Międzynarodowe uni w starym interfejsie

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Nie będę się kłócił, ale uni bez astro nie dla mnie.
      Z tego względu, że ogranicza nas wtedy limit 9 planet, a tak naprawdę gra powinna oferować nieustanny rozwój, gdyby nie było astro, to GF musiałby czymś innym zaimponować, bo ludziom znudziłoby się zabudowywanie tych 9 planet.
    • Mari napisał(a):

      Nie będę się kłócił, ale uni bez astro nie dla mnie.
      Z tego względu, że ogranicza nas wtedy limit 9 planet, a tak naprawdę gra powinna oferować nieustanny rozwój, gdyby nie było astro, to GF musiałby czymś innym zaimponować, bo ludziom znudziłoby się zabudowywanie tych 9 planet.


      Pewnie Cię zaskoczę ale ogame nie polega na budowaniu planet, lecz na budowaniu floty, a tą można rozwijać nieustannie ;)
      A planetki to tylko środek do zdobycia tej floty.

      Fakt, że na takim retro uni gdzie nie byłoby antymaty taka astro miałaby znacznie większy sens bo jak wiemy, obecnie to kwestia tego kto ma jaki portfel, ale nadal nie widzę w tym nic złego jak będzie tylko 9 planetek dla wszystkich.

      Tak samo z tym speed uni, bo niektórzy tu twierdzą, że 1x to zbyt wolno na "obecne warunki", cóż może u was się te warunki zmieniły na lepsze, ja prędzej mam mniej czasu na grę aniżeli więcej niż kiedyś ;)
      Także optuję za 1x speed, jak wszystko po staremu to wszystko.
    • Tez zawitam na 100 % na tym uni i bede probowal swoich sil jak za dawnych lat aby nie bylo tych ,,niesmacznych mnozenia surowcow itp" to bedzie bajka :) Cos co przyciagnie tu tyle ludzi ze w koncu OGAME bedzie dzialac jak nalezy i gra stanie sie gra dla wszystkich tych bardziej wytrwalych i mniej :)

      Mam nadzieje ze niektorzy wroca z UNI 34 i przypomna sobie jak sie bawi pozdro dla wszystkich
    • Budowanie kopalń przez x lat po prostu mija się z celem, są oczywiście tacy masochiści co tak robią ale w końcu nawet najwięksi ekowcy zaczynają stawiać flotę.

      Ja już dwa latka lece na samym eko, ale to głównie dlatego że moje uni po pół roku zaczęło wymierać, zresztą jak każde uni choć liczyłem że to będzie inne ;) a obecnie już zupełnie nie ma na co latać, ludzie latają gśami po bunkrach także flota jest bez sensu i siedzę na eko dopóki nie połączą nam serwerów, ale obecnie to nowe-stare uni będzie moim priorytetem o ile wszystko wypali, bo jak rozumiem bez antymaty nie będzie zbytnio dbania o to uni pomimo że będzie zapchane ludźmi ;)
    • Bardzo wiele lat ogame było bez anty i jakoś zarabiało na sobie
      były reklamy i tylko comander do wykupienia - co powodowało że nie miało się reklam, można było wysyłac ss na skakowanie monów z poziomu galaktyki czy wysylanie recków z poziomu galaktyki na pz
      to w niczym nie dawało przewagi jednemu graczowi nad innym po prostu wygodniej sie grało
      bo mniej było wklepywania ręcznie
      Co do obsługi uni przez GO - jak się dokopali do kodu gry to się tez dokopali do programów obsługjących te uni
      a jakoś nie wierzę by żaden GO nie chciał go obsługiwać
      uni 25--> TOP 1 - END
      Uni 39--> TOP 1 - END
      Uni 1 --> TOP 7 - END
      Uni 46--> TOP 2 - END
      Uni 50 --> top 6 - END
      Uni 60 --> top 6 - END
      Fornax --> top 3 - END
      Nekkar --> top 2 - END
      Quantum --> top 2 - END
    • Wszystko się zgadza tyle, że z obecnego systemu kupowania na żywca surowców i innych takich zapewne zarabiają znacznie więcej ;)

      No i poszli za hajsem, nie ma co się im dziwić, w końcu biznes is biznes, szkoda tylko, że nikt nie wpadł na inne drogi zarabiania poza zwykłym pay2win.

      Także to nowe-stare uni na pewno będzie miało spory przyrost graczy i pewnie dałoby się na tym też zarobić tylko trzeba się trochę postarać ;)
    • po 8 latach przerwy na pewno zagram :]
      **BlackWarrior**
      Im The Chaos Lord
      Im Your Nightmare
      Black Will never Die
      You should get out my way
      My Name Is Black
      Do You think You Kill Black?
      Black Will Back And Crush Your Head
      * * * * * * * *
      solo 159% 408% 694% 1080%
      acs 599% 751% 1301% 3075%
    • shen Lu napisał(a):

      pamieta ktos jak sie sondami szpiegowskimi planety grabilo?


      no i nawet wiem kto na to wpadł :D

      amen0688 napisał(a):


      Czas pokaze kto jest najlepszy na swiecie w te klocki,czekam z niecierpliwoscia


      wydaje mi sie ze to nie ulega zadnym watpliwosciom :) ja zycze sobie jak najwiecej obcokrajowcow w moich okolicach :) bede emigrowac na zarobek :D :D
      U9 AiR
      U17 ASSASSIN
      U18 ASSASSIN
      U27 ASSASSIN
      U28 M69
      IZAR CO JA TU MOTYLA NOGA ROBIE??!
    • Ja i kilku ogejmowych emerytów na pewno zawitamy o ile informację się sprawdzą :) Ja się pytam dlaczego tak długo musieliśmy czekać ? Może nie jestem na bieżąco z obecnym systemem pay2win, który jest kompletną pomyłką i niewiele ma wspólnego z klasyczną wersją ale ta gra pewnie umiera nie od dziś i taki ukłon ze strony administracji przydałby już 2-3 lata temu. W każdym bądź razie nie ma co narzekać tylko czekać.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PyLyLyLy ().

    • PsujeObrazki napisał(a):

      Nie wróżę z tego nic dobrego tym bardziej, że pewnie stare błędy, które były eliminowane w kolejnych wersjach będą nadal aktywne i tak będziemy mieć mnożenie surowców, latanie statkami w 1s etc. :D



      I już mi zepsółeś klimat :ziew:

      Człowiek rano wstaje patrzy co tam nowego na ogame bo odwyk skończony a tu takie dobre info

      Odmeldowany ;)

      gratka dla fanów uni cyferkowych

      tylko skolonizuj odrazu to 8 planet ;)

      Czekam na więcej info :D

      Pozdro
    • Can1 napisał(a):

      shen Lu napisał(a):

      pamieta ktos jak sie sondami szpiegowskimi planety grabilo?


      no i nawet wiem kto na to wpadł :D

      amen0688 napisał(a):


      Czas pokaze kto jest najlepszy na swiecie w te klocki,czekam z niecierpliwoscia


      wydaje mi sie ze to nie ulega zadnym watpliwosciom :) ja zycze sobie jak najwiecej obcokrajowcow w moich okolicach :) bede emigrowac na zarobek :D :D


      Obyś tylko nie trafił na ruska longabe choć wątpię że bez antymaterii też będzie taki dobry.
    • Ja nie zagram, ale życzę powodzenia, Sirius w zupełności mi wystarcza.
      Co do gry eko to uważam, że jeżeli ktoś farmi idlaki codziennie to ma także roboty i to więcej od flociarza, bo flociarz poleci raz i ma surki po uszy, a ten musi regularnie wysyłać farmingi.
    • kiedy ?????? siedze jak na szpilkach

      konfiguracja u50pl

      a komandora nawet wykupie zeby gf nie stracil
      "Geniusz może mieć swoje ograniczenia, ale głupota nie jest tak upośledzona."

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez querc ().

    • Mocno mnie interesuje, czy zostana przelamane bariery i animozje, a w efekcie bedzie PL vs. reszta swiata :)
      It’s just if a person doesn’t have a sense of achievement in their real life it’s easy to lose themselves in a virtual world where they get a false sense of accomplishment. Leonard, "The Big Bang Theory"
      [headline][/headline]