Farmer [Arkadia] vs. no name [FenikS] ~ 3.804,88% i 324,32%

  • Sirius

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Farmer [Arkadia] vs. no name [FenikS] ~ 3.804,88% i 324,32%

    No name zwykle robił tak : zdejmował urlop robił jakiegoś STeka i wracał na urlop. Tym razem było inaczej. Zdjął urlop, ale żadnego STeka, a flota stała na 3 moonach z czego dwa w moim zasięgu. Dowiozłem paliwko i poleciałem. Zysk na obu starciach 526kk O_O . Szczegóły starć poniżej:




    Dnia 31-10-2015 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

    Agresor Farmer [Arkadia]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 3.908
    Okręt wojenny 20.430
    Pancernik 12.211
    Lekki myśliwiec 40.000
    Krążownik 2.500
    _________________________________________

    Obrońca no name [FenikS]
    ________________________________________________

    Duży transporter 500
    Ciężki myśliwiec 1
    Krążownik 3.780
    Okręt wojenny 5.804
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 7.455
    Sonda szpiegowska 100
    Bombowiec 143
    Niszczyciel 1.924
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 5.139
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Farmer [Arkadia]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 3.902 ( -6 )
    Okręt wojenny 20.103 ( -327 )
    Pancernik 12.122 ( -89 )
    Lekki myśliwiec 23.298 ( -16.702 )
    Krążownik 2.200 ( -300 )
    _________________________________________

    Obrońca no name [FenikS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 5.799.919 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 103.443.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.298.465.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 230.993.100 metalu i 149.494.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 5.799.919 jednostek.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    100.000.000 Metalu i 100.000.000 Kryształu
    50.504.900 Metalu i 49.495.100 Kryształu
    60.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    20.488.200 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    230.993.100 Metalu i 149.495.100 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 157.142.100
    Kryształ: 121.928.100
    Deuter: 3.774.919
    agresor zyskał łącznie 282.845.119 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -696.126.000
    Kryształ: -470.749.000
    Deuter: -137.389.919
    obrońca stracił łącznie 1.304.264.919 jednostek.

    Converted by OGotcha CR Converter 4.0.2



    Główne starcie poprzedziłem mniejszym, ale niezwykle zyskownym, na innym księżycu.

    Farmer [Arkadia] vs. no name [FenikS] ~ 324,32%


    Dnia 31-10-2015 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

    Agresor Farmer [Arkadia]
    ________________________________________________

    Pancernik 3.000
    _________________________________________

    Obrońca no name [FenikS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 6.750
    Krążownik 375
    Pancernik 1.000
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Farmer [Arkadia]
    ________________________________________________

    Pancernik 2.986 ( -14 )
    _________________________________________

    Obrońca no name [FenikS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    746.500 Metalu, 746.500 Kryształu i 746.500 Deuteru
    104.261.080 Metalu, 104.261.080 Kryształu i 2.087.840 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.190.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 122.875.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 15.426.000 metalu i 17.005.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 212.849.500 jednostek.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    15.426.000 Metalu i 17.005.500 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 120.013.580
    Kryształ: 121.453.080
    Deuter: 2.624.340
    agresor zyskał łącznie 244.091.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -156.007.580
    Kryształ: -161.132.580
    Deuter: -18.584.340
    obrońca stracił łącznie 335.724.500 jednostek.

    Converted by OGotcha CR Converter 4.0.2



    No name zalogował się ok 20 min po starciu pogratulował starcia i dodatkowo napisał:

    złomu podbierać nie będę, chociaż było by czym jak pewnie zauważyłeś... miłego przetopu i mam nadzieję że nie dozobaczenia nigdy na żadnym innym serwerze:P

    Powodzenia w życiu bez Ogame.
  • Tak w skrócie. Ostatnio przez przypadek trafiłem na ogłoszenie sprzedaży konta na allegro z serwera Sirius z topki. Ponieważ grałem na tym serwerze ( najprawdopodobniej już nie wracam) zainteresowało mnie to ogłoszenie ?( . I zacząłem przyglądać się topce kto szybko spawa flotę .Okazało się że robi to bardzo szybko Farmer O_O . Jak się okazało spawał recki aby móc spokojnie pozbierać złom z zakupionego konta. Tylko byłem ciekaw czyje to będzie konto. Teraz już to wszyscy wiemy(No Name). Ciekawy jestem ile on ich już kupił :D i ile jeszcze kupi. XD Jestem tego pewien na 100% ;P ;P ;P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SoloTM ().

  • O ja pierdzielę jaki motyw hehe
    Właśnie zastanawiał mnie fakt, że no name nic nawet nie napisał po STarciu.
    Tego, że zlamił itd.
    Nie wypowiada się nawet tu na forum w tej sprawie hmm
    Przypadek ? :E
    Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

    Gracz : lub przestał ,
    sorki

    Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D
  • No ciekawe, do niedawna miałem jeszcze trochę skanów od No name gdy był aktywny, a tu proszę. Ciekawa sprawa jest też z kontem Mavest Desh Havelook, ktoś je stuknął na ponad 800% bo widziałem złom jak leżal, najlepszy dolot z tego co patrzyłem miał wlaśnie farmer-mimo, że przez GALE, ale nie jestem w stanie mieć pewności co do tego, że to akurat on. Myślałem, że STek pojawi się na forum, jednak tak się nie stało. Jeżeli starcie było i jest czyste- to gratuluję soczystego [ciach]. Jeśli jednak jest inaczej- to kozi siusiak za karę :)

    Super Moderator Dziuba:
    Uzywanie wulgaryzmow na forum OGame.pl jest zabronione
  • Hehe - dobre ! ;]
    dopóki sam no name się nie odezwie i się nie wypowie (zawsze to robił) - to ni [ciach]!! nie uwierzę w legalność tego steka prawniku.



    No jak taki niewierny Tomasz... tak już mam. :-|

    Super Moderator Dziuba:
    Uzywanie wulgaryzmow na forum OGame.pl jest zabronione
    Jeżeli jesteś w trakcie wojny upewnij się, że nikt nieproszony do niej nie dołączy. - Ashleigh Brilliant.
    Ten post był edytowany 2,3,4 razy, ostatnio przez "kogoś" (Dzisiaj, 16:31)

    Osoba, która nie potrafi dodać swojego posta raz - jest nazywana zwykłym partaczem/amatorem.
    Edytuj posta 1 raz, NIE 100 razy cymbale.
  • wuj napisał(a):

    Ciekawa sprawa jest też z kontem Mavest Desh Havelook, ktoś je stuknął na ponad 800% bo widziałem złom jak leżal,
    To byłem ja wujek, St nie zamieściłem bo ten konwerter jest beznadziejny to raz, a dwa gdzieś zniknął mi raport zbiórki i też mnie to wnerwiło i nie wstawiłem...
    Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

    Gracz : lub przestał ,
    sorki

    Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D
  • Gratulowałem Farmerowi na PW, więc obowiązkiem jest napisać kilka słów też na forum, aby wyjaśnić troszkę niejasności, a także rozwiać kilka podejrzeń o rzekomym oddaniu (czyt. sprzedaniu) mojego konta :roll:
    jak Farmer zauważył moja aktywność przez kilka ostatnich tygodni opierała się na zejściu z urlopu, kilku skanach, odświeżeniu forum i kilka godzin później znów świeciłem się na niebiesko ;)

    moje stateczki nie jednokrotnie stały po kilka godzin bez opieki, więc kwestią czasu było ich ustrzelenie i wykręcenie ładnego zysku...
    Udało się to w końcu zrobić :E


    Jak pisałem w pw do Farmera jest to mój koniec przygody na Siriusie, i mam nadzieję, że koniec przygody z Ogame (chociaż tego nigdy nie można być pewnym) ;}
    konto wędruje w dobre ręce, i myślę że osoba która je zasiądzie nie raz jeszcze zawita po prawidłowej STronie RW :D
    Dziękuję Wam za wspólną zabawę.
    no a Farmerowi życzę miłego przetopu, bo jest czym zająć stoczniowców chociaż na chwilę ;}


    pzdr.
    Karol :D
















    Nawet najgorszy fleet save, jest lepszy niż jego brak.
  • widze ze bez pushu farmer zyc nie potrafi dziwny zbieg okolicznosci ze skanowal tylko gracza noname z wieszkych topow no chyba ze innych co nie kupilo sie postaci nie skanuje bo wiekoszc kordow jest kolo mnie i innej osoby co wystarczy ze by podstawka byla i farmer by sie nie przebil po 2 podzieloa flota na 3 czesci tego nie widzialme a sam skanowalme noname nie raz :) wiec smierdzi pushem jak cala ZIEMIA :E


    Sirius mode on
  • Abstrahując od tego czy starcie jest pushem czy nie to i tak pewnie było czyste pod względem technicznym - różne IP, odpowiednie pw po starciu i takie tam sprawy na pewno są dograne tak, że Team choćby i chciał nie będzie się miał do czego przyczepić. Niestety wyjaśnienia no name też do mnie nie przemawiają. Gdzie są LM? Czemu nie z główną flotą? Wg mnie jak się flotę tak zostawia bez opieki, to raczej całą żeby potencjalny agresor musiał się bardziej namęczyć z lotem. Dzielenie floty to prośba o próbę ataku, a wydaje mi się, że no name żółtodziobem nie jest. Farmer ma dużo punktów floty, ale ma sporo GS. Nie wiem ile ma krążków i może się nie przebijał z zyskiem przez te LM ;> Poczekamy jak konto zdejmie urlop, się zobaczy kto magicznie dopadnie resztę floty :D ;P ;P Chociaż w sumie teraz to i ja poskanuje ostro ]:-D

    mond entmannen [4]
    My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani !

    ^obserwator^ napisał(a):


    NAJLEPSZE EKO???.... TWOI SĄSIEDZI :D
  • No tak,
    ja was nie przekonuję, No name też, GO nic nie robią widzę, że
    "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne"
    trudno. Gratuluję samopoczucia.

    Na trzeciej planecie były praktycznie same MT, DT, LM i trochę cieższej floty. Miałem wystarczającą ilość recków i paliwa i floty. Ja też żałuję, że nie stało to wszystko na jednej planecie, bo starcie byłoby jeszcze bardziej okazałe zysk byłby o ok 100kk większy i pozbierałbym całość surówki, a zabrakło mi transporterów. Na moonie atakowanego pozostało jeszcze ponad 30kk metalu. Wiele osób w tym i Mario widzieli całość mojej floty i wystarczy wrzucić to do symulatora i sprawdzić.

    Rentek,
    rozumiem Twoje rozżalenie po tym jak odwiedziłem Twoją i Voida GSówkę - palimydzisqna. Bo od tego czasu I STarć u Was mniej i przyrosty mniejsze. Szkoooda taka fajna GSówka była. ;P

    Mario,
    No name się odezwał, a Ty nic
    zazdrość, złośliwość, przypadek :E
  • Oldskool Farmer napisał(a):

    No tak,
    ja was nie przekonuję, No name też, GO nic nie robią widzę, że
    "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne"
    trudno. Gratuluję samopoczucia.

    Na trzeciej planecie były praktycznie same MT, DT, LM i trochę cieższej floty. Miałem wystarczającą ilość recków i paliwa i floty. Ja też żałuję, że nie stało to wszystko na jednej planecie, bo starcie byłoby jeszcze bardziej okazałe zysk byłby o ok 100kk większy i pozbierałbym całość surówki, a zabrakło mi transporterów. Na moonie atakowanego pozostało jeszcze ponad 30kk metalu. Wiele osób w tym i Mario widzieli całość mojej floty i wystarczy wrzucić to do symulatora i sprawdzić.

    Rentek,
    rozumiem Twoje rozżalenie po tym jak odwiedziłem Twoją i Voida GSówkę - palimydzisqna. Bo od tego czasu I STarć u Was mniej i przyrosty mniejsze. Szkoooda taka fajna GSówka była. ;P

    Mario,
    No name się odezwał, a Ty nic
    zazdrość, złośliwość, przypadek :E


    to fajnie ze mam gsowke o ktorej nic nie wiem i sam sciagma moony z swojego konta myslenie nie boli :E tak do dzis myslalem ale patrzac na ciebie to jednak boli probujesz odwroci uwage na push swoj co do mojego przyrostu nie boj sie jest na tyle ile mi sie chce grac ale spoko lolko kiedys sie osoby ile gra na twoim koncie wyda :)


    Sirius mode on
  • Oldskool Farmer napisał(a):

    Mario,
    No name się odezwał, a Ty nic
    zazdrość, złośliwość, przypadek
    Zazdrość na pewno, bo zysk jest mega, a ja na zysk jestem pazerny jak cholera !

    Oldskool Farmer napisał(a):

    Rentek,
    rozumiem Twoje rozżalenie po tym jak odwiedziłem Twoją i Voida GSówkę - palimydzisqna. Bo od tego czasu I STarć u Was mniej i przyrosty mniejsze. Szkoooda taka fajna GSówka była.
    Haha nie, to była i jest moja GS-ówka, planowałem zdjąć nią jeszcze jednego moona, ale nie wyszło. Został zdjęty z niej tylko moon Lucjana, pamiętacie to na pewno. I co ? Myślałeś, że się nikt nie przyzna ? Nie martw się, ja nie jestem Tobą, piszę wszystko jasno, odpowiadam na każde pytania. Do tego jestem MEGA PUSHEREM, odkąd Ty jesteś bo też zazdrość mnie zżerała :)

    Tyle w temacie ^^

    Aaa zapomniałbym i muszę edytować posta XD
    Nie będę ponownie wyliczał twoich subkont bo na to wywalone już mam, graj tak, jak Ci dobrze - mam to gdzieś.
    A co do mojej GS-ówki, to.. Gs-y stały tam dniami i nocami bez opieki, bez niczego. Więc nie chełp się tak zdjęciem tych sześciu GS-ów bo to nie była żadna sztuka :)
    Nawet nocki nie musiałeś zarywać.. Ty, a może ktoś inny ? :E
    Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

    Gracz : lub przestał ,
    sorki

    Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mario500v ().

  • Nie trzeba być "geniuszem" aby się dopatrzeć , że to stracie to ustawka ale jest szansa aby uniknąć na przyszłość tego typu sytuacji ale to opcja tylko dla odważnych i prawdziwych twardzieli ;)
    Proponuje jak już ktoś zamieści ST ustawiane aby je odpowiednio zaznaczył z pełną świadomością, jest wielka szansa aby uniknąć wtedy część złośliwych postów, poza tym zakpimy w ten delikatny sposób w stronę osób nadzorujących grę, bo pisać to można ( tickety ) ale prawda będzie zawsze po naszej stronie ;)
  • No Name - jeżeli spostrzeżenie solotm jest trafne mam nadzieje, ze trafiles na tym dobrze. Jezeli jednak nie, no to szkoda. Masz teraz kapke wiecej wolnego czasu. Mysle, ze doskonale wiesz jak go lepiej zagospodarowac. Powodzenia!

    Farmer - jeżeli spostrzeżenie solotm jest trafne to biada ci. Jezeli jednak nie, gratuluje STarcia na miare top2 solo oraz olbrzymiego zysku.

    Mario - nie musiales sie przyznawac. Wszyscy doskonale wiemy ze moje niebotyczne przyrosty rzedu 20-30k pkt tygodniowo zawdzieczam tylko i wylacznie gsowce palimydzisqna. Zniszczylem nia wiecej moonow niz ustawa przewiduje i zwyczajnie w swiecie na siriusie nikt juz moona nie ma :ocb:

    Co do farmienia 24/7 ja podziwiam ze sie gosciowi chce bo lata od rana do nocy a mi nawet skana sie nie chce puscic O_O
  • Hubas,

    spostrzeżenie Solo nie jest trafne, więc dziękuję bardzo.
    Co do moonówki pomyliłem się że to Twoja, sory.

    Mario,
    to jest Twoja taka moonówka, że nawet nie wiesz ile tam było GS, 6 GS zostało zniszczonych 9 października, prawdopodobnie, przy próbie zniszczenia moona. Ja zniszczyłem 4 GS i trochę innej floty. Sprawdź proszę na Ogniter. Moony zdjęte tą GSówką w moim sojuszu były dwa Lucjana i wczesniej Danka. Na pamięć najlepsza jest lecytyna. Jest trochę hurtowni które w dużych ilościach sprzedadzą Ci ten specyfik po dobrej cenie.

    Przyznaję rację nie było to starcie, którym można się chwalić, dlatego nie umieściłem go w ST. Wymagało tyle, że przez kilka dni obserwowałem aktywki, pewnego wieczora wysłałem flotę z prędkością 40%, a rano było po wszystkim włącznie z surówką na moonie. Starcie było ponad 300% i zarobiłem na tym ponad 10kk.

    Stwierdziłeś:
    "Nie będę ponownie wyliczał twoich subkont bo na to wywalone już mam,"
    proszę podaj miejsce gdzie je wcześniej wyliczyłeś, bo ja sobie nie przypominam. Nie zapominaj o użytej liczbie mnogiej.
  • [ciach] Farmer ...

    Dużo srania mało grania portfel zagrał tym razem.

    No name by tak nie zawalił.

    A wiem to od dobrego znajomego NoName :) dostałem wiadomość na gadu-gadu.

    Nie grając na tym uni ponad 1.5 roku gdzie moje i Pluszaka starcia nadal są w topce.

    Wstyd by się tak wrzucać na pulpit z pushowanymi starciami.

    Oby Ci ten surowiec bokiem wyszedł a ktoś kto naprawdę umie latać i brzydzi się oszustwem Cię zezłomował.

    Długo nie będę musiał na to czekać

    Pozdrawiam zaświatów.

    Komórka

    Super Moderator Dziuba:
    Upominam za pseudocenzure