Swift [Elite] vs. Osama [LoG] OBRONA :PP 1818%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Swift [Elite] vs. Osama [LoG] OBRONA :PP 1818%

    Witam pierwszy raz na tej uni :PPP i w sumie odrazu top 3 solo chyba :P

    Bywał juz tutaj 2 razy ale nie po tej co trzeba stronie w sumie teraz tez po tej samej ale jako zwyciezca :P

    Polowałem na tego agresora juz od dłuzszego czasu ale nie zawsze sie udawało to flotka była na farmingu albo mi sie nie chciało dzisiaj jednak dopilnowałem noi prawie 3 k pancków w moich recka zysk jest ok takze moze cos tej floty dorobie :PP

    Agreso ładnie pogratulował ma styl chłopak ale jak zapowiedział konczy z ogame i konto idzie do znajomego szkoda ale mysle ze jeszcze sie spotkamy kiedys gdzies...

    Pozdrowienia dla LoG , szczegolnie dla Norberta dedykuje to Starcie własnie jemu gdyz ma dzis happy birthday takze wszystkiego naj VIGO !!!!

    Nie mysl o konczeniu!!!!

    RW ;



    Dnia 06-04-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Swift [Elite]
    ________________________________________________

    Pancernik 2.955
    _________________________________________

    Obrońca Osama [LoG]
    ________________________________________________

    Mały transporter 584
    Lekki myśliwiec 3.247
    Ciężki myśliwiec 32
    Krążownik 788
    Okręt wojenny 135
    Statek kolonizacyjny 7
    Sonda szpiegowska 125
    Niszczyciel 724
    Pancernik 153
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Swift [Elite]
    ________________________________________________

    Pancernik 143 ( -2.812 )
    _________________________________________

    Obrońca Osama [LoG]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1 ( -583 )
    Lekki myśliwiec 4 ( -3.243 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -32 )
    Krążownik 38 ( -750 )
    Okręt wojenny 31 ( -104 )
    Statek kolonizacyjny 1 ( -6 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -125 )
    Niszczyciel 591 ( -133 )
    Pancernik 70 ( -83 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 239.020.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 67.659.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 87.959.900 metalu i 93.829.400 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -84.360.000
    Kryształ: -112.480.000
    Deuter: -42.180.000
    agresor stracił łącznie 239.020.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: 46.662.900
    Kryształ: 72.267.400
    Deuter: -4.800.000
    obrońca zyskał łącznie 114.130.300 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3



    Pozdrowienia i do naSTępnego !!!!!!!!;P:!P; Po dobrej stronie mocy !!!!!!!:P)@!E(!
    Wujek Osama
  • To sie nazywa obrona a nie jakaś popierdółka za anty ]:-D
    Graty Osama , przetapiaj, a Tobie swift lamko odbudowy życze, nie kończ bo za stary nałogowiec jesteś,
    a odrobisz w sekund 5 :]

    Także do roboty !

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • No to Elite bedzie miec teraz GSowke (o ile juz jakies nie maja) ;]

    Gratuluje udanej obrony, chociaz widac ze agresor dal ciala bo nawet nie spowolnil..
    Nie ma tak dob­rze bro­nionej for­te­cy, której nie można by zdo­być pieniędzmi.
  • Atakier mial kiedys cos do powiedzienia na temat tego jaka lama jestem i jak to sie okaze. Sam latal nie pilnujac i nie opozniajac, wiec powyzsze starcie bylo kwestia czasu.
    Gratuluje udanej pulapki i milego przemialu :)
    It’s just if a person doesn’t have a sense of achievement in their real life it’s easy to lose themselves in a virtual world where they get a false sense of accomplishment. Leonard, "The Big Bang Theory"
    [headline][/headline]
  • Diet Coke napisał(a):

    Atakier mial kiedys cos do powiedzienia na temat tego jaka lama jestem i jak to sie okaze. Sam latal nie pilnujac i nie opozniajac, wiec powyzsze starcie bylo kwestia czasu.
    Gratuluje udanej pulapki i milego przemialu :)


    Jak widac jestes lama bo masz male pojecie o grze :] obronca podstawiał sie z telepka wiec opoznianie nic by nie dalo,tylko obserwacja co nie zmienia ze Swift tez lama
    obroncy gratki pare razy ladowal w recech i wrescie sie odgryzl :E i to bez anty tak powino byc na tym polega ta gra
    Moderator Indestructible:
    Poprawiłam wyświetlanie cytatu.
  • Juz, juz, spokojnie, fanow mam dostatek i prosze sie nie pchac na sile :E
    It’s just if a person doesn’t have a sense of achievement in their real life it’s easy to lose themselves in a virtual world where they get a false sense of accomplishment. Leonard, "The Big Bang Theory"
    [headline][/headline]
  • Osamie, gratulowałem w grze, pogratuluję i tutaj :P.
    W zasadzie tego RW mogłoby nie być. Widziałem aktywność na moonie, z którego była telepnięta flota na tyle wcześnie, że spokojnie bez stresu zdążyłbym zawrócić (coś koło 20 sekund). I dobrze wiedziałem jak najprawdopodobniej się skończy wlot :). Decyzje podjąłem taką a nie inną. Od kilku dni zacząłem myśleć nad tym, że trochę mi znowu zaczyna doskwierać Ogame ze względu na ilość czasu jaką pożerał. Już startując czułem, że coś jest nie tak, ale postanowiłem zostawić sprawy losowi :). Wtopię = kończę. Nie wtopię = gram dalej :P. Widać los widzi mnie gdzie indziej :P.
    Z tego miejsca chciałbym przeprosić chłopaków z sojuszu, że wtopa pod naszym tagiem i, że tak a nie inaczej kończę. Dzięki chłopaki za wspólną grę, naprawdę świetny skład :). Dzięki również Disowi za pogaduchy na PW a także Sztychowi i mapiemu za moony :).
    @Diet coke w moich oczach dalej jesteś lamą, wydałeś kilkadziesiąt tysięcy antymaterii po to, żeby zarobić wtedy z tego co pamiętam 2 albo 3kk surowców. Dla mnie lameriada :)
    Nie wykluczam powrotu, o ile się ogarnę z jakąś czasem.
    Pozdr,
    Swift
    kertoip company
    przekręty to nasza specjalność.