System odwołań

  • System odwołań

    Mam pytanie czy społeczność ma prawo dyskutować o systemie odwołań?. Czy możemy w dziale DID dyskutować swobodnie na ten temat czy kazdy jest pozostawiony sam sobie z GO, który zawsze ma racje? I czy to oznacza że sa tematy których nie mozna poruszać jak np niekompetencja GO?

    Przypomina mi to atak na prokurature że prenumerowało bravo sport, tylko że te czasopisma szły do poczekalni dla trudnej młodzieży, na tej samej zasadzie GO wyciera sobie teraz m.d..e regulaminem. Bravo! Bravo!
  • Tematy te można poruszać poprzez system support :) Team przy decyzjach korzysta z wcześniej ustalonych wytycznych, których oczywiście nie ujawnia, aby nie ułatwiać łamania regulaminów. Kiedyś na forum istniała możliwość odwoływania się od decyzji w dziale Skargi i Odwołania, niemniej jednak ze względu na raczej flame i obrazy niż odwołania, oraz brak możliwości przedstawiania dowodów ze strony team, a tym bardziej na forum został on zamknięty. Pomysły przywróceniu działu SiO powracały jak bumerang, zawsze z tą samą odpowiedzią.
    OGame Tech
  • ja się nie dziwie jak kasuje się całe tematy a decyzje uzasadnia się " bo tak".

    Co było logicznym rozwiązaniem na uzasadnienia typu bo"transportery za duzo paliły" zamiast udowodnić multi, ale przy tym trzeba by troche pomysleć.

    Kolejna sprawa takie patologie zgłaszałem 2 lata temu i każdy miał na to wy...ne, teraz chcecie rzekę kijem zawracać? No ale chajs się zgadzał bo kupowali anty, wiec najpierw moonówki, potem GS-ówki a poptem handlówki były tolerowane. System handlu się zgadzał konta zgłoszone wiec wymyslono "spalanie" .

    Sorry to też pewnie flame!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez toper ().

  • Toper - ale i tak dużo Wam się udawało akcji. Teraz dopiero znaleźli powód do bana, jakby nie było trafny.
    Z resztą... za miesiąc już nikt nie będzie o tym pamiętał.
    A Ciap niech dalej robi swoje - kto gra uczciwie, to nie ma się czego bać.
  • Jakim wam, jakim wam! Czy ja jestem w malżenstwie z kimś? I akcje zazwyczaj były zaplanowane z głową pomijając wykorzystywanie GS-ówek, czego nie popieram. Tutaj ludzie robili ST a nie bezmyslnie się pushowali. Poprostu nieuk GO nie zakumał wymiany deuteru. Jak pisałem na slow uni mało kto wymienia deuter wiec flociarze maja swoje konta do wymiany. Wot cała tajemnica.
  • toper napisał(a):

    Jakim wam, jakim wam! Czy ja jestem w malżenstwie z kimś? I akcje zazwyczaj były zaplanowane z głową pomijając wykorzystywanie GS-ówek, czego nie popieram. Tutaj ludzie robili ST a nie bezmyslnie się pushowali. Poprostu nieuk GO nie zakumał wymiany deuteru. Jak pisałem na slow uni mało kto wymienia deuter wiec flociarze maja swoje konta do wymiany. Wot cała tajemnica.



    toper gram w te gre dlugo juz (nawet za dlugo) i nigdy takiego konta nie mialem a deu mam nie malo :) to ze nie potrafice grac uczciwie to juz inna bajka ja nawet nie mam moonowki ani gsowki rade sobie bez tego :)


    Sirius mode on
  • czy mi sie wydaje czy ty checsz bronic tych ktorzy legalnie sie pushowali ??? wez chlopie leb i o sciane sobie walnij dwa razy

    nie chce mi sie szukac ale jezlei ktos mi powie ze trzymanie na monie 1,5kkk deu i wymienianie go z swoimi 15 kontami jest full legalne to ja juz nie wiem ...


    spojrzcie na topke jak by tak przejzec to kazdy po 10 kont push ....


    taki czekoladka byl zerem .. zeremm ... wywalilem go w statach w 3 meisiace odstawal juz spadl na 10 pozycje ... ktos mu wytlumaczyl jaks ie pushowac niecale 4 meisiace top 1 z przyrostami niemozliwymi malo tego ktos powie a on zlomowal ... "hahahahahhahahahaa" spojrzcie na jego statystyki zniszczone floty :) chlopak ejdno st na krzyz zrobil i sie pieni i okersla za najlepszego ... . Fajnie sie gra gdy ma sie potezna flote i nie trzeba sie o nia bac ... juz tak gralem jak legalnie postawilem na uni 54 15k niszczar i 500k lmow gdzie mialem przewage ze w 5 mnie nie mogli rozwalic ... :) ale gdyby tak dac mu konto z przecietna flota nawet niech bedzie top 20 .... daje mu tydzien i chlopak wisi w dziale starc tytanow po prawej


    i to sie tyczy nie tylko jego ale wiekszoc z topki wiekszosc z topki maja ogromnego skilaaa w wysylaniu na misja transportuj ... :) nic wiecej ... tyle w temacie
    "How do you want to fight with immortality? "
    Pegasus top 4 off
    Rigiel top 25 off
    Xalynth top 4.. off
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…d-max-Heheheee-1276-KONT/
    p.s dziki jest moim mistrzem

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tereth ().

  • fakty są takie, że to nie nowość, że ludzie się pushują w handlu (ja też nie jestem święty, swoje wypushowałem na uR)
    ale z 2. strony w świetle regulaminu jest to legalne więc zostają trzy możliwości:
    1. zlikwidować anty - bardzo to utrudni push handlowy i zabierze zysk GF
    2. zablokować możliwość kontaktu flot przy grze na wspólnym IP, tak jak kiedyś było (słabe zabezpieczenie)
    3. dawać perm bany - tylko na jaki punkt regulaminu to oprzeć? Żaden ruch w międzyczasie nie łamie żadnego podpunktu. No i odbije się to na finansach GF, bo nie oszukujmy się: jak komuś zleży na top i chce się wspomóc to ogarnie sobie multi + zasili sztab pedałów, a to globalnie konkretna suma dla GF

    Tak więc wydaje mi się, że to temat rzeka. Nie mówię, że nie powinniśmy się nim zajmować - owszem powinniśmy. Ale jedyny środek by to zrobić to zmiana regulaminu gry, a z tego co wiem jest ujednolicony na wszystkich serwerach ogame.

    Jak my możemy z tym walczyć? możemy orać multi innych graczy i samemu nie kantować - wtedy problem sam się rozstrzygnie
    For the rest, I have to say to you
    I will dream like the God
    ...And suffer like all the dead children...


    Kupie dex i metal uKallisto
    Info priv acc Inarius