialski chciałby zgłosić rekord ze speed x1. :)
    [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
    [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
    :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!
  • rekordy oczywiście trzeba zostawić żeby nekar i inne unie miały co pobijac.
    Ale nie zgodzę się z tobą @ciap żeby temat był otwarty po 9 stycznia bo niby jak udowodnić ze został on ustanowiony przed a nie po 9?

ciap wrote:

@^ZemstA^ jestem głupia i ufam że ludzie nie będą kłamać. :fsad:
    Większość rekordów ma wysokie lvl co idzie udowodnić za pomocą przyrostów. Mniejsze rzeczy jak obrona można wyskanować w dzień zmiany speeda.
    nie mowie ze jesteś ... Bo wcale tak nie myślę, ja tez ufam na ogół, chodziło mi o fakt że kto to musi sprawdzić i udowodnić, ale jeśli się na to piszesz to ok.

The post was edited 1 time, last by ^BrzydaI^ ().

• @^ZemstA^ jestem głupia i ufam że ludzie nie będą kłamać. :fsad:
    Większość rekordów ma wysokie lvl co idzie udowodnić za pomocą przyrostów. Mniejsze rzeczy jak obrona można wyskanować w dzień zmiany speeda.
    [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
    [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
    :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!
  • Obecny temat zamknac/opieczertowac po jakims rozsadnie dlugim czasie czekania na spoznialskie zglozenia (pod koniec stycznia?). Zalozyc nowy temat, przekleic do niego obecne Rekordy i niech dalszy ciag bedzie juz pod nowa nazwa "x5", czy cos podobnego.
    Nie wiem ile osob z tych, ktore nastawily jakies badanie, budowle,nie moze przerwie i nastawi ich od nowa przy efektywnym skroceniu czasu do 80%. :) Jesli ktos nastawil jakies badanie, czy budowle i nie chce go przerywac, albo skracac za anty, zeby wyrobic sie do 9 stycznia, to moze niech tutaj napisze, ze cos takiego ma miejsce. Generalnie nie uwazam, zeby byl z tym jakis wiekszy problem.

start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Podzielam zdanie @Gregory*, że temat powinien być kontynuowany tak jak jest.
    Ważniejsze rekordy są w temacie ogame.pl
    Oczywiście za jakiś czas mogą się zmienić tak samo jak rekordy na uNekkar też mogą się zmienić i na innych uni również, ale nikt nie robi co roku nowego tematu po to, żeby móc sobie sprawdzić jakie rekordy obowiązywały kiedyś (choć byłaby to miła ciekawostka).
    ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
    ilość zwycięskich RW - prawie 0
    skill - 0
  • 3 rekordy Ciapka obalone..Graty Lisek

Dla mnie sensowniejszym rozwiazaniem jest zamkniecie tematu z zostawieniem go jako przyklejonym i stworzenie nowego zawierajacego te rekordy i od tych rekordow przebijac w gore na x5.

Wspomnienia sa fajne:)
    Chyba że faktycznie przy rekordach mieć w nawiasie rekord z speed x1... sam nie wiem
  • Od siebie na zakończenie dodam:

Flota:
    * Lekki Myśliwiec = 10.140.471 ARO
    * Krążownik=1.259.373 ARO
    * Recykler = 1.020.000 ARO
    * Niszczyciel = 204.104 ARO
    * Pancernik = 977.018 ARO

Bitwy:
    * Mili [3 X] vs. Aramis [BsPirate] ~ 61.294,95%
    * Zysk ze złomu po bitwie:
    -> Metal: 1.390.972.111 Mili
    -> Krysztal: 1.419.100.114 Mili
    * Łączna liczba zezłomowanych GS (w jednej bitwie): 5.802 wojtekreal, Mili, ARO [3 X]

-------------
    Poza powyższymi. Przed UF zrobiłem 122 ST o łącznej wartości 879889%
    Po UF 31 ST o łącznej wartości 417347%. Co daje całkiem niezły wynik jak na to ile czasu spędziłem na urlopie (nie mówiąc o prawie 2 latach przerwy po UF ;) )
    Powodzenia na x5 eko.

Greed is for amateurs. Disorder, chaos, anarchy: now that's fun!

• Budynki na planecie sumaryczne

* Laboratorium=216 Virtual_ManPL

Budynki na księżycu sumaryczne

* Stocznia=96 Virtual_ManPL

Obrona na Planecie

* Wyrzutnia Plazmy=102.900 HELL

Virtual_ManPL [Anime]<=Shadar Logoth [Mordeth]<=locaLeDonkey [LeD]-Universum 10-TOP 60-"Moralnie nawet nie Top 1000"
    Virtual_ManPL [Anime]-Universum 26-TOP 15
    =>Virtual_ManPL [Anime]-Universum 68 (UF1)-TOP 56
    ==>Virtual_ManPL [Anime]-Universum 68 (UF2)-TOP 74

===>Virtual_ManPL [Anime]-Universum 68 (UF3)-TOP 129
  • A mozna wiedziec czemu rekordy nie zostana dodane, chociaz kazdy z nich zostal zrobiony na predkosci uniwersum x1?

Virtual_ManPL [Anime]<=Shadar Logoth [Mordeth]<=locaLeDonkey [LeD]-Universum 10-TOP 60-"Moralnie nawet nie Top 1000"
    Virtual_ManPL [Anime]-Universum 26-TOP 15
    =>Virtual_ManPL [Anime]-Universum 68 (UF1)-TOP 56
    ==>Virtual_ManPL [Anime]-Universum 68 (UF2)-TOP 74

===>Virtual_ManPL [Anime]-Universum 68 (UF3)-TOP 129