TOP1 ACS: Mienso [RESPECT] vs Dreadnoughtus [PonyClub] & Wielebny [PonyClub] & #90 Sythe [PonyClub] - 1753.62% - OBRONA - WOJNA - ZEMSTA

  • Hyperion

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP1 ACS: Mienso [RESPECT] vs Dreadnoughtus [PonyClub] & Wielebny [PonyClub] & #90 Sythe [PonyClub] - 1753.62% - OBRONA - WOJNA - ZEMSTA



    Mienso napisał(a):

    Macie tylko pojęcie jaką siłą ognia dysponujecie, a jaką my?

    Mienso napisał(a):

    Tak sobie myślę, że nic dziwnego, że największe akcje kucyków są bezbłędne skoro w większości zaczynają się od "flotka sobie stała..."

    KrzysDRJ napisał(a):

    Sythe nie martw się :D
    NADEJDZIE CZAS, NADEJDZIE PORA ;)

    gramnakomorce napisał(a):

    Szkoda że tak marnujecie tak spore floty ale jeszcze 2 takie akcje i Kuce się rozpadną.

    Stoi nie stoi życie Ukati oberwał Ósemka oberwał Sythe oberwał kto następny ?

    Marlis napisał(a):

    A to DLA WSZYSTKICH BUCOW xD




    Witam
    to ST ma dla mnie szczególną wartość, ponieważ jak niektórzy pamiętają - zostałem jakiś czas temu spakowany przez miensa ... kto mnie zna ten wie ze nie odpuszczam

    z reguły też nie wyjaśniam w jaki sposób ST powstaje ... ale na prośbe sojuszu zrobie wyjątek
    Jako że wojna pomiedzy nami nieubłaganie dobiega końca oczywiste było że RESPECTY obiorą kogoś na celownik - padło na Dreadnoughtusa
    wpierw lotka pod jednego jego moona ... a gry dredzik przeniósł flote mienso poleciał lotką za nim (oczywiscie atakując ile fabryka dała)
    jako że dredzik w ciemie nie bity to szybko ogarnał żeby "sprawiać pozory" że prawie padł - ot co by mienso nabrał troche pewnosci siebie. W zasadzie jak potem opowiadał agresor wlatywał w niego nawet bez skana ... no bo co sie moze stać podczas lotu w jednym us?
    odpowiednie synchro zatrzymaj ... plus założenie że mienso tylko czeka na pojawienie sie minut ... i o to co kuce wam dzisiaj przedstawiają

    specjalne podziękowania dla osiem za pomysł. niestety musiał urlop wrzucić bo mial za duzo surki - o szczegóły pytajcie Przema :}
    pozdro kuce i znajomi
    obrońca pogratulował więc SzO


    Dnia 29-12-2015 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Mienso
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.524
    Lekki myśliwiec 27.806
    Krążownik 4.120
    Okręt wojenny 203
    Pancernik 2.512
    _________________________________________


    Obrońca Dreadnoughtus
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.600
    Duży transporter 400
    Lekki myśliwiec 22.000
    Ciężki myśliwiec 29
    Krążownik 1.100
    Okręt wojenny 450
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 1.120
    Sonda szpiegowska 720
    Bombowiec 4
    Niszczyciel 3
    Pancernik 502
    _________________________________________

    Obrońca Wielebny
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 8.918
    Krążownik 1.517
    Okręt wojenny 119
    Pancernik 404
    _________________________________________

    Obrońca Sythe
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 34.279
    Krążownik 5.368
    Okręt wojenny 3
    Pancernik 856
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Mienso
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Dreadnoughtus
    ________________________________________________

    Mały transporter 693 ( -907 )
    Duży transporter 292 ( -108 )
    Lekki myśliwiec 9.929 ( -12.071 )
    Ciężki myśliwiec 21 ( -8 )
    Krążownik 1.037 ( -63 )
    Okręt wojenny 449 ( -1 )
    Statek kolonizacyjny 3 ( -0 )
    Recykler 924 ( -196 )
    Sonda szpiegowska 217 ( -503 )
    Bombowiec 4 ( -0 )
    Niszczyciel 3 ( -0 )
    Pancernik 502 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Wielebny
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.929 ( -4.989 )
    Krążownik 1.404 ( -113 )
    Okręt wojenny 119 ( -0 )
    Pancernik 404 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Sythe
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 15.224 ( -19.055 )
    Krążownik 4.996 ( -372 )
    Okręt wojenny 3 ( -0 )
    Pancernik 856 ( -0 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 462.500.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 169.447.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 113.154.300 metalu i 62.207.400 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    9.240.000 Metalu i 9.240.000 Kryształu
    9.240.000 Metalu i 9.240.000 Kryształu
    9.240.000 Metalu i 9.240.000 Kryształu
    9.240.000 Metalu i 9.240.000 Kryształu
    9.240.000 Metalu i 9.240.000 Kryształu
    9.240.000 Metalu i 9.240.000 Kryształu
    11.709.300 Metalu i 6.770.700 Kryształu
    18.480.000 Metalu i 0 Kryształu
    18.480.000 Metalu i 0 Kryształu
    9.045.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    113.154.300 Metalu i 62.210.700 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -253.361.000
    Kryształ: -163.219.000
    Deuter: -45.920.000
    agresor stracił łącznie 462.500.000 jednostek.
    Agresor zdobył 24.260 punktów honoru.


    Podsumowanie obrońca
    Metal: -10.665.700
    Kryształ: 18.071.700
    Deuter: -1.488.000
    obrońca zyskał łącznie 5.918.000 jednostek.
    Obrońca zyskał 62.146 punktów honoru.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.2

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Sythe ().

  • Zysku nie ma ale też jest [ciach] fajnie:)
    Dziękówa za lot... znaczy się podstawkę.
    Do następnego, jak nie tu to tam.
    Moderator Indestructible:
    Upominam za pseudocenzury.
    "Dreadnought" is an English term for the predominant type of battleship in the early 20th century.
    Deriving from the words "dread" (fear) + "nought" (nothing).

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Vastator ().

  • Czekałem na to ST, aby dowiedzieć się jak do tego doszło :) Mienso w piachu i to jak ładnie :) Jednak pyskówki to nie wszystko, a prawda o umiejętnościach zawsze wychodzi na jaw :) No wielkie graty tego STejka :)
    Mienso? Hmmm może SzO? :)
    LIBRA ON
  • Gratki zgrania i akcji! Na moim uni mało jest już tak kreatywnych akcji. Może kiedyś :E

    Raquiel! Ładnie odbudowałeś. Też wszystkim obrońcom :xgraty:


    Oprończy pakiecik kilku śrubek na naprawę! }:
    Uni Pegasus - OFF
    Uni Deimos - OFF
    Uni Ganimed - URLOP
    Uni Libra - ON
  • Ciezko to mówić, ale wygrali moze nie tyle lepsi, co bardziej zgrani i lepiej zorganizowani.

    Gratki akcji, oraz dobicia gwoździa do trumny wojny z RESPECT'em.

    Tylko jeden człowiek z naszego sojuszu postawil wszystko na jedna karte, i probował ratować wojne, niestety nie udało się.

    Trudno...

    My mamy waszego Ukatiego
    Wy macie Naszego Mienso

    Na koniec, dodam dwa cytaty :

    - "Im wyżej się zaszło tym upadek bardziej boli "
    - "Nigdy nie lekceważ wroga"

    oraz ostatni, nieco lużniejszy :)

    - "I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa"


    Pozdr dla wszystkich RESPECTÓW
    Uniwersum 4 - TOP 1 OGÓLNE, TOP 2 FLOT - perm ban za młodzieńcze cwaniactwo :)
    Uniwersum Hyperion - TOP 4 OGÓLNE, TOP 3 FLOT - zakończenie gry z wynikiem 106 ST
    Uniwersum Oberon - TOP 4 OGÓLNE, TOP 150 FLOT , TOP 1 EKO - eko emerytura, próbuje wykopać Balroga !!!!!
  • ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( to sythe zyje??? :quasi: :quasi: :quasi:

    ps . [ciach] w koncu gratki

    ewcia ewcia ewcia !!!! ewcia ewcia !!!!! ;] ;] ;]
    Moderator Indestructible:
    Upominam za pseudocenzura.

    Bo wilki poluja noca ...

    My Nie Spimy (MNS) - uni ursa ,leo ,rhea ,wezn,xanthus,indus

    Ponyclub - uni hyperion
    United Nightmares (NTM) - uni 33
    Wataha (WTH) - uni 62 , 63
  • Aloha.

    Wczoraj po starciu poszedłem wreszcie na Star Warsy, więc piszę dopiero teraz :E

    W zasadzie popełniłem dwa błędy:

    1)Przestawiłem zaupełnie grę w tryb ratowania wojny. Nic nawet nie produkowałem, na moonie mam skampione sporej ilości surki. Kupowałem tylko deuter i patrzyłem na kuce. Dread wydawał się idealny bo zdarzało mu się zaglądać co 40min na flotkę więc potrzebowałem tylko lotki. Astro miało trwać 3tyg wiec po prostu wywaliłem jedną kolonię z 4g, tak bardzo postawiłem wszystko na jedną kartę. Potem tylko latałem tą lotką i atakowałem ile wlezie bo owszem, to była jedyna szansa na odwrócenie losów wojny. Tymbardziej że większość kucyków świeciła na niebiesko. Od dawna doszliśmy z chłopakami do wniosku że wygranie tej wojny to jedyne co zostało do roboty na tym uni, które już nie daje nam funu. PS: Dread po starciu napisał mi, że dwa razy już prawie go miałem, teraz widzę ze to było zamierzone żebym poczuł się pewnie. Oj Sythuś.. :)

    2) Obiecałem sobie jakiś czas temu, że jak nie będę miał czasu na grę to nie będę grać żeby nie wtopic. Obietnicę złamałem, bo patrz pkt1. Wczoraj szykując młodsze dziecko do spania zobaczyłem minutki, zeskanowałem i po prostu wyleciałem. A potem zacząłem je usypiać, trwało to ciut dłuzej niż zwykle i w efekcie zostałem skarcony.

    Teraz do Obrońcow:

    Gratuluje Panowie świetnego pomysłu. Wpadłem wczoraj na taki sam, wiedziałem że może tak być, szczególnie jak zobaczyłem skany od Sytha ale cóż. Ogame jest grą błędów i to ja ich popełniłem więcej :) Tak czy siak chylę czoła przed wami. Pokazaliście zgranie, pokazaliście floty, część z was pokazała też trochę szacunku.

    Dread- dzięki za rozsądne i miłe słowa po starciu.
    Wielebny- nie znamy się, ale graty :D
    Sythe- masz swoją piekną zemstę. Spakowałem Cię a Ty wróciłeś mocniejszy, szacun. Szkoda jedynie, że brak Ci czasem dystansu i zrozumienia. No i wypadałoby odpisać na PW przegranego skoro pisze do Ciebie pierwszy. Tymbardziej, że wycofałem raki zebyście mogli wywachlować sobie.


    Co do umiejętności moich- fajnie się pisze jak się mnie nie zna. Mienso nie zeskanował, Mienso padł. Swoją wartość znam i wiem co umiem zrobić z flotą jak mam statki i mam czas, wczoraj było za mało drugiego.

    I tak się rozpisałem za bardzo to tylko jeszcze wielkie dzięki do tych co do mnie napisali wiadki jak dupnęło, dzięki za słowa otuchy. Dziękuję i przepraszam również chłopaków z Respectu, najlepszej kurdesz bandy w okolicznych galaktykach.

    SZO? Będzie. Ale nie na długo. Nadal mam mnóstwo Niszczarek i najwięcej recków na Uni. Wkrótce się pożegnam, ale na własnych warunkach.

    PS:

    <quote> Macie tylko pojęcie jaką siłą ognia dysponujecie, a jaką my? </quote>

    chyba mnie letko nie zrozumiałeś bo raczej chodziło mi o to, że nas przewyzszacie. W tamtej chwili byłem ja i dłuuuugo dlugo nic.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Mienso ().

  • Rzeczywiście najbliższy trafienia mnie byłeś za pierwszym razem, jeszcze na 1:402. Potem się pilnowałem jak tylko mogłem, gdzie w między czasie rósł w głowie powoli pomysł.
    Ode mnie jeszcze raz Szo:)
    "Dreadnought" is an English term for the predominant type of battleship in the early 20th century.
    Deriving from the words "dread" (fear) + "nought" (nothing).

  • A ja myslalam ze Sythe juz nie gra i z rozpaczy zrobilam sobie miesieczy urlopek:(
    Grateczki obrony slonko i buziaki:*:*
    Uuu i żeby nie bylo ze niewdzięczna jestem,szkoda ze taki % zrobiony na Respect
    obrona pierwsza klasa ale szkoda sojusznika /byłego bądź co bądź /Mienso SzO i dalszej dobrej zabawy:)
    "Od pierwszego dnia wiosny do ostatniego dnia zimy,
    Niech na każdym stole bukiet kwiatów stoi.
    Kształtem, barwą, wonią chore serce koi."
    Zoyka

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AITIS ().

  • Gratuluje wszystkim obrońcom za ładnie przeprowadzoną akcję. Szczególnie gratuluje Sythe za osobistą zemstę na Miensie, napewno Ci się należało za całokształt na tym uni.
    Gratuluje wreszcie całemu Pony Club wygrania wojny. Byliście lepsi i bardziej zgrani. Mam nadzieję, że to jeszcze nie wszystko co pokazaliście, może teraz jednak na kimś innym :D
    Mienso SZO dla Ciebie, choć już wiem że odbudowa trwa. Zrób jak mówisz, powbijaj jeszcze parę ST i pokaż im bo potrafisz :) I tak Cię podziwiam, że do końca próbowałeś. SZO