Blokada misji zatrzymaj,atakuj, niszcz, atak w związku przez 12h od wyłączenia urlopu.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Almera napisał(a):

      To nie jest, drogi Jay, idealne podsumowanie tematu.

      Większość takich pomysłów nie jest przeciwko flociarzom. Jest - przeciwko oszustom.



      Jeszcze raz-posiadanie gsówki zabronione nie jest. Oszustwem więc też nie. Czemu więc takiego grającego na( legalnym, przypomnijmy)koncie wspomagającym mamy karać, ograniczając mu możliwość urlopowania?( Już przemilczę tą super ideę ze stałym IP :E)
      Oszustwem jest prowadzenie takiej gsówki samemu równolegle ze swoim kontem- rażąca większość takowych nie odczuje nawet takiej zmiany. Bo generalnie nie grają urlopem. Raz że im się nie opłaca( wszelkie rozbijanie lamek, moonkille,handel po minimalu kosztują, trzeba więc nadrabiać to ekonomią, którą urlopem zniwelują całkowicie). Dwa,że jak mają czas grać na dwóch kontach jednocześnie,to nie stanowi dla nich problemu zrobienie fsa raz na dobę.


      Pozdrawiam również.:)
      HYPERION OFF

      LIBRA OFF

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jay ().

    • A dla mnie takie rozwiązanie sprawi że konta flotowe wgl nie będą schodzić z urlopu a wzrośnie tylko ilość pushy. Dlaczego ?? ano dlatego że nie każdy ma prace w której siedzi przed lapkiem i się może zalogować kiedy chce. Ja na FS'a muszę wydać 40 baniek paliwa , z czego nie wiem czy go odbiore bo mam taką prace , schodze z urlopu najcześciej w weekend by się pobawić i co cały dzień mam pilnować by mnie ktoś nie ściągnął a ja nie mogę nic zrobić ??? Nie mam możliwości robić swoją flotą fsa na własne pz gdyż po prostu nie bede na koncie po 1.5 h od zrobienia fs. Brak możliwości


      A jeżeli autor chce wyrównać szanse ?? to czemu nie zaproponował że skoro ten co zejdzie z urlopu nie może atakować , to nikt na uni też nie powinien go móc zaatakować ?? czyż nie ?
    • Jestem oczywiście zdecydowanie przeciw. Takie rozwiązanie kompletnie nie ma sensu. Zdaje się, że gracze powoli zapominają na czym ta gra polega. Równie dobrze można by wprowadzić blokadę ataku konta w określonych godzinach. Nie chce mi się fs'a robić? A, odpalam blokadę. Jakiś flociarz z milionem gs'ówek może mi naskoczyć.
      Co? Przecież sensowne i logiczne.

      uni66 - off - Vendetta
      wasat - on - MAFIA
      merkur - on - BERK

      Support
      Zasady Gry
    • Źle myślisz moim zdaniem, to nie zmniejszy ilości oszustów na serwerach tylko popchnie do zakończenia kariery wielu graczy którzy nie mają już tyle czasu co kiedyś na granie flotą. Jeśli przykładowo mam ze 2 wieczory w tygodniu na skanowanie i latanie to musze z wyprzedzeniem myśleć o zdjęciu urlopu a lama jak nie potrafi przypilnowac konta to i tak wtopi a mi odbierze resztki zabawy z tej gry. Jeśli chodzi o oszustów to i tak nic nie zrobisz, byli, są i będą bo nie tylko zgłoszone konta można używać jednocześnie ale też i z kilku innych np przez różne sieci komórkowe :) To jest legalne wg regulaminu wiec to w nim szukaj dziury a nie w samej grze.
      Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
      Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
    • To bardziej chodziło, żeby zlikwidować właśnie taką grę, że ktoś schodzi z urlopu zdejmuje moona i flotę i idzie dalej na urlop.
      Tylko, że można w sumie się obronić przed taką sytuacją, bo w zasadzie, każdy przed doleceniem fsa siedzi na koncie, np. godzina czy dwie przed fsem dają to, że można uszykować podstawkę albo kontrę, więc tragedii nie ma.
    • ...nie wolno bardziej jeszcze kastrować tej gry!! cała zabawa tkwi w jej skilu który po ostatnich cięciach zanika!!...już nikt tu prawie nocek nie zarywa!! z całą sympatią Smyku! proponowane zmiany zabiłyby tą grę ;D szacunek dla naszych Pań że jeszcze złomują!!reszta w nocy ŚPI!!...ta gra już staje się NUDNA!!!
    • Witam

      Mozna co nieco zmienic w tym projekcie, moze to zadowoli przeciwnikow
      Skrocic blokade do 5 ... 6 godz

      Wilk syty i owca cala
      Tak jak juz pisalem projekt bardzo dobry , przyniesie wiecej dobrego niz zlego

      Ps
      Nie pamietam kiedy to bylo ,ale wprowadzono blokade podgladu galaktyki i licytatora dla bedacych na Urlopie
      Bardzo dobra decyzja a ten projekt bylby idealnym uzupelnieniem tamtej decyzji

      Pozdrawiam
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Jak dla mnie cały problem tkwi w tym, że z założenia OG, to gra która toczy się 24h na dobę. W praktyce wygląda to tak, że dla osób grających fsem tak rzeczywiście jest, a dla osób grających ufs toczy się 2-3h na dobę, po czym znikają za tarczą urlopu.
      Nie można powiedzieć, że niektóre kontrargumenty nie są słuszne. Każdy pomysł można dopracować i ustalić kompromis.
      Ktoś wspomniał o minimalnym okresie na który urlop musi zostać wyłączony, też jest to pomysł nad którym warto się zastanowić.
    • Dobra propozycja
      Skrocic czas od wlaczenia urlopu do wylaczenia z 48 godz do 24 godz czy nawet do 12 godz, a wydluzyc np do 48 godz lub wiecej czas od momentu wylaczenia urlopu do zalaczenia
      Zniknie wtedy mozliwosc nie robienia FS i uciekania na urlop
      Skonczy sie wtedy zabawa w cuciubabke i pewnosc ze nikt takiego goscia nie zezlomuje
      Nie bedzie sobie bezkarnie latal i po innych i czul sie niezagrozony
      Dodam jeszcze ze dotychczas ten styl gry stosuja z reguly gracze z topowymi flotami , bedac na koncie nie ma praktycznie mozliwosci zezlomowania mu floty

      W grze wszyscy powinni miec rowne szanse
      Nie kazdego stac na kupienie anty i w ciagu kilku godz kupic surke i ja zainwestowac i byc ciagle topowym graczem , a praktycznie stale na urlopie
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Ale.. kto powiedział że takiego gracza można ubić tylko na stojącej flocie? Zastanówcie się jakie są opcje i spróbujcie je zastosować a taki gracz na ufs z czasem stanie się zbyt pewny siebie i w końcu straci czujność.
      A tak z innej mańki, to czy gracze grający eko cieszyli by się z takiej blokady na wydobycie? Bądźmy obiektywni I patrzmy z perspektywy graczy grających tym drugim stylem gry i pomyślmy czy nam też by się takie coś podobało.

      Każdy chce is na łatwiznę, ekowcy i lemingi którym nie chce się pilnować konta najlepiej za anty kupili by immunitet gdyby taka opcja była możliwa.
      Jeśli potrafisz grać I jestes zdyscyplinowany to będziesz umiał się zabezpieczyć przed agresorem, lataj na stacjonuj i zawracaj na różne pory a nawet zdjęcie moona nic nie pomoże.
      Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
      Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
    • .Smyk. napisał(a):

      Jak dla mnie cały problem tkwi w tym, że z założenia OG, to gra która toczy się 24h na dobę. W praktyce wygląda to tak, że dla osób grających fsem tak rzeczywiście jest, a dla osób grających ufs toczy się 2-3h na dobę, po czym znikają za tarczą urlopu.
      Nie można powiedzieć, że niektóre kontrargumenty nie są słuszne. Każdy pomysł można dopracować i ustalić kompromis.
      Ktoś wspomniał o minimalnym okresie na który urlop musi zostać wyłączony, też jest to pomysł nad którym warto się zastanowić.


      Smyku ale chcesz, żeby ten czas był równy na każdym uni? Mimo różnicy w szybkości flot? Z całym szacunkiem, ale nie uważam żeby to było sprawiedliwe. W większości wypowiadają się ludzie z uniwersów na których jest speed x1 a oni totalnie nie znają specyfiki speed x5 gdzie czasem wizyta w toalecie skutkuje złomem bo szybka flota leci w układzie poniżej pięciu minut. Nie do końca rozumiem też tezę, że ekonomowie (bo to tylko wy jesteście za tą zmianą) grają 24 godziny na dobę. Wy nie gracie 24 godziny na dobę. gracie czasem mniej niż flociarze. Różnica polega tylko na tym, ze nie opłaca się tak bardzo ściągać moonów no i ich wybór jest nieporównanie większy co skutkuje mniejszym prawdopodobieństwem trafienia w tego właściwego.
      Warto również poruszyć kwestię zawróconej stacji na speedzie x5 i jakoś ją rozjaśnić ludziom z innych speedów, żeby im uzmysłowić różnicę. Doskonale się do tego nada ta stronka:
      klik!
      zapisałem wam tam moje napędy. mam 605k recków, są ludzie którzy mają ich prawie 3kk. wpiszcie sobie ile trwałby standardowy fs który wykonujecie na własne pz lub nawet w układzie z zawrotką i napiszcie kiedy byście spali, żeby odebrać fsa powiedzmy godzinę przed lądowaniem. A potem wpiszcie sobie moją liczbę recków i zafsujcie o kilka układów. Może to wam pokaże mój punkt widzenia. Poza tym, weźcie pod uwagę, że zawsze jest coś za coś. Ładuję wszystko we flotę więc moje łączne wydobycie jest pewnie takie jakie ma Smyk na jednej planecie:). Dlatego nie żal mi go i jest mi ono zupełnie niepotrzebne. Ekowcy mają ten komfort, że praktycznie codziennie mają przyrost po kilkaset kk (piszę o speed x5) spróbujcie pograc flotą nawet z urlopem i robić takie zyski. Wbrew pozorom to nie jest takie łatwe bo niechętnie muszę stwierdzić, że gracie całkiem dobrze.

      Co do wypowiedzi johna malkowitza to nie widzę różnicy miedzy używaniem anty grając ufsem a używaniem anty grając bez urlopu. A kupowanie sury to przepraszam legalne jest? należy zgłosić delikwenta

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yossar ().

    • Czas blokady powinien być dostosowany do prędkości uniwersum, wszystko jest kwestią ustalenia.
      Co do stwierdzenia, że gra toczy się 24 godziny na dobę, miałem na myśli to, że podczas nieobecności ekowca na koncie, wszystko może się wydarzyć; źle wysłany FS, rakietowanie itp.

      Yossar napisał(a):

      Ekowcy mają ten komfort, że praktycznie codziennie mają przyrost po kilkaset kk
      Racja, ale są oni cały czas narażeni na atak i stratę tych surowców, czyli komfort nie jest taki duży. Nie ma takiej możliwości, żeby konto było całkowicie bezpieczne.
      UFS załączając urlop zyskuje całkowite bezpieczeństwo i jak sam napisałeś, nic nie traci bo wydobycie z kopalni jest niewielkie.

      Co do kosztów fsa i długości jego trwania, to na uniach x5 wygląda to kiepsko. Dobry fs albo jest na kilka godzin, albo pali astronomiczne ilości dexu.. tutaj rozwiązaniem problemu byłby Twój pomysł wyboru napędu na którym się chce wysłać recki.

      P.S. Nie mam aż tak dobrego wydobycia ;P
    • Grałem na speedach ale nie na x5, tam gra się inaczej ale to też są uniwersa specjalne, większość jest z mniejszymi prędkościami lub x1 i to zapewne miał na względzie pomysłodawca :) Dla mnie gra ma sprawiać fun, jeśli zaś mnie ogranicza przestaje mnie interesować, myślę że większość graczy grających flotą myślą podobnie.
      Jeśli ci gracze ograniczą do minimum aktywność lub też przestaną grać mamy przesyt ekowcow a co to za gra jak nie ma przeciwnika, w końcu też wam się znudzi i zostanie ze 20 osób na uni.

      A jak tak się boicie o moony i surke to proponuje pampersy kupić, albo meliske na uspokojenie :) Osobiście proponuje wyjść w plener i spalić jakiegoś batona, może bardziej się odprezycie i zmienicie podejście do ogejma :)
      Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
      Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
    • john malkowitz007 napisał(a):

      Witam
      Jestem 3 X za wprowadzeniem takiej blokady !!!!

      Kto jest przeciw ?
      Cwaniacy multikonciarze posiadajacy po kilka GS owek , a na dodatek bardzo mocni w gebie , potrafia tylko duzo gadac jacy to z nich super gracze

      Czy to jest dobry gracz ktory sciaga urlop na kilka godz robi ST i znowu ucieka na urlop , nie , to zwykly cwaniak a jezeli ma GS.owki to na dodatek oszust
      Takim graczom trzeba , jezeli nie uniemozliwic to przynajmniej ograniczyc ten proceder

      Pozdrawiam



      Ja jestem stanowczo na NIE ! gram flotą i nie mam ani jednej gsówki ani multikonta. Wyobraź sobie, że masz sporą flotę, w sobote rano wbijasz urlop bo idziesz na wesele. W niedziele wieczorem wracasz i chcesz zdjąć urlop i grać dalej, zdejmujesz go ale nie mozesz latać ? Albo ściągasz urlop po wakacjach i od razu sousznik pisze, że ktoś na niego leci, zdążyłbyś się podstawić i obronić sojusznika ale nie mozesz bo masz jakąś śmieszną blokadę... STarczy argumentów na nie ? Tak samo by to wyglądało kazdym speedzie więc pomysł do bani...

      Z drugiej strony mogliby to wcielić w zycie to w końcu bym to rzucił ;)

      Pzdr
    • Ten Pomysł akurat na Nie i argumentów niebęde wywalał bo już padło ich dośc dużo ale skoro gadamy o multikulti to może się tym zająć niewiem ile czasu gracie w ogame ale pamiętne czasy gdy za 2 konta na jednym u był banan dozywotni.... lecz te czasy mineły bo i inne opcje liczą sie dla GF.
      lecz blokada gsówek itp byłaby dobrym wyjściem tylko trzeba pomyśleć jak jak pisał ALMERA nikt niemoże wymyslić jak jeen wymyśli i może pójdzie
    • Witam

      @ szturman
      Czy ty wiesz co piszesz ?
      W sobote rano wlaczasz urlop bo idziesz na wesele , w niedziele wieczorem wracasz , wylaczasz urlop i grasz ???
      A w poniedzialek rano idziesz do pracy lub szkoly ?
      Przeciez to smieszne i nierealne , dla normalnych ludzi

      Mozna zreyzgnowac z blokady atakow , czemu nie , a wydluzyc okres gry bez urlopu np do 48 lub 72 godz
      Skonczy sie wtedy 3 ...6 godz gra i ufs

      Pozdrawiam
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Mozna zreyzgnowac z blokady atakow , czemu nie , a wydluzyc okres gry bez urlopu np do 48 lub 72 godz



      GENIALNE!:E
      To jest rewelacyjny pomysł.
      Komuś coś wypadnie- nie wrzuci urlopu tylko zostawi flotę
      Więcej takich genialnych pomysłów XDD



      ___
      Za granie byście się wzieli,a nie za udziwnianie. Nawet ufsa idzie zezłomować. Tylko trzeba umieć.
      HYPERION OFF

      LIBRA OFF

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jay ().

    • @ Jay

      To sproboj zezlomowac ufs.a
      Ja nie mowie ze nie mozna , ale jest to bardzo trudne
      Wszyscy powinni miec rowne szanse
      A tak cwaniacy maja przewage
      GS.owka zdejmuje Moona i wlacza ufs.a
      Z drugiego konta zlomuje flote i Wlacza ufs.a
      A na dodatek 2 kolesi zabezpiecza powrot

      @ Jay
      Bronisz oszustow , a moze sam do nich nalezysz ?
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Ale czy ktoś ci każe złomować ufsa na atakuj?:E

      Jest jeszcze tona innych sposobów. Nie jest to trudne,trzeba umieć.


      Bronisz oszustow , a moze sam do nich nalezysz ?


      Nie.Po prostu racjonalnie patrzę na sprawę. Serio wyobrażasz sobie że nie możesz wrzucić urlopu przez trzy dni?Ludzie mają jakieś zajęcia poza grą. To by było całkowite podporządkowanie się grze.

      Wszyscy powinni miec rowne szanse

      Moje gsówki prowadzą kumple którzy nie grają na moim uni. Proszę o ściągnięcie danego moona to wysyłają moonkille. Ja w ramach rewanżu robię to samo na ich uniwersach. Nie widzę w tym żadnego problemu. Regulamin tego nie zabrania. Oszustwem więc czegoś takiego nazwać nie możemy. Kto Ci broni dogadać się z kimś i zrobić to samo? Nie można mieć pretensji do kogoś że potrafi się zorganizować.
      (Po drugie, gsówki nie grają ufsem w większości, bo raczej nie farmią tylko polegają na wydobyciu.)


      Jak jest problem z misją atakuj, zawsze można pograć w Simsy. Tam tej misji nie ma. :)


      Ale można zamknąć kogoś w basenie:/ Też zbyt brutalne:E
      HYPERION OFF

      LIBRA OFF

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jay ().

    • Jay

      A wiec jednak Masz GS .owki i dlatego jestes przeciw
      Ile razy zezlomowales ufs.a ???
      Tak posiadanie GS .owek jest tolerowane bo obecnie przy mozliwosci gry z telefonu czy innych urzadzen trudno jest udowodnic ze to multi
      GS.owki nie farnia i nie polegaja na wydobyciu tylko sa zasilane z konta dla ktorego pracuja
      Tylko czy taka gra jest fair w stosunku do innych ?

      Dawniej nikt nie gral ufs i wszystko byko OK , a teraz jest taka mozliwosc i cwaniacy to wykorzystuja
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • john malkowitz007 napisał(a):


      A wiec jednak Masz GS .owki i dlatego jestes przeciw


      Nope. Dwaj kumple którzy mi to prowadzą normalnie je fsują. Więc, tak jak mówiłem poprzednio, nie wpływa to na moją ocenę sytuacji.Przeczytaj jeszcze raz mój post,najlepiej ze zrozumieniem, i odpowiedz sobie na pytanie dlaczego opcja pod tytułem "Nie umiemy sobie poradzić z grą- nakażmy innym grać cały czas zapominając o życiu realnym poprzez blokowanie wrzucenia urlopu na kilka dni" jest opcją złą.
      HYPERION OFF

      LIBRA OFF
    • Normalnym graczom to na pewno nie utrudni gry i nie bedzie przeszkadzac
      Sam przyznajesz ze .... Dwaj kumple którzy mi to prowadzą normalnie je fsują. Więc, tak jak mówiłem poprzednio, nie wpływa to na moją ocenę sytuacji....... rozumie przez to ze tez ci to nie bedzie przeszkadzac
      Mnie tez nie
      Dlacego wiec ciagle twierdzisz i wypowiadasz sie za innych ze ze bedzie im to utrudniac gre ???
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • @john.malkowitz007
      Może dosadniej. Bo blokada włączania urlopu to debilizm w czystej postaci. Zdjąłeś urlop , grasz sobie, lecz nagle musisz jechać gdziekolwiek na nieokreślony czas?Nope,pożegnaj się z flotą. No błagam.Toż to całkowite podporządkowanie gracza pod grę. Nie wiem kim jest ten "normalny gracz", ktoremu to podobno nie przeszkadza,ale widzę że jest uzależniony i to mocno.
      Nie róbcie problemu tam gdzie go nie ma. Powtórzę: każdego idzie zezłomować.
      Jak się nie umie,pretensje można mieć tylko i wyłącznie do siebie.


      @sadelko
      Weź mi to jeszcze raz na polski przetłumacz,bo nic z tego zrozumieć nie mogę:D :
      mają zycie realne to dlaczego Ty czy inni muszą grać ufs? konto to konto strata jest
      HYPERION OFF

      LIBRA OFF
    • każdy ma równe szanse , górnik może poprosić flociarza o podstawke , tak więc przestanie już wałkować to dziadostwo bo brak tu sensnu , czy ktokolwiek zabrania górnikowi grać ufs jezeli boi sie straty floty ? nie , czy ktoś flociarzowi nakazuje gre ufs ? nie to jego wybór , i nawet wydłuzenie urlopu do 48 h nie da nic bo ufs były są i bedą , bo niektórym tak sie gra wygodniej , w tym mi schodze wtedy kiedy chce kogoś niszczyć pozniej wracam do swojego życia a nie że mam co chwila w pracy zerkać na ogame , toż to mnie wyleją , po drugie nie opłaca mi sie na pustyni robić fsa za 40 baniek dexu bo 15 dni takiej gry i nie mam za co floty nawet na fsa podnieść , ufs to jest taki sam styl gry jak eko , czy bunkier. a sie tego tak starsznie uczepiłeś , boisz sie o pare dt i troche sury graj ufs nikt Cie nie zmusza byś grał non stop , flociarz ktory gra ufs rezygnuje wgl z wydobycia wiec wszystko ma swoje plusy i minusy


      ja gram ufsem a dostałem złoma , Sander gra ufs a spakowali mu 200 k pc , wiec nie mów że sie nie d bo sie wszystko da tylko trzeba chciec

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marcus ().