Przyklejony OBRONA TOP 1 ACS: ProSkaner [SZS] & olszyn3k [SZS] & czubulus [Bwolf] & Spiczasty & DARK_TEMPLAR [SZS] vs. Alter Ego [KGB] & Zla Insomnia [COCO] & Method [LoG] & Malack [LoG] & Hejduk [LoG] & qba [LoG] ~ 14580%

  • Zastanawiałem się co napisać bo tak jakoś dziwnie ciężko. No na pewno pogratulować trzeba obrońcom bo wiadomo każda obrona jest ceniona jednak tak się zastanawiam czy ta akcja była jak to niektórzy piszą taka mistrzowska???? Tak jak pisałem Złej śmierdziało to na kilka kilometrów i agresorzy o tym wiedzieli i czego brakuje mi w tym ST gratulacji właśnie dla nich za to, że wiedząc jakie mogą być konsekwencje polecieli. Panowie Agresorzy ja Wam z całego serca gratuluję macie nabiał naprawdę wielki!!!! BSzO Wam życzę!!!
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Nie wiem co napisać.
    Hejduk chyba nie jest świadomy, że ja nie gram od kilku tygodni...
    ale cóż jaki Hejduk taki wywiad. (sygnatura aktualna)
    Bartas widzę, że jak kiedyś kiedyś graliśmy pisałeś, że zakończysz grę wraz z pierwszym dniem wiosny....
    Jeden dzień falstaru wiedzę.
    Gratulować nikomu nie zamierzam to byłby to ogamowy onanizm, którego nie zamierzam Logistycznie uprawiać.
    " SZERSZEŃ z WY BUG" emerytura OFF
  • Od 20 min patrze się w ekran i kminie jak napisać hejta żeby go wszyscy zrozumieli i wzięli go do siebie.
    Nie wiem jakim cudem ktoś wpadł w tą pułapkę, bo wykonanie powinno być lepsze :) ale może to kwestia tego że przeciwnik głupi.
    No [ciach], jak widzę że leci w obronę ktoś, kto gówno wnosi do obrony to się lampka zapala w głowie i kminie o co chodzi i nie ryzykuje dla %, tylko zawracam czy zostawiam i sprawdzam. Jak raz czegoś ryzykownego nie ustrzelisz to się nic nie stanie. Już was tyle razy Log wydymało, a wy dalej myślicie że się wam jakoś uda. To jest żałosne ze tacy gracze z takim top dali się tak zrobić. Czubek nie umie grać, olszyn to olszyn, pro lubię to SzO, reszty nie znam choć dark kiedyś na mnie leciał (LOL), hejduk nie wiem po co zła leciała, bo gdyby nie to to akcja była by miodna, a co do methoda to najlepiej jak się nie ma kumpli w opozycji, bo tylko kwas wychodzi.
    Pozdrawiam z miłosnej przerwy od ogame.
    Wodzirej nie dawaj dupy z handlem!! :D

    Super Moderator Dziuba:
    Uzywanie wulgaryzmów na forum OGame.pl jest zabronione
    Kupie Deuter
  • Tori Black napisał(a):


    Od 20 min patrze się w ekran i kminie jak napisać hejta żeby go wszyscy zrozumieli i wzięli go do siebie.
    Nie wiem jakim cudem ktoś wpadł w tą pułapkę, bo wykonanie powinno być lepsze ale może to kwestia tego że przeciwnik głupi.
    No [ciach], jak widzę że leci w obronę ktoś, kto gówno wnosi do obrony to się lampka zapala w głowie i kminie o co chodzi i nie ryzykuje dla %, tylko zawracam czy zostawiam i sprawdzam. Jak raz czegoś ryzykownego nie ustrzelisz to się nic nie stanie. Już was tyle razy Log wydymało, a wy dalej myślicie że się wam jakoś uda. To jest żałosne ze tacy gracze z takim top dali się tak zrobić. Czubek nie umie grać, olszyn to olszyn, pro lubię to SzO, reszty nie znam choć dark kiedyś na mnie leciał (LOL), hejduk nie wiem po co zła leciała, bo gdyby nie to to akcja była by miodna, a co do methoda to najlepiej jak się nie ma kumpli w opozycji, bo tylko kwas wychodzi.
    Pozdrawiam z miłosnej przerwy od ogame.
    Wodzirej nie dawaj dupy z handlem!!
    Zła musiała lecieć, bo nie chcieliśmy ustrzelić trzech Świstaków na 5k%, tylko Świstaki oraz jakiegoś Bwolfa w okolice 20k%. Flota Złej wymuszała, żeby poleciało więcej flot od agresorów.
    Stwierdziłem, że skoro Zła (teoretycznie, bo w praktyce było zupełnie inaczej) zniszczyła moona Alter Ego i wysłała pilota (oczywiście specjalnie złego, żeby ktoś się jeszcze miał wbić) to może przejść historia, że się wkurzyła i na złość teraz będzie broniła Alter Ego. Jak widać wszystko przeszło i starcie się udało.
    Czy przeszło by coś takiego na innym uni? Nie sądzę. Ale to jest Izar. Tutaj naszym szanownym oponentom po moonkillu można zrobić w zasadzie wszystko :D

    Super Moderator Dziuba:
    Uzywanie wulgaryzmow na forum OGame.pl jest zabronione

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hejduk ().

  • Gladi śmierdziało Tobie śmierdziało innym i tak polecieli cieszę się że Ty nie brałeś w tym udziału bo nie chciałabym żeby moje buddy wylądowała między innymi prze mnie w reckach (choć buddy zawarliśmy w trakcie lotu) Myślę że skopiowałeś chłopakom naszą rozmowę na PW i tym ich trochę podbudowałeś i pewniej lecieli ;) Chciałeś Mnie trochę podejść żebym coś wygadała, ale wybacz nawet Mój sojusz nie wiedział co się święci.. ;)
    nie powiem strach był że stracę całą flote ale jak to Ins zawsze mówi ? "lecimy [ciach]" więc leciałam do końca ;) Warto było logom zaufać (i to już nie pierwszy raz). Jak to wczoraj Method do Mnie napisał ( ta a w ogień byś za nas skoczyła pewnie :d ) i ma racje nie taka zła jestem jak mnie malują, nawet gdyby Olszyn napisał że potrzebuje pomocy też bym pomogła ;)

    Super Moderator Dziuba:
    Upominam za pseudo cenzurę
  • Gratulacje zza grobu Panowie. Tyle razy Hejduk Ci mówiłem, że to nie wyjdzie, że każdy by dał sobie z tym spokój prócz Ciebie. Masz jak to piszą skilla i pokazujesz to za każdym razem a ja jak zwykle okazało się, że nie mam racji. Niektórzy czasami piszą, że domyślali się, że wiedzą jak taką akcję przeprowadzić tylko, że jakoś praktycznie ze swiecą takich akcji szukać.
    Brawo. Brawo Brawo.
    Na pocieszenie będę sobie powtarzał, że to mogło wyjść już tylko na Izar. Dysproporcja umiejętności (ale niekoniecznie flot)LoG reszta uni tutaj to kosmos.
    To możecie też już zakończyć grę ;) I tak nic ciekawszego się już nie wydarzy ... co najwyżej znowu ktoś padnie na BFS i sie dowie, że nic nie potrafi od oponentów:)

    Ktoś pisał, że należą się gratulacje dla atakujących .. za odwagę? No niech mają: Gratulacje dla atakujących za odwagę!!

    P.S. Jakiej wielkości był drugi księżyc ?
  • Zła rozczaruję Cię pewnie, ale nie uległem urokowi modliszki;) i nie wkleiłem im naszej rozmowy a wręcz przeciwnie poinformowałem ich o naszej rozmowie pisanej, jednak odrazu zastrzegłem sobie, że s pewnością napiszesz mi to co chcę przeczytać :P i jeśli już zdecydowali się lecieć do końca to niech obserwują moona i będą gotowi do cofania :P Następną kwestią jest wielkość moona i ilość fal za którymi padł i w tym właśnie miejscu podzielę zdanie Tori Black zastanawiając się jak gracze o takiej wiedzy mają taki top O_O bo nie raz ogame widziało jak mniejsze moony nie padały po 8x2gs No chyba, że Hejduk zapomniał dodać, że moon padł w pierwszej fali gdzie wchodziły gs od kilku graczy w tym samym czasie ;) Ostatnia kwestia która dla niektórych nie będzie mieć znaczenia , ale lubię mieć jasność to była pułapka na Bwolf jak to było w jednej z pierwszych teorii czy świstaki i jakiegoś Bwolf?? :E ;P Kończąc wywód teraz większość psioczy po agresorach bo niby dali się nabrać a ja wiem, że ogame nie takie cuda widział i Log budowało by wtedy Złą ;) Co by nie offtop Jeszcze raz gratuluję obrony a sojusznikom i czubkowi BSzO.

    Edit: Cały misterny plan by szlag trafił jak by chłopaki zrobili tak jak im radziłem zdjęli tego moona u Alter Ego w sobotę :P Stosunkowo udanej nocki życzę
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gladiator81 ().

  • Gladiator jak zawsze ma racje :D ale nie we wszystkim :P Nie będę zdradzał szczegółów, bo jeszcze ktoś by się nauczył ^^
    I tak była to pułapka na Bwolf. Jak sobie pewnie przypominasz w niedalekiej przeszłości Dill poleciał na cel któremu zdjąłem moona, tzn konkretnie ukradł cel co mnie bardzo ucieszyło i byłem pewien, że zrobi to znów. Do alter ego miał 1us, tyle, że niespodziewanie załączył urlop. Trochę mnie to podłamało, bo myślałem, że też będzie miał po flocie ;) Zauważylem, że mądry polak po szkodzie, a mianowicie Dill :D
    Pozdro
  • Metod ,bo sie zastanawiamy i zakłady są , przehandlowałbyś własną babcie za 10 kk dexu ??
    Tzn z pewnością byś to zrobił ,to nie ulega wątpilowści tylko za 10 czy 15 KK ??


    Zła, masz racje, chcieliśmy Ci dogryźć w ten sposob, że wbilismy się przed Twojego "niby" przestrzelonego pilota :P
    I niby ukradlismy cel , żeby Ci na złość głównie zrobić heheh , przyznaję ,dlatego gratuluje jeszcze raz , podtrzymuję co pisałem,
    wiedzieliśmy na co się piszemy, ale uni jest tak nudne , że choćby zabranie Ci celu sprzed nosa wydało sie ciekawe :D
    I wykonanie również ładne ,aczkolwiek podtrzymuję , że gdyby nie pewna kwestia, lot w ogóle by się nie odbył.
    Obrońcom SzO .

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • 1. wcisnales mi wała w żywe oczy
    2. wciskales mi osto tego wała swieżo po tym jak godzine wczesniej zrobilismy razem ST
    3. nie musiales sprzedawac kolegów z cała akcją ,wystarczyło sie nie pojawic w składzie obrony , ale cyferki wzięły góre
    4. sam pytasz mnie na gg ,jak wygladaja nasze stosunki na u Izar , ustalilismy je jasno , nie dotrzymales slowa ,po raz kolejny robiac mnie w wala
    5. chyba jakos słabo opisales nasza znajomosc swoim kolegom, niektorzy myslą dalej ,że znają Cie dluzej i lepiej niż ja :)
    6. zrobiłes wszystko nie tak, zachowałes sie bez honoru ,bez klasy zupełnie
    7. popsułes to ładne ST ,bo jest naprawde finezyjne ,tzn byłoby gdyby nie Twoj frajerski wątek.

    Skończyłem ,studiuj każdy punkt osobno.
    Grarulacje raz jeszcze dla Złej ,chyba czas ją docenić :P

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Olszyn przecinek (,) daje się przed spacją, a nie po...
    Nie kumam po co marnujesz swój czas plując się na forum, bo ja cisnąłem cię pare mies na forum o zwrot 100 zł to jakoś to nic nie dało więc myślę, że twoje słowa latają methodowi. Skończ i zajmij się czymś innym niż żale, bo wychodzić tylko na bekse :)
    Kupie Deuter
  • Moze znowu chcesz na ten temat podyskutowac ? albo znowu pożal sie Boże jak to bylo i nie zapomnij napisac tez gdzie to miales , jak chcialem oddac :]
    Polecam znowu DiD ( ale to juz bylo.. )
    Nie żale sie Tori, pogratulowalem ekipie od tej akcji, tylko cisne dwulicowosc i zakłamanie , potrfisz czesto gesto cos madrze napisac , przyznaje,
    ale nie Tobie oceniac kto w tej akcji zachowal sie jak zwykly obszczymurek :)

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • gratki panowie piekna akcja!:D przedewszystkim Tobie Hejduk bo wiem ze tylko Twoj fanatyzm moze zgrac tyle osob do akcji ktora sie moglaby sie wydawac niemozliwą do wykonania stratą czasu:D fanatyzm oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu:D
  • Jak tak szybciutko napiszę, co do Methoda :) Niektórzy mają swoje zasady i przestrzegają je non stop, a inni po prostu zapominają o nich :) Olszyn trzeba uważać kogo obdarzasz swoim zaufaniem :/ Głowy do góry agresorom jeżeli macie chęci do odbudowy to życzę Wam szczerze SzO, a jeżeli nie, to udanej emerytury od tej chorej gry :D Obrońcom gratulacje udanej obrony.
    "Dopóki walczysz, nie jesteś przegranym."


    " Nie ma takich upadków, po których nie można się podnieść "

    ">