Wersja 6.0.6 jest do bani....

• Wersja 6.0.6 jest do bani....

Wiem że to co mówię może kogoś urazić bo zapewne ktoś się napracował przy tej wersji 6.0.6 ale jak dla mnie to odstraszyło połowę graczy , tych grających eko i flociarzy.
    Szczerze od kiedy weszła ta aktualizacja sam spędzam mniej czasu na graniu w ogame, jak dla mnie i zapewne większości osób grających aktywnie gra straciła swój klimat i to coś co do niej ciągnęło .

Jeżeli by była szansa prosił bym o przywrócenie starej wersji , i pewnie nie tylko ja bym o to prosił jeżeli nie wierzycie moim słowom zróbcie ankietę kto jest za a kto przeciw,

jeżeli tak pozostanie duża część graczy opuści grę i zapewne ja też to uczynię...

P.S Wybaczcie za moje osobiste odczucia względem gry , i po drugie nie wiedziałem gdzie ten temat umieścić .....Pozdrawiam KaenRSA
    Spróbuj mnie złapać na Falandze :P
    ANTARES ( 05.08.2014 ) - GW-TEMP

:juzpotobie: Nie dla Islamizacji :juzpotobie:
    :juzpotobie: Nie dla Imigrantów :juzpotobie:

POLSKI HUSARZ
  • Witam
    Zadko wklejam st a tym bardziej nie wypowiadam się na forum lecz zrobię wyjątek bo chce XD

Postanowiłem wypowiedzieć się na w/w temat mimo iż KaenRSA jest moim przeciwnikiem w grze ale to już inna sprawa.
    W zupełności zgadzam się z przedmówcą ze ta gra idzie w złym kierunku,odstrasza graczy zamiast ich " przyciągać " no bo na tym chyba zależy GF żeby jak najwięcej graczy grało a co za tym idzie - wydawało $$$$$$.
    Widząc taka wersje na sam start odechciewa się grac bo kiedyś było tak ze człowiek przesiadywał przed monitorem i się cieszył ze może pograć online, w grę do której są już wtyczki,adds-y itp a na obecna chwile nie ma nic ( dobrze ze convecter zrobili chociaż ).
    Wydaje mi się ze ta wersje zrobili specjalnie pod górników ( chociaż im także to nie pasuje ) ale będąc flociarzem to jest masakra na obecna chwile bo wszystko trzeba ręcznie wpisywać i powiedzmy ze z 30 dziennych ataków schodzi się do 2 max.3 bo brak wszystkiego.
    Intersejf jest do bani,czat wyskakuje non sto nawet jak klikniesz X,wiadomości także są źle osadzone ( dodałbym jeszcze z dwie opcje ;P bo za mało tego badziewia na monitorze ). W ogóle moim mało znaczącym zdaniem każda zmiana wersji powinna być poddawana glosowaniu.Czy to jest tak ciężko zrobić?Przecież jest sztab Adminow i innych osób " pracujących " dla GF którzy mogliby to wkleić bo i tak dostają gotowe modernizacje od GF ale powiem szczerze - gra zeszła na przysłowiowe psy i oni tez już olewają gracza :)

• żaden ze mnie ekspert ale popieram przedmówców
    dla przykładu
    dla mnie katastrofa to zakładki z wiadomościami
    wiecznie dochodziłem do tego które przeczytałem a które nie
    masakra ..
    rozumiem że pewnie z czasem się nauczę ale czy o to chodzi w tej grze?
    a nawet jeśli to strata czasu przełączać między zakładkami w mojej ocenie
    ciekawe co teraz do zaoferowania ma Komandor który rozwijał menu wiadomości - i które było absolutnie wystarczające
    może teraz z drobną opłatą umili mi życie i jak go włączę to wróci poprzednie menu wiadomości :) :) :)
    myślę że to co najlepszego było w grze to maksymalnie prosty interfejs a nie centrum dowodzenia jak w jakimś Jumbo Jecie

amen
  • Moim zdaniem nowa wersja powinna usprawniać a nie utrudniać grę.

Co mnie "boli" :
    1. jaka jest obrona u kogoś kogo skanuje. Jest "zakamuflowana" trzeba wchodzić w dodatkowe podglądy żeby zobaczyć obronę.
    2. Problemy przy wysyłaniu deuteru z moona na moon
    3. Konieczność zaznaczania grupy odbiorczej w wiadomościach
    4. Sam podgląd raportów szpiegowskich. ( żeby nie zanudzać: MAŁO CZYTELNY/ PRZYDATNY/ POMOCNY). Wręcz skomplikowany.
    5. Problemy z wtyczkami i Add-sami, konwerterami itp.

Podsumowując,
    nowa wersja gry wymaga więcej klikania i więcej manewrowania. Ktoś kto to wprowadzał chyba nigdy nie grał w ogame. Jak był to była moja firma zwolnił bym osoby za to odpowiedzialne.
    :D

Qik :roll:
    Uni 25 Top 7 II Qik [Diuna]

I znowu człowiek wydaje pieniądze,
    których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje,
    by imponować ludziom, których nie lubi.

• Witam,
    zgadzam się z przedmówcami, a najlepiej wszystko ujął Qik. W zasadzie do jego wypowiedzi nie trzeba za wiele dodawać. Wypunktował większość wad które posiada nowa wersja. Niestety jak widać GF widzi już tylko pieniądze i ma w du...e graczy, którzy grali dla fun'u, nie dla statystyk. Sam od siebie dodam tyle, że kiedy zaczynałem grać w ogame, a było to 10 lat temu, programem do symulacji bitew był speedsim. Do ostatniej aktualizacji program funkcjonował praktycznie przez te 10 lat bez zastrzeżeń bo można było tylko przekopiować raport i wszystko się ładnie załadowało. Teraz nie dość że raporty szpiegowskie są nieczytelne to jeszcze wszystko trzeba wklepywać ręcznie... Brawo GF, chcieliście zniechęcić ludzi i wam się udało. Zazwyczaj wprowadzanie nowości ułatwia życie, w tym przypadku jest odwrotnie. Z mojej strony jako flociarza pozostaje mi zakończyć grę. Miło było, ale się [ciach]

Pozdrawiam wszystkich
    Sylas
    Gram bo lubię...nic więcej ;)
  • Niektórzy pogodzili się z tym jak jest ... Z góry założone jest to, że nasze wypociny nic nie znaczą, a nawet jeśli jest inaczej to i tak nie ma możliwości powrotu starego interfejsu. Także i tak to nic nie da. Musimy się z tym pogodzić, albo po prostu skończyć grę. Ja staram się przywyknąć chociaż jest ciężko i czekam z niecierpliwością na antigame .. powinno to w jakimś stopniu pomóc i usprawnić Nam granie.
    "Dopóki walczysz, nie jesteś przegranym."

" Nie ma takich upadków, po których nie można się podnieść "

">

• Po raz kolejny napisałem do Support-u może się uda a jak nie to też zakończę grę .............

Witam pisze w imieniu całego uni Antares przez waszą nową aktualizacje połowa graczy zamierza opuścić grę lub już to uczyniła, szczerze sam nad tym się zastanawiałem a szkoda mi porzucać OGame gdyż bardzo lubię tą grę i towarzyszy mi dosyć długo na forum umieściłem już wpis.

Ja wiem że to o co proszę może wydawać się głupie ale zapewne nie tylko ja tak myślę zapewne duża część Antares jak i innych uni jest za tym że Wersja 6.0.6 jest do bani i wszyscy byli by zgodni o przywrócenie starej wersji

O to link gdzie trwa dyskusja:

Wersja 6.0.6 jest do bani....
    Spróbuj mnie złapać na Falandze :P
    ANTARES ( 05.08.2014 ) - GW-TEMP

:juzpotobie: Nie dla Islamizacji :juzpotobie:
    :juzpotobie: Nie dla Imigrantów :juzpotobie:

POLSKI HUSARZ
  • Dobrze by było żeby ktoś się liczył ze zdaniem graczy ale jak wiemy tak nie jest i pewnie wszyscy zleją ten temat nawet nie wypowiadając się w nim.
    Większego kalectwa nie mogli już wprowadzić i to chyba potwierdzi każdy.
    Jedyny plus to chyba tylko możliwość skanowania moona bez komandora reszta tylko przeszkadza i spowalnia gre.
    • Pojednanie istnieje tylko na cmentarzach.
    • Uni 1 top 20 OFF
    • Antares top 30 ON

• Virgo STANNIS BARATHEON ON ...

The post was edited 1 time, last by STANNIS BARATHEON​ ().

• Po raz kolejny napiszę, że zniszczyli system gry dla flociarzy. Rozumiem masę bugów po wprowadzeniu aktualizacji ale nie intuicyjności i utrudniania gry już nie. Moim zdaniem był to strzał w kolano przez GF. Sporo ludzi odejdzie albo zrobi sobie przerwę od ogame, a ci co zostaną to w dużej mierze przestaną kupować komandora bo teraz to on ma sens tylko na początku rozrywki - a jak widać od jakiegoś ( co jest zrozumiałe z punktu widzenia zysków) inwestują tylko w nowe uniwersa bo zapewne każde nowe generuje w pierwszym miesiącu tyle zysku co przez następny rok, ale taka strategia ma moim zdaniem krótkie nogi.

Pozdro -
  • Pisanie do supportu o przywrócenie starego interfejsu nic nie da na pewno nie cofnie się tego badziewiu i tyle. Można równie dobrze zaproponować powrót do pierwotnego interfejsu tego z przed redesignu :D To były piękne czasy. Może antigame jak już się pojawi coś rozjaśni, ale dla początkujących graczy to będzie lipa i odstraszające. Mnie też się to nie podoba, ale co zrobisz, można jedynie patrzeć jak powoli próbują usuwać błędy :E
    "Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował."- Mark Twain
  • No całe szczęście ;)
    Chociaz z tego co wiem na razie anti uwzględnia bugfixy itd natomiast spiohelpera nie bedzie jeszcze i przyjdzie nam poczekać:P
    Ale dobrze, dobrze ze tworcy wtyczek sie starają, w przeciwieństwie do gfu:P
    HYPERION OFF

LIBRA OFF