Lightman [K K K] vs. Owocek [New] 85763.69% top 2 og.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Lightman [K K K] vs. Owocek [New] 85763.69% top 2 og.pl

    Rzecz jasna ta flotka jako największa poza sojuszem była moim celem nr 1. Problem leżał tylko w tym, że z prowadzonych z rzadką bądź jeszcze mniejszą częstotliwością obserwacji wynikało, że praktycznie nie ma szans jej zdjąć. Ale, że jestem cierpliwy to czekałem, aż "zapał" nieco ostygnie. I ostatnio, po kilku miesiącach :), można było się spodziewać, że wyjść to to nie wyjdzie, ale jakieś szanse są.

    Owocek po zalogowaniu się w jakieś 45 minut zebrał mniej więcej 65k recków, więc tragedii nie ma.


    Następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Lightman [K K K]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.285.874
    Krążownik 701.478
    Pancernik 97.277
    _________________________________________

    Obrońca Owocek [New]
    ________________________________________________

    Mały transporter 149.380
    Duży transporter 4.776
    Lekki myśliwiec 1.207.586
    Ciężki myśliwiec 11.867
    Krążownik 155.566
    Okręt wojenny 30.042
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 136.369
    Sonda szpiegowska 1.695
    Bombowiec 1.068
    Niszczyciel 14.109
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 97.757
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Lightman [K K K]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 471.911 ( -813.963 )
    Krążownik 589.480 ( -111.998 )
    Pancernik 96.795 ( -482 )
    _________________________________________

    Obrońca Owocek [New]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 77.663.735 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 6.544.764.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 24.553.247.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 5.514.673.500 metalu i 3.061.695.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 77.663.735 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.800.000 Metalu i 1.800.000 Kryształu
    2.294.230.000 Metalu i 2.294.230.000 Kryształu
    2.424.698.500 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    4.720.728.500 Metalu i 2.296.030.000 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 24.419.500
    Kryształ: 678.801.000
    Deuter: -153.562.265
    agresor zyskał łącznie 549.658.235 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -13.685.936.000
    Kryształ: -8.588.421.000
    Deuter: -2.356.553.735
    obrońca stracił łącznie 24.630.910.735 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.1
  • Gratulacje Light!!!
    Padła jedna z bardziej kontrowersyjnych flot na tym uniwersum, co się bardzo chwali :)
    Patrząc po statach to teraz już na bank fsów robić nie musisz :P
    Pokonanemu SzO chociaż pewnie zapał po spadku adrenaliny ostygnie i urlop n tym koncie zobaczycie.
    Że też zawsze muszę odchodzić jak zaczyna się coś dziać :P Przynajmniej nowy będzie miał trochę więcej spokoju :)
    I amar prestar aen.
  • Szkoda Owocky ale to było do przewidzenia. Andromeda będzie wygłądała jak kiedyś capella, ja tak uważałem od samego początku :E
    Teraz patyk nie musi robic fs :E graty Patyk a Owcy życzę powodzenia w realu, bo floty nie warto odbudowywać :roll:
  • Zakończyłem grę, kiedy liczby były dużo mniejsze i tych tutaj już nie czytam.
    Z opisów rozumiem, że to dużo i być może oznacza koniec Andromedy.
    Gratuluję więc ubicia universum (po raz drugi) 8-)
    Przez moment zastanawiałem się, co czuję pokonany po takiej stracie :-).
    Ja najbardziej płakałem, gdy kiedyś tam, na początku ogejmowania, rozbiłem sto pancy.

    Gratulacje Light!
    :piwko:
    i dzięki Gbior za linka :-)

    Pozdr
  • :top1: No , Az tchu zabrakło .
    Oglądając takie starcie .
    Na razie nie znamy wypowiedzi Owocka , co on na to ??

    Ale fakt , aż u mnie było czuć trzęsienie planety przy takim bum m .
    Jak to mówią na końcu zostanie tylko jeden . No i fakt ze przydało by się uni fuzion , żeby odlodzić uni .

    Zysk naprawdę nie wielki , porównując do strat obrońcy . Ale fakt ze zawsze na plus , no i top tez się zapisze na długie lata pewnie .

    Krótko i na temat :

    Lajt - Gratki top 2 uni pl :brawo:
    Owoc- zimowe :xgszo:
  • Rzadko kiedy zdarza się by jedna osoba tak bardzo dominowała na danym universum, żeby nadal mimo niezbyt dużego ruchu na uni robiła ST za ST... to ST to takie zwieńczenie tych wielu lat gry dlatego też wielkie gratulacje dla Ciebie Light, wielka szkoda, że nie udało się jednak tego podkręcić na top1 - dlatego nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Andromedzie i Tobie UF, po którym może... kto wie? Zobaczymy 100.000% na x1?

    Gratulacje.
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • Widzę, że tym razem nie trzeba było czekać kilku dni na RW. Ale fakt, jest czym się chwalić.
    Widzę, że wielu pokonanych przez to konto ma dzisiaj święto. No niestety tak to bywa. Ogólnie to starcie mnie nie cieszy, gdyż była to największa flota w naszym sojuszu i szkoda konta, ale stało się, jak się stało.
    Gratulację dla Lajta chociażby za to, że upolował aktywnego gracza. Co prawda trochę szczęścia w tym było, ale nie to teraz jest najważniejsze. Druga sprawa , TOP 2 ogame.pl, to zasługuje na szacunek.
    Gratuluję
    A pokonanemu SzO i mam nadzieję, że będzie :)
  • Hmm... opis słaby liczyłem że jakaś finezja :P

    do meritum czy owocek to owocek to nie wiem bo jakoś miło mi odpisał jakiś czas temu nie mniej jednak fakt najwieksza flota opozycji padła... uni chwilowo pozamiatane ... owockowi życzę SzO bo jest możliwe z pomocą sojuszu

    Lightmanowi gratuluję uporu i chęci nawet rzadkiej obserwacji... top 2 og pl zasługuje na uznanie, zamiotłeś kolejne uni więc odbuduj straty i idź na urlop aż zbudują się floty , które będą dla Was wyzwaniem.

    Pokonanemu SzO mimo wszystko szczere, umiejętności każdy z właścicieli tego konta co by nie mówić miał więc ufam że dacie rade
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Trochę się namęczyłem, żeby odzyskać hasło do konta na forum :D Nawet czyszczenie ciasteczek nie pomogło żeby się zalogować :roll:

    Szkoda konta, ale jak to się mówi konto "oddane", konto zezłomowane. Nie będę rugał Owoca bo to jego konto już było. Nie popełnia błędów ten kto nie gra. Mam nadzieję, że nie wtopiłeś jak kiedyś na złomie samobójczym Owensa.... Heh kto jeszcze pamięta tamte czasy!

    Nie będę zakładał konta w DiDach o pożegnaniu bo i tak tego nikt nie przeczyta :E

    Chciałem pozdrowić wszystkich znajomych z którymi grałem... Także tych z dawnej u13. (choć tego nikt nie przeczyta na 100%).. a także wrogów dzięki którym miałem motywację do gry :D

    Konto budowałem od pierwszego dnia Andromedy i szkoda tylko, że nie wyszło na top 1 solo ogame ;( Niewiele zabrakło. Choć myślałem, że jak będzie złom wyjdzie 60-70, a nie 80k %.

    Dobrze też, że padło z ręki Patyka, a nie jakiejś szemranej koalicji z Tatkojmbem na czele. Byłem kiedyś moonówką na u48 czy 58 (Patyk tam grał) i gdy łączyli andro,bary i cappele to wiedziałem, że zamiesza na tym multi uni.

    Mnóstwo czasu spędziłem na tej durnej gierce... Parę egzaminów na studiach, kłótni z żoną i terminów w pracy... Na szczęście to już przeszłość. POLECAM też innym skończyć z tym nałogiem i odetchnąć pełną piersią.

    Pozdrowienia szczególnie dla Emila dzięki któremu to konto nie spadło w statach jak nie grałem.... Ba który dobudował sporo floty i ją utrzymał robiąc zawrotną liczbę STków.

    Pozdrowienia także dla Nemezis, Marty, Mira, Maka, Lucjusza, Melasa, Nathaniela, Cieslaxa, Poltera, Owoca, Poltera, Butchera, Metzgera, Thralla, Galwanizatora, Bryka, Sponge Boba, Jarczyka, Boczka/Yoka, i innych których nie jestem już w stanie zapamiętać z którymi marnowałem czas na tą gierkę oraz całych sojuszy Deathrow, Hypnosis i New.

    Pozdrowienia także dla wrogów 3majcie się ;>

    PS

    Patyk: napisz proszę jakiś opis jak walnąłeś flotę... Choćby na priv. Wiesz top 2 ogame zobowiązuje do jakiegoś opisu... Czy Pztki były na wszystkich moonach, czy paliwo wszędzie było, czy puszczane Fsy były z jednego moona, czy wbiłeś do ukłądu.... Co i jak?

    Jeszcze raz wielkie gratki za bitwe!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez okonek1 ().

  • Arbuz.... ale wtopa O_O :bicz1:

    A trzeba bylo (u) zapodawac jak na D. :D

    Agresorowi gratulacje - impoujące starcie!
    It’s just if a person doesn’t have a sense of achievement in their real life it’s easy to lose themselves in a virtual world where they get a false sense of accomplishment. Leonard, "The Big Bang Theory"
    [headline][/headline]
  • Gratki Lajt! W sumie zazdroszczę, bo sam bym chciał to konto spakować. Niestety już nie te chęci do obserwacji, kombinowania pułapek itp. Było jasne, że jeszcze Ty masz ochotę do aktywnej gry, co znalazło dobry finał. Na koncie owocek przewinęło się wiele osób, a czasami ciężko było określić, kto na nim gra. Dobrze się stało jak się stało howgh!
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb