S&D Universum Wasat Edycja 1 [26.04.2016 - 26.05.2016]

  • Dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • S&D Universum Wasat Edycja 1 [26.04.2016 - 26.05.2016]

    Ruszyły zapisy do pierwszej edycji Seek and Destroy na uni Wasat.

    Ten temat powstał żebyście mogli swobodnie dyskutować o jej przebiegu :)


    Pamiętajmy, że każdego z nas obowiązuje Regulamin Forum OGame.pl, a także Regulamin działu Seek & Destroy.
    W szczególności nie życzymy sobie w tym temacie spam'u, wulgaryzmów jak i rozmów na tematy niezwiązane z przebiegiem projektu Seek And Destroy na Wasat.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Marv! napisał(a):

    Żadnych MNS w drużynie, jeżeli jednak tak się stanie możecie mnie z góry wykreślić z listy graczy...
    To teraz odniosę się do tych słów. Takie prośby w marę możliwości staramy się realizować, ale tylko jeśli to nie będzie kolidowało z możliwością stworzenia podziału równego pod względem siły flot. Dlatego jeśli nie będzie innej możliwości stworzenia podziału, to możecie trafić na kogokolwiek, nawet największych wrogów z nielubianych sojuszy. Takie od zawsze było, jest i będzie założenie S&D. Współpracować z takimi osobami nikt wam nie każe, a jeśli ktoś nie jest w stanie przez jeden miesiąc nie atakować członka własnej drużyny, to sugeruję od razu usunąć zgłoszenie, bo jak ktoś się zgłosi, a potem walnie dziecinnego focha dlatego, że trafił nie do takiej drużyny jaką sobie wymarzył, to niestety tylko psuje innym zabawę.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • I vice versa pieseł :super:

    PS: a co do twoich slow w zgloszeniu....


    board.pl.ogame.gameforge.com/b…-3-08-12-2015-08-01-2016/



    hmmm 2 post czyli 1 zgloszenie... :xlol:


    PS2: Koteł w ostatnich sd było znacznie mniej ludzi i daliście rade, wiec wierze w twoje doświadczenie ze sobie poradzisz, bo gdzie tam jakiś nieogar miałby być adminem :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marv! ().

  • Przypominam, że na zapisy pozostało jeszcze niespełna 48 godzin, potem temat zostanie zamknięty. Nie czekajcie na ostatnią chwilę.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Witam
    będę wam prowadził SD tak czy inaczej w podziale drużyn nie bierze się pod uwagę życzeń graczy kto gdzie z kim chce być
    wszystko jest układane pod względem punktów i wartości flot
    więc tak naprawdę to loteria kto z kim będzie dopasowany
    podział prawdopodobnie pojawi się już dziś koło godziny 23
    pozdrawiam :)

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • Drogi NoName,

    Loteria to by była jak by to komputer losował, ale z tego co kojarzę to chyba osoba prowadząca będzie układać skład drużyn? To tylko kwestia Twoje dobrej woli a nie losowania drogi Panie. Nikomu z BP nie będzie przeszkadzać, jeżeli znalazł by się w słabszej/mniej licznej drużynie ale nie bylibyśmy przyczepienie do wrogiego sojuszu. Tak czy siak jeżeli "się nie da" to wolę zostać wykreślony z SD niż bym miał być w drużynie z gejbojem greedyboy - a jak nie to sam się wykopie. Mimo wszystko liczę na pozytywne rozwiązanie problemu. SD są dla nas a nie dla was i skoro już je robicie to chyba powinno wam zależeć żebyśmy się dobrze bawili?

    Pozdrawiam
    Kefi
  • Podpisuję się pod kefim, również wolę być w słabszej drużynie złożonej z bp niż z jakimiś nztami, co wychodzą z soja, żeby udawać, że to nie o nich mowa :D

    Co do wypisywania z s&d to kefir nie przesadzaj, jak będzie tak będzie, ale mam nadzieję, że "pan loteria" ruszy mózgownicą w ten sposób, że uda mu się "wylosować" odpowiednie drużyny, nikt z bp nie będzie czuł się skrzywdzony tym, że siła flot w naszej drużynie będzie niższa, bo to kryterium nic nie rozstrzyga, zawsze możemy sobie wziąć do ACS kogoś spoza drużyny, więc to żaden problem :)

    @sorro jeśli czujesz, że ktoś zawraca Ci Twój tyłek to przykro nam, nikt do Ciebie nie pisał, dysponuj swoim tyłkiem do woli w innym miejscu ;)

    S&D Xalynth - Niszczyciel Moonów: 38
    Top1 śpiąca lama Xalynth - 69k %
    PB 108066,73%

    Orły latają samotnie, a barany chodzą stadami.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Jose Arcadio Morales ().

  • powoli powoli bez kłótni
    sojusze czy kto kogo nie lubi nie jest brane pod uwagę z jednego względu
    jak pozwolisz jednemu na wybranie drużyny to drugi powie : jak on może to ja też
    a trzeci ja tego nie lubie ale z tym moge byc i tak 15 czy 20
    nigdy nie dogodzisz wszystkim ;p
    dla tego pierwszy podział zrobie według pkt
    pozniej jesli czlonkowie druzyn zaproponuja wymiane gracza i bedzie zgoda z obydwu druzyn
    ja nie bede widzial problemu zrobic korekte
    ale to tylko w przypadku jak bedzie zgoda po obu stronach !
    w innym przypadku do zmiany nie dojdzie

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • podział już jest według pkt
    jeśli chcecie wymiany kogoś za kogoś
    jeden warunek !
    liderzy obydwu drużyn maja oficjalnie w dyskusjach postem wyrazić zgodę czy też deklaracje zamiany jak i gracze którzy maja być zamienieni
    bez tego zmian nie będzie
    mimo to macie na to max 24h do dziś 24.00
    po wystartowaniu SD zmiany nie będą możliwe

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • Arkadius napisał(a):

    obibok
    WarriorS [WarriorS]
    GG -

    32032878
    Flota:

    Lekkie Myśliwce: 1800000
    Krążowniki: 240000
    Okręty Wojenne: 34000
    Gwiazdy Śmierci: 45
    Pancerniki: 139000


    A ja w innej kwestii, dlaczego został do SD dodany gracz, który złożył kandydaturę po terminie?
    Jako organizatorzy ciągle wypominacie Nam (graczom) - że dopominamy się o przydział, że pod żadnym pozorem nie będziecie dobierać graczy a tymczasem jak widać sami nie przestrzegacie nałożonych zasad. @Arkadius - osobiście mi nie przeszkadza Twoja obecność, bardziej tutaj uderzam w Opiekunów lub Admina jak kto woli.
    Co do podziału no cóż, nie powiem abym był szczęśliwy będąc właściwie dokooptowany do wrogiego sojuszu - aczkolwiek cieszę się z obecności gracza Szturman no i nie znam gracza Juro (kiedyś wymieniliśmy PW i nie bolało:) - liczę na dobra zabawę a potem niech się dzieje co chce.
    Życzę Wszystkim powodzenia :).

    Edit1:
    Gracza sorro także nie znam.
    "To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia"
    ~ Jonathan Carroll

    "...ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami"
    ~ Carlos Ruiz Zafon - Cień wiatru

    "Wszystko trzeba odkryć samemu. I również przejść przez to zupełnie samemu"
    ~ Tove Jansson

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sanchez2013 ().

  • obibok napisal do mnie pw z prozba czy moze jeszcze dolaczyc
    dostal zgode z gory , podzialow jeszcze nie zrobilem to nie bylo problemu go dopisac
    co do ukladania podzialow robilem to wczoraj od 1 do 3 :P i by to poukladac musialem troche sie naliczyc
    ani razu nie zerknolem kto w jakim sojusz jest bo by mi tylko to skaplikowalo i zamiast 2h siedzial bym nad tym do rana
    to nie takie proste jak sie wydaje poukladac 4 druzyny by w kazdej byl balans
    wiec wierzcie mi lub nie ale nie sugerowalem sie waszymi prozbami
    troche tych cyferek jest :quasi:
    moge wam pokazac jak wygladaly notatki

    123810000 kimusia &&&&&
    82725000 greboby @@@@@
    68750350 imortal !!!!!
    62607218 jufcia
    57006761 misiek
    56763311 juro @@@@
    46600000 crion !!!!!
    39250000 trzyon
    34871554 pawel !!!!!
    33721657 - kefi666 !!!!!
    32755000 fatality &&&&
    31081500 - Piotro &&&&
    31068476 asherl @@@@
    30350000 dr joint !!!!!
    28465000 obibok
    27677000 - Lemon &&&&&
    27197525 stysia
    26294080 sorro @@@@@
    19105000 szturman @@@@@
    13417705 - qst !!!!!
    13103823 zohanek
    12857894 shifundche @@@@
    8594465 terapia &&&&
    3308700 koszmarny &&&&
    2505200 zezlomuj
    597557 essakolab &&&&

    914484776 - pkt all graczy ; 4
    228621194 / pkt na druzyne 6/7 osob


    123810000 kimusia
    597557 essakolab
    8594465 terapia
    31081500 - Piotro
    3308700 koszmarny
    32755000 fatality
    27677000 - Lemon

    82725000 greboby
    56763311 juro
    31068476 asherl
    26294080 sorro
    12857894 shifundche
    19105000 szturman

    68750350 imortal
    46600000 crion
    33721657 - kefi666
    30350000 dr joint
    13417705 - qst
    34871554 pawel

    62607218 jufcia
    57006761 misiek
    39250000 trzyon
    28465000 obibok
    27197525 stysia
    13103823 zohanek
    2505200 zezlomuj

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • jak widac powyzej nawet nie zerkalem kto w jakim sojuszu jest
    ogolnie ja nie jestem zwolenikiem trzymania sie sztywno zasad w czym kolwiek
    ale zasady sa po to by nie panowal chaos
    ludzie sa tacy zazwyczaj ze jak pozwolisz jednemu na cos to inni tez chca i tworzy sie balagan
    dlatego ja jak ukladam podzial nie sugeruje sie prozbami tylko ukladam wedlug pkt
    pozniej jak gracze chca zmian ja nie widze problemu zamienic miejscami kogos na kogos bo to trwa chwile
    nawet jesli wtedy balans mial by byc nie zachowany to mi to obojetne.. skoro wam nie bedzie wtedy po zamianie przeszkadzac ze w jednej druzynie bedzie wiecej pkt militarnych niz w drugiej i beddac swiadomi tego na to sie godzicie to mi tym bardziej nie przeszkadza taka zamiana

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • NoName napisał(a):

    ale zasady sa po to by nie panowal chaos


    jakby pomocnik sd trzymał się zasad interpunkcji, to by mi się dużo łatwiej czytało wypowiedzi... ;)

    ale weszłam tutaj, żeby zapytać... znamy już próg? bo nie wiem, co z planet posprzątać :D

    edit.

    ok, już znalazłam:

    uni Yakini - 35%
    uni Zagadra - 10%
    uni Antares - 35%
    uni Izar - 15%
    uni Japetus - 5%
    uni u68 - 30%
    uni Wasat - 35%
    uni Nekkar - 25%
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez vaR ().

  • sorro03 napisał(a):


    jeśli chodzi o obiboka to komu przeszkadza że dołączył ? niech gra bo zawsze to wiecej graczy :)

    jeśli chodzi o drużyny mi tam zawsze pasuje :P az tak bardzo się nie musiałeś tłumaczyć ;) po prostu w pierwszym zerknieciu na składy widać że są bardzo poukładane ale może i przypadek ;) koniec tematu :P


    @Sorro nie przeszkadza mi obecność Arkadiusa (obibok) ująłem to na samym początku, za to mam aluzje do Opiekuna oraz "Radę Nadzorczą". Państwo z jasnym przesłaniem nakazu przestrzegania regulaminu, ale Naszą "Górę" to już nie obowiązuje, sorro dużo zależy od dobrego humoru Wielmożnego Państwa - normalnie zajeżdża mi tu PiSem :P.

    Edit: literówki
    "To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia"
    ~ Jonathan Carroll

    "...ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami"
    ~ Carlos Ruiz Zafon - Cień wiatru

    "Wszystko trzeba odkryć samemu. I również przejść przez to zupełnie samemu"
    ~ Tove Jansson

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sanchez2013 ().

  • Jedyne co to mógł Essakolaborant zaktualizować skład floty bo chyba się trochę zmienił ostatnio... :)

    Edit: mogę dorzucić swoją flotę jakby co. I tak nie mam czasu na latanie, ale zawsze to będzie gracz z flota :) choć składem trochę inna niż Essakolaborant.

    21-GoW
    33-KoU
    Leo-MNS
    Ursa-MNS
    Wasat-MNS
    Antares-TAG
    Quantum-TTG
    Galatea-NFZ

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez (Cannabis) ().

  • z powodu zlomu nastapila zmiana w druzynach ROZOWEJ i CZERWONEJ
    dla zachowania rownowagi pkt zostali przeniesioni gracze essakolaborant z druzyny CZERWONEJ do druzyny ROZOWEJ
    i gracz zezlomuj kotku z druzyny ROZOWEJ do druzyny CZERWONEJ

    mimo ze sa podane w podziale aktualne wartosci druzyn to gracz essakolaborant zostal chwilowo policzony z wartoscia 0 pkt
    powodem jest chec rezygnacji
    w przypadku gdyby jednak postanowil zostac i zaktualizowac sklad floty to beda tak male ilosc pkt ze przy tak duzych flotach nic tak naprawde w druzynach to nie zmieni

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %