System zadań

    • System zadań

      Witam obecny pomysł polegałby na dodaniu do gry systemu zadań.
      Polegałby na tym, że moglibyśmy w jednym czasie wziąć jedno zadanie z różnych dziedzin:
      - ekonomia
      - flota
      - obrona
      - różne

      Teraz tak w dziale ekonomia dostalibyśmy zadania typu:
      1. Wybuduj kopalnie metalu na 20 poziom.

      Opis zadania: Metal, metal, metal, nie ma skąd go brać. Ludzie są zrozpaczeni, że mamy tak słabe wydobycie tego surowca.
      Metal potrzebny jest do wielu rzeczy a najbardziej nam ekonomom do budowania kolejnych budynków.
      Prosimy Cie władco o zastosowanie lepszej technologii w naszej kopalni i podwyższenie jej poziomu do 20.
      W nagrodę obiecujemy pracować wydajniej i lepiej.

      Nagroda: 100k metalu

      Dział flota:

      1. Zniszcz księżyc przeciwnika

      Opis zadania: Panie nie możemy dłużej czekać, przeciwnik robi nam na złość i ciągle stanowi zagrożenie dla naszej floty.
      Prosimy o zniszczenie jednego księżyca, da nam to okazje do zniszczenia jego floty.
      W nagrodę zamontujemy lepsze silniki i będziemy szybciej latać.

      Nagroda: +1 poziom do wybranego przez siebie napędu

      Dział obrona:

      1. Wybuduj obronę antyfarmingową(100 ldl)

      Opis: Już nie możemy dłużej się bronić, potrzebujemy lekkich dział laserowych, aby bronić się przed wrogiem.
      Te najazdy są zbyt częste i musimy podjąć jakieś kroki.
      W nagrodę obiecujemy, że postawimy małą powłokę ochronną, tak, aby wraz z lekkimi działami laserowymi stanowiła skuteczną obronę przed farmingiem.

      Nagroda: mała powłoka ochronna


      Dział różne:

      1. Wstaw raport z bitwy do konwertera

      Opis: Imperatorze, naucz nas sporządzać raporty z naszych bitw, cały czas nie jesteśmy w stanie się w tym połapać.
      W nagrodę sprowadzimy komandora, żeby pomagał nam przez ten trudny okres zmagań z wrogiem.

      Nagroda: komandor na 3 dni

      Wiem, że pomysł czasochłonny bo samo wymyślanie zadań to pewnie robota na dobre pół roku, ale chodziło mi głównie o przekazanie pomysłu.

    • Nagroda: +1 poziom do wybranego przez siebie napędu

      No ok, niszczę księżyc idlakowi w układzie, w nagrodę wybieram Nadprzestrzenny +1 czyli 17 lvl. Poziom drugi tego zadania dajmy na to, że to już 3 albo 5 moonów do ściągnięcia, nagroda ta sama. Mam 18 lvl i tak w kółko, mi odpowiada :E
    • Mari napisał(a):

      Nagroda: +1 poziom do wybranego przez siebie napędu
      To by trzeba było dopracować bo spoko będzie 10 lvl podnieść poziomy ale wyżej załóżmy z 14 na 15 i wyżej to nie współmierna nagroda jest, trzeba pomyśleć o ograniczeniu typu ilość surowców wydana na badanie w ramach nagrody


      Ale sam pomysł jest ciekawy i warto było by coś takie zrobić =)
      " Trzeba marzyć tak jak by się żyło wiecznie, a żyć tak jak by się miało umrzeć dzisiaj. "


      Uni 21
      Badania TOP 1