Nighthunter [SENATE] & Fabiano [SENATE] vs. crawl [CAZADOR] ~ 86539.01% - TOP 6 ACS

  • Vega

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nighthunter [SENATE] & Fabiano [SENATE] vs. crawl [CAZADOR] ~ 86539.01% - TOP 6 ACS

    Witam,

    kolejne STarcie na agresorze który zapędził się na SENATORA :juzpotobie: Flota wyklikana z PZ :D

    Ogólnie mieliśmy z Marcinem trochę pecha bo cały ubiegły tydzień się do tego lotu przymierzaliśmy ale ciągle były jakieś przeszkody :E A to Marcina wywaliło w trakcie klikania bo stracił neta na 5 min :E , a to coś źle policzyliśmy i pz znikł za wcześnie :E , a to znowu mnie wylogowało a po ponownym zalogowaniu pz już nie było :E . I tak sobie ta zabawa trwała przez cały tydzień a obrońca niczego nieświadomy że jest liczony latał sobie a to na 10 to, na 20, a to na 30 % na własny PZ. W czwartek mieliśmy go na widelcu ale ani ja ani Marcin nie mogliśmy klikać 10% chociaż byliśmy pewni że na taki czas poleciał obrońca i nie pomyliliśmy się, a na drugi dzień Marcin niestety stracił flotkę :E

    No cóż odwet jest chociaż szkoda że obrońca zdążył już surę z floty Marcina do stoczni wrzucić to zysk nie jest taki pokaźny jak mógłby być. Flotę ogólnie kasowałem sam i było by ładne TOP 1 solo ale chcieliśmy koniecznie razem polecieć . Także satysfakcja jest. Obrońca bardzo ładnie się zachował i elegancko pogratulował po starciu oraz zapowiedział że to koniec przygody na ogame także szczerze życzę powodzenia w realu crawl.

    Akcja poszła dość gładko tylko problem był z recami :E i małe trudności z odzyskaniem złomu. Zainteresowani wiedzą o co chodzi, nie chcę się tu uzewnętrzniać i obiecałem obiemu że tego nie zrobię ale powiem tylko że czas bliskiej współpracy SENATE i Warriors bezpowrotnie przeminął.

    Pozdrawiam w tym miejscu Marcinka, Arta emeryta oraz całą paczkę z soja.
    Chłopaki po złomie fabka bardzo ładnie się zachowali, pełna mobilizacji i bezinteresowna pomoc. W takich chwilach duma mnie rozpiera że gram z Wami Panowie i na żaden inny sojusz tej ekipy bym nie zamienił.

    Zysk nam piękny wyszedł jak ta pani tańcząca w nutce :D


    Dnia 07-02-2016 14:11:57 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Nighthunter [SENATE]
    ________________________________________________

    Duży transporter 33.654
    Lekki myśliwiec 2.005.351
    Ciężki myśliwiec 119
    Krążownik 199.124
    Okręt wojenny 75.761
    Bombowiec 3
    Niszczyciel 9.937
    Pancernik 129.486
    _________________________________________

    Agresor Fabiano [SENATE]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    Krążownik 23.016
    Lekki myśliwiec 11.101
    Pancernik 18.999
    _________________________________________

    Obrońca crawl [CAZADOR]
    ________________________________________________

    Mały transporter 6
    Duży transporter 27.400
    Lekki myśliwiec 838.502
    Ciężki myśliwiec 134
    Krążownik 75.611
    Okręt wojenny 10.776
    Recykler 157.394
    Sonda szpiegowska 35
    Bombowiec 4.127
    Niszczyciel 18.850
    Gwiazda Śmierci 6
    Pancernik 40.157
    Wyrzutnia rakiet 4.772
    Lekkie działo laserowe 68
    Ciężkie działo laserowe 90
    Działo Gaussa 8
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Nighthunter [SENATE]
    ________________________________________________

    Duży transporter 27.188 ( -6.466 )
    Lekki myśliwiec 1.335.905 ( -669.446 )
    Ciężki myśliwiec 92 ( -27 )
    Krążownik 188.975 ( -10.149 )
    Okręt wojenny 74.612 ( -1.149 )
    Bombowiec 3 ( -0 )
    Niszczyciel 9.927 ( -10 )
    Pancernik 129.188 ( -298 )
    _________________________________________

    Agresor Fabiano [SENATE]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    Krążownik 21.856 ( -1.160 )
    Lekki myśliwiec 7.486 ( -3.615 )
    Pancernik 18.958 ( -41 )
    _________________________________________

    Obrońca crawl [CAZADOR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    53.855.911 Metalu, 38.896.592 Kryształu i 34.320.520 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 3.197.072.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 15.568.299.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 5.585.329.000 metalu i 3.068.572.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 127.073.023 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    2.991.530.000 Metalu i 2.991.530.000 Kryształu
    2.593.799.000 Metalu i 77.042.500 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    5.585.329.000 Metalu i 3.068.572.500 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 3.292.388.911
    Kryształ: 2.285.046.092
    Deuter: 6.467.520
    agresor zyskał łącznie 5.583.902.523 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -8.888.063.911
    Kryształ: -5.353.951.592
    Deuter: -1.453.356.520
    obrońca stracił łącznie 15.695.372.023 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3

  • Gratulację łobuzie zysk jest pokaźny odbudowa sojusznika widać poszła pełna parą oby tak dalej czas na następnych niech moc będzie z wami :E
    A co do obrońcy powodzenia w realu a może powrotu do nałogu :D
    Jagiellonia Białystok
    GDYBY INTERESOWAŁA NAS PIŁKA
    TO ZOSTALIBYŚMY PIŁKARZAMI

    HOOLIGANS Jagiellonia
  • mam nadzieje ze szybko odbudujesz konto Fabiano i pozlomujesz jeszcze troche ;) powodzenia i oby flota rosła.
    A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
  • Dzięki wszystkim za grę i z sojuszu i spoza niego nareszcie mam spokój nie było by tak łatwo zrezygnować jakby ta flota jeszcze była, odbudowy nie będzie bo jak każdy gracz wie sporo czasu jednak trzeba poświęcić jak się jakieś tam efekty chce mieć, trochę problemów było ze skończeniem bo jak wiadomo to nałóg a jak się go parę latek ciągnie to już wogóle i na dodatek stocznie zapchane na wszystkich planetach więc odbudowa by poszła dość szybko, myślałem co by jeszcze schana poprosić o zwrot części PZ i to tej większej ale jak by się zgodził to pewnie bym powrócił do gry. Ja tam do nikogo nic nie miałem chyba nikogo nigdy nie obraziłem więc wszystkim życzę powodzenia w grze, a i pamiętajcie nighta też można złomnąć tylko trochę chęci panowie ]:-D
    ST:490%, 213%, 250%, 345% Uni2
    ACS wtopa na 4477 fajerwerków
    Fornax ST 163% 185% 189% 279%
    Vega 429%
  • Zastanawiałem się od czego zacząć mój wpis w tym temacie hmm może od:

    xxX NIGHTHUNTER Xxx napisał(a):


    Witam,

    kolejne STarcie na agresorze który zapędził się na SENATORA



    Czy to już kiedyś nie było grane :quasi: ?? Śpiewka jakże znana można by napisać plagiat. Jednak nie, inne nicki chociaż może nie o same nicki tu chodzi a o tagi sojuszu ?( Gdzieś już to grali :wrr: "mnie się nie farmi" "Nas się nie atakuje" Może warto było by sobie przypomnieć jakie to wtedy szły komentarze pod tematami z takimi wpisami. Nie na próżno ktoś kiedyś powiedział, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kolejną kwestią jest jeśli można chciałbym się dowiedzieć jak możesz określać czekaj, czekaj Bliską współpracę SENATE i Warriors????? Bo po tym jak wspomnę złomy które zafundowałeś kilku graczom z ów sojuszu to zaczynam się zastanawiać czy drwisz ze wszystkich czy masz rozdwojenie jaźni tu dzież gra Was tam więcej niż jeden na koncie Nighthunter??? Szczerze mówiąc ja to wszystko inaczej widziałem już dawno jednak nikt nie chciał mi wierzyć a teraz przekonali się o tym wszyscy znający całą sytuację. Skąd wziął się Wasz "Układ" ??? Ja myślę, że z prostego Hunter Twojego wyrachowania. Dawno temu gdzie nadziałeś się z Artem na podstawkę u CAZADOR wiedziałeś dobrze, że nie pofarmisz za mocno i wcześniej czy później staniesz się łupem Obiego, lub Schana więc postanowiłeś zaskarbić sobie ich no nie wiem może przyjaźń i wszystko było by dalej fajnie gdybyś nie urósł tak mocno w piórka i nie zechciał jak na top1 przystało wy złomować całe uni sam no może z pomocą Fabiano. Cóż kończąc swój wywód życzę agresorowi aby za jakiś czas podążył drogą crawl-a bo wszystko co lata kiedyś spadnie. Tobie crawl życzę powodzenia w realu bo tak jak napisałeś nie pamiętam abyś kogoś kiedyś obrażał i na pewno nie odchodzisz jako przegrany. Powodzenia :beer:
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Panowie takie starcia to miło oglądać Fabek w trybie ekspresowym staje na nogi. Piękna sprawa życzę dalej udanych lotów i topcie na koplanie ]:-D
    Obrońcy wszystkiego co najlepsze w życiu realnym !!

    Gladiator napisz ze swojego wiecznego urlopu książkę pt "Teorie spiskowe oraz układy uni Vega"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gonero Jr. ().

  • xxX NIGHTHUNTER Xxx napisał(a):

    Gladiator Gladiator skąd ja znam ten nick ?(
    top 100 nie :? top 200 nie :?
    ahahaha jest pffff jakaś lama z top 300 :E
    tak jest właśnie tak jak napisałeś lamko hahahah :E
    dawno się tak nie uśmiałem hahaha =)
    zdejmij urlop hehehe to się zaprzyjaźnimy :D

    pozdrowienia od Nighthunterów ;]



    Ha,ha Bingo!!! boli prawda co nie??? Ja mogę być lamą czy jak to tam mam to w głębokim poważaniu , ale wstaję rano i w lustro patrzę bez problemu i nic sobie nie zarzucę a Ty???? Pokazałeś swoje całe oblicze.

    P.S Szybciej się dwie niedziele do kupy zejdą niż taki ktoś jak ty będzie mi mówił czy ja mam zdjąć urlop czy nie :D Crawl jeszcze raz powodzenia w realu.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • zaczne może od tego że graty klikania ładnie wam to wyszło fajnie widać że Fabek szybko stajesz na nogi bo ciekawie będzie :)
    hutner tobie to już za wiele nie trza :D piękny % i kolejnych
    crawiemu powodzonka w realu tylko znajdź kogoś na konto co by grał na nim żeby nas nie ubywało :P


    co do reszty to napinka nie potrzebna i zbędna jakoś nie chce mi się pisać więcej w tym temacie przypomnę jedynie że to zabawa i ma cieszy a kłótnie i obrażanie się lepiej zostawić na boku :P

    miłej zabawy dalszej wszystkim :D
  • cóż , piękna riposta chłopaki :) troche szkoda że sie nie zgraliscie wcześniej bo by nie było tematu kilku spraw ...ale może w sumie to i dobrze ... gratki za akcje i plan .

    obrońca w sumie zawsze sie ok zachowywał pomimo że już raz wylądował w reckach , ale to taka gra ...zabawa polega na polowaniu i na unikaniu tegoż polowania :) szo bym życzył bez dwóch zdań ale skoro kończysz to powodzenia w realu :)

    p.s.
    gladiator....wywołałeś mnie do tablicy ....więc skoro już to może mi przypomnij kiedy to my byliśmy tak słabi ? jak wtopiliśmy na kupie dex czyli sameone to jeszcze nam zostało po połowie i to większej floty ....jak wtopił hunter na podstawce to ja byłem top 2 ....jak ja sie podstawiałem pod gsy to hunter był top 4 .....zawsze zostawała jakaś siła do obrony ....o gsach animala nie wspomne i flocie eltrona który jeszcze wtedy miał flote też jakoś wysoko ...ale pomijając to , kiedy ja sie tak upraszałem o wsparcie ??????? szanuje przeciwników zawsze jak pokazują że na to zasługują i też starałem sie tak grać ale zawsze byłem przeciwny paktom ..to chyba potwierdzi każdy który miał ze mną kontakt że tak powiem pisany ...a że jeszcze wypowiada sie w temacie ktoś kogo on wogóle nie dotyczył to już śmiech powala ....nigdy nie było żadnego paktu między naszymi sojuszami !!!! jak też między Senate i jakimkolwiek innym , a nawet temu układowi byłem przeciwny ale współpraca okazywała sie bardzo owocna więc miała sens ...chociaż skany schana mnie wkurzały zwłaszcza te 20 minut po wylogowaniu . a jak już mówisz o jakimś układaniu sie to przychodzi mi do głowy np taka sytuacja że wystarczyło żebym sie zaświecił na danym moonie żeby wasz sojusznik w trakcie lotu mógł być bezpieczny przed kontrą .....szkoda gadać ....aż mnie wkurza że już nie gram a bardziej sie denerwuje niż jak grałem ...
    co do huntera ....ma chłopak racje że nic tu lepiej nie wstawiać bo pomimo świetnych efektów i tak znajdzie sie zazdrosna papuga która będzie sie dowartościować na boardzie skoro w grze nie może :) , jak byś zobaczył wszystkie jego steki czy wogóle senatu to dopiero byś sie zdziwił :P może popytaj ....hehehe , powodzenia w realu życze :)
    "Dziwny jest ten świat"... Ludzkość składa się ze średniaków (większość), mądrych (parę procent) i głupich (też parę procent)... Mała jest szansa, by "średniacy" zrozumieli przesłanie geniusza..

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez artb33 ().