TOP 10 Starć Tytanów Uniwersum 68

• historyk wrote:

regulamin:

Cytat

Twój raport powinien mieć odpowiedni tytuł. Przez odpowiedni tytuł rozumiemy stwierdzenie zawierające nick agresora i obrońcy z gry. Oto jak mogą wyglądać tytuły: "GraczA vs GraczB", "GraczA versus GraczB", "GraczA kontra GraczB", "GraczA przeciwko GraczB" lub podobne. Dane tytuły mogą być przedstawione w wersji rozszerzonej np. "Nocna bitwa: GraczA vs GraczB", "GraczA vs GraczB (prawdziwe starcie tytanów)". Możliwe jest też zwiększenie liczby nicków w tytule jeśli nastąpił skoordynowany atak większej liczby graczy np. "GraczA GraczB vs GraczC". Oprócz tego w nazwie tematu muszą się także znaleźć TAGi sojuszy wszystkich osób biorących udział w starciu (o ile takowe posiadają w chwili powstania RW) oraz procent uzyskany z bitwy. Zły tytuł może być przyczyną kasacji tematu.

Skoro już powstała taka dyskusja to ostatnie zdanie z zacytowanego regulaminu powoduje, że w top1 ACS należy albo poprawić tagi (ARO nie posiadał sojuszu w momencie ataku), albo skasować temat :P.
    Co do tych graczy dodających tylko ss to osobiście uważam że skoro dostali zaproszenie do lotu i brali udział w RW, nawet jeśli to była tylko sonda, to dlaczego mają nie być ujęci w tytule? Jeśli właściwi atakujący chcą się dzielić chwałą to czemu nie, ich decyzja ;). W sumie chyba po to zaprosili te osoby żeby ich uwidocznić w rw z sobie znanych powodów.
  • Ciernik [COMA] wrote:

Włosiu wrote:

Zgadzam się z przedmówcami z wyłączeniem sytuacji gdzie osoba wysyłająca sondę koordynuje atak.

nie bo to jest nie do zweryfikowania, kazdy moze sobie napisac ze cos tam robil
    Mi wystarczy post przewodni. Z niego jestem wstanie wywnioskować czy ktoś brał czynny udział w akcji czy nie.

Ciernik [COMA] wrote:

nie piszemy o tym samym, nie chodzi o rw w st, tam autor moze sobie wpisac w temacie nawet antychrysta; tylko o to zestawienie ktore jest ogolne i stworzone dla wszystkich, jesli ktos sobie otworzy link to juz dalej moze sobie czytac fantazje tworcy st natomiast tutaj ozdobniki powinny zostac usuniete bo sa mylace, zwlaszcza dla gosci z zewnatrz, przykladowo jesli bedzie bitwa solo i czterech kolegow zwyciezcy dolaczy sondy to jak to bedzie wygladalo w takim top10? bitwa solo a temat a+b+c+d+e vs f... silnik porsche pod maska fiata
    Tutaj Historyk się już wypowiedział. Przy bitwach solo wpisywana jest 1 osoba.

priesten wrote:

Ja Was prosze - nie wygłupiajcie sie, w temacie Macka było 3 agresorów i nikt mi nie powie Cracovia czy Twój kolega z soja historyk głownymi rozgrywającymi tej akcji byli (nie umniejszając im niczego)
    Inna rzecz że w momencie powstania ST ARO nie był w 3 X - ale o to się jakoś nie plujemy

Są jakieś regulaminowe zasady dotyczące tego jaki procent % musi spełniać warunek aby agresora dopisać - o ile mnie pamięć nie myli

Zdaje sobie sprawę że to Ci pracy nie ułatwia - ale liczę że minimum obiektywizmu jednak będziesz w stanie zachować
    Skoro już o tym piszesz to powiedz mi Poziom gdzieś Ty wyczytał, że nasz wkład w to RW był większy niż widać na załączonym obrazku? (pomijam pomoc przy "obserwacji").
    Nie mam takiej potrzeby, aby widnieć w tym temacie w każdym rw sojuszowym dzięki ss dlatego mnie można usunąć jak już pisałem.

@Historyk: Dobra podejście :super: . Już był taki jeden co zrobił sobie z tematu swój prywatny folwark i zamiast stosować się do zasad to wolał ustalać własne :D
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami

***154ST*** ^^ ***1.864.945%***

• historyk wrote:

Ciernik nasze top 1 było robione tak jak piszesz i w nazwie linka jest tylko Mili.

Jeżeli twórca RW uzał przy zakładaniu tematu na forum, że w tytule uwzględni takie osoby >>>> bo tak chce<<<<< to dlaczego mamy się sprzeciwiać?

tak, doczepka usunieta z solowki ale tym bardziej nie pasuje mi dlaczego robisz wyjatek dla acsow, rownie dobrze mogloby mi przeszkadzac usuwanie sond z solowek :D

Włosiu wrote:

Już był taki jeden co zrobił sobie z tematu swój prywatny folwark i zamiast stosować się do zasad to wolał ustalać własne :D

to chyba o mnie :D , pamietam dostales temat w spadku, tesknisz za jego prowadzeniem czy jestes raczej zadowolony ze ubylo ci obowiazkow?

wiadomo ze wola autora nie ma szans w starciu z biurokracja, np. ja po usunieciu sond zawsze konczylem z blokada tematu lub wycieciem st, nie zebym namawial historyka do jakiejs krwawej rebelii czy palenia opon przed siedziba gameforge, po prostu wydaje mi sie ze linki wygladaja lepiej bez doczepek, najwyzej zabiora mu temat, historyk jutro bedzie sie z tego smial a forum przegra po raz enty
    Ciernik - u 32 / 68

COMA rzondzi

www.leukemia.pl
  • Ciernik [COMA] wrote:

historyk wrote:

Ciernik nasze top 1 było robione tak jak piszesz i w nazwie linka jest tylko Mili.

Jeżeli twórca RW uzał przy zakładaniu tematu na forum, że w tytule uwzględni takie osoby >>>> bo tak chce<<<<< to dlaczego mamy się sprzeciwiać?

tak, doczepka usunieta z solowki ale tym bardziej nie pasuje mi dlaczego robisz wyjatek dla acsow, rownie dobrze mogloby mi przeszkadzac usuwanie sond z solowek :D

Bo SOLO z dwoma agresorami brzydko wygląda :D
  • bałem się że historyk aktualizacje opóźni do mojego wypadnięcia z top 10 :P
    jestem szczęśliwy i zaskoczony :P

“Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

W jedności siła PN :>

• @kasai Ja bym zaproponował zamianę prowadzącego ten dział.
    Prowadziłem już kiedyś taki dział na uni Hydra. Aktualizacja co miesiąc była.
    Nie wierzę w to że aktualnie prowadzący nie może znaleźć chwili czasu na zaktualizowanie paru ST. Dział nie był aktualizowany od roku czasu !!!!!!
    Ale człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
    Ernest Hemingway

21.07.2016r emerytura OGame!
    Uni 68 - OFF
    Uni 69 - OFF
    Hydra - OFF