brak słów po fuzji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • brak słów po fuzji

    Nawet pisać mi się nie chciało po konwersacji z tzw teamem. Jak mozna być tak ograniczonym i nie dostrzegać bardzo prostej rzeczy. Po fuzji okazało się że moje planety a szczególnie dwie zostały rozpiździone tak że zrobienie FS-a wzrosło z 300k do 1,3 kk Miło prawda. Napisałem do tych [ciach] ale odpisali że maja wywalone [ciach] na to bo jest tak i[ciach]. Kilka razy tłumaczyłem jak[ciach] że gdyby przenieśłi kolnie o 5 układów obok zastało by zachowane status quo kolonii. I nie chodzi o koordy bo wiadomo że to się zmienic może ale o odległośc. Zrobili [ciach] Ci ponad 30 układów to łaskawie [ciach] dadza Ci relokacje planety . Zart typu Sarmikowa zbanowana za multi dostaje nagrode w S&D . Jesli ktos nie widzi idiotyzmu i komizmu tej sytuacja to jest albo idiotą albo z PIS-u/ Kilkukrotne pisania ticketa i co? I gówno. Bo jak się okzauje bardziej opłaca się być [ciach] i oszustem grać ma multi , pushować niz grac normalnie i uczciwie bo i tak Ciebie [ciach] . Żałosne te Wasze tłumaczenia na podane argumenty [ciach] teamie. Tym oto sposobem usuwam konto bo nei mam zamiaru płacić jakis [ciach] za anty tylko dlatego że[ciach] nie potrafią zrobioć nic porządnie a polski team i tak na wywalone [ciach] nat o wszystko. No oprócz pomocy [ciach] i oszustom. BRAWO. Sprzyjajcie dalej grajkom pokroju Sarmikowej i innym multi i pusherom zamiast uczciwym graczom. Język adekwatny do poziomu pomocy ze strony teamu

    Super Moderator Dziuba:
    Usunięty flame, obrazy i wulgaryzmy

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez MAXELL ().

  • Brakujący element po fuzji

    na X codziennie latałem 3-4 po 15 flot na farmy łupiąc średnio 1.5kk surowców z każdej farmy dziennie. Na Wasat nie ma nic, jest totalna pustka. 8 i 9 galaktyka jest praktycznie pozbawiona farm, jest moze 15 łącznie, na tylu graczy to dość, niewiele.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Najsik ().

  • Prawda z zadziwijace jak dopracowane hahaha . Oszustwo i tyle banda buraków

    Jeśłi ktos chce się zamienić na inne uni oddam chętnie to zrobię i niech pracuje. Jak nie konto usuwam bo z durniami ( geme cos tam i te teamy) to nawet nie chcę nic znaleźć . Mam kilku ludzi z którymi wole zgubić

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MAXELL ().

  • pfff, jaki tam fanomen, zobacz:

    KLIK

    jeżeli ludzie, o których nie masz zielonego pojęcia kim są, wiedzą, gdzie grałeś 3 lata temu, to się już nawet nie fenomen, to legenda :D

    a jeśli chodzi o uf, to może ja napiszę o sobie:
    1. mam planety w tych samych układach, gdzie miałam, a nawet jeśli byłyby ciut inaczej, to i tak bym nie marudziła
    2. nie ma wprawdzie wielu idli, ale przynajmniej jest dużo graczy aktywnych i sojusz w końcu odżył
    3. top1 ma teraz ponad 3x więcej punktów ode mnie, więc dzieli nas przepaść, spadłam 40 oczek w dół, a mimo to cieszę się, że ktoś mnie w końcu skanuje

    pisałam ja,
    gracz zadowolony z uf (jako jeden na milion) :D
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • :::MeLoNiK::: napisał(a):

    Podobnie mam . Miałem 6 planet w układzie i rozdzielili mi je na 3 układy. A 3 układy dalej jest cały wolny ;} Zrobione na "odwal się" albo celowo, żeby kupować anty, jeszcze dzisiaj dali 25% więcej za te same pieniądze ;(


    to ja mam sytuacje całkowiecie odwrotną, Miałem planety rozrzucone po całej gali a po fuzji mam 8 planet w 3 układach słonecznych pod rzad!!!
    U17 - Galaktyczna horda prawa
  • Też chciałbym skorzystać z tego, że powstał taki sympatyczny temat :D
    Jestem Piotruś i mam nadzieję, że będzie nam się miło latało :D
    Należę do najlepszego sojuszu na uni w którym połowa członków nie wychodzi spod biurka
    Tylko dwie planety wsadziło mi układ obok, reszta na swoim miejscu
    Buziaki :*
    282 st łącznie na 1023767,08%
    Sojusz RWNW u56 - najlepsi ludzie, jakich poznałem w sieci
    GEN
    uUrsa -> uWasat - wcale nie gorsi :D

    PB 332156.17%
  • MAXEL słuchaj bo widzę, że tylko narzekasz wszędzie:
    "gdyby przenieśłi kolnie o 5 układów obok zastało by zachowane status quo kolonii.
    to łaskawie pajace dadzą Ci relokacje planety"

    W czym problem masz relok to przenieś czy jednak chciałeś mieć tak samo ustawione planety plus darmowy relok?
    Ładujesz w anty Twój problem zasilać portfel zachodnich sąsiadów. Ja od sierpnia nie użyłem anty poza handlarzem, na którego nazbierałem za free.

    Założeniem tej gry jest złomienie się nawzajem, a nie farmienie idlaków, itp.

    Obstawiam, że te przenosiny robił 1-2 informatyków więc sobie przelicz kilka tysięcy graczy razy średnio 10planet ile tego wychodzi.
    Nie siedział nad każdym graczem 10minut rozkminiając gdzie go upchnąć bo to masz reloki darmowe aby choć trochę zrekompensować zmiany.

    Ale zapewne Ty w pracy wyrabiasz 300% normy i robisz ponadplanowo jeszcze.
    Jestem ciekaw jak Ty byś ogarnął przenosiny powiedzmy 50 tysięcy planet w 2 dni.

    U nas top3 spadł poza top200.
    Ja ze statusu nietykalnego zrobiłem się głównym celem, ale mam to gdzieś bo wolę pobawić się 2 tygodnie niż 2 lata wegetować latając na szaraków.

    Jak nie pasuje to stwórz własną grę, ogarniaj ją i spróbuj dogodzić każdemu graczowi.

    Lecz najpierw naucz się szacunku do innych bo swoim słownictwem pokazuje tylko i wyłącznie swój poziom ala zakończenie edukacji na 2 etapie.
  • jarwq, polewam Ci a sam piję Twoje zdrowie. Twoje, vaR i PioTro :) A wy szaraczki biadolcie sobie do woli. Jak wam nie pasuje granie na aktywnym uni to idźcie sobie, bez łaski. Zawsze znajdzie się taki co będzie narzekał. Fakt faktem, takie zmiany w koordach, o których pisał bacie to troszkę przeginka. Ale zadowolić wszystkich się nie da.
    Tak czy owak witam na Wasacie, rozkręćmy to uni :D

    uni66 - off - Vendetta
    wasat - on - MAFIA
    merkur - on - BERK

    Support
    Zasady Gry
  • jarwq
    Obstawiam, że te przenosiny robił 1-2 informatyków więc sobie przelicz kilka tysięcy graczy razy średnio 10planet ile tego wychodzi.
    Informatyk to leniwe stworzenie dlatego napisałby program w parę minut który zrobi to za niego. :>
    Jak nie wierzysz to do przeniesienia mieli 230 serwerów.

    bo jak by Tobie koszt wzrósł 5 krotnie to też byś pisał
    Hmm, mi FS wzrósł tylko ok 3 krotnie.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • MAXELL napisał(a):

    Nawet pisać mi się nie chciało po konwersacji z tzw teamem.

    Ja sie nauczyłem, że z teamem sie nie dyskutuje szkoda nerwów, tam to sie tylko zgłasza.

    jarwq napisał(a):

    obstawiam, że te przenosiny robił 1-2 informatyków

    Oj jakie wielkie słowo, informatyk brzmi etatowo, czyli odpowiedzialnie, ja bym stawiał raczej na praktykantów i rozmytą odpowiedzialność

    jarwq napisał(a):

    Ja ze statusu nietykalnego zrobiłem się głównym celem

    Oj nie przesadzaj :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez lesnik ().