Reklamacja-błąd w grze

  • Reklamacja-błąd w grze

    Niniejszym chciałem złożyć reklamację :)

    Zwiększona szansa na powstanie księżyców 06.08.2016 01:02:47
    Od: OGame Witaj,
    już od dawna chciałeś zbadać inne planety i sprawdzić ruchy flot? Chcesz, aby Twoje statki szybciej pokonywały większe odległości? Teraz jest najlepszy czas na zestrzelenie satelity, na której możesz wybudować specjalne budowle stacji księżycowych, falangi czujników oraz teleportery.
    W okresie trwania akcji prawdopodobieństwo, że z wielkiego pola zniszczeń powstanie księżyc zwiększy się o całe 40%.
    Wykorzystaj szansę i wyślij swoje jednostki do walki!

    Twój zespół OGame



    To jest wprowadzanie klienta-gracza w błąd. Jeśli szansa ma się zwiększyć o CAŁE 40% to logiczne, że jeśli zrobię próbę na 1% to moja szansa wyniesie 41%, a gdy zrobię próbę na 20% to 20+40 równa się 60%. Wykonałem 4 próby moonowe na 20% każda i moja szansa na moona była tylko 40% za każdym razem. Czy ja mam problemy z liczeniem czy ktoś w GameForge ma problemy z myśleniem. Czuję się oszukany, chciałem zapytać jaką rekompensatę przewiduje dla mnie administracja w związku z błędem, który popełniła? Kosztowało mnie to mnóstwo czasu i surówki, a moona nie mam dalej. Jednym słowem mówiąc kolokwialnie zostałem skrojony o 20% x 4.

    Chciałem jednocześnie zaznaczyć, że to nie pierwsza wpadka i nie pierwsze absurdy w tej grze, które skrupulatnie kolekcjonuje. Przyjdzie czas, że udam się z tym wszystkim do prawnika i do Rzecznika Ochrony Praw Konsumenta. Nie może być tak, że firma świadcząca usługi jest bezkarna i nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Jest to bowiem sprzeczne z prawami konsumenta i z wszelkimi istniejącymi na rynku normami.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez sync420 ().

  • Temat był wałkowany x razy. Info na stronie głównej portalu jest trochę mniej mylące.


    40% szans na powstanie księżyca

    w tym samym czasie - maksymalny procent bitwy wyniesie 40 (na przykład z 1667 lekkich myśliwców). Jeśli w walce znajdzie się wystarczająca ilość statków, szansa na księżyc skoczy do 40% - maksymalny rozmiar księżyca nie ulega zmianie. Tak jak dotychczas, raport z walki będzie informował o jej wyniku - zwycięstwie lub porażce oraz powstaniu ewentualnego księżyca!
    Promocja uwzględnia walki M.O.O.N.S!


    Oznacza to ni mniej ni więcej, że przy wysłaniu statków, z których zwykle powstaje pz 20% wzrasta on do 40%, co jest wartością maksymalną. Przy mniejszych ilościach wartości te zmieniają się proporcjonalnie :) Na rekompensatę bym nie liczył, ta nieścisłość w tłumaczeniu nie dotyczy tylko Pana.

    uni66 - off - Vendetta
    wasat - on - MAFIA
    merkur - on - BERK

    Support
    Zasady Gry
  • Chciałem jednocześnie zaznaczyć, że to nie pierwsza wpadka i nie pierwsze absurdy w tej grze, które skrupulatnie kolekcjonuje. Przyjdzie czas, że udam się z tym wszystkim do prawnika i do Rzecznika Ochrony Praw Konsumenta. Nie może być tak, że firma świadcząca usługi jest bezkarna i nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Jest to bowiem sprzeczne z prawami konsumenta i z wszelkimi istniejącymi na rynku normami.

    Guzik możesz, bo ogame nie podlega polskiemu prawu :)
  • Temat był wałkowany x razy. Info na stronie głównej portalu jest trochę mniej mylące.

    Nie interesuje mnie ile razy był wałkowany. Także nie interesuje mnie "mniej mylące info na stronie". :D LOL Bo ja dostałem bardzo mylącą wiadomość w grze. Czy dostrzegasz różnicę pomiędzy "szansą do 40%" a "zwiększoną szansą o 40%?



    Guzik możesz, bo ogame nie podlega polskiemu prawu :)



    Z tym że ja od lat mieszkam w Niemczech.