Migotka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ruda napisał(a):

    Gdybyś mogła się teleportować na 1h, jakie miejsce byś wybrała? hm hm hm :D wiesz gdzie :P
    Strój 1-częściowy czy 2? dwu :P
    Mieszkanie w bloku czy dom ? to i to ma swoje wady i zalety ale jednak dom ;)
    Koturn czy szpilka, a może trampki? ;> wszytko :D dziś np były japonki! i trampki :P
    Na czym ostatnio byłaś w kinie? nie pamiętam ale chyba jakis horror :D



  • Cezarcfc napisał(a):

    Myślałaś że umarłem jakie to słodkie : data-verified= "> że ja? nigdy w życiu :P

    Przeciwko wielkiemu Cezowi memu Panu i Władcy na tym świecie zgrzeszyłam następującymi uczynkami...
    (wymień tylko te najgorsze uczynki tak powiedzmy do 2 tys. znaków) Migotki nie grzeszą! ostoja świętości i cnót wszelakich :fgrin: :fgrin:

    Boisz się piekła? : data-verified= "> nie bardziej niż baby jagi :fgrin:



  • Ruda napisał(a):

    Jaki ostatnio koktajl dobry sobie zrobiłaś? Bo jakoś brakuje mi weny :O z dzisiejszego ranka: truskawki, kefir, odżywka, płatki owsiane i wiórki kokosowe :P
    Na czyj koncert byś się wybrała? czatuje na Rammsteina, chętnie bym zobaczyła Avantasie :fgrin:
    Ulubiona zupa? :XP: pomidorowa, żurek i szczawiowa :fgrin:
    A czego najwięcej korzystasz na telefonie? gg :fgrin:


    /me mówi dobranoc! jakie dobranoc! nie ma spania



  • Ruda napisał(a):

    Siemano Rude 2 :P no hej :P

    Jaka jest zazwyczaj Twoja pierwsza myśl rano? "jak mi sie nie chce....." :fgrin:
    Uważasz, że warto pracować nad swoimi wadami i dążyć do ideału? Uzasadnij. hm, zawsze warto nad nimi pracować aby być z dnia na dzień lepszym od samego siebie ;)
    Dlaczego McDonald nie sprzedaje hot-dogów? nie wiem :P

    Superman napisał(a):

    Migotka! Supcio!

    Czemu olałaś Rudzielca i jej nie odpowiedziałaś?! zapomniałam :fgrin:
    Jaką lubisz kawusie?! orange mocca :fgrin:
    Jakie lubisz ciacho do kawusi lub dla rozkoszy podniebienia?! każde aby było bez orzechów rodzynek i innych takich dziadostw :D

    :saint:



  • Dzień Dobry w Poniedziałek! o/

    Musiałem przelecieć cały temat by wiedzieć na co już odpowiedziałaś 0_0 :uhuh:

    Jak wspominasz zlot we Wrocku? :E
    Ulubiona książka? Czy jest jakiś tytuł do którego wracasz?
    Ulubiony film?
    To lubisz biegać czy nie? :P
    Masz pluszaka z którym sypiasz? :fgrin:
    Plany na wakacje 2018?
    Jesteś głodomorem? :P
    Ulubione warzywo? Ulubiony owoc?

    To będzie na tyle! Miłego Dnia :)
  • Superman napisał(a):

    Dzień Dobry w Poniedziałek! o/ no cześć !

    Musiałem przelecieć cały temat by wiedzieć na co już odpowiedziałaś 0_0 :uhuh: powinieneś znać odpowiedzi na pamięć!

    Jak wspominasz zlot we Wrocku? :E bardzo miło i sympatycznie zgniły sklerotyku :P
    Ulubiona książka? Czy jest jakiś tytuł do którego wracasz? każda książka staje się moją ulubioną, nie zdarzyło mi się wracać do jakiejś ;)
    Ulubiony film? jest wiele takich tytułów, nie mam jakiegoś ulubionego-ale preferuje horrory i sensacyjne
    To lubisz biegać czy nie? :P nie lubię ale czasami to robię, chociaż nie powinnam!
    Masz pluszaka z którym sypiasz? :fgrin: no pewnie :fgrin: tweety :fgrin:
    Plany na wakacje 2018? na razie brak
    Jesteś głodomorem? :P hm....nie? :D
    Ulubione warzywo? Ulubiony owoc? ogórek i mango ^^

    To będzie na tyle! Miłego Dnia :) miłego wieczoru! :P



  • Ruda napisał(a):

    Hej ;) no siema :*
    Jak podoba Ci się nowa ranga? ;) bardziej intensywny pomarańcz, ładniejszy kolorek :D
    Nowe stanowisko, nowe obowiązki jak odnajdujesz po dniu pracy jako sgo? jak zobaczyłam ile tego jest to się trochę przeraziłam, po kilku dniach już jest troszkę lepiej
    Gdzie planujesz spędzić majówkę? mam niestety dyżury więc pracuję :P
    Jak rozwiązujesz trudne sytuacje? staram się podchodzić ze spokojem i rozsądkiem ale nie zawsze się udaje, nerwusek ze mnie :P



  • Superman napisał(a):

    Dzień Dobry, Cześć i Czołem :bicz: Witam szanownego modka :P

    Jaka rzecz jest według Ciebie najsłodsza? gofersy z bitą śmietaną i polewą truskawkową :fshocked:
    Czego nigdy nie zjesz?! owoców morza i pajęczaków
    Masz się za uparciucha? i to jeszcze jakiego :fgrin:
    Lubisz zmiany? zmiany są dobre ale niekoniecznie je lubie :fgrin:
    Czego nie lubisz u facetów? mam ograniczoną ilość znaków na tą odpowiedź :fgrin: nie lubie m.in "stroszenia piórek"
    Co Cię denerwuje u kobiet? oj wiele tego jest, ale przede wszystkim jak dużo gadają bez sensu :fgrin:
    Co z moimi postulatami?! :-| żaden nie zostanie spełniony! za słabo się starasz! :P

    Szmyru myru :* macu mac :*



  • Ruda napisał(a):

    /me zabiera się z odkopywanie

    • Jaką radę przekażesz nowemu członkowi teamu na dalszą współpracę w teamie? duuuuużo cierpliwości :P
    • Niedługo miną 3 lata w teamie, składając podanie przyszło Ci na myśl, że będziesz w tym miejscu, gdzie jesteś teraz? szczerze to nie spodziewałam się że będę tu tak długo, czas się nad tym zastanowić :D
    • Jakie jest Twoje ulubione ćwiczenie? przysiad ze sztangą i martwy ciąg :P


    :papa: pa Rudełku :*



  • Jak to jest być super?

    Jak to jest zaczepiać Zaqesa?

    Jaka byłaby Twoja ulubiona tortura?
    <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
    <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
    <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

    Jakiego kształtu są chmury?

    "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
  • Zaqes napisał(a):

    Migotka napisał(a):

    Ruda napisał(a):


    • Jaką radę przekażesz nowemu członkowi teamu na dalszą współpracę w teamie? duuuuużo cierpliwości :P


    Zapamiętam sobie :D
    To ja póki co tylko jedno pytanie :fgrin:

    Za co tak bardzo lubisz koty? :) No jak to za co....są takie słodziutkie, mięciutkie i puszyste :P i mają charakterek!

    Mihusz napisał(a):

    Jak to jest być super? eeee nie wiem :P zapytaj kogoś kto jest super :P

    Jak to jest zaczepiać Zaqesa? @Zaqes to nasz pluszaczek a pluszaczki lubimy zaczepiać :D

    Jaka byłaby Twoja ulubiona tortura? hm....co tu wybrać z tylu dobroci :P



  • Ingolf napisał(a):

    Cześć :P no witam :*

    :kawa: /me dziękuje za kawę :)
    Rower, czy spacer? zdecydowanie rower ale spacerki też lubię :P
    Lubisz chodzić na grzyby? bardzo! ten zapach lasu....
    Łowiłaś kiedyś ryby? pewnie :D nawet kilka udało mi się złapać :P
    Często się złościsz, czy jesteś oazą spokoju? hm...to zależy od sytuacji, raczej jestem spokojna ale potrafię się też mocno zdenerwować
    Ulubiony deser? chyba lody....ale! nie lubie czekoladowych, bakaliowych i kawowych :D goframi też nie pogardze :P
    Kawa czy herbata? to i to lubie ale taka pyszniutka kawusia wygrywa :P
    Blondyn, czy brunet? hm :D i blondyni i bruneci mi się podobają, zależy od człowieka :P



  • No pięknie! O Rudej tak zapomnieć! :bicz: Więc przypominam! :fgrin:

    Ruda napisał(a):

    Jak rozwiązujesz trudne sytuacje? staram się podchodzić ze spokojem i rozsądkiem ale nie zawsze się udaje, nerwusek ze mnie :P Skoro to tak to potrafisz przeprosić jak cię poniesie lub przyznać się do błędu? :P
    Co robisz z zebranymi grzybkami?
    Może jajeczniczka z kurkami? :fgrin:
    Albo suszysz i dodajesz do czegoś bardziej esencjonalnego, np. do Bigosu? Lubisz w ogóle jeść grzyby?
    Wolisz ostre jedzenie czy bardziej zbalansowane?
    Ile najwięcej kilometrów ci się udało przejechać na rowerze i dokąd wtedy zmierzałaś? :)
    Jak się zapatrujesz na zimę? :>
    Czy w tym mroźnym okresie zaszywasz się pod kocykiem i leniuchujesz czy raczej starasz się tym bardziej aktywnie spędzać czas?
    Czy deszcz krzyżuje twoje plany czy raczej robisz to co masz robić na przekór pogodzie? :fsmile:
    Jakie zachowanie u kogoś najbardziej wyprowadza cię z równowagi?
    Co takiego zawsze poprawia ci humor?
    Uważasz, że umiesz dobrze jeździć autem? :D
    Co sądzisz o stereotypie kobiety za kółkiem? :D


    Hmmm... Chyba wystarczy :D

    /me podaje muffinka z malinami Migkotce i głaska na pożegnanie :fgrin:
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Ruda napisał(a):

    Siemka :P hej :P

    • Jakiej ostatnio piosenki słuchasz ostatnio najczęściej? /me nie ma czego słuchać : hmmm...ostatnie w głowie mam Sabatona i Beast in black
    • Jaką zabawę z dzieciństwa wspominasz najlepiej? wojna :D
    • Najsmaczniejszy koktajl jest z...? :> truskawek!
    • Jesz czereśnie z pestkami czy bez? :P oczywiście że bez :P
    :papa: :fkiss:

    Zaqes napisał(a):

    No pięknie! O Rudej tak zapomnieć! :bicz: Więc przypominam! :fgrin: teraz mi sie przypomniało! :fgrin:

    Ruda napisał(a):

    Jak rozwiązujesz trudne sytuacje? staram się podchodzić ze spokojem i rozsądkiem ale nie zawsze się udaje, nerwusek ze mnie :P Skoro to tak to potrafisz przeprosić jak cię poniesie lub przyznać się do błędu? :P tak potrafie :fsmile:
    Co robisz z zebranymi grzybkami? zjadam :fgrin: Może jajeczniczka z kurkami? :fgrin: poproszę, tylko duuuuużo!
    Albo suszysz i dodajesz do czegoś bardziej esencjonalnego, np. do Bigosu? Lubisz w ogóle jeść grzyby? grzyby akurat uwielbiam w każdej postaci i wszędzie
    Wolisz ostre jedzenie czy bardziej zbalansowane? :fgrin: zdecydowanie ostre, pali dwa razy :ffreak:
    Ile najwięcej kilometrów ci się udało przejechać na rowerze i dokąd wtedy zmierzałaś? :) koło 60 a gdzie......przed siebie daleko :ffreak: :ffreak:
    Jak się zapatrujesz na zimę? :> niech sobie już idzie
    Czy w tym mroźnym okresie zaszywasz się pod kocykiem i leniuchujesz czy raczej starasz się tym bardziej aktywnie spędzać czas? to zależy od dnia...ale z reguły raczej aktywnie
    Czy deszcz krzyżuje twoje plany czy raczej robisz to co masz robić na przekór pogodzie? :fsmile: robie na przekór pogodzie :fsmile:
    Jakie zachowanie u kogoś najbardziej wyprowadza cię z równowagi? po prostu ludzka głupota i bezmyślność
    Co takiego zawsze poprawia ci humor? k :kocham: kotecki
    Uważasz, że umiesz dobrze jeździć autem? :D oczywiście :fgrin:
    Co sądzisz o stereotypie kobiety za kółkiem? :D sprawdza się w 50% ale facet za kółkiem to też czasami nie jest idealne połączenie :ffreak:


    Hmmm... Chyba wystarczy :D

    /me podaje muffinka z malinami Migkotce i głaska na pożegnanie :fgrin: :fkiss: /me bardzo dziękuje i przyjmuje głaski