Błędy wersji 6.x TYLKO TUTAJ

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Taka mala zmiana po wprowadzeniu wersji 6.4.0

    imgur.com/BlKrGO6

    Wrzucilem sobie na AntiGame takie odnosniki by miec pod reka bez potrzeby klikania na kazda planete ile potrzebuje surowcow na kolejne budowle i zmiast kopalni metalu, kopalni krysztalu i ekstraktora deuteru jest odpowiednio geolog, mechanik i sztab dowodzenia. Jest to blad wprowadzonej wersji czy raczej problem z powodu braku aktualizacji do nowej wersji gry dla AntiGame? Dodam, ze sprawdzilem ten fakt na dwoch przegladarkach, Opera i Chrome i jest to samo.
  • Jeszcze jeden błąd zauważyłem. Już przedtem z " czułością " alertów zdarzeń bywało różnie, ale od aktualizacji jest jeszcze gorzej - potrafią zeskanować u mnie 14 pozycji ( planety + moony ) a " trójkącik " nawet nie błyśnie - dopiero odświeżenie strony pokazuje że skany były. A powinno być jak z wiadomościami chatu - jest akcja - jest powiadomienie - bez ręcznego odświeżania strony. Poprawcie to koniecznie
  • OMG
    po pierwsze czy aktualizacje są testowane czy ktoś tam sobie w PHP lub JS coś po mixsuje i wstawia ? a później się ogarnie !!!
    po drugie kto to robi i kto to dopuszcza ? żeby coś wprowadzać z błędami jeśli coś jest sprawdzone i działa na 100% to wprowadzamy jak nie to NIE !!!

    wiem ze to wina niemców ale ktoś wyobraża sobie być szefem i jego pracownik/cy wykazują się takim skillem i umiejętnościami :P dalej niech każdy sobie sam domyśli co by było gdyby to ktoś z was był szefem ]:-D
  • od adasia
    "padaka...

    przegladac gali praktycznie nie idzie
    nie obchodza mnie jakies "ficzery" z wiadomosciami ktore i tak sa popsute , nic nie wnosza sa zle i zbedne .
    wazne i kluczowe jest to ze GALI nie idzie przegladac ... kto to robil ... i po co ...
    wezcie mi powiedzcie - czemu zawsze jak robicie aktualizacje albo cos "ulepszacie " to tylko potraficie to pogorszyc?
    juz dawno powinniscie wiedziec ze nie potraficie nic ulepszac i zeby lepiej juz nic nie ruszac bo tylko zepsujecie
    oraz kiedy poprawicie przegladanie gali bo na obecna chwile gra mija sie z celem
    zeby przegladac 1 us to trzeba czekac 5 sekund...
    sprwadzenie gracza i jego aktywek zajmuje z minute...
    "
    GF to dla mnie najgorsza firma EVER:D

    nie pozdrawiam
  • Bad Whisky napisał(a):

    od adasia
    "padaka...

    przegladac gali praktycznie nie idzie
    nie obchodza mnie jakies "ficzery" z wiadomosciami ktore i tak sa popsute , nic nie wnosza sa zle i zbedne .
    wazne i kluczowe jest to ze GALI nie idzie przegladac ... kto to robil ... i po co ...
    wezcie mi powiedzcie - czemu zawsze jak robicie aktualizacje albo cos "ulepszacie " to tylko potraficie to pogorszyc?
    juz dawno powinniscie wiedziec ze nie potraficie nic ulepszac i zeby lepiej juz nic nie ruszac bo tylko zepsujecie
    oraz kiedy poprawicie przegladanie gali bo na obecna chwile gra mija sie z celem
    zeby przegladac 1 us to trzeba czekac 5 sekund...
    sprwadzenie gracza i jego aktywek zajmuje z minute...
    "
    GF to dla mnie najgorsza firma EVER:D

    nie pozdrawiam

    ale to wy jeszcze nie wyczytaliście że to idzie z Niemiec? :S

    Czemu piszesz jako "wy". Tutaj są tylko polacy. Ten błąd był już zgłoszony.(sam zgłaszałem w temacie)

    Nic tutaj krytyka polskiego teamu, który tylko wprowadza ich zmiany, nic nie da...
    Jedyne co można to zgłaszać a polacy przekazują do niemiec błędy do poprawy. Ewentualnie współpracują przy pomocy GITa czy innych narzędzi.

    Troszke zrozumienia... Może to wina imigrantów ;P

    w każdym razie zgłaszajcie nowe błędy i czekajcie. Albo krytykujcie na niemieckim forum, może to ich pośpieszy, bo tutaj na pewno nie :)
  • Ratownik999 napisał(a):



    Można wiedzieć o co w tym chodzi bo jak widzę to żaden mądry nie odpowiedziała na post pływaka i nie wyjaśnił dlaczego wysłanie wiadomości do sojuszu jest błędem i dlaczego trzeba to potwierdzać.

    Wielu wyszczekanych adminów tu jest między innymi @Toadie czy @Ruda a nikt nie potrafi odpowiedzieć i wyjaśnić :D
    No to ja ci odpowiem...

    Był problem że podwójnie wiadomości do sojuszu wysyłało. A nie umieli tego rozwiązać porządnie to rozwiązali taką oto blokadą co sie pojawia. Tak to wg. mnie wygląda ze strony technicznej. Jest to technika często wykorzystywana, jednak jest ona zła ogólnie. Powinni to lepiej rozwiązać, poprzez przepisanie częsci kodu zamiast nakładanie blokady "popup" zapobiegającej podwójnym wiadomościom.

    Jeżeli sie myle i dalej podwójne wiadomości występują to nie mam pojęcia po co to. Ale jeżeli to to, to mają fatalnych wręcz programistów w GF.

    I faktycznie ciekawa sprawa że okienko jako błąd jest oznaczone. to już patologia. (może w angielskim jest "attention" a tutaj przetłumaczyli jako "błąd")
  • jeszcze nie działają odnośniki kordów w sojuszu i znajomych oraz odnośnik do statystyk w znajomych...

    i nie można (??) zgłaszać PW do supportu :E
    screenshot.sh/oBLfjz3Frmt1y


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Avinashi ().

  • Szykuje sie mały fix pierwszy, narazie w developerce.

    Version 6.4.1

    NEW
    Dear Players,

    a few hours ago we updated the testservers to Version 6.4.1.
    Changelog for this version:

    [Bugfix] Message counter breaks if a new account receives a buddy request
    [Bugfix] Some characters are not being displayed in chats between users
    [Bugfix] Chat messages cannot be reported

    czyli poprawa czatu, buddy
  • Wyłączenie wersji mobilnej aktywuje czat, który byl wyłączony, a który nadal jest zrypany...
    Czy jakaś wersja wprowadzana do gry nie będzie miała żadnych błędów? Nudne to się robi...


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Wiadomości zaznaczone jako ulubione znów się kasują :E
    a już jakoś tam to działało, ale oczywiscie trzeba wprowadzać nikomu niepotrzebne pierdoły, które nic nie wnoszą a tylko skutkują kolejnymi błędami lub też starymi, a które były już jakoś naprawione, niż usprawnić grę :brawo: GF!

    Jedno mnie tylko zastanawia - czemu ci informatycy, czy jako im tam od siedmiu boleści jak coś nowego wymyślają, nie pracują na wersji POPRZEDNIEJ, która w jakimś stopniu była po kilku(nastu) poprawkach sprawna? Nie byłoby prościej? Dałoby się uniknąć chociażby wielu STARYCH błędów... No ale po co? Lepiej działać na wersji z epoki kamienia łupanego i robić wszystko znów od nowa :uhuh:


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Nękanie wiadomościami o import/export. Dostałam już 11 wiadomości, 3 po północy a potem jedna co godzinę :thumbdown:
    EDIT: o 9:02 już nie było :thumbsup:


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Neferet ().

  • Kurde, to jest fascynujące - GF bierze programistów z łapanki i trzyma pod przymusem, że te patałachy od ponad dekady co wprowadzą nową wersję, to muszą coś zepsuć? Jak, do jasnej cholery, można każdorazowo wprowadzić do gry tonę mniejszych lub większych bugów?
  • Co do błędu z wysyłaniem SS z poziomu wiadomości:
    sprawa zostanie naprawiona przy następnym update, na ten czas można obejść ten błąd w następujący sposób:
    1) otwieramy wiadomości
    2) otwieramy galaktykę w nowej karcie
    3) wysyłanie sond z poziomu raportów powinno od tej chwili działać
    ważne aby galaktykę otwierać przy otwartej wcześniej zakładce wiadomości.
    Przepraszamy za zaistniałe błędy :(
    OGame Tech
  • -wyrzuca z serwera często,trzeba się logować na nowo,raz wyrzuciło mnie do odnośnika ogame z końcówką .de
    -po zalogowaniu [po wywaleniu] 14 flot w drodze-pokazuje brak ruchu flot
    --ikona obok podglądu-wywala na jakieś niespodzianki-premie-bez możliwości powrotu do gry[trzeba cofnąć strzałką-backspace]

    Proponuje wrócić do wersji z loginem tak jak było po staremu i nie będzie niespodzianek.-od tego wszytsko zdechło.
  • Świetnie, teraz będzie X nowych wersji :D
    Chciałam zauważyć, że koordy i odnosnik do statystyk w "znajomych" nie działają ;]

    Przy misji ekspedycja nadal wyskakuje opcja transportu :>

    I nie jestem pewna czy tak powinno być
    screenshot.sh/m3GJbK04iJgdG
    koordy nie mają odnośnika, no i dokąd wraca wroga flota? :E


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Avinashi ().