Błędy wersji 6.x TYLKO TUTAJ

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wiadomości sojuszowe normalnie wyglądają tak:


    Po otwarciu notatek (nie w nowym oknie - bo to jest zbugowane) wiadomości sojuszowe wyglądają już tak:


    Jak widać, powtórzony jest odbiorca wiadomości. Tak czy inaczej, obie wersje notatek są zbugowane...


    195 ST - 437 393,32%


    "Jeśli spadać, to z wysokiego konia"

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Gully ().

  • Witam serdecznie.
    Od jakiegoś czasu bardzo trudno gra się na Libra, ciagłe błędy z komunikacją do serwera... "kręci i kręci".
    Zaloguje sie do gry bez problemu... zbiore flote...bez problemu... wstawie koordynaty...bez problemu...zapakuję surowce...bez problemu... ale żeby wysłać?
    tutaj mam najwieksze problemy, komunikacja do serwera pada, czasami bardzo często
    button wyslij jest nieaktywny, nie działa, za chwilę znowu kręci i połączenie pada
    to samo w przypadku wiadomości, przy wyborze
    po prostu jestem w grze i nagle dalej nie mogę sie dostać, czy to są kopalnie czy inne.
    Chcę nadmienić że w tym samym czasie mam włączony serwer Japetus... tu śmiga bez problemu, naprawdę ładnie non stop.
    Kiedyś ktoś pisał że Libra ma dużo graczy... rozumiem ale przecież nie da się w ogame grać turami, raz jedni raz drudzy.

    Legion of Rome
  • Znalazłem 2 błędy.

    1.W opisie ekstraktora deuteru, pisze że deuter jest między innymi - potrzebny do podglądu galaktyki - a to zostało usunięte jak pamiętam, więc opis trzeba poprawić.

    2. W opcjach edycji obszaru wewnętrznego i zewnętrznego sojuszu - nie działa podgląd treści, a w przypadku wzoru podania, często wyświetla się podgląd obszaru wewnętrznego a nie podania.
  • Wielkośc planet po rozszerzeniach planet 1~3 i 13~15

    Po wprowadzeniu aktualizacji zwiększającej rozmiary planet 1~3 i 13~15 najprawdopodobniej doszło do zmian w rozmiarach również planet na polach 4~12, gdyż podczas kolonizacji pola 8 na serwerze Merkur trafiłem planetę o rozmiarze 188 gdy wedle obowiązującej tabeli minimalna planeta może mieć 189 pól.
    Proszę o odpowiedz i/lub ewentualne zaktualizowanie tabel planet w F.A.Q.u
  • Kopik napisał(a):

    Wydaje mi się, że w jednej z ostatnich wersji został usunięty podobno problem, że podczas wyszukiwania gracza są ucinane koordynaty i inne szczegóły. Ja niestety mam nada poucinane.

    probowales RĘCZNIE czyscic ciastka??
    For the rest, I have to say to you
    I will dream like the God
    ...And suffer like all the dead children...


    Kupie dex i metal uKallisto
    Info priv acc Inarius
  • Mając ustawione sortowanie planet wg współrzędnych [w górę], w momencie wejścia w ustawieniach i kliknięcia UŻYJ USTAWIEŃ, automatycznie zmienia kierunek sortowania planet w dół. Dzieje się tak, ponieważ w momencie przeładowania strony poprzez zapisanie ustawień kierunek sortowania sam z siebie zmienia się na "w dół". Chociaż i to nie jest regułą, bo nieraz samo z siebie klikając cokolwiek zmieni się kierunek sortowania planet...

    Poza tym, zdarza się iż minutki na moonach pojawiają się znacznie wcześniej, aniżeli po upływie 15 min, nie wspominając o tym, że bywa iż znikają jeszcze zanim minie 60 min :D


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Witam
    Zglaszam nastepujacy blad
    Raport z powrotu reckow po zbiorce PZ

    Od: dowódca floty
    Twoja flota wróciła z planety Porzucona planeta na planetę Księżyc [xxxxxx].
    Flota dostarczyła: 81.900 Metalu, 27.300 Kryształu i 0 Deuteru


    Powinno byc wrocila z PZ


    Czy mogłabym prosić o przesłanie screena z tego raportu na mojego maila smoki@ogame.pl ?

    Przyda się nam do zgłoszenia
    Kontakt z Operatorami Gry


    Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
  • Mam podobny problem jak przedmówca z tym, że czasami w ogóle nie mogę wyłączyć okna czatu ani go zminimalizować. Jak już uda się po paru minutowej walce zamknąć okna czatu to po kliknięciu w podgląd czaty ponownie się pojawiają... walka z wiatrakami :E
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Zoonk napisał(a):

    Zmiana ilości wysyłanych sond powoduje odwrócenie sortowania planet. Tak samo zmiana nicku i zmiana hasła. Nie wiem czy zmiana innych opcji w 'ustawieniach' też to powoduje.
    Zgłaszałam to już 25 października :E

    Avinashi napisał(a):

    Mając ustawione sortowanie planet wg współrzędnych [w górę], w momencie wejścia w ustawieniach i kliknięcia UŻYJ USTAWIEŃ, automatycznie zmienia kierunek sortowania planet w dół. Dzieje się tak, ponieważ w momencie przeładowania strony poprzez zapisanie ustawień kierunek sortowania sam z siebie zmienia się na "w dół". Chociaż i to nie jest regułą, bo nieraz samo z siebie klikając cokolwiek zmieni się kierunek sortowania planet...


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • irytujący jest fakt że wiadomości zaznaczone jako ULUBIONE i tak się kasują! Co zabawne kasują się losowe wiadomości.
    Np. Raport szpiegowski ktory ma 4 dni się skasuje a taki ktory ma ponad tydzien nadal będzie wisiał. Przecież ulubione nie powinny sie W OGÓLE kasować!
    O ironio w koszu cały czas wiszą raporty szpiegowskie z 29.11.2016r....


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Podczas gry przez przeglądarkę ( wersja pełna strony ) w telefonie ( Andrioid, WM, ) nie działają niektóre rozwijane opcje ( np. wybór celu w teleporcie, ale nie tylko ) - da się tylko przesłać flotę na pierwszy namiar jaki się pojawia - próba kliknięcia na inne koordynaty kasuje okienko.

    Po przełączeniu na wersję mobilną wszystko działa jak należy
  • Nie widziałem tego tematu, ale mam juz wykryte:

    Wiadomości - nie można używać polskich znaków - robi BB code, np alt-s
    playerData API nie działa

    Dotatkowo gra działa wolniej, normalnie tego nie widać ale przy przeglądzie galaktyki jak sobie klikam dalsze układy to ładuje 5x dłużej około.

    i od siebie dodam, że ten sojuszowu czat to jakiś błąd a nie "ficzer", ponieważ psuje mi rozgrywke. Nie wiem czy to pisze dostawca deuteru czy to spam sojuszu. Pozatym to nic nie wnosi bo i tak tzreba odznaczać przeczyt

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Crushader ().

  • @ Art
    tak jak napisał: Crushader
    - błąd krytyczny - po wgraniu aktualizacji przy np. czynności przeglądania galaktyki jest wysoki lag, tak samo przy wchodzeniu do panelu wiadomości;
    - występują błędy w wiadomościach prywatnych [BB code brak właściwego kodowania];
    - playerData API nie działa;
    - czat w sojuszu to jeden wielki bubel, powinna być opcja [wyłącz szajs]
  • cytat z changeloga:

    Znane problemy:
    Po utworzeniu nowego konta i otrzymaniu pierwszego zapytania buddy, powiadomienie zostanie wyświetlone w skrzynce odbiorczej. Zapytanie to może zostać zaakceptowane przez listę buddy, ale wiadomość nie zostanie wyświetlona, a powiadomienie pozostanie aktywne. Zespół ds. Rozwoju pracuje nad usunięciem tej niedogodności.

    Fajnie. Jak wchodziła wersja 6.0 i błędów było pełno to GF próbował się chociaż z tym kryć.
    Teraz otwarcie wprowadzają zmianę z błędami, mówiąc "kiedyś naprawimy". Może nie strasznymi błędami,ale niesmak pozostaje.
    Oby tak dalej :
    HYPERION OFF

    LIBRA OFF