cezarcfc - the black hand of the team

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • cezarcfc - the black hand of the team

    Zmuszony upierdliwością jednej osoby zakładam ten oto przybytek nieczystość.

    Każdy, kto odważy się tu pisać niechaj wie, że potępiony będzie po kres istnienia świata. <:

    O mnie:
    Najbardziej bezwzględny i pozbawiony litości teamowiec. Liczący sobie lat więcej, niż świat jest w stanie zliczyć złowieszczy i posępny.

    W latach 2011-2015 bezlitośnie egzekwujący przestrzeganie forumowych regulaminów obecnie na emigracji w pomarańczowym team i tam pognębiający użytkowników i współteamowcow.
    Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

    Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
  • W końcu będę miała Cię gdzie gnębić! :D

    Któż to był tak wspaniały, że namówił Cię do założenia swojego CT?
    Dlaczego chciałeś zostać moderatorem?
    A dlaczego zdecydowałeś się na pomarańcz? :D
    Czy nie sądzisz, że w tym kolorze Ci bardziej do twarzy?
    Boisz się smoka?
    Ulubiona postać z Władcy Pierścieni? I dlaczego akurat ona?

    Jeszcze tu wrócę! ]:-D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    W końcu będę miała Cię gdzie gnębić! :D
    Przypominam, że mnie nie wolno gnębić!

    Któż to był tak wspaniały, że namówił Cię do założenia swojego CT? Nabroi a potem jeszcze udaje, że nie ma z tym nic wspólnego :>
    Dlaczego chciałeś zostać moderatorem? Oczywiście żeby gnębić i banować userów zwłaszcza wykorzystujących multi.
    A dlaczego zdecydowałeś się na pomarańcz? :D Nigdy się na nic takiego nie zdecydowałem, zostałem zmuszony przez złowieszczą koalicje (w sumie to odpowiedź mogłaby być jak w pierwszym <: )
    Czy nie sądzisz, że w tym kolorze Ci bardziej do twarzy? Ten kolor jest paskudny, obleśny i w ogóle wszystko co najgorsze, zdecydowanie mi z nim nie do twarzy ;P
    Boisz się smoka? Niet, smoki to niegroźne, potulne stworzenia.
    Ulubiona postać z Władcy Pierścieni? I dlaczego akurat ona? Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ciężkie jest to pytanie... Generalnie ja nie miewam ulubionych postaci, liczy się kwestia ogólna, zbiorowość bohaterów zwłaszcza w czymś tak rozbudowanym jak Władca Pierścieni.

    Jeszcze tu wrócę! ]:-D Czemu mnie to nie dziwi...


    Gootek napisał(a):

    Ave Cezarcfc
    Ave Gootek
    Jeśli chcesz kogoś przekonać do swoich racji, co robisz ? Używam niepodważalnych argumentów pokazujących wyższość moich tez nad wszelakimi innymi ;P
    Podaj piosenkę, z którą kojarzą Ci się jakieś miłe chwile z życia ? Prawie nie słucham muzyki poza filmową więc niech będzie youtube.com/watch?v=XOykCYDMKBs
    Najgorsze wspomnienie z dzieciństwa ? Pójście do szkoły ]:-D
    Ulubiona aktywność fizyczna ? Leżenie się liczy?
    Masz jakieś motto życiowe ? Jako człowiek skrajnie nudny - niet.

    Będę potępiony ^^
    7 krąg piekieł już czeka :>

    Ave :D
    Ave <:
    Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

    Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
  • No to męczymy dalej ]:-D

    Skoro ciężko Ci wybrać jedną postać z Władcy Pierścieni zatem:

    Ulubiona część Władcy Pierścieni i dlaczego akurat ta?
    Czy oglądając Władcę wolałeś sceny z Frodo i Samem i ich wędrówką czy raczej bitwy i "rywalizację" Legolasa i Gimliego?
    Arwena, Galadriela czy Eowina? :>
    Zapewne czytałeś również książkę? Czy próbowałeś nauczyć się języka elfickiego? :>
    Gdybyś miał być jednym z mieszkanców Śródziemia do którego ludu/istot chciałbyś należeć? I czemu akurat do tego?
    Jesteś uparciuchem?
    Jeżeli ktoś przedstawi Ci racjonalne kontrargumenty jesteś w stanie zmienić swoje zdanie co do jakiejś kwestii? :>
    Lubisz cebule? :D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Menda :E
    Który team jest lepszy i dlaczego akurat zielony?
    Wymień swoje ulubione metody dręczenia modów.
    Umień metody dręczenia GO, które już poznałeś.
    Na kogo masz najwięcej teczek?
    Kto jest Twoim ulubionym teamowcem i dlaczego kłamiesz, że nie ja? :quasi:
    A userem?
    Jak już musi być ten LoTR: czemu wolisz go niż np. Hobbita i czy czekasz na ekranizację Silmarillionu?
    A Twoja ranga to tyczy się czego, he? ^^
    OGame Tech
  • kruszynka napisał(a):

    No to męczymy dalej ]:-D
    No co za... ech ;/
    Skoro ciężko Ci wybrać jedną postać z Władcy Pierścieni zatem:

    Ulubiona część Władcy Pierścieni i dlaczego akurat ta? Znowu ciężkie pytanie ;P I znowu odpowiem, że Władca Pierścieni stanowi całość :) Acz jeśli miałbym wybierać z filmów to byłby to jednak Powrót Króla ze względu na największą ilość batalistyki.
    Czy oglądając Władcę wolałeś sceny z Frodo i Samem i ich wędrówką czy raczej bitwy i "rywalizację" Legolasa i Gimliego? Oczywiście, że opcje drugą generalnie Frodo i Sam to najsłabszy element tego filmu choć dzięki nim podziwać mogliśmy tereny Ithilien i Minas Morgul
    Arwena, Galadriela czy Eowina? :> Arwena <3 ]:-D
    Zapewne czytałeś również książkę? Czy próbowałeś nauczyć się języka elfickiego? :> Nie, ale inskrypcje z Pierścienia Władzy w Czarnej Mowie oczywiście znam :P
    Gdybyś miał być jednym z mieszkanców Śródziemia do którego ludu/istot chciałbyś należeć? I czemu akurat do tego? Oczywiście, że elfem. Nieśmiertelność plus możliwość zamieszkiwania takich pięknie odizolowanych miejsc jak Lothlorien czy Woodland Realm czegóż chcieć więcej :)
    Jesteś uparciuchem? W pewnym stopniu na pewno, ale nie na zasadzie "Nicea albo śmierć"
    Jeżeli ktoś przedstawi Ci racjonalne kontrargumenty jesteś w stanie zmienić swoje zdanie co do jakiejś kwestii? :> Z całą pewnością racjonalne argument są mnie w stanie przekonać do różnych kwestii, acz muszą one być naprawdę racjonalna a nie np. na zasadzie "tak będzie bardziej po ludzki". :>
    Lubisz cebule? :D
    Oczywiście, nie ma to jak dobra smażona cebulka :D

    Dziuba napisał(a):

    Menda :E Witaj junior menda ]:-D
    Który team jest lepszy i dlaczego akurat zielony? Wyższość zielonego team nad pomarańczowym jest tak oczywista, iż szkoda nawet klawiatury żeby to wypisywać wszyskie argumenty.
    Wymień swoje ulubione metody dręczenia modów. Ze względu na prawa autorskie nie mogą one być ujawniane publicznie ;P
    Umień metody dręczenia GO, które już poznałeś. Popatrz na nich i powiedz czy serio trzeba jeszcze dręczyć :D Acz tabie nadal polecam standardowe 200 losowego wiadomo czego. To nap[rawde upierdliwe dla GO :D
    Na kogo masz najwięcej teczek? A co lustracje chcesz przeprowadzać? :>
    Kto jest Twoim ulubionym teamowcem i dlaczego kłamiesz, że nie ja? :quasi: Ciężko stwierdzić, a dlaczego nie ty? Boś menda jak się sam przedstawiłeś na początku :P
    A userem? Jak powszechnie wiadomo nie lubie userów.
    Jak już musi być ten LoTR: czemu wolisz go niż np. Hobbita i czy czekasz na ekranizację Silmarillionu? Hobbit niestety nie dorasta do LOTRa pod względem technicznego wykonania. a Silmarillion bardzo chętnie bym zobaczył jako film. Tak jak policzyć to z wątku wojen o Beleriand wyszłoby jakieś 5 dobrych filmów po 3h (4h w wersji reżyserskiej) ale musieliby się scenarzyści wykazać bo wątki zarysowane tylko szkicowo i trzeba masę materiału uzupełnić.
    A Twoja ranga to tyczy się czego, he? ^^ Już ty nie udawaj żeś się wczoraj urodzileś i nie wiesz ;P
    Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

    Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
  • Hej pomarańczowy Zgredku :D

    Nie czytałam Władcy, ale i tak zapytam! Czy uważasz, że w książce Władcy był jakiś fragment/postać istotna, która została pominięta w filmach? Jeśli tak co to była za osoba lub fragment powieści?
    Skoro chcesz być elfem..to powiedzmy, że budzisz się jako elf i Gandalf chce Cię zwerbować do drużyny. Przyjmiesz wyzwanie czy nie skorzystasz i zostaniesz w swojej krainie?
    Czy umiesz być takim dobrym przyjacielem jak Sam, że nawet w obliczu odtrącenia staniesz murem za swoim przyjacielem i mu pomożesz nawet gdy powie "nie"?
    Co dla Ciebie oznacza słowo "przyjaźń"?
    Arwena..takie oczywiste a i tak mnie to zaskoczyło:P Czy tak wyobrażałeś sobie Arwenę? Czy uważasz, że Liv Tyler to był dobry wybór? A może masz jakąś inną aktorkę, która by do tej roli bardziej pasowała?
    Wymień 3 cechy charakteru i wyglądu jakimi powinna być obdarzona Twoja wybranka :>
    Bitwa na pięści czy na słowa?
    Miałeś kiedyś jakieś hobby o którym nikomu nie mówiłeś bo było obciachowe? :D Jeśli tak, zdradzisz co to było?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Hej pomarańczowy Zgredku :D
    Krypto zielona kruszonka :>

    Nie czytałam Władcy, ale i tak zapytam! Czy uważasz, że w książce Władcy był jakiś fragment/postać istotna, która została pominięta w filmach? Jeśli tak co to była za osoba lub fragment powieści? W samej książce w zasadzie nie. Acz wielka szkoda, że nie przedstawiony wojny na połnocy ogólnikowo opisanej w dodatkach do 3 tomu.
    Skoro chcesz być elfem..to powiedzmy, że budzisz się jako elf i Gandalf chce Cię zwerbować do drużyny. Przyjmiesz wyzwanie czy nie skorzystasz i zostaniesz w swojej krainie? Oczywiście że siedzę na tylku - leniwy jestem :D
    Czy umiesz być takim dobrym przyjacielem jak Sam, że nawet w obliczu odtrącenia staniesz murem za swoim przyjacielem i mu pomożesz nawet gdy powie "nie"? Nie, i caly ten wątek to jedyna słabość w świetnym filmie.
    Co dla Ciebie oznacza słowo "przyjaźń"? Kompletnie nic.
    Arwena..takie oczywiste a i tak mnie to zaskoczyło:P Czy tak wyobrażałeś sobie Arwenę? Czy uważasz, że Liv Tyler to był dobry wybór? A może masz jakąś inną aktorkę, która by do tej roli bardziej pasowała? Nie wyobrażam sobie nikogo lepszego. I nie chodzi tu o wygląd, a o posługiwanie się językiem elfów do którego głos Liv jest idealny.
    Wymień 3 cechy charakteru i wyglądu jakimi powinna być obdarzona Twoja wybranka :> 90/60/90 to 3? :D
    Bitwa na pięści czy na słowa? Najpierw jedno potem drugie ^^
    Miałeś kiedyś jakieś hobby o którym nikomu nie mówiłeś bo było obciachowe? :D Jeśli tak, zdradzisz co to było? Teamowanie się liczy? ]:-D
    Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

    Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego