kostek [UMBRELLA] vs. Robbie ~ 3596.21% TOP 5 SOLO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• kostek [UMBRELLA] vs. Robbie ~ 3596.21% TOP 5 SOLO

Witam

Zadnych kulisow bo i tak szparki cyfrony i inne pro playery beda miec swoje teorie i wiedziec lepiej :)
      Standardowo tylko pozdro dla Umbrelli buddy NS-L oraz PioTro
      Osobno dla Robbiego - tego prawdziwego :) jeszcze raz powodzenia stary!
      Mateo szo! na start masz :) tylko zmien juz ten nick :P

DALEJ KLASYKIEM!

Dnia 27-03-2016 23:44:04 następujące floty spotkały się w walce:

Agresor kostek [UMBRELLA]

Krążownik 25.000
      Pancernik 17.900

Obrońca Robbie

Mały transporter 13.810
      Duży transporter 8.592
      Lekki myśliwiec 82.533
      Ciężki myśliwiec 1.517
      Krążownik 11.367
      Okręt wojenny 272
      Statek kolonizacyjny 9
      Recykler 4.502
      Sonda szpiegowska 10.228
      Bombowiec 593
      Niszczyciel 142
      Gwiazda Śmierci 2
      Pancernik 717
      Wyrzutnia rakiet 5.707

Po bitwie...

Agresor kostek [UMBRELLA]

Krążownik 19.432 ( -5.568 )
      Pancernik 17.747 ( -153 )

Obrońca Robbie

Zniszczony!

agresor wygrał bitwę!
      Agresor przejął:
      9.618.616 Metalu, 7.009.488 Kryształu i 12.227.746 Deuteru
      202.582.686 Metalu, 0 Kryształu i 7.480 Deuteru

Agresor stracił łącznie 174.477.000 jednostek.
      Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 174.997.000 jednostek.

Obrońca stracił łącznie 1.104.712.000 jednostek.
      Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 1.112.016.000 jednostek.

Na polu zniszczeń unosi się 241.857.900 metalu i 117.762.900 kryształu.
      Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 78.000 metalu i 78.000 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 231.446.016 jednostek.

Szansa na powstanie księżyca 20%.

Szczątków zebranych przez agresor(ów):
      60.000.000 Metalu i 60.000.000 Kryształu
      69.554.500 Metalu i 30.445.500 Kryształu
      84.961.400 Metalu i 0 Kryształu

Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
      214.515.900 Metalu i 90.445.500 Kryształu

Podsumowanie zysków/strat:

Podsumowanie agresor
      Metal: 310.507.202
      Kryształ: 52.098.988
      Deuter: -1.195.774
      agresor zyskał łącznie 361.410.416 jednostek.

Podsumowanie obrońca
      Metal: -921.162.302
      Kryształ: -354.456.488
      Deuter: -67.843.226
      obrońca stracił łącznie 1.343.462.016 jednostek.

Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3

The post was edited 1 time, last by kostek92 ().

• Jak nie Viking mnie uprzedzi ,to Kostek :P
      masz szczęście że cofnąłem floo bo farming był by mój :) Gratulacje Piotrze:) aczkolwiek
      szkoda konta Roberta bo trochę czasu jemu poświęcił ,ale jak widać na wyżej zamieszczonym obrazku
      oddał konto chłopakowi nieodpowiedzialnemu ,żeby on je budował może by lepiej o nie dbał ,dlatego też
      byłem przeciwny a żeby grał dłużej z nami ,na szczęście złom w większości został w rodzinie :)
      Kostek nie zważaj co nasi Macierewicze będą pisać ,jesli nie Ty byś to zdjął to ja lub ktoś inny ,
      różnica jest tylko taka ,że jak już wspomniałem złom został pod Parasolką :)
      obrońcy życzę a żeby opiekował się kontem i życzę mu odbudowy
      To że z nami przez moment grałeś nie oznacza że masz jakąś taryfę ulgową ,niestety nie :P
      ps.Draken też z nami grał ,dostał kilka złomów ,nie pilnował konta ,odszedł,dostał potem i ode mnie i też było dużo gadania :)
      2ps.Viking pytam się -dlaczego jeszcze nie ma na boardzie Twojego wczorajszego porannego starcia ? przyznam że zgrałeś recki co do sek ,brawo :)
      jak byś wiedział że się nie zaloguje /sz :P

edit: literówki :P
      Bycie OGNiowcem to wyzwanie,któremu większość nie jest w stanie stawić czoła.To jest naprawde bardzo trudna ścieżka, ale prowadząca na sam szczyt.

The post was edited 1 time, last by MEN X ().

• Jak parasolka złomuje konto, które było wcześniej u nas w sojku to push. Jak robi to CS jest to normalne ;) to samo jest z 1910 :)
      Szkoda, że nie pilnowałem kolegi w 7 gali, bo byłoby wieksze boom ;)

Odbuduj krążki, bo troche ich padło :/ To na pewno przez to, że konto kupione i starcie ustawione, no i oczywiście musi byc na forum, żebym miał czym sie masturbowac :D
      uni 43,57,63 - OFF
      uni Pegasus - OFF top40
      uni Taurus - OFF top50
      uni Taurus + PRS - OFF top110
      uni68 - ON top :thumbdown:
    • A było to tak...... ]:-D

Relacja na żywo prosto z główki kostka ]:-D
      Mam małą flotę ;( mały móżdżek ;( i cała reszta też u mnie malutka :D
      Ahhhhh! muszę coś z tym zrobić! :E Jedyna opcja to powiększenie floty poprzez push! :D
      Zrobię to w nocy! Może nikt nie zauważy? Przecież po starciu Robbie praktycznie nie spadnie w statystykach! O_O Rano po bitwie nie będzie śladu! :P
      Kurczę! Robbie trzymał flotę na 7 gali :? To dla mnie za daleko :? Hmmm...! Już wiem! ]:-D Teleportuje stateczki na drugą galę! ]:-D Teraz mam do niego tylko kilka układów :P
      No to lecę! :E Wszyscy śpią? Nikt nic nie widzi? :E Złom już leży! :E Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Zrobiłem starcie życia! ]:-D
      OOOOOOOOOOOOOO KUUUUURCZE Pan Czekoladowy skanował! Widzi złom! mój BOŻE! ;( ;( ;( ;( ;( ;( i co teraz? co teraz? Muszę wystawić starcie? ;( Masakra.................... ;( Wszyscy zobaczą jakim jestem nieudacznikiem ;( ;( ;( ;( ;(
      No nic...wrzucam mój super push na forum i uciekam na urlop :D Może nie dostane bana i wszyscy zapomną jakim jestem zerem? :quasi:

Widać że kostek miał dobrych nauczycieli :D Jesteście sojuszem oszustów! :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban:
    • Czeko kogo śmiesz nazywać nieudacznikiem ? Kostka ? Łośka ? ,mnie?
      powiedz mi do czego doszedłeś w swoim życiu ,do top 1unii Pegazus O_O
      to Twoje największe osiągniecie życiowe ?i masz to podkreślone w swoim CV ?
      masz w ogóle jakąś ukończoną szkołę ? bo matury na pewno nie masz ,a jeśli masz to to powiedz mi ile kosztowała :)
      Oszukał Cię kiedys któryś z moich kolegów lub ja? ,że śmiesz nas nazywać oszustami ?
      Widzę że w ogóle nie masz dystansu do tej gry ,żyjesz nią ,i wymyślasz dziwne opowieści ,typowe dla ok 6 letniego dziecka
      Masz w ogóle w realu kolegów ?,bo o przyjaciół nie zapytam ,bo wiadomo że takowych nie posiadasz tak jak i partnerki lub partnera(widzisz Czeko ja tolerancyjny jestem,napisz do mnie na privie to Ci wytłumacze powoli jak dziecku co oznacza to słowo )
      Ciekawą bajeczkę wymyśliłeś :) proponował bym a żebyś zgłosił sie do producentów programów dla dzieci takich jak np.Teletubisie ,bo widzę że Twój talent tutaj sie marnuje kurczaczku :)
      Flotę masz potężną jak na realja tego unii (wszyscy dobrze wiemy w jaki sposób powstała i powstaje)i co z tego że ją masz ? Może niech specjalnie Dla Ciebie powstanie na boardzie dział który pasuje do Ciebie jak ulał ,nazwał bym go TOPidlak opisywał byś w nich jak latasz po idlakach z wielką obawa że zaraz się zaloguje a drugi idlak będzie Cie kontrował ,lub jak wyliczyłes idlaka ze stacjonuj lub pz bo miałeś chyba w swojej karierze takie starcia :)

Kochany Czekoludku na koniec powiem Ci jedno jaki sojusz takie i Top 1 (śmiech na sali ,kurczak i kiwi w jednym Top 1 flot)
      przeczytaj to ,pomyśl a zrozumiesz dlaczego wegi jest jak czikita a Ty jesteś zwykły banan :)

a zeby nie było off topu Kostuś jeszcze raz wielkie graty i dzięki że mogłem z Tobą siedziec w nocy i obmyslac plan pushu ,bo 23.00 dla dzieci to jest noc a własnie o tej porze odbyło sie to starcie które miało zostac ukryte

Amen
      Bycie OGNiowcem to wyzwanie,któremu większość nie jest w stanie stawić czoła.To jest naprawde bardzo trudna ścieżka, ale prowadząca na sam szczyt.

The post was edited 4 times, last by MEN X ().

• Oba konta zeszły tydzień temu z urlopu po wspólnym banie za multi i push, to starcie jest uczciwe :cisza:

maly92losiek wrote:

no i oczywiście musi byc na forum, żebym miał czym sie masturbowac

Dlatego nie przyjęliśmy Cię do CS jak złożyłeś podanie, my w Sojuszu preferujemy kobiety od ustawianych starć :D
      Gram jako moonówka, a i tak jestem lepszy od was robaczki 8-)

by
      MoonMaker
    • MoonMaker spojrz w pregierz i spojrz czy moj nick jest w jakikolwiek sposob powiazany z nickiem Robbie :)
      Wiem ze wyglada to jak typowy czeKOczeKOczeKOSTEK ale rzeczywistosc jest inna :P
      Dziekuje za wpisy WłaTcy Pegazósa :* wiedzialem ze mozna na was liczyc :*
      Psy szczekaja karawana jedzie dalej ;P
      do zobaczenia na Taurusie :)
      Bajo
    • Wielkie czyszczenie magazynów przed uf :D
      Szkoda, że takie starcia są praktycznie nie do udowodnienia przez go...
      Jedno mnie zastanawia, czemu vegi zaczął tłumaczyć kostka zanim ktokolwiek zdążył się wypowiedzieć? :D
      I co cię interesuje czyjeś życie prywatne? (wspominałeś o jakimś dystansie do gry) :E
      Co do braków w edukacji to mógłbym przytoczyć parę wypowiedzi waszego pryncypała ale nie chcę mu wstydu robić =) generalnie, takich argumentów używają ludzie, którzy mają z tym jakiś problem =) ale to tylko moje zdanie.
      Graty kostek :E
    • lucca brasi wrote:

Jedno mnie zastanawia, czemu vegi zaczął tłumaczyć kostka zanim ktokolwiek zdążył się wypowiedzieć?

To miało być coś w stylu "kto jest bez winy niech rzuci kamień" dlatego klakier ALL pogratulował (pamiętamy konto emeryka) :D
      Niestety urojenia są tak mocne, że Panowie z Umbrelli widzą na pregiężu jakieś bany za push w CS :E

Edit:
      Jak mi się wydaje jest to jest jakieś powiązanie :roll:
      zapodaj.net/fabe33604a1ab.png.html
      Gram jako moonówka, a i tak jestem lepszy od was robaczki 8-)

by
      MoonMaker

The post was edited 1 time, last by PrettyWise ().

• No i widzisz moje konto zawislo za push od Haskiego :P ktorego swoja droga tez zezlomuje jesli sie nadazy okazja :P
      zadnego tam pushu badz multi z Robbiem :P Ale w sumie idac waszym tokiem rozumowania to jesli od "Hasky" odejmie sie troche liter a troche innych doda to wyjdzie "Robbie" :)
      Mozna wam pluc w twarz a wy i tak twierdzicie ze deszcz pada :D
      Szkoda ze Mateo (obecny wlasciciel zezlomowanego konta) sie nie wypowiedzial - juz byscie calkiem zglupieli :)
      Mialem nie odpisywac na te wasze teorie itp itd ale jakos fajnie cisnie sie z was beke pokazujac gdzie jest wasze miejsce w szeregu :) Wiec smialo dawac wiecej! Chetnie cos tam jeszcze napisze z kazdym razem coraz bardziej was upokarzajac :P a gdy juz w koncu sami zdacie sobie sprawe ze robicie z siebie blaznow prawdopodobnie odpuscicie :) do tej pory zapewnicie mi spora dawke humora :)
    • Na początku Kostek gratuluje
      Tak jak napisałeś, gdyby nie Ty to ktoś inny,
      Brak sentymentu do byłych graczy Umbrelli i sojuszników. Konto oddane/sprzedane - konto zezłomowane
      Taka kolej egzystencji w grze.

Teraz APEL do wszystkich. Panie/Panowie po co tyle jadu
      nie zapominajmy, to tylko gra. Jest rywalizacja pomiędzy sojuszami CS/UMBRELLA - ale róbmy/róbcie to na poziomie
      Niech za cyferkami, obrazkami, idzie również kultura osobista.
      Nie pałamy/pałacie do siebie sympatia, ale zachowajcie zimna krew.

The post was edited 1 time, last by MisiuGD ().

• kostek92 wrote:

No i widzisz moje konto zawislo za push od Haskiego :P ktorego swoja droga tez zezlomuje jesli sie nadazy okazja :P
      zadnego tam pushu badz multi z Robbiem :P Ale w sumie idac waszym tokiem rozumowania to jesli od "Hasky" odejmie sie troche liter a troche innych doda to wyjdzie "Robbie" :)
      Mozna wam pluc w twarz a wy i tak twierdzicie ze deszcz pada :D
      Szkoda ze Mateo (obecny wlasciciel zezlomowanego konta) sie nie wypowiedzial - juz byscie calkiem zglupieli :)
      Mialem nie odpisywac na te wasze teorie itp itd ale jakos fajnie cisnie sie z was beke pokazujac gdzie jest wasze miejsce w szeregu :) Wiec smialo dawac wiecej! Chetnie cos tam jeszcze napisze z kazdym razem coraz bardziej was upokarzajac :P a gdy juz w koncu sami zdacie sobie sprawe ze robicie z siebie blaznow prawdopodobnie odpuscicie :) do tej pory zapewnicie mi spora dawke humora :)
      Jesteś pewien, że żadnego błędu nie popełniłeś? =)