[Suma: 13.811.862.000] Da recki [Psychoza] vs. EncePence [SUP] (A: 2.969.712.000, O: 10.842.150.000) 37898,62%

  • Deimos

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [Suma: 13.811.862.000] Da recki [Psychoza] vs. EncePence [SUP] (A: 2.969.712.000, O: 10.842.150.000) 37898,62%


    Dnia 07-11-2015 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

    Agresor Da recki [Psychoza]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 11.704
    Okręt wojenny 20.000
    Pancernik 84.223
    Lekki myśliwiec 689.676
    Ciężki myśliwiec 353
    Krążownik 100.163
    _________________________________________

    Obrońca EncePence [SUP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 32.003
    Duży transporter 17.721
    Lekki myśliwiec 374.600
    Ciężki myśliwiec 100
    Krążownik 77.736
    Okręt wojenny 16.000
    Statek kolonizacyjny 9
    Recykler 47.009
    Sonda szpiegowska 2.720
    Gwiazda Śmierci 12
    Pancernik 58.100
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Da recki [Psychoza]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 11.650 ( -54 )
    Okręt wojenny 19.653 ( -347 )
    Pancernik 83.720 ( -503 )
    Lekki myśliwiec 145.025 ( -544.651 )
    Ciężki myśliwiec 128 ( -225 )
    Krążownik 75.386 ( -24.777 )
    _________________________________________

    Obrońca EncePence [SUP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -32.003 )
    Duży transporter 0 ( -17.721 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -374.600 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -100 )
    Krążownik 0 ( -77.736 )
    Okręt wojenny 0 ( -16.000 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -9 )
    Recykler 0 ( -47.009 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -2.720 )
    Gwiazda Śmierci 12 ( -0 )
    Pancernik 0 ( -58.100 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 2.969.712.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 10.842.150.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.384.226.000 metalu i 1.405.635.900 kryształu.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -2.164.788.000
    Kryształ: -747.015.000
    Deuter: -57.909.000
    agresor stracił łącznie 2.969.712.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -5.782.632.000
    Kryształ: -3.938.438.000
    Deuter: -1.121.080.000
    obrońca stracił łącznie 10.842.150.000 jednostek.

    Converted by OGotcha CR Converter 4.0.2

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez owens106 ().

  • powalajacy procencik... flota dareckiego uhmmm robi wrazenia... PZ jakie widzialem oczom nie wierzylem :D chcialbym ta surke miec hehhe ;p gratki i czekam na 100.000 pancy :P obroncy odbudowy jak bedzie mu sie chcialo bo dlugo taka flote bedzie odbudowywac:D
  • Akcelerator napisał(a):


    ence.. nigdy więcej w ten sposób i do odbudowy marsz!


    Zakładam że był jakiś mało mądry fs zrobiony albo cuś w ten deseń :E
    Obrońca spoko gość, z raz czy dwa na mnie leciał ale sympatycznie sobie pogodolim więc odbudowy życzę jak najbardziej :)
    :gszo:

    Atakującemu oczywiście gratulacje, nie co dzień się takie procenty wykręca :)
    :brawo: :bdb:

    COOO!!?? JA NIE DAM RADY!!??

    :D

    Lepiej chyba już nie będzie :E

  • nie wiem czy to czytasz, wydaje m sie ze nie :) ale
    świetna flota, no i procent fantastyczny, już wiem co miał na myśli akce jak pisał ze stypa jest.

    obrońcy odbudowy życzę
    a flociarzom jakiegoś planu na dareckiego, bo flota rośnie szybciutko i w końcu będzie DaRecki DaRecki DaRecki DaRecki :ziew: :ziew:

    jeszcze raz gratuluje

    a temu jakiemuś tam wyżej co pisał ze gratuluje jeśli uczciwe, to odpal pochodnie i marsz pod GF :)
    tutaj już nie można walnąć dobrego% bo dla tych dla których kogoś sukces jest poza wyobraźnią i umiejętnościami to zara odwołania do walka :)
    nie wszyscy na uni to Taib aka Koza z Nosa czy tam jego żoneczka i jego fuhrer :)
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • Nie chcialo mi sie wierzyc, ze tak proste bledy mozna popelnic... no ale jednak (kto wie, pewnie jak mi sie juz nie bedzie chcialo grac tez bede tak FSowal :E)
    Owens - gratuluje miazdzacego %, to bedzie nie do pobicia dluuuuugo i pewnie rekord zostanie pobity przez samego Ciebie :)
    Obroncy - przede wszystkim nauki, mocna flota to nie wszystko.
    It’s just if a person doesn’t have a sense of achievement in their real life it’s easy to lose themselves in a virtual world where they get a false sense of accomplishment. Leonard, "The Big Bang Theory"
    [headline][/headline]
  • to starcie robi wrażenie O_O O_O O_O

    następny taki procent pewnie pobity przez tą samą osobę co teraz wykręciła ten procent

    a co do Ciebie nsxr to tylko umiesz chlapać gębą na prawo i lewo :noob: :noob: :noob: i nic po za tym
    jak długo tu gram ani jednego twojego starcia nie widziałem :czytam: :czytam: :czytam:
    i kto tu latać umie? :ow: :ow: :ow:

    agresorowi :graty: :graty: :graty:
    obrońcy:
    - odbudowy jeśli ma zamiar
    - :gszo: :gszo: :gszo:
  • Niesamowity % zdecydowane gratulację się należą nie można powiedzieć
    Obroncy jednak życzę szczerze odbudowy ponieważ chciałbym zobaczyć ile % wyjdzie z Dareckiego
    kiedy/jeżeli Supom się uda czego im życzę serdecznie
    :lm:Gdybym mówił językami ludzi i aniołów a floty bym nie miał nic bym nie zyskał...:ow:
  • wiem już że będzie odbudowa więc gratulacje dla obrońcy równie wielkie się należą.
    No i przepraszam za zaśmiecenie tak wspaniałego starcia przepychanką z Koza Nostra, to moja wina , przeniosłem/założyłem już wątek/apel dot. Kozy Nostra do DID gdzie jego miejsce.
    Jeszcze raz gratuluje bitewki, nie do przebicia jeszcze długo

    John33 napisał(a):

    to starcie robi wrażenie O_O O_O O_O
    a co do Ciebie nsxr to tylko umiesz chlapać gębą na prawo i lewo i nic po za tym
    jak długo tu gram ani jednego twojego starcia nie widziałem
    i kto tu latać umie?


    UMIE nie UMIE :D
    tak jak ty ze swoja majówką i nadzorcą to nikt latać nie potrafi :D
    widać w takim razie z czytania pjona haha
    no ale przyznam się, nigdy nie latałem bo się boję, lubię mieć pancerniki, okręty wojenne, niszczyciele, gwiazdy śmierci, ufff, jak majestatycznie brzmią te nazwy, samo wypowiadanie ich sprawia że czuję się potęgą przed którą umyka cała topka. Po co mam latać ? wyobrażam sobie że stoję w tym ogromnym kosmicznym hangarze i patrzę na te lśniące bestie !! MOJE BESTIE !! M O J E !!!!!!!
    przecież jak nimi gdzieś polecę to mogą mi je zniszczyć - głupota
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • Diet Coke napisał(a):

    Nie chcialo mi sie wierzyc, ze tak proste bledy mozna popelnic... no ale jednak (kto wie, pewnie jak mi sie juz nie bedzie chcialo grac tez bede tak FSowal :E)
    Owens - gratuluje miazdzacego %, to bedzie nie do pobicia dluuuuugo i pewnie rekord zostanie pobity przez samego Ciebie :)
    Obroncy - przede wszystkim nauki, mocna flota to nie wszystko.

    Diet Coke napisał(a):

    Nie chcialo mi sie wierzyc, ze tak proste bledy mozna popelnic... no ale jednak (kto wie, pewnie jak mi sie juz nie bedzie chcialo grac tez bede tak FSowal :E)
    Owens - gratuluje miazdzacego %, to bedzie nie do pobicia dluuuuugo i pewnie rekord zostanie pobity przez samego Ciebie :)
    Obroncy - przede wszystkim nauki, mocna flota to nie wszystko.

    Enca to świetny gracz, ale jak powiedział sloyek, nie popełnia b łedów ten kto nic nie robi-raz. Dwa- czasem real komplikuje nam plany na ogame:/

    Ence sie odbudowuje i wkrótce zawita tutaj popnownie,tym razem w glorii chwały

    DaReckiemu oczywiscie wielkie gratulacje. Absolutne No. 1 tego uni
  • Popieram przedmówcę, po prostu dużo spraw na głowie, problemów tego typu rzeczy i się samo z siebie błędy robi. Choć to nie do pomyślenia i niedopuszczalne, tylko ludźmi jesteśmy i czasem przez zaniedbanie takie rzeczy wychodzą. Były są i będą. Taka ludzka natura i dzięki temu są jeszcze jakieś emocje a nie jak roboty :D Cieszę się że ence zostanie, zajmie trochę odbudowa, pewnie da recki będzie mieć już flotę nie do zdarcia wtedy, ale kto wie co przyszłość przyniesie. Trzeba wyciągnąć wnioski, zapchać stocznię, i pozytywnym nastawieniem spojrzeć przed siebie.

    Aha i jeśli by się ktoś zastanawiał to tak, starcie było normalne i uczciwe dajcie już spokój z tymi oskarżeniami ciągle... w buddy się darecki z ence nie mieli w każdym bądź razie ;P ;P ;P
    no a % na prawdę nieziemski, 3x przebite największe starcie do tej pory na uni. Wielkie gratulacje się za to należą!


    na pocieszenie nutka do posłuchania jakoś tak ostatnio słucham sobie soundtracki z różnych filmów :D


    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


  • Starcie nie do cichego przejścia obok

    fakt że czas minał już od tego starcia :D ale człowiek oziębić się musiał...

    trzeba było wziąść urlop w pracy i rozkminić tak zacny procent :D :D

    GRATULACJE BO CÓŻ RZEC

    OBROŃCY LIZAKA MAŁEGO KONIKA NA BIEGUNACH CO BY SIĘ SAMOTNY NIE POCZUŁ

    Darecki przetop to to na nowe rozbunkratory bo gwiazdy się ostały :D
    WASAT: OFF - TOP3
    DEIMOS: OFF
    SOLO - 6450% (24 ST)
    ACS - 965 % (3 ST)

  • @Akcelerator - problemem zacznie byc mechanika gry... ilosc slotow ACS bedzie niewystarczajaca :E
    It’s just if a person doesn’t have a sense of achievement in their real life it’s easy to lose themselves in a virtual world where they get a false sense of accomplishment. Leonard, "The Big Bang Theory"
    [headline][/headline]
  • PanOwocek napisał(a):

    Graty Owens :) Konto z tego co pamietam budowane od poczatku na jakis przekretach na koncu sprzedane i zezlomowane. Tak sie koncza machlojki :)
    Konto było GloryDragona, co każdy z grających na uni wie i pamięta. Nie wiem i nie komentuję w jaki sposób było budowane, nie mniej zrezygnował z gry to tamtych akcjach z banami i małym rozpadem Lhip. Kilka osób miało konto w ofercie żeby się przenieść (np ja) ale nie miałem takiej ochoty. W końcu znalazł się chętny na pogranie, dokonali wymiany w sobie znany sposób i dołączył do nas aktywny sojusznik EncePence. Poznaliśmy go jako gracza i jako człowieka, zapewniam że machlojki nie było a sojusznik to sympatyczny gracz. Doświadczenie doświadczeniem, padł w dość kuriozalny sposób taką flotą, ale na wielkich złomach można nabrać wielkie doświadczenie. Stało jak się stało ale zapewniam owoc że o ile machlojki były, to nie tym razem, chyba że kiedyś czego nie komentuję ;P
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


  • Akcelerator napisał(a):

    PanOwocek napisał(a):

    Graty Owens :) Konto z tego co pamietam budowane od poczatku na jakis przekretach na koncu sprzedane i zezlomowane. Tak sie koncza machlojki :)
    Konto było GloryDragona, co każdy z grających na uni wie i pamięta. Nie wiem i nie komentuję w jaki sposób było budowane, nie mniej zrezygnował z gry to tamtych akcjach z banami i małym rozpadem Lhip. Kilka osób miało konto w ofercie żeby się przenieść (np ja) ale nie miałem takiej ochoty. W końcu znalazł się chętny na pogranie, dokonali wymiany w sobie znany sposób i dołączył do nas aktywny sojusznik EncePence. Poznaliśmy go jako gracza i jako człowieka, zapewniam że machlojki nie było a sojusznik to sympatyczny gracz. Doświadczenie doświadczeniem, padł w dość kuriozalny sposób taką flotą, ale na wielkich złomach można nabrać wielkie doświadczenie. Stało jak się stało ale zapewniam owoc że o ile machlojki były, to nie tym razem, chyba że kiedyś czego nie komentuję ;P


    Zle mnie zrozumiales przyjacielu :) Nie mialem na mysli o jakichkolwiek machlojkach Ence ani Owensa ktorzy tutaj uczestnicza, mialem na mysli caloksztalt poprzedniego wlasciciela :) tu jestem spokojny, ze zadnego przekretu nie moglo byc i nie bylo.

    :*
  • Co dużo tu pisać procent zajebisty flota która atakowała też robi wrażenie , jak tu inni piszą trochę czasu trzeba będzie aby ten procent przeskoczyć :D
    Adla sojusznika życzę szybkiej odbudowy i reważu w jakiś sposób 8-)
    Jagiellonia Białystok
    GDYBY INTERESOWAŁA NAS PIŁKA
    TO ZOSTALIBYŚMY PIŁKARZAMI

    HOOLIGANS Jagiellonia
  • EncePencee napisał(a):

    Panie Owocku, a co Pan taki mądry ? Ocenia Pan, a prawdy nie zna. Może przypomnieć jak Pan jechał na lewo po swoim złomie ? Oczywiście zaraz pojawi się mnóstwo komentarzy, ale prawdę znam z pierwszej ręki, także proszę nie zaprzeczać. Spójrz najpierw na siebie, a potem oceniaj innych. Pozdrawiam.



    Jechanie na lewo ?? Olsnij mnie w takim razie, bo chyba nie zdaje sobie sprawy o czym mowisz. Mowisz o pomocy sojuszu ? O tym, ze sporo osob pomoglo w odbudowie?

    No tak, to jest granie na lewo...

    Nie osmieszaj sie czlowieku.

    Jeszcze raz graty dla owensa
  • Witam po dlugim czasie, wiem ze konto oddalem w dobre rece, i szczerze nie spodziewalem sie ze ktos moze taka flote stracic, od czasu do czasu zagladalem tu, liczylem na to ze nigdy tej floty w reckach nie zastam. Flota byla budowana czysto, od samego poczatku, wymiana surowcami po tanim na drogi przeliczynik, jak i cala moja kadencja, bana zebralem za glupote Kruszynki. Zycze powodzenia osoba ktore dalej graja w te obrazki i cyferki
  • "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • Jakiego FSa zrobił Ence, że dał się złapać?


    Anyway, gratulacje, klasa sama w sobie!

    "Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują."
    A. Einstein

    ~Mercedes~