Zoonk

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hej :)

    Niektórzy już coś tam o mnie wiedzą i mam nadzieję, że tą wiedzę zatrzymają dla siebie ;)

    GO zostałem parę dni temu i pomyślałem, że dobrze będzie założyć tutaj temat :)

    Bartek, ćwierćwiecze na karku już kilka miesięcy dźwigam. Praca w budowlance za biurkiem, czasem za kółkiem. Zbieram się do bronienia licencjatu. Ogólnie to ogame, work, rock'n'roll ;)
    A w ogame pykam kilka lat, coś tam wiem na ten temat :)

    uni66 - off - Vendetta
    wasat - on - MAFIA
    merkur - on - BERK

    Support
    Zasady Gry
  • Cześć!

    Zaciekawił mnie ostatni akapit - też kilka miesięcy temu pykło mi 25, też pracuje w budowlance za biurkiem, rzadziej za kółkiem. Czułem się jakbym własną biografię czytał :D

    Jaka konkretnie gałąź budowlanki? :)

    Jakiś konkretny gatunek rocka lubisz? Jakieś ulubione zespoły, utwory, płyty?

    No i przede wszystkim: dlaczego GO, a nie szanowana i poważana posada Moderatora? :D
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • hejoo! :D


    Co sprawiło, że postanowiłeś założyć ten temat? :> Sam z siebie czy ktoś Cię o to molestował?:D

    Jakie są Twoje pierwsze wrażenia pracy jako GO? Czy tak sobie ją wyobrażałeś?
    Ulubione powiedzonko? :>
    Ulubiona książka?
    A jaką ostatnio przeczytałeś?
    Wolisz kosiarkę spalinową czy starodawną kosę? hrhr
    Wolisz grać na Wasacie czy Merkur?
    Jaka według Ciebie byłaby wymarzona konfiguracja uniwersum?
    Boisz się GAdzin czy na razie jeszcze nie? :D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Mati napisał(a):

    Cześć!

    Zaciekawił mnie ostatni akapit - też kilka miesięcy temu pykło mi 25, też pracuje w budowlance za biurkiem, rzadziej za kółkiem. Czułem się jakbym własną biografię czytał :D

    Jaka konkretnie gałąź budowlanki? :) Ogólna :) w sumie stawiamy teraz kurniki i indyczniki. Od projektu, przez konstrukcję, instalacje do wykończenia. Do tego remonty, kostki, docieplenia, domy, bloki... naprawdę co potrzeba to się zrobi. No w sumie drogówki się nie tykamy :)

    Jakiś konkretny gatunek rocka lubisz? Jakieś ulubione zespoły, utwory, płyty? Uwielbiam muzykę. Tak naprawdę nie tylko szeroko pojęty rock. Bardzo lubię słuchać praktycznie wszystkiego od klasyki, jazzu przez funka i bluesa do ciężkich gitarowych brzmień. Ale jednak najbardziej chyba jednak hard i heavy :evil: Ulubiony zespół w tak szerokiej gamie dźwięków? Nie wskażę, to jest niewykonalne. Lubię ZZ Top, Metę, Black Sabbath (nawet mi sie na koncert udało, juppi!) ale też Stonsów czy Van Halen... no za dużo tego jest zdecydowanie.

    No i przede wszystkim: dlaczego GO, a nie szanowana i poważana posada Moderatora? :D Kolorek mi bardziej do avka i sygny pasował ;)




    kruszynka napisał(a):


    hejoo! :D


    Co sprawiło, że postanowiłeś założyć ten temat? :> Sam z siebie czy ktoś Cię o to molestował?:D Wystarczy, że mnie o inne rzeczy molestują :D

    Jakie są Twoje pierwsze wrażenia pracy jako GO? Czy tak sobie ją wyobrażałeś? Team jest kochaaaany! Kruszynka, Migi, Ciapka :kocham: Co do pracy, nie sądziłem, że pożre mi tyle czasu i tak mnie wciągnie :)
    Ulubione powiedzonko? :> kultury!
    Ulubiona książka? Saga o Wiedźminie, Trylogia Husycka, Saga Świata Dysku
    A jaką ostatnio przeczytałeś? Właśnie kończę Metro 2034
    Wolisz kosiarkę spalinową czy starodawną kosę? hrhr Kosę, jak na chłopa przystało!
    Wolisz grać na Wasacie czy Merkur? Tak
    Jaka według Ciebie byłaby wymarzona konfiguracja uniwersum? Stara konfiguracja W - 30% pz, x2 eko i floty
    Boisz się GAdzin czy na razie jeszcze nie? :D Always

    uni66 - off - Vendetta
    wasat - on - MAFIA
    merkur - on - BERK

    Support
    Zasady Gry
  • Zoonk napisał(a):


    Co sprawiło, że postanowiłeś założyć ten temat? :> Sam z siebie czy ktoś Cię o to molestował?:D Wystarczy, że mnie o inne rzeczy molestują :D

    Oo a o co Cię molestują? poproszę szczegóły :E Jeżeli są pikantne może być na priv :P

    Zoonk napisał(a):


    Ulubione powiedzonko? :> kultury!
    a sądziłam, że napiszesz "tajest!" :D

    Zoonk napisał(a):


    A jaką ostatnio przeczytałeś? Właśnie kończę Metro 2034

    Mam nadzieję, że zacząłeś od 2033?:> Jeżeli tak to jak Ci się podobała? Według mnie autor zepsuł końcówkę. Nie podobało mi się zakończenie.
    Porównując te dwie książki, którą Ci się lepiej czyta i dlaczego akurat ta?:>

    Zoonk napisał(a):


    Wolisz kosiarkę spalinową czy starodawną kosę? hrhr Kosę, jak na chłopa przystało!

    Nie lubisz iść na łatwiznę? :>

    Zoonk napisał(a):


    Wolisz grać na Wasacie czy Merkur? Tak

    Ta odpowiedź mnie rozwaliła i w sumie nadal nie wiem na którym uni Ci się lepiej gra :P


    Lubisz jak ciap jest zazdrosna? :>
    Dlaczego taki nick sobie obrałeś? Lubiłeś oglądać "Idź na całość!" ?:D
    Ulubiona potrawa z grilla?
    Ketchup, musztarda czy majonez? :P
    Co Ci się ostatnio śniło? :>
    Wolisz skwar latem czy mróz zimą?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Zoonk napisał(a):


    Co sprawiło, że postanowiłeś założyć ten temat? :> Sam z siebie czy ktoś Cię o to molestował?:D Wystarczy, że mnie o inne rzeczy molestują :D

    Oo a o co Cię molestują? poproszę szczegóły :E Jeżeli są pikantne może być na priv :P Powiem tylko tyle, że "jeżyk śpi z nami" :-/

    Zoonk napisał(a):


    Ulubione powiedzonko? :> kultury!
    a sądziłam, że napiszesz "tajest!" :D też, ale "kultury" ma jednak swoją osobliwą genezę, której nie wypada tu przytaczać :)

    Zoonk napisał(a):


    A jaką ostatnio przeczytałeś? Właśnie kończę Metro 2034

    Mam nadzieję, że zacząłeś od 2033?:> Jeżeli tak to jak Ci się podobała? Według mnie autor zepsuł końcówkę. Nie podobało mi się zakończenie.
    Porównując te dwie książki, którą Ci się lepiej czyta i dlaczego akurat ta?:> Zacząłem od 2033, czytała mi się zdecydowanie lepiej. Dano to było, końcówki tak dokładnie nie pamiętam. Ale z tego co kojarzę to dosyć płynnie łączy się z kolejną częścią. 2033 zdecydowanie bardziej mi się podobalo, bardziej mnie wciągnęło. Nie wiem, może kwestia pierwszego spotkania się z mrocznym nastronem i specyficznym stylem? Ciężko powiedzieć. 2034 jest... nudne, powolne i przeciągnięte. Zobaczymy co powiem jak skończę, zostało mi kilkadziesiąt stron.

    Zoonk napisał(a):


    Wolisz kosiarkę spalinową czy starodawną kosę? hrhr Kosę, jak na chłopa przystało!

    Nie lubisz iść na łatwiznę? :> Czasem lubię. Ale lubię się też zmachać, od małego jestem nauczony roboty. Nie boję się pobrudzić ;)

    Zoonk napisał(a):


    Wolisz grać na Wasacie czy Merkur? Tak

    Ta odpowiedź mnie rozwaliła i w sumie nadal nie wiem na którym uni Ci się lepiej gra :P Oba mają swoje plusy :) Wasat to moje drugie poważne uni, jestem na nim praktycznie od początku. Paru świetnych ludzi w sojuszu, sporo znajomych. Teraz po fuzji szczególnie :D Mam Ciebie i Ciapkę pod nosem :D Merkur mnie przyciągnął nietypową w sumie konfiguracją, dosyć fajną w gruncie rzeczy. No i tu też poznałem sporo fajnych osób. W ty miejscu ukłony w stronę dawnego sojuszu LIONS i nowych kolegów i koleżanek z Wyspy Berk :)


    Lubisz jak ciap jest zazdrosna? :> Lubię :D
    Dlaczego taki nick sobie obrałeś? Lubiłeś oglądać "Idź na całość!" ?:D Historia nicka... Oj, temat wałkowałem setki razy. Gdzieś w zamierzchłych czasach w innej grze zrobiłem sobie poboczną postać dla zabawy. Nie miałem pomysłu to stwierdziłem, że "pfff, czemu nie". No i zostało, już... z 7 lat :D
    Ulubiona potrawa z grilla?

    Ketchup, musztarda czy majonez? :P Zależy do czego :D Ogólnie lubię wszystko, lubię jeść :D
    Co Ci się ostatnio śniło? :> Hmm... ciężko powiedzieć... nie pamiętam. Tzn, nie pamiętam nic nadającego się do opublikowania :)
    Wolisz skwar latem czy mróz zimą? Skwar, upał, piekło!

    uni66 - off - Vendetta
    wasat - on - MAFIA
    merkur - on - BERK

    Support
    Zasady Gry
  • Lubisz jak atakują Cię trolle? :D
    Łatwo wyprowadzić Cię z równowagi?
    Co do tego pokemona (bo to pokemon?) dlaczego ten a nie pikaczu? nie lubisz żółtego?:P
    Przeczytałeś już Metro2034? Jeżeli tak to jak wrażenia?
    Ulubiony film?
    Ulubiona bajka z dzieciństwa?
    Gdybyś wygrał milion w lotka na co przeznaczyłbyś kasę?
    Wierzysz w przyjaźń?
    Co sądzisz o przyjaźni między kobietą a mężczyzna?
    Wymarzone miejsce na spędzenie wakacji?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):


    Lubisz jak atakują Cię trolle? :D nie przepadam :)
    Łatwo wyprowadzić Cię z równowagi? wybitnie trudno, ale jak już ktoś zrobi to robi się bardzo niemiło
    Co do tego pokemona (bo to pokemon?) dlaczego ten a nie pikaczu? nie lubisz żółtego?:P Nie lubię żółtego :) A akurat ten dlatego, że Banshee wspomiał/a o modliszcze wcześniej. Najbardziej lubię Charizarda bo jest wielkim smokiem :D
    Przeczytałeś już Metro2034? Jeżeli tak to jak wrażenia?

    Ulubiony film? Oj kruszka, za dużo by tego było ;) Powiedzmy, że wymienię kilka: "Wszystko za życie", "Radio na fali", oczywiście Gwiezdne Wojny (stare częśći + najnowsza)... za długo by wymieniać :)
    Ulubiona bajka z dzieciństwa? Gumisie!!! Zobacz saaam, jak Gumisie skaczą tam i siam! :D
    Gdybyś wygrał milion w lotka na co przeznaczyłbyś kasę? Na sprzęt dla siebie i moich kumpli z zespołu. Resztę bym bezsensownie przewalił. Wróć! Kupię sobie kurtkę :D
    Wierzysz w przyjaźń? Oczywiście
    Co sądzisz o przyjaźni między kobietą a mężczyzna? To się źle kończy
    Wymarzone miejsce na spędzenie wakacji? Salka prób, wiosło, kilku kumpli i sporo... soczku chmielowego

    uni66 - off - Vendetta
    wasat - on - MAFIA
    merkur - on - BERK

    Support
    Zasady Gry
  • umpa napisał(a):

    Czy we wszystkie wolne weekendy jeździsz całe dnie autobusami po mieście i łapiesz Pokemony ?:) Nie łapię pokemonów, mam windowsa :(
    ulubione piwo? następne
    Ty na dole czy Kobieta ? a Kto na górze? To już słodka tajemnica
    obiad na dziś ? Bigos mamusi <3


    A jeszcze kruszce nie odpowiedziałem na jedno pytanie :)

    kruszynka napisał(a):


    Przeczytałeś już Metro2034? Jeżeli tak to jak wrażenia? Przeczytałem. Było nudne. Chwilami wciągające i zajmujące, ale ogólnie nie podobało mi się. Nie miało tego świetnego klimatu znanego z pierwszej części. W sumie to jestem ciekaw innych książek z tego uniwersum, kiedyś przeczytam.

    uni66 - off - Vendetta
    wasat - on - MAFIA
    merkur - on - BERK

    Support
    Zasady Gry
  • hejeczka ;)

    Strasznie zakurzony ten temat :P Trzeba go troszkę podreperować!

    Powiedz Ty mi Drogi Zoonku

    Dlaczego sygna i avatar z Włoczykijem z Muminków skoro jesteś Zoonk a nie Mumiek czy też Włóczykij tudzież Ryjek?:>
    Bałeś się Buki podczas oglądania tej bajki?
    Wymarzony prezent pod choinkę?
    Z którym artystą chciałbyś zagrać jakiś wspólny utwór i dlaczego akurat on?
    Najlepszy gitarzysta to według Ciebie... ?
    Gdy leci w radiu jakiś utwór ważniejszy jest dla Ciebie tekst czy muzyka? Na czym się bardziej skupiasz?
    Co Ci się ostatnio śniło?
    Czy w dzieciństwie mówiłeś, że na Gwiazdkę przychodzi św. Mikołaj czy Gwiazdor? a może Dziadek Mróz? :P
    I dorzucę pytanie jaki Ty zadałeś mi: Z jaką postacią literacką/filmową się utożsamiasz?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • zmieniam kolor na jedyny słuszny, pomarańczowy!

    kruszynka napisał(a):

    hejeczka

    Strasznie zakurzony ten temat Trzeba go troszkę podreperować!

    Powiedz Ty mi Drogi Zoonku

    Dlaczego sygna i avatar z Włoczykijem z Muminków skoro jesteś Zoonk a nie Mumiek czy też Włóczykij tudzież Ryjek?:> Sygna i avek są z Włóczykijem ponieważ uwielbiam tego flegmatycznego drania z fajką :) Jestem do niego trochę podobny w sumie. A z nickiem wiąże się osobna historia.

    Bałeś się Buki podczas oglądania tej bajki? Dalej boję się Buki! i tych małych, wyjących, z krótkimi rękami. Hatifnatów jednych, brrr! /me trzęsie się jak galareta

    Wymarzony prezent pod choinkę? Stary Jazz bas

    Z którym artystą chciałbyś zagrać jakiś wspólny utwór i dlaczego akurat on? Z Ozzym i resztą Black Sabbath. I z Ryśkiem Riedlem. Czemu? Ozzy z chłopakami zrobili metal. Pionierzy, legendy, żywe ikony. A Rysiek to nasza podwórkowa dusza bluesa. Szkoda chłopa swoją drogą.

    Najlepszy gitarzysta to według Ciebie... ? Nie ma najlepszego gitarzysty. Najlepszy technicznie nie zawsze może równać się z tym, który najlepiej czuje to, co gra. Uwielbiam Hendrixa, co on z wiosłem robił to przechodzi pojęcie. Iommi z Sabbathów to mistrz riffów. Tadeusz Nalepa, nasz wielki talent. Dłuuugo, za długo by wymieniać :) David Gilmour, Stive Vai, Satriani, Petrucci... Poza tym jest maaaasa mega utalentowanych chłopaków, o których nikt tak na dobra sprawę nie słyszał. Z jednej strony przykre, bo niesamowici muzycy są niedoceniani tak jak powinni. Z drugiej strony to coś pięknego, że nadal ktoś potrafi czerpać radość i satysfakcję z kawałka deski i kilku drucików zamiast montować klocki na komputerze.


    Gdy leci w radiu jakiś utwór ważniejszy jest dla Ciebie tekst czy muzyka? Na czym się bardziej skupiasz? Na muzyce, zdecydowanie na muzyce. Chociaż lubię dobre teksty. Nie koniecznie mądre :)

    Co Ci się ostatnio śniło? Śniło mi się, że jechałem busem z jakimś materiałem na budowę w Warszawie koło Okęcia. Okazało się, że mój pas odbija w prawo a droga jest zagrodzona. Wysiadłem z busa, podszedł do mnie majster i poinformował mnie, że jak chcę, to na własne ryzyko mogę tam iść, bo betonują drogę. Poszedłem, zostawiłem auto i poszedłem. Ścieżka szerokości może metra a wokół morze betonu. Nie zastygniętego betonu. W pewnym momencie z naprzeciwka zaczęła jechać gruszka więc z drogi uskoczyłem i wpadłem do tego betonu. Zacząłem tonąć. Jak już myślałem, że będzie po mnie poczułem rękę, która mnie wyciąga z tego bagna. Okazało się, że to ten sam majster. Podniósł mnie, postawił i poprosił, żebym nigdzie nie dzwonił, bo tylko on na budowie jest trzeźwy :O

    Czy w dzieciństwie mówiłeś, że na Gwiazdkę przychodzi św. Mikołaj czy Gwiazdor? a może Dziadek Mróz? Jasne, że Mikołaj! Parę razy nawet u mnie z rózgą był! :D

    I dorzucę pytanie jaki Ty zadałeś mi: Z jaką postacią literacką/filmową się utożsamiasz? Trochę z włóczykija. I sporo z Chandlera z "Przyjaciół"




    uni66 - off - Vendetta
    wasat - on - MAFIA
    merkur - on - BERK

    Support
    Zasady Gry

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zoonk ().

  • Ave
    Co sądzisz o Sabaton?
    Jakiś ulubiony zespół heavy/black metal?
    X-Men czy Avengers?
    Ulubiony bohater z uniwersum Marvela i czemu on?
    Co sądzisz o obecnym rządzie?
    Ulubiona książka?
    Ulubiony film?
    Sci-fi czy fantasy?
    Ulubiony autor?
    Kawa czy herbata?
    Czytałeś Harry'ego Pottera ?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Draken napisał(a):

    Ave Ave ja!

    Co sądzisz o Sabaton? Przyjemne, energiczne, ale na jedno kopyto. Kiedyś bardzo dużo słuchałem. Teraz jakoś wolę bluesa i ogólnie oldschoolowe brzmienia

    Jakiś ulubiony zespół heavy/black metal? Black Sabbath, Meta, Ironi,

    X-Men czy Avengers? Why not both?

    Ulubiony bohater z uniwersum Marvela i czemu on? Natasha, Czarna Wdowa. Dlaczego? Primo - Scarlett. Secundo - Lubię realistyczne postaci.


    Co sądzisz o obecnym rządzie? Nie mogę się tu wypowiedzieć tak, jakbym chciał. A od polityki staram się stronić.

    Ulubiona książka? Cały cykl Świata Dysku Sir Terryego Prathcetta. Trylogia Husycka, saga o Wiedźminie. Książki Collina Forbesa. Mają specyficzny klimat, genialnie wykreowanych bohaterów i intrygi. Polecam :)

    Ulubiony film? Radio na fali. Trylogia Władcy Pierścieni. Saga Gwiezdnych Wojen. I wiele, wieeeele innych.

    Sci-fi czy fantasy? Raczej fanstasy

    Ulubiony autor? Terry Pratchett

    Kawa czy herbata? Oczywiście kawa. Sypana. Czarna.

    Czytałeś Harry'ego Pottera? Oczywiście!

    Co do pytań o ulubioną książkę, film, gitarzystę itd. Nie potrafię wybrać jednej / jednego. Jest za dużo genialnych pozycji i artystów, żeby tak wytypować. Każdy ma coś w sobie, każdy potrafi czymś urzec.


    uni66 - off - Vendetta
    wasat - on - MAFIA
    merkur - on - BERK

    Support
    Zasady Gry