Draken

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bry!
    Miałem nie składać podania, ale ktoś mnie namówił i w ten sposób wylądowałem w pomarańczowej części teamu. Czwarta gwiazdka niedawno wpadła, więc też pora pojawić się w CT.
    Jak są pytania, to zadawajcie.
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Mari napisał(a):

    Witaj Ave
    Jak się czujesz w nowej roli GO?Dobrze
    Jak ostatnio zdrówko?A dobrze, dziękować. /me zastanawia się kto zgadnie z jakiego to filmu
    Masz jakiś cel, który chciałbyś zrealizować jako GO?NE ten moment nie
    Na jakim UNI jesteś GO?Na ten moment tylko Eridanus

    Mogę popisać trochę jak chcesz w Twoim temacie, *przybija piątkę Drakenowi.Spamuj, Tygrys może Cię nie zabije. /me lypie na Tygrys

    pozdrawiam
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • To ja ponownie :D

    Na początek herbatką dla Ciebie, ja już drugą kawkę popijam.

    Sprzęt komputerowy wolisz kupować raz a dobrze czy tanio i tylko żeby jakoś wytrzymał?
    Jaką mysz komputerową poleciłbyś dla gracza?(pytam bo szukam myszki)
    Upgradujesz, bądź upgradowałeś windowsa do 10?
    Jak oceniasz windowsa 10?
    Czy sądzisz, że ta historia, która jest opisywana w książkach różni się od tej, która była w rzeczywistości?
    Czy zajmujesz się wykopaliskami również, należysz do jakiejś grupy archeologicznej?
  • Mari napisał(a):

    To ja ponownie :DWitam

    Na początek herbatką dla Ciebie, ja już drugą kawkę popijam.Dzięki, przyda się

    Sprzęt komputerowy wolisz kupować raz a dobrze czy tanio i tylko żeby jakoś wytrzymał?Raz, a dobrze. Ma wytrzymać lat 4-5, a potem kolejny można kupować. Nie lubię marnować kasy na coś co nie przeżyje roku
    Jaką mysz komputerową poleciłbyś dla gracza?(pytam bo szukam myszki)Wszystko zależy od budżetu, sam się też za jedną rozglądam. Pewnie kupię coś Asusa albo Razera
    Upgradujesz, bądź upgradowałeś windowsa do 10?
    Jak oceniasz windowsa 10?Upgradowałem i dla mnie jest bardzo na plus, ale mogliby poprawić co nieco.
    Czy sądzisz, że ta historia, która jest opisywana w książkach różni się od tej, która była w rzeczywistości?Historie piszą zwycięzcy, a książki w większości powstają na podstawie źródeł pisanych....
    Czy zajmujesz się wykopaliskami również, należysz do jakiejś grupy archeologicznej?Niet i niet
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • No to kolejna porcja pytań:

    Co sądzisz o snajperze Simö Häyhä zwanym Białą śmiercią?
    Jak sądzisz jak będzie wyglądała historia za 30 lat, co się wydarzy?
    Czy uważasz, że wojny są potrzebne na świecie?

    Czy jesteś osobą wierzącą(jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj)?
    Co sądzisz o zlikwidowaniu religii ze szkół?

    I na koniec takie wolne pytanie jak idzie na Ogame?
  • Mari napisał(a):

    No to kolejna porcja pytań:

    Co sądzisz o snajperze Simö Häyhä zwanym Białą śmiercią?Miał dużo szczęścia, a jego wynik robi wrażenie.
    Jak sądzisz jak będzie wyglądała historia za 30 lat, co się wydarzy?UE albo się rozpadnie, albo się zjednoczy, poza tym pewnie będzie wojna na Półwyspie Koreańskim
    Czy uważasz, że wojny są potrzebne na świecie?Czasami są jedyną opcją rozwiązania sporu, więc są potrzebne.

    Czy jesteś osobą wierzącą(jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj)?I tak, i nie. Niby wierzę w Boga, ale do kościoła u mnie w miejscowości nie zajrzałem od lat dwóch, głównie przez proboszcza, który ma poglądy ultraprawicowe
    Co sądzisz o zlikwidowaniu religii ze szkół?ZZ mojego punktu widzenia jestem, za. Dwie godziny lekcji mniej w tygodniu w liceum to dużo.

    I na koniec takie wolne pytanie jak idzie na Ogame?Jakoś idzie, pomału bo pomału, ale idzie. Na Mikołajki się zrobi astro i kolejna planeta będzie gdzieś w lutym/marcu.
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Jaki kolor włosów powinna mieć Twoja wymarzona partnerka?
    Bawiłeś się kiedyś jakimś programem graficznym, jeśli tak to jakim?
    Ulubiona marka samochodu?
    Gdybyś mógł latać to dokąd byś poleciał?

    Teraz po pytaniach ogólnych czas na Ogame:
    Jakie zestawienie floty najbardziej lubisz na złomowanie/farming/obronę, podaj 3 zestawy?
    Kupujesz antymaterie?
    Korzystasz często z eventów, które daje GF?
    Co byś zmienił w Ogame?
    Na Eridanus jest GO, czy możesz atakować innych graczy?
  • Mari napisał(a):

    Jaki kolor włosów powinna mieć Twoja wymarzona partnerka?Hmm, trudne pytanie, ale raczej ciemny blond, lub coś ciemniejszego. Łatwiej mi jest powiedzieć, co mi się nie podoba.
    Bawiłeś się kiedyś jakimś programem graficznym, jeśli tak to jakim?GIMP, Photoshop, dużo tego było, ale wolę GIMPa
    Ulubiona marka samochodu?Infinity, a potem KIA
    Gdybyś mógł latać to dokąd byś poleciał?Na Ziemi to Kamczatka albo Londyn

    Teraz po pytaniach ogólnych czas na Ogame:
    Jakie zestawienie floty najbardziej lubisz na złomowanie/farming/obronę, podaj 3 zestawy?Hmm, trzy zestawy... 1. na bunkry tylko gąski w dużych ilościach <: , jak ich nie ma to bombki i niszczary i lamk. Do farmingu kr/pc + mt, a jak dużo i się cel nigdzie nie wybiera to gąski. na flote pance i lamki
    Kupujesz antymaterie?Nie, jak się umie grać to anty na wiele się nie przyda
    Korzystasz często z eventów, które daje GF?tak, zwłaszcza tych na 30% szansy na moona
    Co byś zmienił w Ogame?na ten moment nic, podoba mi się tak jak jest; mogliby jedynie poprawić tą wersje 6.0
    Na Eridanus jest GO, czy możesz atakować innych graczy?no comment
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • kruszynka napisał(a):

    hej Draken :) Hej zielony stworku. Sorry, ale masz zielony nick, więc będę się nazywać zielonym stworkiem


    Kto namówił Cię na złożenie podania na GO? Częściowo etiud, a częściowo samemu mi się chciało tylko nie wiedziałem czy warto je składać.
    Przebierałeś nóżkami kiedy będziesz mógł założyć tu temacik? :DMoże tak, a może nie.
    Lubisz jak inni zadają Ci pytania?Najczęściej tak, chyba że ledwie żyje i jedyne na co mam ochotę to sen
    Jesteś intro czy ekstrawertykiem?Coś pomiędzy, mam cechy tego i tego.
    Ulubiony film? Dlaczego akurat ten?Dawniej bym powiedział, że Thor 2, ale teraz uważam, że nowy Bond jest świetny. Czemu? Bo ma fajne efekty specjalne, ciekawa akcja i nie ma takich momentów kiedy można usnąć z nudów.
    Lubisz filmy animowane?Zależy jakie, ale można powiedzieć, że tak.
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Superman napisał(a):

    Hejka :) Hej Leniwcu

    Jak pisało Ci się w PU?Nie było źle, ale wraz z zyskaniem czterech pomarańczowych gwiazdek stwierdziłem, że trzeba się przenieść.
    Bywałeś w Spamie, co myślisz o tym dziale?Świetny sposób do nabijania ilości postów.
    Powyżej wspomniałeś o Bondzie, a jak oceniasz poprzednich aktorów, którzy wcielali się w jego postać?Poza ostatnim Bondem nie oglądałem filmów z tej serii i nic o aktorach grających tą postać nie powiem. Jak obejrzę więcej, pewnie w wakacje albo ferie to powiem

    Pozdrawiam :)
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Valefor napisał(a):

    SiemaneczkoDobry

    Ile masz lat?Dość
    Czym się zajmujesz na co dzień?Jeszcze szkoła :(
    Masz jakieś pasje w życiu?Dobre książki, historia i geografia. Żeby Ogr siedział cicho, to niekoniecznie w tej kolejności.
    Dlaczego zdecydowałeś się wstąpić do teamu?Po części ciekawość, a po części nuda. Ciekawość, bo słyszałem coś o tym co team robi i mi się to spodobało i chciałem zobaczyć jak to naprawdę wygląda. A nuda, bo czasami są takie sytuacje w grze kiedy trzeba patrzeć na wracającą flotę, a nic innego się nie da robić.
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • hejoo :)


    Wolisz książki że tak powiem "trudne" czy raczej takie typowo dla relaksu co się wciąga w jeden wieczór?
    Ulubiona lektura szkolna i dlaczego akurat ta?
    Koszykówka, siatkówka czy piłka nożna?
    Które Państwo chciałbyś zwiedzić gdybyś miał możliwość? I dlaczego właśnie to?
    Ulubione wydarzenie historyczne?
    Wakacje wolisz spędzać leniwie czy bardziej aktywnie?
    Umiesz jeździć na łyżwach? Jeśli tak to do tyłu też? :D
    Ulubiona wieczorynka w dzieciństwie?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    hejoo :) Cześć


    Wolisz książki że tak powiem "trudne" czy raczej takie typowo dla relaksu co się wciąga w jeden wieczór?Hmm, dobre pytanie. Zależy na co mam ochotę i czy jeszcze myślę czy tylko chce odpocząć. Jak odpocząć to typowe czytadło, jak mam czas i ochotę to coś poważniejszego.
    Ulubiona lektura szkolna i dlaczego akurat ta? <: Quo Vadis, poza nim Mistrz i Małgorzata
    Koszykówka, siatkówka czy piłka nożna?Tylko i wyłącznie siatka, reszta nudna jest.
    Które Państwo chciałbyś zwiedzić gdybyś miał możliwość? I dlaczego właśnie to?Hmm, chyba Japonia albo Egipt. Egipt bo mają świetnie zachowane grobowce i trupy w nich. A lubię takie rzeczy :xga: Japonia, bo podoba mi się ich kultura i religia.  
    Ulubione wydarzenie historyczne?Rok czterech cesarzy i I powstanie w Judei. Ze względu na mojego ulubione postaci historyczne tj. Wespazjana i Tytusa :xga:
    Wakacje wolisz spędzać leniwie czy bardziej aktywnie?Bardzo leniwie, jedną połowę przespać, a drugą czytać albo w coś grać.
    Umiesz jeździć na łyżwach? Jeśli tak to do tyłu też? :DNie i nie :(
    Ulubiona wieczorynka w dzieciństwie?Nie pamiętam, żeby jakaś mi się szczególnie podobała
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Chciałeś abym przeleciała tu odkurzaczem to więc czynię to! :D


    Masz już pokupowane prezenty dla najbliższych?
    Lubisz ubierać choinkę?
    Co chciałbyś dostać pod choinkę?
    Masz już plany na Sylwestra?
    Potrafisz przyznać się do błędu i przeprosić czy nawet wtedy gdy wiesz że nie masz racji bronisz swojego zdania do upadłego?
    Wolisz jeść pomarańcze czy mandarynki? :D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Chciałeś abym przeleciała tu odkurzaczem to więc czynię to! :D
    Danke, kurz się zbierał i trzeba było tu posprzątać.

    Masz już pokupowane prezenty dla najbliższych?Yup, nie lubię zakupów, ale już kupione :)
    Lubisz ubierać choinkę? Tak :xsmile:
    Co chciałbyś dostać pod choinkę?Hmm, nowy telefon byłby fajny, ewentualnie kilka innych rzeczy, o jakich jeszcze nie myślałem :xga:
    Masz już plany na Sylwestra?Niet, mam kilka opcji, ale jeszcze nie wiem, którą wybiorę :xsneaky:
    Potrafisz przyznać się do błędu i przeprosić czy nawet wtedy gdy wiesz że nie masz racji bronisz swojego zdania do upadłego?Hmm, raczej to drugie, ale zależy od mojego humoru i osoby, z gadem raczej nie będę się kłócić, ale ze znajomymi czemu nie.
    Wolisz jeść pomarańcze czy mandarynki? :DWolę to, które jest bardziej słodkie. :xga:
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Hej :)
    Znowu Ci się temat zakurzył! :bicz:

    Lubisz sprzątać czy raczej nie zauważasz bałaganu wokół siebie? :D
    Jesteś typem imprezowicza czy wręcz przeciwnie?
    Lubisz obchodzić swoje urodziny czy traktujesz ten dzień jak każdy inny?
    Czym zajadałeś się w Wigilię?
    Jakimi cechami charakteru musiałaby być obdarzona Twoja wymarzona dziewczyna?
    Zdarzało Ci się lunatykować lub mówić przez sen o czym dowiedziałeś się od rodzinki na następny dzień? :D
    Masz jakieś zwierzę?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Hej :)
    Znowu Ci się temat zakurzył! :bicz: Nie patrz tak na mnie. Jakby ktoś tu zaglądał to kurzu by nie bylo


    Lubisz sprzątać czy raczej nie zauważasz bałaganu wokół siebie? :DHmm, jak nie mogę znaleźć czegoś to zauważam bałagan. W innych wypadkach niet.
    Jesteś typem imprezowicza czy wręcz przeciwnie?Tak pośrodku. Lubię dobre imprezy, ale co za dużo to niezdrowo. Chociaż ostatnio nie mam czasu, ochoty i nastroju na żadną. :(
    Lubisz obchodzić swoje urodziny czy traktujesz ten dzień jak każdy inny?Lubię
    Czym zajadałeś się w Wigilię?Ciasto, ciasto i jeszcze raz ciasto
    Jakimi cechami charakteru musiałaby być obdarzona Twoja wymarzona dziewczyna?Hmm, łatwiej mi jest powiedzieć jakich cech charakteru nie lubię. A tylko dwóch nie lubię. Lenistwa i braku uczciwości :xga:
    Zdarzało Ci się lunatykować lub mówić przez sen o czym dowiedziałeś się od rodzinki na następny dzień? :DNiet
    Masz jakieś zwierzę?Psa, 7 letniego Labradora. Wielkie i pełne energii. Chciałbym jeszcze Nowofunlanda, ale nikomu się ten pomysł nie podoba :(
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Oj jakbyś rozdawał ciasteczka to by więcej osób wpadało do Ciebie! :D

    /me czeka na ciastko :P

    Ulubione ciasto?
    Upiekłeś kiedyś sam jakieś ciasto? :>
    Poszedłeś na wycieczkę w góry i przypadkiem znalazłeś smocze jajo. Co robisz?
    Lubisz grać w gry planszowe? Jakie najbardziej?
    Umiesz opowiadać kawały?
    Gdybyś mógł ożywić jakąś znaną nieżyjącą postać, kto to by był i dlaczego?
    A z żyjących znanych postaci kogo byś chciał spotkać? :)


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Oj jakbyś rozdawał ciasteczka to by więcej osób wpadało do Ciebie! :D

    /me czeka na ciastko :P /me podaje ciastko

    Ulubione ciasto?Każde z dużą ilością czekolady albo orzechów
    Upiekłeś kiedyś sam jakieś ciasto? :>Niet, ja i pieczenie/gotowanie się nie łączą. Wolę zjeść ciasto niż je upiec
    Poszedłeś na wycieczkę w góry i przypadkiem znalazłeś smocze jajo. Co robisz?Smocze? Jedną rzecz można z nim zrobić, to jest poczekać aż się wykluje i mieć smoka :xga:
    Lubisz grać w gry planszowe? Jakie najbardziej?Lubię najbardziej w szachy, ale ostatnio nie mam z kim grać. Źle powiedziałem, nie mam nikogo z kim gra, by zajęła więcej niż 30 minut. :(
    Umiesz opowiadać kawały? Niet :(
    Gdybyś mógł ożywić jakąś znaną nieżyjącą postać, kto to by był i dlaczego?Hmm, jedno z lepszych pytań. Chyba Aleksandra Wielkiego. Czemu? Jedna z moich ulubionych postaci, geniusz wojskowości i całkiem niezły władca.
    A z żyjących znanych postaci kogo byś chciał spotkać? :)Z żyjących to nie wiem :(
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Ave Draken!


    Swoją drogą dlaczego "ave"? Lubisz tą formę przywitania bardziej od "hej, cześć" etc? Jeżeli tak to dlaczego?
    Lubisz mitologię? Wolisz rzymską czy grecką?
    Jak tam przygotowania do świąt?
    Ulubiona potrawa Wielkanocna?
    Lubiłeś Smigus Dyngus czy raczej unikałeś wychodzenia z domu?
    Jesteś już jakiś czas GO. Czy uważasz, że nadal masz taki sam zapał jak na początku?
    Czy po tych kilku miesiącach uważasz, że pomarańczowa strona była tą słuszną? A może jednak zieleń? :>


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Ave Draken!


    Swoją drogą dlaczego "ave"? Lubisz tą formę przywitania bardziej od "hej, cześć" etc? Jeżeli tak to dlaczego? Może nie tyle bardziej lubię, co czasami lepiej brzmi
    Lubisz mitologię? Wolisz rzymską czy grecką?Grecka, rzymska jest zlepkiem kilkudziesięciu różnych. Grecka jest bardziej jednolita
    Jak tam przygotowania do świąt?Zrobione, jedynie ciasta zostało zjeść.
    Ulubiona potrawa Wielkanocna?Każde ciasto
    Lubiłeś Smigus Dyngus czy raczej unikałeś wychodzenia z domu?Zależy od pogody. Jak zimno to tak, jak ciepło to można wyjść
    Jesteś już jakiś czas GO. Czy uważasz, że nadal masz taki sam zapał jak na początku?Zapał dalej jest, ale czas i szkoła...
    Czy po tych kilku miesiącach uważasz, że pomarańczowa strona była tą słuszną? A może jednak zieleń? :>Pomaranczowa jest lepsza i bardziej ciekawa, zielona się wydaje nudna.
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016