nasz wielebny CZekoladkowy

  • nasz wielebny CZekoladkowy

    19.04.2016 20:23:24 GO ciap Czekoladowy 03.05.2016 20:23:24 Multikonto (I) [6/6] + Push (I) od niżej wymienionych+ odsyłka do GO
    19.04.2016 20:23:21 GO ciap JestemZly 03.05.2016 20:23:21 Multikonto (I) [5/6] + Push (I) do Czekoladowy
    19.04.2016 20:23:18 GO ciap Edmundo 03.05.2016 20:23:18 Multikonto (I) [4/6] + Push (I) do Czekoladowy
    19.04.2016 20:23:16 GO ciap OgnistaKicia 03.05.2016 20:23:16 Multikonto (I) [3/6] + Push (I) do Czekoladowy
    19.04.2016 20:23:13 GO ciap Angel 03.05.2016 20:23:13 Multikonto (I) [2/6] + Push (I) do Czekoladowy
    19.04.2016 20:23:11 GO ciap siusiumajtek 03.05.2016 20:23:11 Multikonto (I) [1/6] + Push (I) do Czekoladowy


    Wszystko na temat ... nasz Kolega ktory Zarzeka sie na wszystko nawet na swoja matke ze gra uczciwe ... sam sobie strzela w kolanko


    kolego ... jeszcze jedna wtopka i pernament co ? :) tylko nie gryz klawiatury prosze cie ... niezdrowa jest
    "How do you want to fight with immortality? "
    Pegasus top 4 off
    Rigiel top 25 off
    Xalynth top 4.. off
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…d-max-Heheheee-1276-KONT/
    p.s dziki jest moim mistrzem
  • Nie wiem co się tak spinacie :) Wszyscy od dawna wiedzieli, że sie pushuje. Szkoda, że musiało trwać to ponad rok zanim ktoś się za to wziął pożądnie...
    Przy okazji może się wypowie Pani GA smoki, jako była właścicielka konta Angel :) Może opowie ile musiał Czekoladowy przelać na WOŚP, żeby te konto skasowało flotę u handlarza na odbudowę :)
    Także tego... Czeko :D Jesteś tam gdzie od dawna powinieneś być :) Gdyby nie te wszystkie pushe byś ledwo łapał sie do TOP20 :)

    SKOŃCZ SIĘ KOMPROMITOWAĆ I SKASUJ KONTO !! :D

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Wisior napisał(a):

    Nie wiem co się tak spinacie :) Wszyscy od dawna wiedzieli, że sie pushuje. Szkoda, że musiało trwać to ponad rok zanim ktoś się za to wziął pożądnie...
    Przy okazji może się wypowie Pani GA smoki, jako była właścicielka konta Angel :) Może opowie ile musiał Czekoladowy przelać na WOŚP, żeby te konto skasowało flotę u handlarza na odbudowę :)
    Także tego... Czeko :D Jesteś tam gdzie od dawna powinieneś być :) Gdyby nie te wszystkie pushe byś ledwo łapał sie do TOP20 :)

    SKOŃCZ SIĘ KOMPROMITOWAĆ I SKASUJ KONTO !! :D

    Pozdrawiam
    Wisior
    Powiedział ten co siedzi 2 tygodnie na urlopie, wraca na 1 dzień i robi 300 baniek przyrostu, potem znowu urlop i kolejne 300 baniek w jeden dzień i tak w kółko, przynajmniej byś się nie wypowiadał hipokryto
  • Uderz w stół a nożyce się odezwą :D Kolejny oszust z CS się odezwał :) Jak nazywały się te Twoje multikonta ? Aplik12, ssaper i te trzecie chyba już przepadło :(
    Tak naprawdę wszedłem na 30 sekund przeklikałem i 2 miesiące urlopu :) A surowce mam z tego, czego Ty nie ogarniasz więc nie będę Cię uczył
    Jak masz wątpliwości to jest taka zakładka jak support i tam możesz zgłosić, podać moje multikonta itd. itd. itd. Tak jak swego czasu poszło zgłoszenie na Ciebie i na Czekoladowego niedawno :)

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Co prawda, to prawda Lucek, nie zaprzeczysz przecież, że tak było i jest.
    No cóż, jak pisał kiedyś Wielki Brązowy Wałek - ,,stracił swoje pushkonta i życie dal niego utraciło sens'' - czy jakoś tak.... :P
    Mogłem coś przekręcić ale w C S to norma raczej, tak że nie zauważą nawet ;]
    Wasz bohater w końcu stracił ochronę i zostało co widać na pręgierzu....
    Lasciate ogni speranza...


  • wesoło widzę ;]

    a musieli mu bana dać żeby każdy zobaczył że pusz? :E :E

    prawie jak demokracja w Polsce - Nabu san to traktorami te punkty nawalił?

    i tak te Wasze pusze w skali czasu to pikuś - w porównaniu z naszym kochanym Riglem :E

    ale co tam - ja się tam cieszę, bo po uf dostaję skana 2 razy w tygodniu 8-) zawsze coś się dzieje..

    a i niespodzianka się czasem trafi jak widać.. ;P

    ^uniQue^ napisał(a):

    Cienkie lamki co nie umieją grać inaczej niż pusz ;) Wielu już tu takich było ot chodzby inar czy gora ;D

    Tego pierwszego jeszcze uświadczycie tu czasem bo widzę coś sie udziela w ST ;d

    Tylko pod innym nickiem i mysli , ze nikt sie nie zorientuje ;d
    Zielak - naprawdę..?!?

    znam to historię z obu stron barykady - i bardzo Cię proszę nie dołącz do tej grupy co mówi:


    "Jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle"

    jest c*****o - ale stabilnie 8-) - mamy czas jeszcze się pozabijać.. :D

    proponuję wszystkim nowego Żuberka i skan po gali w ramach odprężenia.. :]
    HATERS SQUAD :]
  • Haha :D Ciap szaleje :D Ciekawe ilu graczty TOP100 się obroni :P

    Jak dla mnie to banów by nie musiało być :D Wystarczy, że skończą te konta współpracę :D Wtedy życie zweryfikuje czy dalej jest ktoś godzien swojej pozycji :) Ale dobrze, że znamy wszystkie pushkonta :)

    Pozdrawiam
    Wisior

    PS.
    Ciap na stos !! Wyjątkowo niekompetentny GO, Ona się nie zna i w ogóle

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wisior ().

  • Dobra robota Ciap, w końcu ktoś zaczął wymiatać chlewik.
    Zaczynało śmierdzieć ze strony GA... :/
    Popieram pomysł odstawienia od cycka naszych topków, kasację ich pushkont i niech powalczą - mają wielomiesięczną przewagę.
    Jeśli by tak miało być, głosuję za cofnięciem banów, kasacją ,,pomagierów'' - z czasem się okaże, czy potrafią jeszcze naprawdę grać bez kantów.

    Edyta:
    Dzisiaj, 15:24
    przez tyskie
    Wisior ale ty jesteś głupi :fgrin:

    A to nie Ty czasem, mądralo spierdziliłeś konto Muua przy pomocy Lodzi?
    Tak tylko pytam, konto Lodz to chyba kojarzysz Panie Piffko? :quasi:
    Lasciate ogni speranza...


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hawatt ().

  • Co jest Tyskie ? Poziom Twojego komentarza jest wprost proporcjonalny to Twojej inteligencji :) Potwierdziło się to o czym pisałem od ponad roku :) Podobno wczoraj, a najdalej dzisiaj ban ma być ściągnięty a tu póki co lipa :D
    Ty tez już wisiałeś na prę gierzu więc na pewno wiesz jakie to uczucie :D

    Pozdrawiam
    Wisior
  • U mnie w sojuszu też chwalą GO ciap. Jakby nie było - jest najświeższym GO operatorem, więc nie ma doświadczenia w ignorowaniu perfidnych przekrętów ;) - z niecierpliwością czekam aż zabierze się za sojusz Arkadia_1 - tam też jest kilka fenomenów z Siriusa " title=":>">.


    A co do NabuSan'a - to czy jest tu jakaś osoba, która wierzy w uczciwe zdobycie prawie 30kk pkt ? To chyba pytanie retoryczne było... to nawet nie odpowiadajcie _>" title=">_>">. Jak do Map10 jeszcze się przekonam (bo duużo handluje ze swoimi słabymi kontami - co jest legalne po minimalu) - tak do Nabu i Czekoladki to już chyba nie. Jak to mówią: wisisz na pręgierzu, dziękuję dobranoc. Choć i sam tam wiszę "błędy młodości" :ocb: :ocb:

    Póki co, na prawdę GO ciap - odwalasz kawał dobrej roboty! chwała Ci za to! :} myślę, że jeszcze ze 4, może 5 nicków z top 10 jeszcze wyłapiesz :)

    :bdb: :bdb:
  • No mi też tu brakuje jeszcze kilku ,,znanych i lubianych'' - Cyfer jakoś przycichłeś chłopie..?
    Tęsknię za Twoimi brawurowymi komentarzami (przypominam, jeśli Ciap to czyta: sidor, AntyBot, Baron, D4RKrzys) - warto przejrzeć logi w kontekście konta Cyfer i zrobić to co już dawno powinno się stać - 20 lat, Panie Teacher ;]
    Lasciate ogni speranza...


  • Powiem Ci czekoladka, starasz się rozluźnić atmosferę, ale troszkę słabo Ci to idzie.

    Bo zamiast, puszerze jeden, miałeś napisać: ok - każdy z topu się puszuje, to i ja... To tylko talencie piszesz żeś niewinny. :ocb:

    Coś z serii: "jak to czekoladka strzela sobie w kolano."
    Coaching by Ci się przydał :} to byś się tak nie pogrążał...


    PS. ??? "Dziękuje że wierzycie w moją niewinność" (sic!) mwhhahahaa
  • no to do grona dołączyła też i topka :D

    21.04.2016 14:12:19 GO ciap August 28.04.2016 14:12:19 Push (I) od niżej wymienionych
    21.04.2016 14:12:14 GO ciap Nabu san 28.04.2016 14:12:14 Push (I) od niżej wymienionych
    21.04.2016 14:12:10 GO ciap morpheus 28.04.2016 14:12:10 Push (I) od Asavar
    21.04.2016 14:12:06 GO ciap Anek 28.04.2016 14:12:06 Push (I) od niżej wymienionych
    21.04.2016 14:12:00 GO ciap Gibon 05.05.2016 14:12:00 Multikonto (I) [1/6] + Push (I) do Nabu san, August
    21.04.2016 14:11:53 GO ciap Asavar 28.04.2016 14:11:53 Push (I) do morpheus, August
    21.04.2016 14:11:49 GO ciap Arnold 28.04.2016 14:11:49 Push (I) do Nabu san, Anek
    21.04.2016 14:11:43 GO ciap Ormianin 28.04.2016 14:11:43 Push (I) do Nabu san
    21.04.2016 14:11:38 GO ciap Mateusz 28.04.2016 14:11:38 Push (I) do Nabu san, Anek
    21.04.2016 14:11:32 GO ciap soulcolector 28.04.2016 14:11:32 Push (I) do Nabu san, Anek
    21.04.2016 14:11:27 GO ciap smith 05.05.2016 14:11:27 Multikonto (I) [2/6] + Push (I) do August
    21.04.2016 14:11:22 GO ciap maro 05.05.2016 14:11:22 Multikonto (I) [3/6] + Push (I) do August
    21.04.2016 14:11:17 GO ciap Pendolino 05.05.2016 14:11:17 Multikonto (I) [4/6] + Push (I) do August
    21.04.2016 14:11:11 GO ciap Jozin 05.05.2016 14:11:11 Multikonto (I) [5/6] + Push (I) do August
    21.04.2016 14:11:05 GO ciap Kieltyka 05.05.2016 14:11:05 Multikonto (I) [6/6] + Push (I) do August
    21.04.2016 14:11:00 GO ciap darkboy 28.04.2016 14:11:00 Push (I) do Nabu san, Anek
    21.04.2016 14:10:53 GO ciap Pianista 28.04.2016 14:10:53 Push (I) do Nabu san, Anek


    no no ciap sie zabrała w stylu wimsa za robote :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sorro03 ().

  • a ja jednak Wierze w niewinnosc w/w panow, przeciez to Legendy naszych Uni a Ciap wrzuca ich do jednego worka z Kryminalistami.



    PS o ostatniej chwili.
    Jestem pod siedziba GameForge w Karlsruhe, gdzie zebral sie tlum pikietujacych, skanduja

    GO Ciap Feeee!!!
    na stos :P z Cia(p)rownica :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Finek ().

  • sorro03 napisał(a):

    no no ciap sie zabrała w stylu wimsa za robote :D
    nie wiem czy to pochwała 3 obraza.. :E

    Finek napisał(a):

    a ja jednak Wierze w niewinnosc w/w panow, przeciez to Legendy naszych Uni a Ciap wrzuca ich do jednego worka z Kryminalistami.

    zawsze jest domniemanie niewinności w systemie prawnym, ale z operatorami nie pogadasz.. :?

    z drugiej strony - może przed uf nikt się za dobrze nie przyglądał i się utrwaliły pewne nawyki co niektórym.. :*
    HATERS SQUAD :]
  • Finek, nie przeginaj bo i za Ciebie się zabiorą ;)
    Btw podoba mi się Twoje poczucie humoru, uśmiałem się :D

    Czekoladowy to pusher dać mu bana na 30 lat, go Ciap na stołek Arta, przecież w kraju idzie dobra zmiana więc dlaczego nie tu ?;)
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek
  • Ja się pytam, gdzie jest KOD, gdzie Kijowski i co na to Petru ?

    Nabu - mi serio nie zależy na tym, żeby ktokolwiek dostawał bana. Jak dla mnie to mogą je pościągać Wam nawet dziś :) Niech skończy się współpraca :) Niech skończą się gsówki i wymiany po minimalu :) Jak widziałem na koncie TOP 300, bez przyrostów od roku, w skanie na moonie stało 300kk deuteru to już wiedziałem co się stanie z tym deuterem :)


    Pozdrawiam
    Wisior
  • Pamiętam czasy kiedy bany były na 30 lat za multi, przelicznik był jeden, na cholere zmieniać coś co było dobre?
    Wiecie dlaczego? Kasa, kasa, kasa. Po co banować konta na wieczność?
    Wolontariusze z team za 2 kupony w miesiącu coś tam posprawdzają, pogrożą palcem, zbanują na tydzień lub dwa i dalej kasę gracz ładuje .
    Każdy projekt GF to marketingowy majstersztyk, biznes musi się kręcić.

    Co nie zmienia fakty że czekolada to puszer a ja jestem kozłem ofiarnym
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek
  • Pewnie dla was to nowosc.. ale nie kazdy ma po 15 kont z ktorych kupuje deuter po minimalnym..

    Pff farsa Toper zglos sie sam :P Ciap Cie znajdzie :D

    PS. musze to napisac..

    Jedna Mala Ciap a Trzyma caly uni Taurus za jaja

    o Brawo Ty! chyba sie z Toba pogodze :*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Finek ().

  • Wisior napisał(a):

    Tak tylko wrzucę :)

    tyskie napisał(a):

    Czekoladowy ale ty jesteś głupi :fgrin:



    Teraz bierzesz szmatkę i czyścisz monitor ;D

    Finek napisał(a):

    Pewnie dla was to nowosc.. ale nie kazdy ma po 15 kont z ktorych kupuje deuter po minimalnym..

    Pff farsa Toper zglos sie sam :P Ciap Cie znajdzie :D

    PS. musze to napisac..

    Jedna Mala Ciap a Trzyma caly uni Taurus za jaja

    o Brawo Ty! chyba sie z Toba pogodze :*


    Finek, prawdę powiadasz, bo jeśli dobrze naliczyłem sam posiadasz 20 kont. Przestań udawać niewinnego pro elo elo gracza. Zapomniałeś chyba, ile razy skupywałeś ode mnie deu o minialu, a odsyłałeś puste transy. Co prawda boli ;D. Stary może jestem, z pamięcią krucho, od balkonika kółka odpadają ale mam czarna teczkę i na Ciebie ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MisiuGD ().

  • Tak to jest jak dasz babie kupon na antymaterie :-). Od razu szaleje. A normy trzeba wyrobić i jeżeli to prawda z tym uzasadnieniem to jest to dla mnie smieszne. No ale bana za multi nie mozna dac bo pewnie zgłoszone, wiec trzeba się czepic jak do karuzeli w biegu.

    Oczywiście byłoby najlepiej zakaz multi ale wtedy znajomy z innego uni by prowadził, a wtedy push nie do wykrycia. I zamiast handelku deuterem, który jest tez niby zakazany, czyli skupowanie po minimalu i wymiana u handlarza mielibysmy złomowanie całych flot. Widac modkowie nie ogarniają gry, a raczej liczy sie tylko kasa. Swoja droga najdłuższe bany sa za zakup surowców na allegro, bo nie daje sie kasy zarobasom. No chyba ze kupuje się od modka :-), nawet się nie kryją z tym w opisach, taki to typ.
  • Toper - co chciałeś powiedzieć przez "swoich kont" ? Nawet z sojuszu jak komuś zalegają tony deuteru to nie kupuje po minimalu :D

    Finek - wszyscy z niecierpliwością czekają aż dasz se spokój :P Jak nie masz kilku swoich kont to się i tak nie liczysz w tej grze :)

    Ciap - mam nadzieję, że jeszcze nie skończyłaś zabawy ? :)

    Pozdrawiam
    Wisior