Międzynarodowe uni w starym interfejsie

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Z tą prędkością x1 to trochę przegieli, dobrze, że nie 0,5 :D. Uważam ze speed x2 to minimum i maximum. PZ większy też by uatrakcyjnił grę (np. 50%). Co do reszty to w miare w porządku, no i pytanie czy server na X czasu czy na wieczność :D
    • Mnie interesuje w jaki sposób będzie przebiegało zakładanie kont. Podaje maila i dostaję link do rejestracji? Dostaję automatycznie pw na 4um?
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DLuGi xD ().

    • @kasai
      Brak expedycji... Co za tym idzie ... Brak astrofizyki?
      Skoro brak astrofizyki to kolonizacja będzie sie rownież odbywać starym sposobem?

      Kto pierwszy dobije do kolonizatora i go osiedli ten ma planetę tak?
      Z tego co pamietam był limit 9 planet tak?


      Bądź prawdziwy, doceń prostotę bo życie to nie fotel na którym siedzisz z pilotem!
    • [MesaJah] napisał(a):

      @kasai
      Brak expedycji... Co za tym idzie ... Brak astrofizyki?
      Skoro brak astrofizyki to kolonizacja będzie sie rownież odbywać starym sposobem?

      Kto pierwszy dobije do kolonizatora i go osiedli ten ma planetę tak?
      Z tego co pamietam był limit 9 planet tak?

      Skoro jest to stara wersja gry to wg mnie nie będzie także astrofizyki. Czyli tak jak mówisz - kto pierwszy ten lepszy. Także wydaje mi się że było matka + 8planet. Miejsca 4-6 największe planety, a matka 163 pola ? ;) oraz nie można będzie jej skasować.
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • @up Teraz tylko czekac jak wyczerpany bedzie limit nowych rejestracji :D Mysle, ze to tez bedzie jakas pamiatka ze starych czasow kiedy nie klepali tych uni co miesiac i po kilku godzinach blokowana mozliwosc rejestracji ze wzgledu na przekroczenie limitu kont.
    • A to Ci heca, będzie zabawnie.
      Prędkość dobra, jak kiedyś. Owieczki po starości, kolonizacja po starości, mam tylko nadzieję, że starych bugów nie będzie.
      FS na kolonizuj :D hue hue hue.
      Szybko się wyklaruje czołówka.

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Mam pytanko o co chodzi z ta rejestracja bo skad info jak gdzie kiedy ocb :D ??
      We Will Fight Till The End
      Without Fear Without Pain
      We Will Destroy Everything
      Without Paing For The Thing
      Fearless Fighters Till The End
      Be With Us Or Die With Them

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DBZ ().

    • Brak ACS jest chyba jedynym minusem, bo podstawki i opoznianie floty dodaje sporo frajdy. Nie mniej jednak z uwagi na inne bardzo odpowiadajce mi aspekty (np predkosc x1) to chetnie zagram na tym wyjatkowym Uni.

      Generalnie tak jak juz niektorzy wspomnieli - Stary Dobry OGame. Do konfiguracji zaprezentowanej przez Team pozwole sobie dodac inne aspekty ze starego OGame, o ktorych warto pamietac:
      • Mozliwosc farmienia sondami szpiegowskimi (beda mialy pojemnosc "1")
      • Planety po 300+ pol
      • Powraca oplacalnosc kolonizacji planety na pozycji 15 (zimne olbrzymy po 200+ znow stana sie faktem)
      • Prawdopodobnie 1 statek = 1 punkt we flotach (Widac kto odkrywa grawitony)
      • Naliczanie punktow 3 razy w ciagu dnia o 8:00, 16:00 i 00:00
      • Prawdopodobnie mozliwosc ukrywania sie na moonie (istnialo kilka wersji z tymi gwiazdkami)
      • Minusem (dla nie ktorych plusem ze wzgledu na brak Supportu) jest mozliwosc podwojnego powrotu floty z FS. Innymi slowy bug podwajajacy flote. Zazwyczaj rzadki "Event", ale byly tego typy historie, z tym ze nawet wtedy GO nie podjelo zadnych dzialan, a "szczesliwcy" mogli triumfowac w ST :)
      • Wiele innych, o ktorych juz nie pamietam
      U. #21 - PL (Top 600) OFF! (Flociarz)
      U. #52 - PL (Top 50) OFF! (Flociarz, po złomie Ekonoob)
      U. #1 - LT (Top 1) OFF! (Ekonoob)
      U. #Kallisto - PL (Top 50) ON! ("Ekonoob" bo strach latać)
      U. #Epic Blue - Czekam ;]
    • Będzie coś w stylu starego u8 i Popuriego który tam grał top1 wyrobi sobie ogromna przewagę i jego flota będzie nietykalna w całości asów niema ani anty obrony..
      Trzeba będzie cisnąć na maxa od 1 minuty serwera jeśli sie nie chce zostać w tyle ...


      Bądź prawdziwy, doceń prostotę bo życie to nie fotel na którym siedzisz z pilotem!
    • kasai napisał(a):

      Doszła ciekawa informacja- dla jednych dobra, dla innych wręcz przeciwnie.

      Na tym uniwersum nie będzie ACS. Czyli wszelkie opóźnianie floty oraz podstawki odpadają ;)


      No więc właśnie, jeśli brak ACS i opóźniania to po mojemu bezwzględną koniecznością jest brak aktywki na moonach, inaczej to nie będzie miało sensu, a ktoś tam się dowiedział, że to będzie wersja z aktywką na moonie tak?

      Szkoda tylko, że jest to takie jakby uni na próbę lub w stylu prywatnego serwera... zero supportu (będziecie chociaż łapać oszustów?), brak zmiany maila/hasła no i oczywiście brak reklam, co oznacza, że serwer zostanie pozostawiony graczom samym sobie.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fox ().

    • Mgliście pamiętam czasy bez ACS. Ale jeżeli nie będzie aktywek na moonie to będzie ciekawie.
      Puszczasz atak i wiesz że najgorsze co może się zdarzyć to kontra :P

      Z tego co pamiętam to kiedyś ogólnodostępne statystyki zaczynały się od top1000. Jak było 15k graczy na serwie to każdy właśnie cisnął, żeby być chociaż w tym top1000 :D
    • Fox napisał(a):

      No więc właśnie, jeśli brak ACS i opóźniania to po mojemu bezwzględną koniecznością jest brak aktywki na moonach, inaczej to nie będzie miało sensu, a ktoś tam się dowiedział, że to będzie wersja z aktywką na moonie tak?

      Szkoda tylko, że jest to takie jakby uni na próbę lub w stylu prywatnego serwera... zero supportu (będziecie chociaż łapać oszustów?), brak zmiany maila/hasła no i oczywiście brak reklam, co oznacza, że serwer zostanie pozostawiony graczom samym sobie.
      Pełna zgoda, jeśli będą pushe i multi to jedna wielka lipa. Mam nadzieję, że jednak tych dwóch reguł ktoś będzie pilnował. Zasiadanie na takim uni będzie nie do upilnowania.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SoloTM ().

    • No proszę jakie zrządzenie losu że i ja ostatnio zajrzałem.
      Pomysł na uni super, jak dla mnie tylko rzeczywiście speed x2 i byłoby bajkowo.
      Pancerniki akurat wcale mi nie przeszkadzały w nowym oGame.
      Chyba ten brak ACS to trochę słaba sprawa bo to jednak gre w sojuszu nakręcało ale może to zmienią jeszcze.
      Może zagram i ja :E
      pozdrawiam wszystkich starych znajomych
      PONAD 400 ST ogame.pl
      PONAD 150 HoF ogame.org
      .LK. Forever


      "W życiu nie ma nic gorszego niż przeciętność"

    • Nicola napisał(a):

      To dobra wiadomość, że uni będzie mieć stary interfejs, ja wracam do gry po 5-letniej przerwie Zastanawia mnie czy będzie jakieś do tego międzynarodowe forum?
      Czy międzynarodowe to trudno powiedzieć, sprawę forum albo rozwiążę gf proponując coś oficjalnego, albo tak jak pisali poprzednicy ludzie wezmą sprawy w swoje ręce. Ciekawym rozwiązaniem byłby też osobny dział na naszym forum, wprawdzie ograniczałoby się tylko do polaków, nie mniej można by się integrować i " napinać " we własnym gronie ;)

      Mienso napisał(a):

      Mgliście pamiętam czasy bez ACS. Ale jeżeli nie będzie aktywek na moonie to będzie ciekawie.
      Puszczasz atak i wiesz że najgorsze co może się zdarzyć to kontra :P

      Z tego co pamiętam to kiedyś ogólnodostępne statystyki zaczynały się od top1000. Jak było 15k graczy na serwie to każdy właśnie cisnął, żeby być chociaż w tym top1000 :D
      Ja z kolei pamiętam, że kiedyś było TOP 1500 widocznych statystyk i właśnie dążyło się do tego progu ^^

      Gra ACS to dla mnie dobra wiadomość, przy kopaniu nie potrzeba łączenia flot.

      Jeszcze by tylko się szarpnęli i ustawili prędkość x2. Bajka.
    • bez Acs sojuszowo tez sie da:P Silniejszy leci na remis kolejny dobija i dofarmy tylko trzeba dobrze sklady policzyc :D podstawki nie bezie :D

      edit: tabela kar tez mogla by byc taka jak kiedys (ban do 2046roku ) za wszelkie multi
      "Geniusz może mieć swoje ograniczenia, ale głupota nie jest tak upośledzona."

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez querc ().