Menedżer Konta

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Menedżer Konta

      Witam

      Pomysł narodził się na jeszcze jednej grze w która grywam -> plemiona, a mianowicie jest tam funkcja "Menedżer Konta". Polega ona między innymi na automatycznym wysyłaniu surowców, kolejce budowy i rekrutacji jednostek. Opierając się na tym, jako ze jestem człowiekiem pracującym, a zwożenie surki trwa 5 godzin w jedna stronę myślę ze taka funkcja by się przydała.
      Konkrety -> Wieczorem ustawiam ze wszystkie surowce z wszystkich koloni maja być zwiezione następnego dnia na godzinę 18:00 na planetę matkę. I menedżer automatycznie o odpowiedniej godzinie wysyła trampki tak by były o ustawionej godzinie na wybranej planecie.
      Myślec ze pomysł dobry i przydatny niż jakieś wprowadzanie nowych statków czy technologi O_O
      Chcemy sobie ułatwić grę nie utrudnić. :O
      No i jak?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bard44 ().

    • "Myślec ze pomysł dobry i przydatny niż jakieś wprowadzanie nowych statków czy technologi"

      Niepotrzebnie porównujesz, ale zgodzę się co do pomysłu.
      Tylko wiesz nas dwóch tylko tak myśli.
      Nie mam teraz linka, ale ja pierwszy taki pomysł wymyśliłem chociaż na pewno nie ubrany w formie menadżera konta, to by było po prostu przycisk automatycznego zwożenia surowców.
      Jak najbardziej jestem za pomysłem, ale wątpię, żeby coś się udało zrobić, musiałbyś mieć poparcie co najmniej kilku graczy.
    • Witam

      Super pomysl , ale za anty , kupowany min na 1 miesiac
      Proponuje przy okazji zalegalizowac AS.a i wprowadzic automatyczne wysylanie flot na ataki , oczywiscie wszystko za anty
      Jeszcze bym dodal start floty z surka na 1 min przed atakiem , tez za anty
      Wystarczy wtedy wejsc na konto 1 na tydzien i sprawdzic awans w statach ewentualnie zalaczyc jakas budowle , badanie i uruchomic produkcje w stoczniach

      Ale by sie super gralo

      Pozdrawiam
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • No pewnie był taki temat, w każdym razie ja jeszcze nie czytałem:)

      W poście napisałem na czym polega to na plemionach.

      Zoonk napisał(a):


      Menedżer, który wykonuje za nas czynności, które są fundamentalną podstawą gry? Zdecydowanie nie.
      Ja pisze tylko o misji TRANSPORTUJ. Nie o wszystkich możliwych misjach...
    • Ja proponuję kogoś posadzić, żeby te misje wysyłał jeszcze i sprawdzał, czy ktoś nie leci na synchro transportów, żeby w razie czego zawrócił zwózkę.
      Ludzie, co Wy wymyślacie? wykonanie około 80 kliknięć zajmuje maksymalnie 5minut, jak nie macie czasu, żeby dać tyle od siebie to zmieńcie grę na (tak jak porównuje autor tematu) plemiona.
      Mari - bardzo pomocne w grze byłoby również skrócenie lotu floty do 1sekundy, skoro górnicy mają mieć ułatwienia, to dlaczego osoby grające flotą nie mogą mieć czegoś dla siebie? Nie musieliby oni czekać tyle czasu na to, aż flota doleci, a potem na recki i jeszcze to czekanie na powroty flot...
      Jak tak bardzo chcecie krócej czekać, to kolonizujcie sobie planety w 1 us i wtedy lot będzie trwał jakieś 20min w jedną stronę (w zależności od prędkości uni)

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Crion ().

    • Bard44 napisał(a):


      Konkrety -> Wieczorem ustawiam ze wszystkie surowce z wszystkich koloni maja być zwiezione następnego dnia na godzinę 18:00 na planetę matkę. I menedżer automatycznie o odpowiedniej godzinie wysyła trampki tak by były o ustawionej godzinie na wybranej planecie.
      Wiec flociarz nie miałby z tego nic??
      Jeśli dzielimy forum i grę na flociarzy i górników to proponuje wyciągnąć wnioski z tematu - pas szczątków - kto tam ma lepiej. A takie kolonizowanie w 1 us to nie rozwiązanie, bo "młody" górnik po takim ustawieniu planet i kilku miesiącach gry ma topowego flociarza w tym samym układzie.
    • Weisz Bard, że tą zmianą chcesz KOMPLETNIE wywrócić grę do góry nogami? Misja "transportuj" jest podstawą gry. Bez tego nic nie zrobisz. Ludzie zaczynając grę muszą liczyć się z tym, że trzeba będzie surkę wozić, że trzeba pilnować godzin, że trzeba pamiętać żeby czegoś gdzieś nie zostawić. Bo będzie bum! To tak jakby używać "autobattle" w Heroes III

      uni66 - off - Vendetta
      wasat - on - MAFIA
      merkur - on - BERK

      Support
      Zasady Gry
    • Racze pomysł nie przejdzie bo na tym polega gra żeby coś wysyłać albo nie a taki automat trochę nie pasuje do gry moim zdaniem, dużo farm by się tym broniło.

      Lepsza opcja była była taka:
      wchodzisz do gry klikasz automatyczne wysyłanie swoich transporterów : wyślij ze wszystkich planet na :cel tak żeby nie klikąć każdej z osobna za jednym zamachem wysyłasz ze wszystkich planet surowce
      Ale to moje zdanie 8-)
      " Trzeba marzyć tak jak by się żyło wiecznie, a żyć tak jak by się miało umrzeć dzisiaj. "


      Uni 21
      Badania TOP 1