sorro [MNS] & DonTabson [MNS] & Plamka & Brawurka [MNS] & Cannabis [MNS] vs. PioTro [GEN] & FaTaL1Ty [BWOLF] & DrJointOddam [BWOLF] & malyszu [BWOLF] - 332156.17% - TOP1 ACS. Pożegnanie z Ursą.

  • Ursa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • sorro [MNS] & DonTabson [MNS] & Plamka & Brawurka [MNS] & Cannabis [MNS] vs. PioTro [GEN] & FaTaL1Ty [BWOLF] & DrJointOddam [BWOLF] & malyszu [BWOLF] - 332156.17% - TOP1 ACS. Pożegnanie z Ursą.

    Drogie Panie, Drodzy Panowie, mamy przyjemność przedstawić nowe i ostatnie TOP1 ACS Ursy


    Na wstępie chciałbym podziękować chłopakom z BWOLF, którzy pomimo początkowej sceptyczności, zgodzili się wziąć udział w tym cyrku :top1:




    Wszystko zaczęło się około 2 tygodnie temu, kiedy mój drogi sojusznik all podrzucił screena z grubym transportem lecącym z planety gracza Odo do Leosia. Jak się okazało kolejna pushówka MNS kryła się za bunkrem, który stanowił idealny pretekst dla odwiedzin moich gęsi. W okolicy cały sojusz MNS i tylko jeden Małyszu, który mógłby się podstawiać, idealne miejsce na pułapkę! Pierwszą osobą, o której pomyślałem, że mogłaby się podstawiać był pawel1000, dlatego musiałem go niestety wykluczyć z całej akcji i poprosić o wrzucenie urlopu. Stąd podziękowania dla Pawła, że zgodził się wrzucić urlop ,mimo że miał swoje własne ogejmowe cele, gdyby nie Twoje poświęcenie możliwe, że MNS nie odważyliby się podnieść flot. Pomyślałem, że Joint, malyszu i Fatal byliby idealni, jakoś nigdy nie darzyliśmy się szczególną miłością, Fatal i Joint mieli bardzo daleko, kto by się ich u mnie spodziewał? Także chłopaki mimo jakichś 600kk przepalonego deuteru zgodzili się ostatecznie spróbować zmienić uni na lepsze ]:-D

    Zaczęliśmy wczoraj wieczorem. Przed 23 zacząłem skanować trzecią galę, skany dotknęły kilku dropsów, później przeszedłem na 4 galę, aż dotarłem do planowanej planetki Odo. Jakieś 30 minut po skanie puściłem gęsi, wszystkie na 100% prędkości, chociaż podzielone na 7 części, średnio rozgarnięty gracz od razu by odgadł, o której wróci flota, więc pomyślałem, że i MNS będą mieli pewność. Gęsi ruszyły, o 10 rano rano doleciały i zrobiły takie małe, nieistotne: BUM. Obawiałem się najbardziej, że wlot gęsiami nie zostanie zauważony, ale już około 3 minuty po starciu na Odo pojawiła się aktywność.

    Teraz jedyne czego się z chłopakami obawialiśmy, to to czy Aresowi i spółce wystarczy jaj, żeby polecieć, jak widać starczyło, dlatego graty (przynajmniej ode mnie :E).




    Pora na trochę pozdrowień, podziękowań, docinek i co tam jeszcze chłopaki wymyślą:



    PioTro:

    Dzięki jeszcze raz za całą akcję chłopaki, wszyscy spisali się idealnie :D
    Pozdrowienia dla sojuszu GEN, czyli najlepszego sojuszu Ursy
    Dla znajomych i dostawców paliwka.
    Dla Kostka i starej ekipy RWNW, może ktoś tu przypadkiem trafi :D
    MNSom powodzenia gdzie indziej. Zamykamy Ursę. Uciekamy na Wasat. :top1: :top1: :top1:


    DrJoint:

    No to pięknie kończymy przygodę z ursą, koniec jak w bajce malowany :P
    Dzięki Piotro za zapro - w końcu pierwszy GEN który zrobił coś jak trzeba :D

    Nie żałuje ani dnia spędzonego na ursie jak patrze na te rw :D

    sorro teraz ty jesteś pragnieniem i już zawsze będziesz ;)

    Pozdro dla moich lameczek z ursy,u69 i kallisto ( BWOLF, FAoE i WINTER ), dostawców dexu, znajomych i reszty tych co chcą być pozdrowieni :3msie:

    Oraz specjalne dla parówki zohanka :P



    malyszu:

    dzieki za lot dla bioracych udział :)
    a także pozdrowienia dal wszystkich z Bwolf i 3 X z Uni 68
    reszta to taka wisienka na torcie :) i banan na twarzy


    FaTaL1Ty:

    Dzięki panowie za lot, w takim gronie aż miło grać :) A jak kończyć, to tylko w takim stylu.

    Jako, że gram tu od początku, znam historie tego uni, flot które tu leciały.. napiszę, że lepszego scenariuszu nikt by nie wymyślił :)

    Pozdro.
    Pyskaty i nieposkromiony Fatalek :P




    Przechodząc do Gwiazdy wieczoru, prezentujemy TOP1 ACS a zarazem upadek sojuszu MNS






    Dnia 08-03-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor DonTabson [MNS]
    ________________________________________________

    Krążownik 173.199
    Lekki myśliwiec 1.396.414
    Okręt wojenny 10.266
    Pancernik 81.094
    _________________________________________

    Agresor Plamka
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 856.462
    Niszczyciel 9.868
    Krążownik 128.041
    Okręt wojenny 618
    Pancernik 74.420
    _________________________________________

    Agresor sorro [MNS]
    ________________________________________________

    Bombowiec 1.390
    Niszczyciel 23.584
    Krążownik 418.808
    Okręt wojenny 28.114
    Pancernik 195.258
    Lekki myśliwiec 3.381.516
    Ciężki myśliwiec 1.122
    _________________________________________

    Agresor Brawurka [MNS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.229.687
    Ciężki myśliwiec 1.894
    Krążownik 55.929
    Okręt wojenny 989
    Niszczyciel 10.201
    Pancernik 67.971
    _________________________________________

    Agresor Cannabis [MNS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 518.417
    Pancernik 66.992
    Krążownik 53.870
    _________________________________________

    Obrońca PioTro [GEN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 245.000
    Lekki myśliwiec 1.700.000
    Ciężki myśliwiec 200
    Krążownik 115.000
    Okręt wojenny 10.000
    Statek kolonizacyjny 1
    Sonda szpiegowska 666
    Bombowiec 1.500
    Niszczyciel 500
    Gwiazda Śmierci 1.000
    Pancernik 110.000
    _________________________________________

    Obrońca FaTaL1Ty [BWOLF]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.664.682
    Krążownik 195.598
    Okręt wojenny 37.808
    Statek kolonizacyjny 1
    Niszczyciel 60.223
    Pancernik 137.249
    _________________________________________

    Obrońca DrJointOddam [BWOLF]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 70.032
    Duży transporter 1
    Okręt wojenny 30.342
    Pancernik 100.469
    Krążownik 204.285
    Statek kolonizacyjny 1
    Lekki myśliwiec 2.172.166
    _________________________________________

    Obrońca malyszu [BWOLF]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.939.532
    Krążownik 200.382
    Okręt wojenny 14.867
    Recykler 1
    Pancernik 200.000
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor DonTabson [MNS]
    ________________________________________________

    Krążownik 14.224 ( -158.975 )
    Lekki myśliwiec 3.545 ( -1.392.869 )
    Okręt wojenny 4.101 ( -6.165 )
    Pancernik 47.917 ( -33.177 )
    _________________________________________

    Agresor Plamka
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.907 ( -854.555 )
    Niszczyciel 7.639 ( -2.229 )
    Krążownik 8.746 ( -119.295 )
    Okręt wojenny 214 ( -404 )
    Pancernik 40.730 ( -33.690 )
    _________________________________________

    Agresor sorro [MNS]
    ________________________________________________

    Bombowiec 906 ( -484 )
    Niszczyciel 18.798 ( -4.786 )
    Krążownik 34.188 ( -384.620 )
    Okręt wojenny 11.176 ( -16.938 )
    Pancernik 114.883 ( -80.375 )
    Lekki myśliwiec 8.475 ( -3.373.041 )
    Ciężki myśliwiec 13 ( -1.109 )
    _________________________________________

    Agresor Brawurka [MNS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.923 ( -1.226.764 )
    Ciężki myśliwiec 24 ( -1.870 )
    Krążownik 4.293 ( -51.636 )
    Okręt wojenny 396 ( -593 )
    Niszczyciel 8.142 ( -2.059 )
    Pancernik 39.081 ( -28.890 )
    _________________________________________

    Agresor Cannabis [MNS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.126 ( -517.291 )
    Pancernik 34.786 ( -32.206 )
    Krążownik 3.393 ( -50.477 )
    _________________________________________

    Obrońca PioTro [GEN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 9.671 ( -235.329 )
    Lekki myśliwiec 66.510 ( -1.633.490 )
    Ciężki myśliwiec 20 ( -180 )
    Krążownik 46.752 ( -68.248 )
    Okręt wojenny 8.560 ( -1.440 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -1 )
    Sonda szpiegowska 7 ( -659 )
    Bombowiec 1.462 ( -38 )
    Niszczyciel 498 ( -2 )
    Gwiazda Śmierci 1.000 ( -0 )
    Pancernik 104.918 ( -5.082 )
    _________________________________________

    Obrońca FaTaL1Ty [BWOLF]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 65.016 ( -1.599.666 )
    Krążownik 80.566 ( -115.032 )
    Okręt wojenny 32.609 ( -5.199 )
    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Niszczyciel 59.958 ( -265 )
    Pancernik 131.251 ( -5.998 )
    _________________________________________

    Obrońca DrJointOddam [BWOLF]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 69.686 ( -346 )
    Duży transporter 0 ( -1 )
    Okręt wojenny 25.901 ( -4.441 )
    Pancernik 95.463 ( -5.006 )
    Krążownik 82.860 ( -121.425 )
    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 84.136 ( -2.088.030 )
    _________________________________________

    Obrońca malyszu [BWOLF]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 79.265 ( -1.860.267 )
    Krążownik 85.699 ( -114.683 )
    Okręt wojenny 12.971 ( -1.896 )
    Recykler 0 ( -1 )
    Pancernik 192.233 ( -7.767 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 72.005.497.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 44.718.019.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 23.117.054.100 metalu i 10.098.562.500 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    1.153.220.000 Metalu i 1.153.220.000 Kryształu
    1.153.220.000 Metalu i 1.153.220.000 Kryształu
    1.153.220.000 Metalu i 1.153.220.000 Kryształu
    1.153.220.000 Metalu i 1.153.220.000 Kryształu
    1.153.220.000 Metalu i 1.153.220.000 Kryształu
    1.153.220.000 Metalu i 1.153.220.000 Kryształu
    1.662.625.800 Metalu i 643.814.200 Kryształu
    2.306.440.000 Metalu i 0 Kryształu
    2.306.440.000 Metalu i 0 Kryształu
    2.306.440.000 Metalu i 0 Kryształu
    2.306.440.000 Metalu i 0 Kryształu
    2.306.440.000 Metalu i 0 Kryształu
    467.479.100 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    20.581.624.900 Metalu i 7.563.134.200 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -45.314.774.000
    Kryształ: -21.892.277.000
    Deuter: -4.798.446.000
    agresor stracił łącznie 72.005.497.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -11.160.448.100
    Kryształ: -4.206.463.800
    Deuter: -1.206.348.000
    obrońca stracił łącznie 16.573.259.900 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3







    Pragnę jeszcze zaznaczyć, że jest to szóste co do wielkości starcie na całym polskim ogame, a pomijając unie o speedzie x5 jest największe :D
    Dziękujemy :D
    282 st łącznie na 1023767,08%
    Sojusz RWNW u56 - najlepsi ludzie, jakich poznałem w sieci
    GEN
    uUrsa -> uWasat - wcale nie gorsi :D

    PB 332156.17%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez PioTro ().

  • to chciałbym jeszcze raz podziekowac wszystkim za ten lot

    Oczywiscie pozdrowienia dla wszytkich znajomych z Ursy i za checi (nasz Zohanek) oraz U68 a szczegolnie dla lamek z 3 X :)

    Wszystkim nam tez zycze SZO :P choc jak bedzie to sie jeszcze okaze

    Prosze również o naprawde sporo dystansu do tej gry i poszanowania graczy bo nie wszyscy maja czas na siedzenie na koncie po 24h na dobe :P

    Szczegolne pozdrowienia kieruje dla Plamki i jak zawsze pisałem o mnie moge powiedziec wszystko o reszcie nie rozmawiamy :P

    Wiec SZO raz jeszcze :)
    Qu chwale DSM

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez malyszu ().

  • Powitał ^^

    Siadło w końcu jak trzeba, cała ursa czekała na rw z mns po przegranej stronie sporo czasu, ale jak juz lać dziadów to konkretnie, za jednym zamachem: ares, sarmikowa, cannaG, oraz konto konia i benka - jak to fatalek krótko i na temat ujął jako punkt motywacyjny: same {cenzura} :E

    Może i nie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, bo spodziewałem się ze nas 5 będzie ( w każdym razie błędy były w prawie całym zespole - chyba zbyt duża pewność siebie ), mns jak to poprzednim razem użyło całej swojej mocy bojowej ( mówiłem ze tak będzie -_- ), no ale rw ostatecznie siadło dla nas :top1: Sporo nieogaru było po obu stronach, mns znowu z reckami dali ciała, a my z mocą się przeliczyliśmy, przez co bezsensowne straty, choć nie to się liczy, ale to ze mamy top 1 acs!! :top1:

    Jeszcze raz dzięki lameczki za ten epicki lot - jesteśmy the best!! :xgszo:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marv! ().

  • OOOOO poprzewracalo sie w glowkach! Gratulacje Piotrek zaplanowania akcji i skutecznego wykonczenia :)
    kosmiczny % wyszedl :) zamknales uni wiec teraz mozesz isc zamykac kolejne :P
    Dzieki za pozdrowionka - fakt ciekawe czy jakims przypadkiem zajrzy tu ktos ze starej ekipy ryby ktora wplywa na wszystko ^^
    Ruszaj do odbudowy :)
    Piona :)
  • Piekna akcja :) Gratulacje dla obroncow :) Dobry plan i wykonanaie. Mam nadzieje ze wszyscy idziecie na wasat, Porzadna opozycja to i checi do gry flota wroca ;)
    Starcie na minus wiec i GEN musi byc ;) Tyle sie gryzliscie z aresem i wreszcie potwierdzenie w postaci rw :) Pozdro i do zobaczenia na wasat :)
  • No panowie , kawał dobrej roboty , kuń sie zakopie na plazy jak zobaczy swoja flote :D

    Pozwole sobie zacytować pewien fragment , który przykuł moją uwagę :)
    średnio rozgarnięty gracz od razu by odgadł, o której wróci flota, więc pomyślałem, że i MNS będą mieli pewność

    :D[ciach]


    Szybkiej odbudowy życzę wszystkim :)

    ---

    Usunięto flood.
    Upominam.

    /Mati
  • Nie pozostało nic innego jak pogratulować ładnie wykonanej akcji... były próby, były starty pod nasze floty, ale tym razem się opozycji udało... :)

    Niósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka jak to się mówi :)

    Szkoda, że z flotą nie wejdę na Wasat... Czy będzie mi się to chciało klepać od nowa, nie wiem... pewnie nie :D

    Jedyne co mnie cieszy to to, że flota stracona w akcji, nie jak jakiś lamus na bfsie, ze sporym uderzeniem i z taką ekipą! Dzięki Wam za te miesiące wspólnej gry!

    21-GoW
    33-KoU
    Leo-MNS
    Ursa-MNS
    Wasat-MNS
    Antares-TAG
    Quantum-TTG
    Galatea-NFZ

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez (Cannabis) ().

  • [ciach]

    Tak sobie to sledziłem pol dnia.
    Nie powiem było ciekawie.
    Duze gratulacje dla wszystkich tak obronców jak i agresorów.
    Szo dla jednych i drugich
    Tak powstaje historia Ogame
    Ile bylo kont jak startowało to uni?
    Tylko wy zostaliscie do konca i kazdy z Was może powiedzieć przeszedłem Urse.
    Walic ten Wasat
    Trzeba żyć!!! Spać po 8h dziennie.Wychodzić czasem na swieze powietrze.Rozniecić żar w łożnicy gdzie marzły małżonki przez ostatnie lata bo wy skanowaliscie.
    Wszystkim Wam życze wszystkiego dobrego.


    ---

    Zamieszczony film zawierał kordy.
    Usunięto.
    Upominam.

    /Mati
    senwiatraka
  • Rzadko się tutaj udzielam, ale dla takiej akcji warto coś od siebie dodać ; )

    Gratulacje naprawdę świetne ST i piękne zakończenie naszego uni - graty Piotrek!
    Życzę obu stronom odbudowy (bo trochę obrazków pospadało :p ) o ile będzie i więcej takich akcji w przyszłości na Wasacie,

    pzdr!


    by Madzia

  • Loguje się na konto, patrzę a tu 2 pozycje do góry :D Początkowo zakładałem, że znowu ktoś chwycił bana z topki ;] A tu proszę O_O Flociarze naszego uni pospadali po kilka/kilkanaście miejsc ]:-D Mam nadzieję,że nie odpuścicie sobie tego plucia jadem BWOLF'y i MNS'y bo nam DiD zamrze ;P Panowie szczerze gratuluje .Oczywiście Szo. dla obu stron. :xsuper: URSA RULES :xsuper:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez :::MeLoNiK::: ().

  • Impek podesłał do sojuszu link do starcia i z początku myślałem, że to żart. Po moim zdziwieniu doszedłem do siebie i muszę się wpisać pod kawałkiem historii ursy :). Gratuluje odwagi i przetopu obrońcom mam nadzieję, że na wasat będziemy wszyscy godnie reprezentować ursę:). Pozdrawiam i jeszcze raz słowa uznania.
    Kaktus.
  • Jak amator :E Po mojej wtopie nie sądziłem że ktoś jest wstanie tak uwalić i to na większy % no więc szczere graty sorro :E Dokonałeś tego :D Szkoda że 3 tygodnie przed łączeniem, trzeba teraz będzie uruchomić 29 kont i odbudujemy jakoś :E
    Obrońcom graty, ale podpuchą czuć było od początku do końca, nie wiem czym kierowali się agresorzy ale chwała im za lot do końca ;) Wiem że to smutne ale to oni zrobili to RW, nie wy :E
    pozdro
    Leo


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Piotrek, dzięki za umilenie nudnego wieczoru. Prawie Ci uwierzyłam, że Cię zezłomują i już myślałam, co Ci wysłać na odbudowę :D
    Graty za akcję wszystkim biorącym w niej udział - nie sądziłam, że uda mi się jeszcze awansować w statach :E
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • Graty piotro ładna akcja :) i trzeba to przyznac że jak miał na tym uni ktos zrobioc cos wielkiego to albo MNS albo GEN :) szkoda że bwolf załapało się na doczepkę gdyby nie świadomość tego zapewne poleciał bym solo :) i też dlatego że Pawełek był na urlopie nie było solówki ;)

    MNS się nie łamie ! bez żalu i bez płaczu :)

    Pozdro ;)
  • Piotro Ty to to jesteś ziomal!
    Wszystko zaplanowałeś, wykombinowałeś, zaryzykowałeś swoimi gęsiami i łaskawie podrzuciłeś czasy kolegom z BWOLF żeby mogli się podpiąć pod tak zacne RW.
    Ja to nie wiem, rozdajesz te prezenty na lewo i prawo więc liczę na to że na zlocie dasz mi... buzi :*

    Procent robi wrażenie, wszystko pięknie, ale kurde jakoś od czasów wprowadzenia nowego interfejsu nie umiem się już tym jarać.
    Robiłem ze trzy podejścia do gry i nie ogarniam. Klepię eko na Librze bo chłopaki chcą mieć pushówki, jak coś to zapraszam :E

    To MNS to dla mnie nie jest już to dawne MNS pod kątem relacji towarzyskich więc mnie osobiście żadnej mściwej satysfakcji to RW nie daje, ale wierzę że niektórym tak :D

    Pozdro lamy :P
  • Procencik robi wrażenie i z początku sądziłam, że się wszyscy dogadaliście aby raz na zawsze skończyć z grą ;) Jednak widzę, że jednak nie :)
    PioTro gratuluję pomysłu i wykonania a BWOLFom tego, że nie bali się podstawić. Bo jeśli dobrze zrozumiałam nie są w jakiejś komitywie z PioTro więc ryzykowali że oni zostaną wystawieni :) Brawo za odwagę!
    Agresorom życzę SzO i mam nadzieję, że ta akcja nie przekreśli ich chęci dalszej gry - na Wasacie (? :>). Szkoda by było aby Ursowicze przed łączeniem się wykruszyli. Odbudować się zawsze można także mam nadzieję, że postanowicie dalej walczyc :)

    Jeszcze raz ogromne gratulacje za procent i całą akcje :) Fajne BUUM na zakończenie naszej przygody z tym uniwersum :) I strasznie mi się podoba, że pomimo że się nie lubicie te komentarze nie są jakoś przesiąknięte nadmiernie jadem. Aż miło się czyta wpisy i cały temacik. Mam nadzieję, że zachowacie klasę do samego końca :) :bdb:


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Graty dla Piotrka i dla całej ekipy złomującej, zarówno po prawej jak i po lewej stronie.
    Trochę czasu potrzebowaliscie, żeby pobić mua niesamowite RW z Dawczem :E.

    Jak widać Piotrek pobyt w Krajowym Ośrodku Psychiatrii Sadowej dla Nieletnich w Garwolinie Ci służy, obyś już nigdy nie wyszedł z tej uroczej instytucji :D:D:D.

    Łącznie 176 ST
  • Echhh , tak na początek to graty panowie i to wielkie , ale muszę przyznać że jakoś nie dane mi jest sie porozbijać przy największych BUUM na Ursie ,za pierwszy razem miałem za mała fotę , za drugim... za dużą :D

    sorro03 napisał(a):

    i też dlatego że Pawełek był na urlopie nie było solówki ;)

    No właśnie ja DLATEGO byłem na urlopie żeby uwiarygodnić to że możesz Piotrka złapać i zabrać ze sobą floty z sojuszu , jak widać tylko Leo nie uwierzył w tą podpuchę.
    Ale coś w tym jest że jak się kombinuje finezyjne plany pt. "Jak uwalić MNS" to cholera to nie działa, bo nigdy przynęty nie widzą , wiec zrobiliśmy coś tak totalnie prostego że aż wierzyć się nie chciało, wlecieć w puszówkę Leo pod nosem Aresa ... no cud miód i malina ..

    Piotrek od samego wschodu słońca działał jak najlepszy przypominacz i jedyne wiadomości jakie widziałem to "Paweł , włączaj urlop :) " Trzeba przyznac , PioTro to był mega fajny plan, naprawde dla Ciebie jeszcze raz wielkie słowa uznania a dla chłopaków z BWOLF że poszli na ten plan, RW zapisze się na długo w historii oGame, trochę flot spadło i wszystko w zaplanowanej akcji - nie przez przypadek :)

    Mi pozostaje się cieszyć że w moment zostałem TOP2 flot i TOP6 na Ursie :P

    Teraz wszystkim życzę odbudowy , tak by w UF wejść z nowo wyspawanymi flotami! :)


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • sorro03 napisał(a):

    to nie pushówka a juz na pewno nie Leo :D

    Nooo fakt z przyrostami to konto bije na głowę całą Ursę :



    o tym że podpuchą śmierdziało od początku do końca Leo już zdążył wcześniej napisać... :D

    Za jedno szacun - lot do końca nie każdy by jednak sie odważył :)


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • I to by było na tyle :)
    Patrząc na to rw z boku, znając historie uni i flot, które tu leciały powiem.. że scenariusz godzien oskara :P
    Joint - po wielu wpadkach, nigdy się nie poddał i wraca z tarczą :) Floty największych pachołów tego uni w naszych reckach.. mimo, że były zapewnienia i nieudane próby by to nas zezłomować.

    Dzięki panowie, fajnie że trafiłem na takich ludzi jak wy =)
    Agresorom, też dzięki. Gdyby nie wasze napushowane floty, raczej nie było by takiego %

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez FaTaL1Ty ().

  • Pogratulowałam w grze, pogratuluje i tutaj, lecz jedynie Piotro bo reszta nie wykazała się niczym specjalnym, w sumie to nie dziwi, nigdy na Ursie bwolf nie pokazał czegokolwiek ciekawego, taka krowa co dużo ryczy... ;)
    Piotro gratki, cieszy mnie, że moje konto straciło flotę w taki sposób, nadarzyła się okazja lotu w tej akcji, lotu który wiedziałam jak się skończy więc skorzystałam i cieszę się z tego, Ursa to specyficzne uni, wiele na nim było przyjemnych i mniej fajnych momentów, wiele śmiechu, docinek, kłótni i awantur, były zarwane nocki, poranne klikania, eh, było fajnie, Ursa zniknie i wraz z nią cała jej historia, jedynie w nas pozostanie to, co najlepsze z tego uni, nie psujcie tego ciągłymi docinkami.
    MNS nie zniknie, będzie żył, funkcjonował i nie będzie to wegetacja, MNS to nie tylko sojusz, to styl gry, tego nie wymaże jeden złom, może coś mi odstrzeli i odbuduje moją małą flotkę, może polatam na wasacie, albo zacznę grać eko z braku czasu do gry, ale zawsze będzie to pod tym tagiem, to nie tylko nazwa, którą można sobie zmienić po jakimś czasie, ten sojusz ma duszę i siłę, byle złom nie odbierze tego żadnemu z mych sojuszników :)
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Całe stado Dropsów w recach aż miło popatrzeć. :super:
    Jak najbardziej graty się należą Tobie Piotruś za dostrzeżenie geniuszu w prostocie oraz Aresowi za odwagę i lot do końca. :xsmile:

    Ciekawy jestem czy teraz puchówki pójdą pełną parą i flota będzie gotowa na łączenie uni ?(
    :quasi:

    Tak czy siak jeszcze raz graty dla wszystkich uczestników starcia. :D