Nowy smartfon :)

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Nowy smartfon :)

      Witam serdecznie.
      Zamierzam wymienić mojego trzy letniego Samsunga S2+ na coś nowszego. Generalnie chciałem wydać do 1000zł, ale w oko wpadło mi też kilka droższych modeli. Oto co widzę dla siebie:

      - Apple Iphone 5S 16GB / 32GB - 1550zł / 1900zł
      - Apple Iphone 4S - 800zł
      - Samsung Galaxy S5 Neo - 1300zł
      - Samsung Galaxy A5 2016 - 1650zł
      - Samsung Galaxy S6 - 2100zł
      - Samsung Galaxy Note 4 - 2300zł
      - Samsung Galaxy Note 3 - 1800zł
      - Sony Xperia Z3 Compact - 1700zł
      - Sony Xperia Z5 Compact - 2100zł
      - LG G4 - 1800zł
      - Lenovo / Motorola Nexus 6 32GB - 1900zł
      - Lenovo / Motorola Moto X Style - 1880zł
      - Lenovo / Motorola Moto G 16GB 3rd Gen. - 1070zł
      - Lenovo / Motorola Moto X 2nd Gen. - 1300zł
      - Nexus 5 - 1300zł
      - ALCATEL ONETOUCH IDOL 3 Dual Sim 5.5" - 1200zł

      Proszę o opinię wyżej wymienionych telefonów, opłacalności patrząc na cenę/jakość itp :) Z góry dzięki :*
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Polecam spoza listy: allegro.pl/telefony-komorkowe-…h=s0-ele-1-4-0229&order=m


      Co do wymienionych, zależy na co stawiasz. Ja zawsze stawiam na wytrzymałość, bo procesor/ilość ramu/aparat to już praktycznie w każdym modelu to samo.
      Iphone i samsungi - lans wśród rurkowców i gimbusów. Ja mam z tymi telefonami złe doświadczenia, bardzo słabe wykonanie. Jeden upadek na podłogę i po wyświetlaczu.
      LG - miałem dwa modele, chwale sobie wytrzymałość. Dziesiątki upadków o ziemię/beton i zero szkód.
      Poczytaj o tym Huawei p8 Lite. Firma Huawei rozwija się w bardzo szybkim tempie, wypuścili na rynek kilka na prawdę świetnych produktów(jeden z nich reklamowany przez Lewandowskiego).
      Ogame, it's Only a GAME!

      Ja, gdy GameForge mówi, że robi coś dla dobra graczy KLIK
    • Lenovo też sobie odpuść, firma zajmuje się głównie produkcją laptopów. Obawiałbym się telefonów ich produkcji, ponieważ nie specjalizują się w tym.

      Za chwilę wychodzi Huawey P9, będzie też jego wersja Lite która już zbiera pochlebne opinie jak poprzednik.
      Sam osobiście gdybym miał zmieniać telefon to wybrałbym P9 Lite. Bawiłem się poprzednikiem P8 lite i jest super(i cenowo stoi przystępnie). Moja kobieta go ma i również sobie zachwala. Zresztą wystarczy poczytać opinie gdzie na prawdę go wychwalają. Także osobiście ja uderzałbym w któregoś Huawey.
      Ogame, it's Only a GAME!

      Ja, gdy GameForge mówi, że robi coś dla dobra graczy KLIK