Migotka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ruda napisał(a):

    Czemu zielony ? I to jeszcze zgniły? :juzpotobie: [i]bo zalatujesz powoli zielonkami :fgrin:
    Byłaś w Zakopanym ? niestety nie :fsad:
    Zdobyłaś jakiś szczyt polski? Jeśli tak, to jaki ? z tego co pamietam to chyba na śniezce bylismy :fgrin:
    Oscypki są fuj, prawda? :E oczywiscie za śa fuj...okropienstwo!
    Spokój wsi czy gwar miasta? :P do wypoczynku to zdecydowanie wies, ale chyba jednak miasto...nie musi byc duze :fsmile:
    [/i]



  • smoki napisał(a):

    ./me pac Migotka /me pac smoki
    Wolisz filmy czy książki? lubie i to i to, ale książki maja przeagę :fsmile:
    Wymarzone wakacje? marzy mi się Skandynawia
    Lepiej odpoczywasz w ciszy czy na szalonej zabawie?szalona zabawa :fgrin:
    Kot czy pies? kot :fsmile:
    Twój sposób na poranne wstawanie. staram się wstawac od razu jak budzik zadzwoni, większych problemów ze wstawaniem nie mam :fgrin:



  • Ruda napisał(a):

    Ale z Ciebie franca :? coś fajnego przywieź a nie ! ]:-D a pfff :xbiggrin:
    Lubisz sukienki ? lubie
    Krata czy kropy? :) nic z tych rzeczy :xbiggrin:
    Spódnica za kolano czy przed? tylko przed
    Wysokie szpilki czy trampki ? :P zalezy jaka okazja, ale lubię i to i to
    W jakim kolorze czujesz się źle? :P w życiu nie ubiorę różu :xsneaky:



    Valefor napisał(a):

    Czy Twoj nick ma tylko zwiazek z Muminkami? ;>nie tylko :xntongue:
    Jak bys opisala siebie w trzech slowach? mała złośliwa czarownica :xntongue:
    Lubisz quizy?:D oczywiście :xbiggrin:



  • Jako, że pierwszy raz tutaj goszczę to przede wszystkim dziń dybry!

    I lecimy do pytań, o!

    Jakie jest Twoje wymarzone miejsce do życia?

    Jak wygląda według Ciebie idealne stanowisko pracy?

    Jeśli za pomocą czarodziejskiej różdżki mogłabyś zlikwidować swoją jedną wadę to co by to było?

    A może w ogóle nie masz wad? Czy wtedy jedyną Twoją wadą byłaby nadmierna skromność? :D

    No, tyle póki co :P Może jeszcze kiedyś pomęczę ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Mati napisał(a):

    Jako, że pierwszy raz tutaj goszczę to przede wszystkim dziń dybry! witam Cie o dostojny kocurze! :xntongue:

    I lecimy do pytań, o! lecimy!

    Jakie jest Twoje wymarzone miejsce do życia? cisza i spokój z dala od ludzi :xbiggrin:

    Jak wygląda według Ciebie idealne stanowisko pracy? takie gdzie nie trzeba za duzo rozmawiac z ludzmi :xbiggrin:

    Jeśli za pomocą czarodziejskiej różdżki mogłabyś zlikwidować swoją jedną wadę to co by to było? jestem uparciuchem :xsneaky:

    A może w ogóle nie masz wad? Czy wtedy jedyną Twoją wadą byłaby nadmierna skromność? :D kazdy ma wady!

    No, tyle póki co :P Może jeszcze kiedyś pomęczę ;) bede czekac z utęsknieniem :xga:



  • Na które uni lubisz najbardziej spoglądać jako GO?
    Uważasz, że raczej jesteś ostrym czy łagodnym GO? :D
    W jakim wieku po raz pierwszy się upiłaś? :P
    Uważasz, że umiesz pić i wiesz kiedy powiedzieć STOP czy potrzebujesz kogoś kto Ci to uświadomi?
    Ulubiony dzień tygodnia i dlaczego ten?
    Zdarza Ci się że przyśniło Ci się coś kilka razy? Jeśli tak, czy powiesz cóż to był za sen?:>
    Wolisz facetów w kąpielówkach czy raczej w spodenkach do kąpieli? :D
    Umiesz pływać? Który styl najbardziej Ci odpowiada?
    Wolisz mieć krótkie czy długie włosy? :>


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Na które uni lubisz najbardziej spoglądać jako GO? izar i xalynth :xntongue:
    Uważasz, że raczej jesteś ostrym czy łagodnym GO? :D to zalezy od sytuacji ale raczej idzie sie ze mną dogadać, oczywiście są sytuacje gdzie nie ma zmiłuj :xga:
    W jakim wieku po raz pierwszy się upiłaś? :P odmawiam odpowiedzi! :xntongue:
    Uważasz, że umiesz pić i wiesz kiedy powiedzieć STOP czy potrzebujesz kogoś kto Ci to uświadomi? wiem kiedy powiedziec stop :xsmile:
    Ulubiony dzień tygodnia i dlaczego ten? piątek, piąteczek piątunio :xbiggrin: weekend!
    Zdarza Ci się że przyśniło Ci się coś kilka razy? Jeśli tak, czy powiesz cóż to był za sen?:>rzadko kiedy mi sie coś sni a juz na pewno nie po kilka razy
    Wolisz facetów w kąpielówkach czy raczej w spodenkach do kąpieli? :D zależy czy jest na co popatrzec :xga:
    Umiesz pływać? Który styl najbardziej Ci odpowiada? pływak ze mnie kiepski, ale radze sobie żabką :xsmile:
    Wolisz mieć krótkie czy długie włosy? :> zdecydowanie długie



  • Lubisz czerwone czapeczki a'la św. Mikołaj? :D
    Chodziłaś kiedyś boso w deszczu po łące/ulicy? :P
    Pobiłaś się w dzieciństwie kiedyś z jakimś chłopakiem?
    Miałaś lalkę Barbie? Jeśli tak, lubiłaś się nią bawić?
    Zdarza Ci się robić coś wbrew swojej woli tylko po to aby zrobić komuś innemu przyjemność/komuś pomóc?
    Skoro lubisz mieć długie włosy to w jakich włosach preferujesz facetów? Krótkich, długich? a może dready lub irokez? :D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Lubisz czerwone czapeczki a'la św. Mikołaj? :D no pewnie, nawet mam jedną w domu :xntongue:
    Chodziłaś kiedyś boso w deszczu po łące/ulicy? :P zdarzyło mi się chodzić boso po łące :xsmile:
    Pobiłaś się w dzieciństwie kiedyś z jakimś chłopakiem? żeby to raz :xbiggrin:
    Miałaś lalkę Barbie? Jeśli tak, lubiłaś się nią bawić? chyba jakaś tam była, nie pamietam za bardzo :xntongue:
    Zdarza Ci się robić coś wbrew swojej woli tylko po to aby zrobić komuś innemu przyjemność/komuś pomóc? zdecydowanie tak
    Skoro lubisz mieć długie włosy to w jakich włosach preferujesz facetów? Krótkich, długich? a może dready lub irokez? :D a gdzie opcja łysi? :xbiggrin:



  • hej Migotka!

    Więcej jest w Tobie cech bajkowej Migotki czy jednak Malej Mi?
    Który wynalazek chciałabyś mieć: wehikuł czasu czy urządzenie do czytania w myślach?
    Przejmujesz się zdaniem innych osób na swój temat?
    Lubisz swoje imię czy wolałabyś inne? Jak tak to jakie? :P
    Gdyby Twój narzeczony spóźnił się ponad godzinę na randkę z Tobą, ale dlatego że spotkał Waszego ulubionego muzyka/zespół to byś mu wybaczyła czy się dodatkowo wściekła, że nie zadzwonił po Ciebie?:D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    hej Migotka! hej kruszonka!

    Więcej jest w Tobie cech bajkowej Migotki czy jednak Malej Mi? zdecydowanie mała mi :fgrin:
    Który wynalazek chciałabyś mieć: wehikuł czasu czy urządzenie do czytania w myślach?wehikuł czasu, wole nie wiedzieć co ludzie myślą :ffreak: strach się bać
    Przejmujesz się zdaniem innych osób na swój temat? nie bardzo :fgrin:
    Lubisz swoje imię czy wolałabyś inne? Jak tak to jakie? :P powiedzmy że lubię ale podoba mi się również Natalia, ale raczej do mnie nie pasuje :fgrin:
    Gdyby Twój narzeczony spóźnił się ponad godzinę na randkę z Tobą, ale dlatego że spotkał Waszego ulubionego muzyka/zespół to byś mu wybaczyła czy się dodatkowo wściekła, że nie zadzwonił po Ciebie?:D chyba bym się wściekła jesli byłby to np Rammstein :juzpotobie:



  • Cezarcfc napisał(a):

    Majgotka :D

    Prawie rok jako pomarańcza to już chyba zdecydowanie za długo nie uważasz? zdecydowanie za krótko, dobrze mi tu ;P
    Kiedy zzielenejesz? :D nigdy! nie ma takiej opcji
    Mam taką małą próbkę:

    Czyż nie wygląda to o niebo lepiej niż ten obrzydliwy, obleśny pomarańczowy kolor? ]:-D o fuuuuuuuuuj! jakie to obrzydlistwo! aż wypaliło mi oczy :fgrin: i to jeszcze moderator spamu......słońce Ci resztki mózgu wyżarło
    Umiesz rzucać widłami? :D umiem i to dalej niż myślisz! bój sie!

    Do zielonego! do pomarańczowego! :fgrin:



  • /me maluje Migotka na zielono i puszcza polskie disco polo
    Skoro jesteś już prawie rok to napewno masz jakieś rzeczy, które Ci się podobają i nie. Co ci się podoba w byciu GO, a co nie?
    Kraj jaki chciałabyś zobaczyć?
    Jakbyś mogła żyć w dowolnej epoce jaka była to jaką byś wybrała?
    Wino czy coś mocniejszego?
    Czytałaś Harry'ego Pottera? Jak tak to który tom najbardziej lubisz?
    Wolisz wersję filmową czy książkę?
    Co ostatnio czytałaś?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Draken napisał(a):

    /me maluje Migotka na zielono i puszcza polskie disco polo /me pacza na Draken
    Skoro jesteś już prawie rok to napewno masz jakieś rzeczy, które Ci się podobają i nie. Co ci się podoba w byciu GO, a co nie? hmmmm, lubie kontakt z graczami - najlepsza część tej zabawy ;P o minusach nie bede mówić bo są mało istotne
    Kraj jaki chciałabyś zobaczyć? Nowa Zelandia
    Jakbyś mogła żyć w dowolnej epoce jaka była to jaką byś wybrała? średniowiecze :E
    Wino czy coś mocniejszego?
    winko starczy
    Czytałaś Harry'ego Pottera? Jak tak to który tom najbardziej lubisz? wszystkie podobały mi się tak samo ;P
    Wolisz wersję filmową czy książkę? książkę
    Co ostatnio czytałaś? Niemy krzyk Angeli Marsons-gorąco polecam-w dwa dni przeczytałam :fgrin:



    Ruda napisał(a):

    Żebyś się nie zdziwiła Rudzielcu, że modkiem będziesz :D nie bede ;x
    Najlepsze muffiny? ofc czekoladowe z nadzieniem malinowym :fgrin: :fgrin:



  • Zieloność już się zbliża
    Już puka do Twych drzwi
    Wybiegnij ją przywitać
    W Twym reku wino drży....

    Gotowa na nieuniknione? :>
    Który dział na forum najbardziej chcesz moderować? ;P
    Dlaczego od razu nie złożyłaś podania na mod tylko mordujesz się tyle miesięcy w tym pomarańczowym czymś? :-/
    W skali od 1 do 10 na minus ile oceniasz "przyjemność" z pracy GO?
    Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

    Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
  • Cezarcfc napisał(a):

    Zieloność już się zbliża
    Już puka do Twych drzwi
    Wybiegnij ją przywitać
    W Twym reku wino drży....

    Cezarku nasz coś Ci się w główce poprzestawiało ]:-D

    Gotowa na nieuniknione? :> na to nigdy się nie jest gotowym....
    Który dział na forum najbardziej chcesz moderować? ;P zamknełabym wszystkie oprócz ST :E
    Dlaczego od razu nie złożyłaś podania na mod tylko mordujesz się tyle miesięcy w tym pomarańczowym czymś? :-/ bo zielony to zgniły kolor i nie podoba mnie sie...
    W skali od 1 do 10 na minus ile oceniasz "przyjemność" z pracy GO? nie ma skali :E



  • Gootek napisał(a):

    Hej Migi :D Hej Gootek ]:-D

    Co tam ? Jak wieczór mija ? o tej porze już grzecznie spałam ]:-D
    Jakie szaleństwo krąży w Twojej główce ? taniec w łóżku z moją podusią ;P
    Czy uważasz, że warto wybaczać ? warto, ale ja nigdy nie zapominam ;P taka zła jestem
    Wolisz dłuższy dzień, czy dłuższą noc ?hmmm....zależy co ciekawego się robi ]:-D
    Co jest dla Ciebie miarą sukcesu ? chyba stopień zadowolenia innych ludzi

    /me przywozi Migi zapas frytek :D /me dziękuje za fryteczki, szykuj następną porcję ;P



  • Mogę odpowiedzieć za nią!

    1. Zostać modem.
    2. Odejść z pomarańczy.
    3. Zamienić te paskudne konta flotowe na paskudnym uni x5 na uczciwe konto eko na speed x1.
    4. Przestać męczyć biednych ludzi!
    5. Przemalować sobie pokój na zielono (i włosy na dokładkę).

    Pięknie będzie prawda? XD
    Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

    Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego