Witajcie Farmy

  • Witajcie Farmy

    Dobry Wieczór

    Ponieważ nie czytam nałogowo wszystkich postów wszystkich uni i pewnie nie tylko ja, chętnie posłucham streszczeń jak to kształtowała się polityka przed unifuzion - kto kogo lubi, a kto kogo nie, kto z kim i dlaczego lata i jakie są znane pushówki. Na Siriusie nie działo się nic od chyba 2 lat. Ktoś tam klepał eko, ktoś tam dostał złoma, ale ogólnie wszyscy się kochali ;P. Po porannej fali skanów pozdrawiam dzikiego dzika, którego sondy mnie dzisiaj rozdziewiczyły na Taurusie. Piszcie ludziska jak jest, wylewajcie żale i pamiętajcie im więcej pyskówek tym lepiej się czyta!

    mond entmannen [4]
    My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani !

    ^obserwator^ napisał(a):


    NAJLEPSZE EKO???.... TWOI SĄSIEDZI :D
  • Witam graczy Taurusa.

    O pusherach warto pisać :) Jak znajdę nieco więcej czasu to opiszę tutaj najlepsze przykłady z uni Pegasus :) Dopisze jeszcze kto zachowuje się jak dziecko i ma nazbyt duże mniemanie o sobie. Zresztą to jedna i ta sama osoba więc raczej będzie krótko :)

    Tymczasem pozdrawiam z urlopu pod zmienionym nickiem na uni Taurus bo ktoś postanowił tydzień przed UF założyć nowe konto :(

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Wisior napisał(a):


    O pusherach warto pisać Jak znajdę nieco więcej czasu to opiszę tutaj najlepsze przykłady z uni Pegasus Dopisze jeszcze kto zachowuje się jak dziecko i ma nazbyt duże mniemanie o sobie. Zresztą to jedna i ta sama osoba więc raczej będzie krótko



    Że Tobie się jeszcze chce walczyć z wiatrakami, szapo ba. :)
    Trzeba jednak przyznać, że gospodarze tegoż uni ( mam na myśli Spectre ) robią fantastyczną robotę. Przez poprzedni rok całe uni Pega mnie tak nie zeskanowało, jak oni w ciągu 24h. :D teraz już tylko czekam na wysyp st ;) choć póki co wszyscy ładnie się pilnują.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rypa ().

  • Witam wszystkich :) Fajnie,ze jest tyle ludkow,ale chyba jeszcze wszystkich nie przetransferowali? bo to by byla troche lipa, w kazdym badz razie licze na wiecej.
    Zycze udanej gry.

    Pozdrawiam.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Staramy się każdego przywitać symbolicznym skanem:) więc nie miejcie nam tego za złe.
    Ciekawe floty się pokazały więc rywalizacja zapowiada się dużo bardzie interesująca niż przed UF.
    U 64 : N.C.>" (...) bo w naszych sercach wiecznie ogień płonie" by Angelo di Livio
    "Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo niezdrowe"
  • Moje farmy też powinni przenieść (mowa o Idlerach). :E
    Powinni również oddać mi paliwo za ostatniego FS w trakcie którego włączyli mi urlop. ;P

    Witam wszystkich serdecznie ... mam nadzieję, że UF będzie Wam służyć (szczególnie tym, którzy lubią sobie polatać). =)
    Niniejszym ostrzega się, że autor powyższego posta to człowiek chory
    psychicznie, pozbawiony jakichkolwiek hamulców moralnych i poszanowania
    dla bliźnich, z prawdziwie sadystycznymi skłonnościami do obrażania ich,
    psucia im humoru oraz doprowadzania do głębokich stanów depresyjnych.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Stroop ().

  • Widzę że Angelo z u66 też się w tym towarzystwie znalazł, co cieszy.

    A skany ciekawych flot? Próbujcie ;)

    Trochę mnie zawiodła ta fuzja, myślałem że będzie nas więcej, a tu widzę że z 1,6k graczy Taurusa - po fuzji - 2,3k graczy.
    Słabo! Liczyłem na 3,5-4k graczy. Zawiodło też rozstawienie planet, no ale cóż poradzić...
    Wychodzi na to, że za 3, może 4 lata znowu się doczekamy fuzji - mam nadzieję, że tylko z tymi młodszymi uniwersami $$ XD.
    Nasze nowe Taurus to jakby nie było - ostatnie uni, na którym nie było jeszcze możliwości kupowania surowców za anty.