sorro [MNS] & DonTabson [MNS] & Plamka & Brawurka [MNS] & Cannabis [MNS] vs. PioTro [GEN] & FaTaL1Ty [BWOLF] & DrJointOddam [BWOLF] & malyszu [BWOLF] - 332156.17% - TOP1 ACS. Pożegnanie z Ursą.

  • Ursa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Piękne starcie Panowie :fgrin:
    ktoś mi kiedyś powiedział "tak właśnie gra się w OGame" :fgrin:
    Wielkie gratulacje dla strony broniącej :fgrin:
    Jako, ze Ursa traktowana jest jako speeduni na pewno znajdzie swoje miejsce w topce speed :fsmile:
    Szkoda by było, gdyby takie starcie zostało pominięte.

    Jeszcze raz wielkie graty, piękne pożegnanie Ursy przed UF. :fsmile:





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ruda ().

  • Epickie starcie - gratulacje dla wszystkich uczestników i duży szacunek za postawę po starciu!
    Starcie pewnie troszkę powisi w topce, bo mega procent wyszedł - zysku przy takich procentach się nie liczy i każdy złomiarz poleciałby chętnie wziąć udział w takiej rozwałce, bez oglądania się na zysk.
    Kto zna troszkę realia Ursy, ten wie w jakich relacjach są Bwolfy i MNS, wiadomo też że i Piotro miał z nami troszkę na pieńku, więc nie bardzo mnie dziwi że ares i spółka dali się złapać na tą podpuchę. Wynik starcia cieszy potrójnie, bo po pierwsze to mała zemsta za nasze przegrane starcia, po drugie nikomu chyba wcześniej nie udało się MNS-ów tylu naraz i na taki procent ubić, no i z racji że to się stało na zakończenie uniwersum przewaga MNS została przełamana. A wiadomo po czym się poznaje prawdziwych mężczyzn ^^
    Wszystkim życzę SzO - obrońcy mają większość pz, więc mają z czego zacząć, agresorzy z drugiej strony mają więcej kont wspierających, więc też podołają, bo floty całe nie padły - niejeden jeszcze musi się z waszą siłą liczyć. Tylko czy chęci na odbudowę będą...
    Wiele nie brakło i ja bym tam się podwiesił, niestety - za późno info doszło do mnie no i braki deuterowe mnie wyeliminowały -_-
    Ktoś napisał że to już nie jest to samo MNS - i ja osobiście się z tym zgadzam.
    Powodzenia wszystkim na nowym uni i w realu.
  • Epicka walka ... Gratulacje dla wszystkich uczestników .... PioTro powinien dostać oskara za koordynację 8-)
    Bwolf i DR.Joint w pierwszym szeregu :] ... masz swój długo oczekiwany wpis w historię uni Ursa Doktorku ...Barvo 8-)
    Straty się nie liczą, szybciej się je odrobi aniżeli zejdzie banan z twarzy zwycięzców ^^ ...
    Poturbowanym poszkodowanym odbudowy i dalej musi być czuć ich oddech na waszych plecach .... wtedy gra jest przyjemniejsza :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KALIBER ().

  • Szacun, zaplanowaliście wszystko jak w szwajcarskim zegarku z mega precyzją, taka akcja, tak zaplanowana to marzenie nie jednego topowego Sojuszu na jakimkolwiek speedzie
    nie ma słów aby określić miano tej bitwy...
    Dr Joint, mimo tego że się troszkę poróżniliśmy na Uni69 od tej akcji urosłeś w moich oczach i to bardzo, zapisałeś się w historii Ogame czego Ci bardzo zazdroszczę.
    Dlatego ta gra jest jak narkotyk a takie akcje są jak najlepsza Kokaina BRAWO


    chapeau bas

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZDOBYWCA1 ().

  • Piękna bitwa na czas przed UF :)
    Będziecie mieli Panowie co wspominać za kilka ładnych lat :P
    Canni szkoda, że po przegranej stronie lecz wszystko idzie odrobić czego życzę !
    Wszystkim gratuluję Jaj i udziału w tym starciu - sam też bym chciał mieć takie w kartotece :?
    Pozdrowienia z u1 :D
    BEST SOLO ~ 78.767% :)
    BEST ACS ~ 52.443% 8-)

    ST - 431
    Łącznie ~ 1.384.484 %
    Średnia ~ 3.212 %
  • Rzadko liczy się to jak się zaczyna... ale zawsze jak kończy.
    Mega starcie ale czy tak naprawdę są tu przegrani?
    Ursę zawsze traktowałem z szacunkiem... były spiny i różne takie ale był też szacun i tak dziś patrzę... z daleka na Wasze podwórko.

    Gratki za ST składam wszystkim.
    Pozdrawiam.

    Legion of Rome