mroczny [J-A], Marchewa87 [RKR], szajka1 [RKR], Hakkan [RKR], TheSpecialOne [[LaMki]] vs Jajeczko LzB z Głębokiej Przestrzeni - 75326%

  • Uni 66 [2]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • mroczny [J-A], Marchewa87 [RKR], szajka1 [RKR], Hakkan [RKR], TheSpecialOne [[LaMki]] vs Jajeczko LzB z Głębokiej Przestrzeni - 75326%

    A teraz coś z zupełnie innej beczki youtube.com/watch?v=LWZ2iFHsorY


    A była Pieśnią Mroku...






    Ty coś nas stworzył z prochu
    Usłysz to wołanie w Niebie
    Krzyki istot przerażonych
    Zapomnianych przez Ciebie
    Spójrz w końcu w dół
    I zakończ okrutne katusze
    Zanim Odwieczny Mrok
    Pochłonie nasze dusze....

    Modlitwa z Ziem Spustoszonych




    Dnia 01-01-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Mroczny [J-A]



    Krążownik 111.039
    Niszczyciel 13.968
    Lekki myśliwiec 119
    Okręt wojenny 31.985
    Pancernik 93.816

    _________________________________________

    Agresor Marchewa87 [RKR]



    Lekki myśliwiec 906.038
    Krążownik 99.939
    Bombowiec 981
    Niszczyciel 15.958
    Pancernik 95.323

    _________________________________________

    Agresor szajka1 [RKR]





    Niszczyciel 6.227
    Pancernik 28.360
    Krążownik 4.285

    _________________________________________

    Agresor Hakkan [RKR]




    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Agresor TheSpecialOne [[LaMki]]



    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Jajeczko LzB z Głębokiej Przestrzeni




    Duży transporter 3.040
    Lekki myśliwiec 1.511.166
    Krążownik 207.252
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 154.000
    Sonda szpiegowska 575
    Bombowiec 2.535
    Niszczyciel 15.625
    Pancernik 97.671

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Mroczny [J-A]
    ________________________________________________

    Krążownik 108.959 ( -2.080 )
    Niszczyciel 13.968 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 49 ( -70 )
    Okręt wojenny 31.985 ( -0 )
    Pancernik 93.816 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor Marchewa87 [RKR]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 379.444 ( -526.594 )
    Krążownik 97.841 ( -2.098 )
    Bombowiec 981 ( -0 )
    Niszczyciel 15.958 ( -0 )
    Pancernik 95.323 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor szajka1 [RKR]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 6.227 ( -0 )
    Pancernik 28.360 ( -0 )
    Krążownik 4.212 ( -73 )

    _________________________________________

    Agresor Hakkan [RKR]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor TheSpecialOne [[LaMki]]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca Jajeczko LzB z Głębokiej Przestrzeni
    ________________________________________________

    GAME OVER...
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    38.501.800 Metalu, 20.660.386 Kryształu i 1.597.082 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.229.936.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 25.347.377.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.768.854.000 metalu i 2.763.795.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 60.759.268 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    622.290.000 Metalu i 622.290.000 Kryształu
    10.950.000 Metalu i 10.950.000 Kryształu
    12.140.000 Metalu i 12.140.000 Kryształu
    8.500.000 Metalu i 8.500.000 Kryształu
    600.000.000 Metalu i 600.000.000 Kryształu
    810.000.000 Metalu i 810.000.000 Kryształu
    678.664.100 Metalu i 67.335.900 Kryształu
    200.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    258.729.900 Metalu i 0 Kryształu
    6.990.000 Metalu i 6.990.000 Kryształu
    247.050.000 Metalu i 247.050.000 Kryształu
    40.000.000 Metalu i 40.000.000 Kryształu
    20.000.000 Metalu i 20.000.000 Kryształu
    73.000.000 Metalu i 73.000.000 Kryształu
    7.990.000 Metalu i 7.990.000 Kryształu
    200.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    200.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    200.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    84.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    200.000.000 Metalu i 200.000.000 Kryształu
    2.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    40.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    200.000.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    4.722.304.000 Metalu i 2.726.245.900 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor

    Metal: 3.095.793.800
    Kryształ: 2.190.484.286
    Deuter: -6.904.918
    agresor zyskał łącznie 5.279.373.168 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -14.269.669.800
    Kryształ: -8.676.890.386
    Deuter: -2.461.576.082
    obrońca stracił łącznie 25.408.136.268 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.2


    Można by rzec iż kulisy całej akcji znajdują się tutaj
    http://board.pl.ogame.gameforge.com/board790-z-ycia-uniwers-w/board801-starcia-tytan-w-raporty-wojenne/board1134-starcia-u66/1347047-jajeczko-lzb-pszczolkama-jaja-lzb-aleks-lzb-czesio-lzb-vs-why-so-serious-hanza-44-441-79/

    Obrońca po wyznaniach skasował konto i flota została na porzuconym moonie. Stala tak sobie przez całą noc aż chłopakom udało się ściągnąć mnie z urlopu co samo w sobie jest wyczynem znacznie większym niż to ST :D

    Zdobycie recków po Sylwestrze można by nazwać pomniejszym cudem :P

    Serdeczne podziękowania dla wszystkich biorących udział zarówno w samym locie jak i organizacji śmieciarek :]

    I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
    Księga Mroku roz.XII







    Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez MrocznyZew ().

  • Pięknie, a właściwie przepiękne otwarcie nowego roku :D

    Nigdy nie wątpiłem, że potraficie ;P

    Życzę Wam w tym roku jak najwięcej takich lotów i starć.

    Ogromne gratulacje!
    Pokój to najwyższe dobro, o które należy walczyć za wszelką cenę! Ale czy walka nie oznacza wojny...?
  • Aleks coś nie odnosi się do tego "eventu" ale najważniejsze że zysk jest i jedna Aleks(?) mniej =)
    Ciekaw jestem jakie będzie kolejne opowiadanie do tych cudownych ST, czekam z niecierpliwością może w końcu się za mnie wezmą i zrobią coś więcej niż tylko szpiegowaniem :E póki co mam zamiar jeszcze chwile pograc wiec zapewne za szybko nie polecą :E

    Graty dla was, czekam na więcej ;)
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Mrocznego ściągnąć z zaświatów to faktycznie musiał być niezwykły wyczyn jak i cel który temu przyświecał :D a Tech pokazał jaja wyznając całą prawdę jak to pięknie były robione te wszystkie ACS-y, szkoda jedynie obrońców którzy na tym ucierpieli i stracili swoje jak że długo budowane floty. W normalnych warunkach dalej by latali a tak to pozostaje tylko smaczek przez skasowanie jednego z tych kont które jakże perfidnie oszukiwali całe uni. Wielkie gratulacje dla atakujących i mam nadzieję że wykończycie pozostałych oszustów.
    Monster Man vel Pasta U64 - TOP 40 OFF!!!!
    Monster Man U66 - TOP 12 - ON
    Monster Man U Kallisto - TOP 7 - ON
  • schweppes65 napisał(a):

    Ciekaw jestem jakie będzie kolejne opowiadanie do tych cudownych ST, czekam z niecierpliwością może w końcu się za mnie wezmą i zrobią coś więcej niż tylko szpiegowaniem :E
    No ja też jestem ciekaw co ta (ciach) tym razem wymyśli :D hehehe - skoro już wyszło jak ona "st" wyszukuje sobie. Jedna wielka beka z tej puszerskiej (ciach).
    Szkoda że laska nie ma nawet odwagi aby na forum zawitać :ocb: - coś się wypowiedzieć w temacie... Choć i tak Cię niunia wszyscy wyśmieją - choćbyś starcie na 100.000% wrzuciła =) jeju jeju takaś legenda uni, a koniec taki (ciach)... Smutno Ci chociaż Aleks? Czy masz to głęboko w (ciach).




    Modek jesteś? ciachy: [mniam]

    Administrator Forum kasai:
    Jestem :) Wulgi poszły w niepamięć.
    Jeżeli jesteś w trakcie wojny upewnij się, że nikt nieproszony do niej nie dołączy. - Ashleigh Brilliant.
    Ten post był edytowany 2,3,4 razy, ostatnio przez "kogoś" (Dzisiaj, 16:31)

    Osoba, która nie potrafi dodać swojego posta raz - jest nazywana zwykłym partaczem/amatorem.
    Edytuj posta 1 raz, NIE 100 razy cymbale.
  • Brawo Mroczny i reszta Ekipy trzeba konczyć z tym puszerskim Chłamem. Co do mojego złomu to na koncie nie byłem przynajmniej 5 miesiecy. Nawet Puszerki Loginu nie zmieniły. Ja jestem Ciekaw Kiedy moje główne konto należące teraz do Gremlina ( Chyba ) Padnie dla tej amatorki... Chciałbym żeby mój temat odblokowali żeby tutaj nie spamować za dużo o tym
  • Graty, Mroczny zrób rozeznanie z kim latasz :)
    Ludzie to maja parcie na szkło, niedawno marchewa sprzedał lamke, a tu lamka z marchewą, dobre :)

    Logi-tech żart przedni, laska haha, stary wieloryb, nie oczekuj od tego wstydu.
  • Lampart napisał(a):

    Graty, Mroczny zrób rozeznanie z kim latasz :)
    Ludzie to maja parcie na szkło, niedawno marchewa sprzedał lamke, a tu lamka z marchewą, dobre :)

    Logi-tech żart przedni, laska haha, stary wieloryb, nie oczekuj od tego wstydu.


    Tyle wam Zostało na tą chwile czyli Szerzenie kłamstw i propagandy ;) Swojego gówna tak łatwo się nie zasypie :))
    Przyzwyczaj się bo taki DUET jak i tercet a nawet qwarcecik jeszcze nie raz zobaczysz :)
  • Gratulacje Panowie...imponujący %, piękny zysk :)

    Udany początek nowego roku , bardzo fajnie, że Lamka ma w tym swój maleńki udział :)
    Myślę, że przy postanowieniach noworocznych wzięliście pod uwagę dobrą zabawę i tego Wam życzę ;)

    Miło Mroku, że w końcu wróciłeś :)

    Pozdrawiam i powodzenia.

    Femme fatale
  • Wrócił wkońcu ktoś konkretny na forum mowa oczywiście o Lampardzie :D
    Co do starcia fajnie ze padło konto pusherki zawsze mega swiętej i prawilnej i wogóle świętej szkoda tylko że tak póżńo zareagował pupil czy jak inaczej można go nazwać ;P ale zachowanie jego sprawiło że pół uni radosne w nowym roku
    Ciekawe czy główną bohaterke tu z wpisem zobaczymy czy bedzie mieć odwage ;]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez esperanza ().

  • Co o tym miało być powiedziane to już tech sam chyba opisał w DiDzie, starcie wyszło wręcz pięknie, prawie jak za darmo można by rzec :D
    Coś się po tej akcji trochę urlopów porobiło w LzB i zmian nicków... :D
    Techu odpoczywaj sobie z dala od bagna a atakierzy niech przetapiają, w końcu mają co przetapiać :D
    :brawo: :graty: :bdb: :top1: i w ogóle najs :D

    Tak z ciekawości jeszcze spytam ile osób użyczało wam śmieciarek? :P

    COOO!!?? JA NIE DAM RADY!!??

    :D

    Lepiej chyba już nie będzie :E

  • Generalnie żal się wypowiadać, ale jakoś nie mogę się powstrzymać...
    Co bardziej ogarnięty gracz od razu powiąże fakty:
    - sprzedaż informacji
    - porzucenie konta
    - złom od gościa co ponad rok na urlopie siedział
    reszta sama się nasuwa.

    Mroczny, z jednej strony należy Ci się szacunek, bo chyba czytałeś Sztukę wojny Sun Tzu i coś z tego wyciągnąłeś
    Z drugiej strony jesteś najgorszym [mniam] jakie to uni widziało.

    Draconis, a to jest jakiś przymus, że nie wolno nicków zmieniać. Jak jest to podaj linka, to może następnym razem nie zmienię.
    A teraz możecie po mnie jeździć ile chcecie i jarać się dalej.

    Nie ma to jak za własny przekręt jeździć po innych... takie to platformowskie, wręcz niemieckie.

    Bez poważania.
    Nicku nie podam bo i tak żadnego nie pamiętacie.

    Administrator Forum kasai:
    Proszę nie obrażać. Upominam.
  • Ronin90 napisał(a):

    Generalnie żal się wypowiadać, ale jakoś nie mogę się powstrzymać...
    Co bardziej ogarnięty gracz od razu powiąże fakty:
    - sprzedaż informacji
    - porzucenie konta
    - złom od gościa co ponad rok na urlopie siedział
    reszta sama się nasuwa.


    Kolejna próba odwrócenia kota ogonem.
    Konto skasowano ok.północy i od tego czasu flota stała - jakis kwadrans po szajka z marchewą próbowali mnie ściągnąć i nic z tego :P
    Zjawiłem się rano i wystartowaliśmy o 10 bez recków - kombinując je w czasie lotu.
    Więc proszę mnie nie oskarżać o machlojki które sami robicie a opisał je nie kto inny jak właśnie JEDEN Z WAS.

    Rozumiem nienawiść do kogoś kto od dawna wyjawiał wasze przekręty ale jakim trzeba być bydlakiem by kogoś oczerniać mimo że cała sytuacja jak graliście i dlaczego doszło do tego St została opisana przez właściciela konta.

    Przeszedłem wiele w tej grze, podstawiali się pode mnie "sojusznicy", 33woju (osoba z którą grałem przez lata) sprzedał za parę złotych moją aktywność z buddy; próbowano zezłomować wykorzystując słowo które nieopatrznie wkleiłem na pw wraz z z całą rozmową z gg ale podłość do jakiej niektórzy potrafią się zniżyć wciąż mnie zadziwia.

    I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
    Księga Mroku roz.XII







    Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez MrocznyZew ().

  • Mrozu napisał(a):


    Brawo Mroczny i reszta Ekipy trzeba konczyć z tym puszerskim Chłamem. Co do mojego złomu to na koncie nie byłem przynajmniej 5 miesiecy. Nawet Puszerki Loginu nie zmieniły. Ja jestem Ciekaw Kiedy moje główne konto należące teraz do Gremlina ( Chyba ) Padnie dla tej amatorki... Chciałbym żeby mój temat odblokowali żeby tutaj nie spamować za dużo o tym


    O siema Mrozu :) Miło,żeś zawitał,w końcu przypomniałeś sobie,że przyleciał Ci fs z zaświatów? xD
    codziennie obchodzimy rocznicę nastania ery degeneracji ludzkości
  • Oba posty w jednym dniu, oba w jednym tonie czy to kolejny zbieg okoliczności 0_o
    Trzeba mieć jaja żeby się przyznać, szefowa z racji uwarunkowania ich nie ma to i tyle w temacie..
    Każdy gra jak chce, ale to dalej tylko gra wiec odrobinę przyzwoitości można z siebie wykrzesać i bynajmniej się nie odzywać zamiast udawać kogoś kim się nie jest i wciskać ciemnote tylko po to by sobie ego dowartościować. Złapani za rękę dalej rzucają we wszystkich na około błotem a sami siedzą w nim po uszy o czym to świadczy?
    Nie warto wchodzić z nimi w dyskusję..
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Uderz w stół a nożyce się odezwą
    Widzicie,wystarczy dać Wam byle pretekst a pozytywka kręci się sama :)
    Tesiu,Techu kupa śmiechu ładnie Was nakręcił,teatrzyk nie ma co.Mnie tam to nie rusza.

    PS tyhm miałem milczeć,ale nie będę.Szanowny Panie Chomiku,widzę,iż jako uczciwy gracz masz najwięcej do powiedzenia w tym temacie ...
    Oszust
    Hochsztapler
    Aferzysta
    codziennie obchodzimy rocznicę nastania ery degeneracji ludzkości

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez biednimalkontenci ().

  • Pszczółka, nie zasłaniaj się techem...to nie tech tylko Ty logujesz się z podwójnego konta i obrażasz ludzi.

    Weź odpowiedzialność za swoje słowa i napisz wprost do Mroka co o Nim myślisz.

    Drwisz z tech, a Twoje słowa też zakrawają na szantaż ...:)
  • Oszust? Powiedz mi kogo oszukuje, gram na swoim koncie, nie zdejmuje moonów z innych kont czy np latam mając wgląd w statusy
    Aferzysta? (To dobre jest :E ) z natury Lubie prowokować takich buraków jak wy co tylko poszczeka, poszczeka i zawinie 3 konta na urlop..


    Do mnie bardziej pasuje "Pusher", ale to też bardziej z wyboru niż przymusu
    Żal zwieracze ściska ze za szybko się tucze a wy co najwyżej możecie po mnie miskę wylizac (koszta uzyskania przychodu) a wy się jaracie ochlapami i tym ze macie moje surowce :E nie wiesz nawet jakimi sumami obracam.
    Wypisujecie do innych graczy co to mi nie zrobicie, jak to mnie nie zlapiecie a lecąc na pushowke zakladacie pampersy żeby wam po kostkach nie pocieklo, pro gracze hehe banda popaprancow potrafiaca tylko lewe pro ST wstawiać na boarda i pisząc do nich jakże iście bajeczne epilogi..


    Masz jaja to je pokaż zamiast robić z siebie idiotę
    Administrator Forum kasai:
    Proszę nie prowokować i nie obrażać. Upominam!
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • oooooooo jak sie ciekawie zrobilo O_O O_O O_O
    pojawil sie nowy rycerz krolowej z poznania hahahahah bo tech widac malo dostawal za to i wkoncu sprzedal was tak samo jak woju sprzedaje wszystko na komisariacie ;P ;P
    teraz widac ty przejoles paleczke do szczekania i zostales rzucony na forum co sie bedzie dzialo a reszta obserwuje zza krzakow jaki bedzie final malo tego upadles jeszcze nizej niz tech tylko nie wiesz czemu......co??? powiem ci w osobnym temacie jak opisze to wszystko
    grasz przyszedles tu niewieadomo skad na KUPIONYM KONCIE przez kogo???----wiesz czy nie bardzo???jakbys mydlil oczy to ci podpowiem ALEKS-ALEKSANDRE TZW TWOJA KOCHANA SZEFOWA niewazne czy oddales czy nie za to to juz tu nikogo nie obchodzi ----prujesz sie jak stare rajtki do tych co wiedza i znaja tu kazdego a co najwazniejsze wiedza PRAWDE I JAK JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    to ze nakupiliscie kont sosny mimasa i reszty co pompowaliscie sie z innych te cudowne st jedno za drugim to z czego to bylo?? wiemy wiem umiejetnosci wasze cudowne hahhahahaahha mysleliscie ze cale uni przejmiecie i kazdy sie bedzie was bal bo macie floty ze hohohohoh inaczej niestety jest hehehehhe

    Sadzisz sie do mrocznego gdzie nawet mu do piet nie dorastasz a najgorsze to ze tylko ty i lzb i wasza sSZEFOWA MOWICIE I ZNACIE PRAWDE
    wiec prosze cie zamknij ta swoja piekna buzke niewyparzona bo nie leci z niej ani ziarko prawdy

    chcesz szczekac a slyszalem ze ludzi blokujesz na pw bohaterku prawda zabolala czy wszystkich na uni poblokowales :D :D :D


    chcesz dalej szczekac to nie ma sprawy wroca ludzie napisza co i jak bylo tylko wy nie znacie co to honor i wstyd bo skad to mieliscie sie nauczyc w szkole tego raczej nie zdobedziesz lobuziaku :E :E :E

    Administrator Forum kasai:
    Upomnienie za flame. Proszę nie prowokować.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez esperanza ().

  • Ronin90 napisał(a):

    Draconis, a to jest jakiś przymus, że nie wolno nicków zmieniać. Jak jest to podaj linka, to może następnym razem nie zmienię.


    Przymus żaden to nie jest ale trochę to dziwne jak dla mnie, że po całej akcji z kontem techa parę kont zmieniło nicki jakoś tak ni stąd ni zowąd...

    COOO!!?? JA NIE DAM RADY!!??

    :D

    Lepiej chyba już nie będzie :E

  • biednimalkontenci napisał(a):

    Mrozu napisał(a):


    Brawo Mroczny i reszta Ekipy trzeba konczyć z tym puszerskim Chłamem. Co do mojego złomu to na koncie nie byłem przynajmniej 5 miesiecy. Nawet Puszerki Loginu nie zmieniły. Ja jestem Ciekaw Kiedy moje główne konto należące teraz do Gremlina ( Chyba ) Padnie dla tej amatorki... Chciałbym żeby mój temat odblokowali żeby tutaj nie spamować za dużo o tym


    O siema Mrozu :) Miło,żeś zawitał,w końcu przypomniałeś sobie,że przyleciał Ci fs z zaświatów? xD


    Szkoda że temat z ''Moim'' ST już zamknięty bo i tam by sie Wam dostało ... na u66 ostatnio grałem na koncie które teraz nalezy do gremlina. to konto które dostało złoma może i ma mój nick ale dostępu do niego nie mam przynajmniej od sierpnia gdzie załączyłem ładnie urlop i konto miało tak siedzieć. Z LzB jedynie kogo pamiętam co latał to był Tomo . Reszta cichutkie myszki ... Teraz widze towarzystwo po przejęciu kilku - kilkunastu topowych kont flotowych nagle ma wiele do powiedzenia na temat mój i innych graczy byle nie na swój :) . To co miałem zrobic na tym uni zrobiłem i dawno już nie gram ...
  • Dajcie spokój temu Pro-roninowi. Przecież on pojawił się w LzBanem kiedy w tym sojuszu? Jakoś połowa '14 - więc co i on może tam wiedzieć? Jedno wielkie nic... stara się teraz być pro, ale guzik tam wie.
    Ronin - zamiast wydymać Aleks - gdy już dostałeś od tej puszerki konto, trzeba było po prostu odejść od tego syfu zwanego Ludziezbanem.
    Ja tak zrobiłem. Fakt - pruła się potem jak szalona/chyba problemy na zakładzie wten czas miała. No ale tak na dobrą sprawę Aleks, to było konto czerstwego, więc skąd to ale? W ogóle doszłaś/doszłeś kiedykolwiek samodzielnie do czegoś? czy tylko $$$. Wiem, że to czytasz, czytaj zdrów.
    Aż jestem ciekaw niuniek czy chociaż będzie jakiś ban dla ciebie i twoich kont. Póki co, nasi żałośni GO operatorzy "badają sprawę" - co oczywiście prawdą nie jest :ocb: :ocb: :ocb:
  • Logitech88 napisał(a):

    Dajcie spokój temu Pro-roninowi. Przecież on pojawił się w LzBanem kiedy w tym sojuszu? Jakoś połowa '14 - więc co i on może tam wiedzieć? Jedno wielkie nic... stara się teraz być pro, ale guzik tam wie.
    Ronin - zamiast wydymać Aleks - gdy już dostałeś od tej puszerki konto, trzeba było po prostu odejść od tego syfu zwanego Ludziezbanem.
    Ja tak zrobiłem. Fakt - pruła się potem jak szalona/chyba problemy na zakładzie wten czas miała. No ale tak na dobrą sprawę Aleks, to było konto czerstwego, więc skąd to ale? W ogóle doszłaś/doszłeś kiedykolwiek samodzielnie do czegoś? czy tylko $$$. Wiem, że to czytasz, czytaj zdrów.
    Aż jestem ciekaw niuniek czy chociaż będzie jakiś ban dla ciebie i twoich kont. Póki co, nasi żałośni GO operatorzy "badają sprawę" - co oczywiście prawdą nie jest :ocb: :ocb: :ocb:

    hehehehe logitech zawsze prawde powie :D :D :D :D
    Ty nie pasowałeś do lzb przecież od początku pamietasz???szczerze to byłeś złodziejem konta tak zawsze mówiono ale najlepiej jest kogoś oczerniać że jest be a w koło siebie robić areole hehehhe
    znasz historie wiec co tu wiecej pisać trzeba czekać aż pojawią sie główni bohaterzy ale chyba ich WSTYD ZABRAL NA WIEKI OBY HEHEHEHHE



    Ronin - zamiast wydymać Aleks - gdy już dostałeś od tej puszerki konto------------ HEHEHHE NIE mów bo aż niedobrze sie robi ;} ;}

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez esperanza ().

  • złodziejem konta? :ocb: :ocb: :ocb:


    dobre sobie ]:-D - to pogadaj z dratwą, to się dowiesz kto kogo okradł. No ale Ty przecież wiesz wszystko omnibusie XD - [mniam] pewnie i Ciebie wydymała " title=";>"> - nie przejmuj się. Na pewno na tym i tak skorzystałeś :super:


    A co to tekstu że nie pasowałem do pffWas - to się zgodzę! Nie dla mnie wasze lewe machlojki. Po lewym Acsie na Necro, powiedziałem woooon... Ale cTy to przecież wiesz :noob:
    Administrator Forum kasai:
    Upomnienie za słownictwo.