Mrok [J-A] vs. rts [Piwko] -2161,06 %- najazd na rafinerię:)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mrok [J-A] vs. rts [Piwko] -2161,06 %- najazd na rafinerię:)

A teraz coś z zupełnie innej beczki youtube.com/watch?v=GrC_yuzO-Ss

I była żarem niespełnionym...

Do szturmu nam grają granaty,
      Szrapnele nad nami się rwą,
      A takt wybijają armaty
      I kule jak werble wciąż grzmią.

Nasz szlak cały potem zalany,
      Na drogach zakrzepła krew lśni .
      A my wciąż naprzód suniemy,
      Nie bacząc od ilu już dni.

A jeśli kto padnie wśród boju,
      Powstanie ponownie bez tchu
      Pan Nocy nam odejść nie daje
      Po Wieczność służymy więc mu...

Prawdopodobnie jedna z Pieśni Mroku niejakiego L.Kołodziejczyka odtworzona przez archiwistów

Dnia 23-03-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

Agresor Mrok [J-A]

Pancernik 10.000

Obrońca rts [Piwko]

Duży transporter 58.673
      Statek kolonizacyjny 1
      Recykler 90
      Gwiazda Śmierci 1

Po bitwie...

Agresor Mrok [J-A]

Pancernik 9.917 ( -83 )

Obrońca rts [Piwko]

Zniszczony!

agresor wygrał bitwę!
      Agresor przejął:
      2.479.250 Metalu, 2.479.250 Kryształu i 2.479.250 Deuteru
      242.916.666 Metalu, 149.416.262 Kryształu i 336.417.072 Deuteru
      25.750.000 Metalu, 25.750.000 Kryształu i 25.750.000 Deuteru
      175.936.231 Metalu, 18.041.565 Kryształu i 109.772.204 Deuteru
      91.796.557 Metalu, 4.510.392 Kryształu i 27.443.051 Deuteru
      94.352.310 Metalu, 1.127.598 Kryształu i 6.860.763 Deuteru

Agresor stracił łącznie 7.055.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 715.736.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 108.131.400 metalu i 107.975.400 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 1.343.278.421 jednostek.

Szansa na powstanie księżyca 20%.

Szczątków zebranych przez agresor(ów):
      108.131.400 Metalu i 108.044.100 Kryształu

Podsumowanie zysków/strat:

Podsumowanie agresor
      Metal: 738.872.414
      Kryształ: 306.049.167
      Deuter: 507.477.340
      agresor zyskał łącznie 1.552.398.921 jednostek.

Podsumowanie obrońca
      Metal: -991.179.014
      Kryształ: -557.923.067
      Deuter: -509.912.340
      obrońca stracił łącznie 2.059.014.421 jednostek.

Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3

Cel upatrzony kilka tygodni temu. Początkowo planowałem zdjąć moona ale po obserwacji okazało się że obrońca dłuższe fsy robi więc zachodziło ryzyko że jeśli księżyc nie spadnie będzie go pilnował do powrotu floty a potem przeniesie ją w inne miejsce. W przypadku gdyby zaś spadł a flota wracała za kilka dni to zapewne doszłoby do obrony. Ulokowałem więc planetę w pobliżu i czekałem na szansę...

ST z niedetykacjami ;P dla towarzysza w czasie lotu... =)

I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
      Księga Mroku roz.XII

Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D
    • Podjeżdżam na stacje Orlena by zatankować wiedząc że nie dojadę do pracy,
      a tu BOOm zamknięte,szlabany,policja,CBŚ,komisja śledcza.I co teraz??? nie dojadę do pracy na oparach!!!
      Dzwonie to kobiety by mi podstawiła drugie auto.
      W pracy dowiedziałem się że nad ranem nalot był,zwinęli całe paliwo....
      to już wiedziałem kto-z uśmiechem na twarzy- MROK ogarnął paliwko :D
      gratki zysk dosyć przystępny :)
      ale następnym razem informuj bym tankował wcześniej bym nie miał niespodzianek :)
    • Zysk przedni wykręciłeś z tego stejka, normalnie jak coś sobie upatrzysz to bij zabij nie odpuścisz :P graty wytrwałości bo takiego zysku każdy Ci pozazdrości
      Monster Man vel Pasta U64 - TOP 40 OFF!!!!
      Monster Man U66 - TOP 12 - ON
      Monster Man U Kallisto - TOP 7 - ON
    • W takiego steka nie wypada sie nie wpisać, oczywiście gratki sie należą aby nie było, tak na marginesie dwa pytanka do atakiera? widząc ile masz mt to chyba gęsiami to farmiłeś? no dobra żartowałem z tymi gęsiami ale drugie pytanko- zdradż sekret jak to możliwe że nie robisz fsów a każda próba sfarmienia Ciebie kończy sie Twoim logiem na końcie? mimo iż wszędzie cicho, oczywiście nie wspomne o tym że godzina nie ma tutaj znaczenia?wiadomo dzień, dwa można przypilnować konta ale całe tygodnie? 24 godziny na dobe , 7 dni w tygodniu?
    • Skoro sojusznik się wpisał,nie pozostawię go samego na pastwę waszych krwiożerczych i agresywnych nalotów.
      Nie ulega wątpliwości,że agresor umiejętnie wyszukuje cele i je zdobywa.O każdej porze można spodziewać się wizyty - a tym bardziej w nocy,co czyni go skutecznym.
      Lecz nie jest to przykład godny naśladowania i różni się od wszystkich pseudo flociarzy,prawdziwych flociarzy oraz tych,co myślą,że mają flotę.Dziś na ogame nie ma cwaniaka,coby nie posiadał moonówki,gsówki,pushówki,powiadamiacza,bądź czegokolwiek innego - a najeżdża na tych zaabsorbowanych grą,skupionych na zdobywaniu trofeów a nie surowców :/ No dobrze,nie będę przecież opowiadał herezji,w końcu legenda głosi,że lzb to jeden wielki push,a Mroczek z powiadamiaczem jest oburzony ... Cóż za niesprawiedliwość!
      Koniec końców to tylko gra,ktoś tu niedawno napisał,że osiągnięcia są niewiele warte w tej dziedzinie,więc gratulacje udanej inwestycji w przenosiny planet,zabezpieczenia floty przed ewentualnym farmingiem,no i wreszcie udanego wlotu :)
      codziennie obchodzimy rocznicę nastania ery degeneracji ludzkości
    • morloc wrote:

widząc ile masz mt to chyba gęsiami to farmiłeś?

jakbyś nie wiedziała moje recki są tylko o kilka min wolniejsze od mt:)

morloc wrote:

zdradż sekret jak to możliwe że nie robisz fsów a każda próba sfarmienia Ciebie kończy sie Twoim logiem na końcie?

zdradż sekret jak to możliwe że nie robisz fsów a każda próba sfarmienia Ciebie kończy sie Twoim logiem na końcie?
      A skąd ty wiesz skoro skanujesz z multikonta tylko w weekendy na przemian w jednej gali z jednego a po pół godziny w kolejnej z drugiego

Akcja szpiegowska na LUNA_4_M (Księżyc) [7:352:12]
      26.03.2016 23:45:06
      Od: Perymetr Obrony
      Flota z planety non [7:43:7] (Amnezja) została dostrzeżona w pobliżu twojej planety LUNA_4_M (Księżyc) [7:352:12]. Szansa na przechwycenie sond: 18 %

Akcja szpiegowska na Zanim zrozumiesz [6:156:8]
      27.03.2016 00:18:46
      Flota z planety sexy Sebek [6:132:12] (zara_ide) została dostrzeżona w pobliżu twojej planety Zanim zrozumiesz [6:156:8]. Szansa na przechwycenie sond: 100 %

Akcja szpiegowska na Dziecię Nocy [5:367:4]
      27.03.2016 00:48:01
      Flota z planety mon [5:327:10] (Amnezja) została dostrzeżona w pobliżu twojej planety Dziecię Nocy [5:367:4]. Szansa na przechwycenie sond: 15 %

Akcja szpiegowska na Otchłań [4:294:12]
      27.03.2016 01:17:04
      Flota z planety mon [4:275:11] (Amnezja) została dostrzeżona w pobliżu twojej planety Otchłań [4:294:12]. Szansa na przechwycenie sond: 97 %
      Akcja szpiegowska na Zimny ogień [4:178:7]
      27.03.2016 01:11:12
      Flota z planety mon [4:275:11] (Amnezja) została dostrzeżona w pobliżu twojej planety Zimny ogień [4:178:7]. Szansa na przechwycenie sond: 100 %

Akcja szpiegowska na Oko Węża [3:267:12]
      27.03.2016 01:44:12
      Flota z planety kluska [3:114:6] (zara_ide) została dostrzeżona w pobliżu twojej planety Oko Węża [3:267:12]. Szansa na przechwycenie sond: 100 %

Akcja szpiegowska na scream [2:442:11]
      27.03.2016 03:23:34 (-po zmianie czasu normalnie by było 27.03.2016 02:23:34)
      Flota z planety ciamajda Sebulo [2:410:4] (zara_ide) została dostrzeżona w pobliżu twojej planety scream [2:442:11]. Szansa na przechwycenie sond: 80 %

Chyba każdy zauważy jak gdy jedno konto przeskanuje 1-2 gale potem zaczyna następne i tak na przemian aby pilnować obu, I nikt nie powie że to są skany sojuszowe bo były by gale skanowane w tym samym czasie aby jak najwięcej i najszybciej przelecieć a tu tymczasem po kolei najpierw jedno konto skanuje potem drugie i na końcu równoczesny fs na obu kontach. Ktoś to już opisał chyba ?( ?( - a tak wiem - współuczestnik oszustwa jajeczko :> :>

Do moderatora forum - kordy celowo pozostawione gdyż dotyczą skanów na mnie i pokazują sposób oszustwa i zasiadanie kont przez jedną osobę

Księga Mroku roz.XII

Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D

The post was edited 3 times, last by MrocznyZew ().

• czytać nie umiesz? odpowiedziałem -

MrocznyZew wrote:

A skąd ty wiesz skoro skanujesz z multikonta tylko w weekendy na przemian w jednej gali z jednego a po pół godziny w kolejnej z drugiego

Księga Mroku roz.XII

• nie , nie odpowiedziałeś.coś tam sobie ubzdurałeś o jakimś multi ale niech tam Ci bedzie ,w takim wypadku zadam Ci pytanie jeszcze raz- dlaczego nie robisz fsów, a każda próba sfarmienia Twojego konta kończy sie logiem na końcie,nic więcej nie oczekuje, poprosze krótka i na temat odpowiedż.
    • na prawde cięzko rozumujesz - nie wiesz nic o moich fsach i kiedy jestem bo twoje skany to zaledwie jedna noc w tygodniu plus sporadyczny gdy lecicie na chomika.
      Cale wasze próby odkąd wróciłem to jedna twoja , jedna multi konta i dwa razy wysłanie po lmie na atak- błazenada.

edit
      Normalnie totalna żenada -ledwo opisałem jak wygląda skanowanie z multi konta to już skanuje by wykazać że częściej niż jedną noc w tygodniu :D :D :D :D :D :D

Księga Mroku roz.XII

The post was edited 1 time, last by MrocznyZew ().

• Nie ma się co spierać, robić swoje i nie dawać się prowokować :))) Ja myślę że każdy system można udoskonalać, każdy coś u siebie jakiś sytem ulepsza IP czy inny , po co Spinka :))) Ludzie to tylko gra, zabawa, kontakt z fajnymi ludźmi :) Szkoda, że nie każdy tak uważa :)))
    • No dzięki mnie wyparowało wam trochę dexu, nie mówiąc już o locie na Draco który potwierdza przypuszczenia ^^ na szczęście szybka reakcja uratowała sytuację i tylko dex udało się wam przepalic ]:-D
      Tak jak i konto którym próbujecie wbić się do mnie na krzywke, przecież widać kto z kim i po co to robi a jednak dalej wciskanie kitu uznaje cie za najlepsze rozwiązanie..
      Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
      Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
    • Nie ma się co spierać, robić swoje i nie dawać się prowokować :))) Ja myślę że każdy system można udoskonalać, każdy coś u siebie jakiś sytem ulepsza IP czy inny , po co Spinka :))) Ludzie to tylko gra, zabawa, kontakt z fajnymi ludźmi :) Szkoda, że nie każdy tak uważa :)))

I znowu.Polać mu,nie rozumiem czemu nikt tak nie uważa ... wszyscy to biorą do siebie,rany julek współczuję Wam :(
      No i coby post nie wylądował do śmietnika za offtop to dodam,że nie czytałem wcześniejszych postów bo co za dużo to niezdrowo,a skoro jesteśmy już przy Tobie Chomik... To osobiście więcej się wyfarmiłem na Tobie i Twoich pushkontach niż straciłem łącznie z tym co zabrał mi Mroczny więc i tak jestem na + ;}
    • To może otwarcie podasz nick z jakiego konta "mnie" farmiles?
      Z reszta sam wiesz ile sfarmiles a ile tam było surowca? Pomogłeś mi przekręcić około 10x więcej niż złapałeś i tym samym można było odsunąć ode mnie podejrzenia ^^
      Ja nazywam to bardziej jako koszta uzyskania przychodu, Ty dostałeś 10% a ja 3 tygodnie później 30k niszczarek :E

Od tamtej pory to ja jestem sprite a Ty pragnienie :E
    • Biedny twój wpis ten bezpośrednio nad moim byłby fajny i szanowny ale wcześniej dolewałeś oliwy do ognia sugerując innym że nie są flociarzami bądź są pseudo flociarzami skoro są nieuchwytni, przynajmniej tak to odebrałem wiec Ja Ci polać niestety nie mogę :)

Widzisz ...tak to jest winni legendy są Ci którzy ją rozpoczeli kolejni ciągną dalej bądź już nie tego nie wiemy, przyszedłeś na konto które było pompowane wcześniej przez kogoś innego i ono tez ma swoją legende a raczej brzydką Łatke bo słowem legendą tutaj nie ma co się posługiwać bo to znaczenie tu nie pasuje. Do tego wypływają różne inne brudy wiec Łatka już taka zostanie czy się z tym zgodzisz czy nie, trudno. :)

Dla jednych Trofea są na ogame a dla innych w Garażu jedni nocki walą i grają a inni całymi dniami harują a nocą odpoczywają, to też ma związek z wiekiem, etapem życia wiec ja się nie zgadzam np z tym, że ktoś mało lata to nie lot czy pseudo flociarz bo widocznie taką osobe cieszą inne rzeczy i myślę, że kilka osób się ze mną zgodzi.
      Inwestujesz w gre czy tam kupujesz konta a tu przychodzi łączenie uni i te konta nagle sa gówno warte bo przyjdą większe, mocniejsze, lepsze i po co poźniej człowiek ma się dziwnie czyć a tak nie wiele brakło do tronu a tron ucieknie :))) i za miast zabawy jest wielka DUPA wiec lepiej się bawić :) Ja byłem z LzB i wczseniej w innym soju i mi wpajano kto jaki jest i nabywałem braku szacunku do tych osób a sie okazuje, że wcale tak nie jest i mi lepiej z tym że poznałem sprawy w zarodku a nie z opowieści i jest Gitarka.
      Jak kto czuje się gorszy to się złości i tyle . Po mnie możecie sobie tam jechać, humoru i moich trofeuw mi nikt ani nie popsuje ani nie zabierze :)) Nawet jak wpadnie Mister Uniwersum krzykaczy zapewnie niebawem to też nic się nie stanie, pośmiejemy się w duchu nie prowokując i będzie ładnie i zdrowo. Chciałem jeszce coś dodać ale mi umknęło :)) papa dobranoc :)
    • Przepraszam bardzo,nie najeżdżam na nikogo ani na niczyj styl gry.Próbuję tylko uwypuklić hipokryzję graczy,którzy sami coś kombinują a oskarżają innych.
      Mnie to nie rusza co kto kombinuje,przeliczam to ino na personalny zysk,a to,że Chomik wypłynął dzięki mnie to chwała mu za to! Fajnie,że ludzie grają i mają z tego fun. W życiu nie położyłbym złotówki na tą grę,aktualnie wachluję 15 slotów z reckami po anty O_O heheh,powodzenia po unifusion i pozdro dla wszystkich,trzymajcie się ludzie i miłych lotów bądź też kopania :>
    • I tu właśnie się różnimy. Wy próbujecie oczernić kogoś kto nigdy nie miał bana za żadne oszustwo na żadnym unii na którym grał. Bez dowodów- tylko na podstawie kłamliwych insynuacji. Według was ktoś kto nie posiada gsówek ,moonówek , pushówek i innych multi tak jak wy, musi oszukiwać w inny sposób.
      Tymczasem na was są niezbite dowody w postaci zeznań osób które z wami te wałki robiły ( jajeczko czy chomik) oraz osób które wam konta sprzedawały jak np mrozu. Wystarczy też wejść na pręgierz by zobaczyć czyje konta na nim wisiały . I choć udało wyłgać co niektórym smród pozostał .
      Dodatkowo ze sposobu skanów od razu widać jak jedna osoba osoba jednocześnie zasiada konta .

Księga Mroku roz.XII

• Ja z nimi nic nie kminilem, jedyne co to liczyłem na współpracę przy przemiale około 8kkk surki a ze pazery to mój plan miał duże szanse na sukces co też się stało ]:-D
      Dostali ochlap i jarali się przed całym uni jak mnie to nie farmia hehe ale jak zobaczyli druga partie w całości to już im gul zaczą skakać na to ze monopol się skończył a konkurencja wali większe walki a oni sami zostali wydymani bez wazeliny " title=":>" style="font-size: 0.8em;">
      Pokazują wielkie zyskowne st a pół uni widzi jak konta robione są pod nich. Złapiesz ich za rękę to Ci będzie wciskal frajer jeden z drugim ze to TWOJA ręką i zamiast wyjść z twarzą kolejny raz nadstawiaja rowa :D

• blebleble o to chyba z serii piaskiem po oczach tylko w drugą stronę hehe :P ta gra już dawno spadła na psy po zmianach ,na dodatek można kręcić wałki bez krępacji :P Ci co umieli grać dawno dali sobie spokój , po za kilkoma wyjątkami :) Graty Mroku .