Błędy wersji 6.x TYLKO TUTAJ

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Na AG nawet nie patrzę, błędy gry sprawdzamy bez żadnych dodatków. Jeśli problem występuje u jakichś konkretnych dostawców internetu...to niestety też ciężko coś zdziałać (o ile nie występuje problem na linii serwer-dostawca co miewało miejsce). A układy przerzucałem jak szatan ]:-D
    OGame Tech
  • 12 aktualizacja a czat nadal nie dziala...
    Aha wraz z nowa akyualizacja. Po kliknieciu w kod api przekierwouje na JAKAS STRONE Z NOSA WZIETA. Brawo!
    Przegladarka firefox.


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Znalazłem błąd dotyczący tłumaczenia.



    Twoja flota z: xyz [ : : ] dotarła do księżyca planety abc [ : : ]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Lekka fala uderzeniowa wstrząsa powierzchnią księżyca, ale coś jest nie tak. Działo grawitonowe wprawia gwiazdę śmierci w drganie. Dochodzi do sprężenia zwrotnego, a gwiazda śmierci rozpryskuje się na miliony kawałków. Wywołuje to potężna falę uderzeniową, która niszczy twoją flotę.

    No więc po pierwsze ten fragment:
    księżyca planety abc [ : : ]

    W końcu planeta czy księżyc? :D Według mnie powinno zostać samo księżyc. :)
    I żeby nie było - ta nazwa abc to nazwa księżyca, a nie planety pod nim.

    Druga sprawa:
    Wywołuje to potężna falę uderzeniową

    Powinno być "potężną"

    Jakby się tak czepiać na maksa, to może też to:
    wprawia gwiazdę śmierci w drganie

    Mimo wszystko jednak powinno być "drgania" - w liczbie mnogiej. :)

    Trochę czepialskie to wszystko, no ale jednak przydałoby się, żeby to ładnie wyglądało. ;)
  • W raportach szpiegowskich blednie pokazuje status gracza. Dokladniej chodzi o idlakow. Mimo iz w galaktyce pokazuje (I) to w raporcie szpiegowskim pokazuje (i)


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Avinashi napisał(a):

    W raportach szpiegowskich blednie pokazuje status gracza. Dokladniej chodzi o idlakow. Mimo iz w galaktyce pokazuje (I) to w raporcie szpiegowskim pokazuje (i)

    Odnośnie aktywności gracza:

    Skanowałem wczoraj gracza (aktywnego) dwukrotnie w odstępie czasowym 10 minut.
    Pierwszy raport nie wykazał żadnej aktywności na planecie i tu wszystko by się zgadzało gdyby nie to, że drugi skan również nie wykazał żadnej aktywności na planecie pomimo, że skanowałem go niedawno.
  • Virus napisał(a):





    Cytat za "Avinashi"



    W raportach szpiegowskich blednie pokazuje status gracza. Dokladniej chodzi o idlakow. Mimo iz w galaktyce pokazuje (I) to w raporcie szpiegowskim pokazuje (i)

    Odnośnie aktywności gracza:

    Skanowałem wczoraj gracza (aktywnego) dwukrotnie w odstępie czasowym 10 minut.
    Pierwszy raport nie wykazał żadnej aktywności na planecie i tu wszystko by się zgadzało gdyby nie to, że drugi skan również nie wykazał żadnej aktywności na planecie pomimo, że skanowałem go niedawno.

    Potwierdzam - sytuacja sprzed chwili. Gracz na moonie ma * a w skanie wyświetla, że jest nieaktywny od ponad 60min...
    No i co gorsza - w dalszym ciągu nie zostało nic zrobione z wywalaniem z gry.

    Emerytowany lotnik - 856.607,43%

    " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
  • Fenix22 napisał(a):

    możliwe do poprawy - jest tyle zakładek i wiadomości są mało czytelne.

    Problem jest dla handlowców.

    Da się zrobić zakładkę z handlem - informacje, gdzie wpadają posty z dostawami od innych graczy.
    Sorry ale to jest problem.

    I to dla czego:

    1.:
    jak masz wiadomość z sojuszu i czat.
    Jak otwierasz pierwsze wiadomości z sojuszu info o czat znika.
    I nawet możesz zapomnieć, że ktoś pisał - to jest bug.

    2.: nawet jak piszą 2 osoby na czat - jest info, że jedna osoba pisała. Nie zostaje ślad, że pisał ktoś jeszcze - bug.


    Proszę coś z tym zrobić.
    Ja dużo handluje i strasznie to przeszkadza.
    Przeszedłem już na SMS i telefony - ale nie po to płacę antymaterią aby jeszcze używać własnego telefonu.

    Rozumiem, że pisanie nowej wersji wymaga inteligencji której zabrakło GF - ale można to poprawić.
    Było już tyle razy zgłaszane, że szkoda to wspominać.
    Taka zakładka jest bardzo przydatna i by usprawniła wymiany surowców.
    Dziuba proszę w imieniu polskich graczy zgłoś ten bajer do GF ;)
  • HollowMan napisał(a):

    Dziuba proszę w imieniu polskich graczy zgłoś ten bajer do GF


    Przecież jest postawione całe wielkie narzędzie jakim jest origin do zgłaszania pomysłów? Wiele przedstawionych tam propozycji zostało wprowadzonych, nawet i w 6.0?
    Jakbym miał tłumaczyć, rozpisywać i zamieszczać tam każdy pomysł, o który ktoś prosi...dodatkowo każdy bym napisał po swojemu...
    Dlatego mając dobry pomysł proponuję poświęcić godzinkę czasu i umieścić go tutaj:
    board.origin.ogame.gameforge.com/index.php?page=Portal
    OGame Tech
  • Bugi jakie wpadły mi w oko:

    Tajemnicze ekspedycje, dostaję info jak przy standardowej expie, ale ich nie puszczam, to co trafia się na expie nie jest dodawane na konto.
    Ranga w sojuszu, podwójny założyciel.
    Masakryczne zamulenie podczas skanowania, nie raz muszę klikać po 2-3 razy na konkretne koordy by je przeskanować, czasami zamiast odpuścić, blokuje skanowanie i dopiero wyjście z gali i wejście ponownie naprawia ten stan
    Problem z buddy, dostaję zaproszenie, akceptuję, ale ono nadal wisi, mimo, że mam już delikwenta w znajomych, wisi tak od paru dni i nie ma zamiaru zniknąć 0_o
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • grajac na smartfonie ciagle wylogowywuje z gry tzn np gdy sie odlazy telefon na jakis czas i chce wejsc na gre to trzeba na nowo sie logowac
    sprawdzane na firefox i opera
    przed aktualizacja do wersji 6 cos takiego nie mialo miejsca
    Czy przyjmiesz mnie mój Boże kiedy odejść przyjdzie czas, czy podasz mi swą rękę, a może będziesz się bał ?

  • Nowa wersja wprowadzana ma byc a o czacie ani slowa... to moze najlepiej jak go usuniecie a ponownie wrocicie do PRYWATNYCH WIADOMOSCI ZE STAREJ WERSJI????
    NUDNE jest sprawdzanie co chwile czatu czy np osoba ktora sie atakuje nie napisala wiadomosci ze jest albo kto inny prosby o podstawke... a przeciez nikt normalny nie bedzie miec wlaczonego czatu ktory tylko powiela okna rozmowy i z kazdym odswiezeniem otwiera coraz to wiecej okien rozmow...

    Poza tym mimo ze juz o tym pisalam... od czasu NIBY ZWYKLEGO PRZESUNIECIA znaczka API klikajac na niego by skopiowac kod otwiera nowe okno z bledem. Owszem jest tam kod api ale irytujace to ze trzeba jeszcze ten kod WYCINAC z pomiedzy blednych znacznikow...

    Np.
    about:neterror?e=unknownProtocolFound&u=ogame-api://cr-pl-132-28584fd5ddff160e8a4836beab2e10a8299db6f9

    Ot na taka strone przenosi...


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Avinashi ().

  • Lagi przy zbiórce złomu, masakryczne lagi

    Dziś przy ST synchro recków, recki ustawione tak:
    screenshooter.net/102664809/xekhcnd

    klikam podgląd ciekawa czy wpadną w dobrym czasie, atak wszedł, pz leże, czas minął, pz nadal leży, leży, leży...
    Po 6 minutach dostaję to:
    Raport zbioru z PZ na [x:xxx:xx]. 06.01.2016 13:26:14
    recki do czasu otrzymania raportu wracały puste, bardzo proszę o sprawdzenie tego błędu, w moim przypadku jest to identyczny lag przy każdej zbiórce złomu, trzeci pod rząd
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Niech już sobie ten czat będzie ale do jasnej ciasnej niech dorobią w jego okienku jakiś guzik do wysyłania wiadomości bo przez klikanie "enter" to jakaś paranoja będąc w zakładce flota zaznacza guzik wyślij mimo że jest otwarte okienko czatu :wrr: :wrr:
    ]:-D Ex MOD Handlu ]:-D
    Nick: Luck87
    Ursa-uf Wasat -> top 300
    Deimos -> top 200 - obecnie urlop
    Ganimed -> top 100
    :top1: Na każdym uni gram rekreacyjnie idąc w ekonomię :top1:
  • Witam

    Kolejna aktualizacja , wiekszosc to poprawki kosmetyczne , dzieki

    Ale przy przegladaniu galaktyki jak wywalalo z konta tak nadal wywala
    Bardzo uciazliwy blad i nadal nie usuniety
    Przegladarka Mzila Firefox , bez dodatkow , na innych przegladarkach to samo

    Niech wreszcie programisci GO wezma sie do roboty i usuna ten blad

    Pozdrawiam
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • w raportach wojennych koordy agresora/obrońcy powinny być w odnośniku ...

    aha i czemu nadal nie działa czat oraz w wiadomościach o szpiegu nie pisze kto nas szpiegował?? tyle się o tym pisze a tu nadal nic... męczące to...


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Raport szpiegowski z Porzucona planeta 06.02.2016 10:40:36
    Od: dowódca floty


    Gracz: xxxx Aktywność: >60 min.
    Metal: 25,684MlnKryształ: 9,179MlnDeuter: 4,343MlnSurowce: 39,208Mln
    Łup: 75%Szansa na przechwycenie sond: 97 %
    Floty: 43,358Mln Obrona: 2,068Mld

    Udostępnienie do sojuszu powyższego raportu szpiegowskiego. Po skasowaniu moona... wygląda jak poniżej.


    Raport szpiegowski z Porzucona planeta 06.02.2016 10:40:36
    Od: dowódca floty


    Greed is for amateurs. Disorder, chaos, anarchy: now that's fun!

  • Witam

    Nadal nie usuniety blad

    Podczas przegladania galaktyki o przegladzie kilkunastu , kilkudziesieciu ukladow wylogowuje z konta
    Blad zglaszany po kazdej aktualizacji , i nadal nie usuniety
    Apel do Administracji Gry , nie szukajcie co jest tego przyczyna , i nie stwierdzajcie ze to bylo przez Was sprawdzane i blad nie wystepuje , tylko zgloscie ten blad i niech programisci wreszcie sie tym zajma
    Przy ostatnich aktualizacjach usuwa sie male bledy i robi poprawki kosmetyczne , a ten blad nadal jest i nic sie z tym nie robi

    Pozdrawiam
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Apel do Administracji Gry , nie szukajcie co jest tego przyczyna , i nie stwierdzajcie ze to bylo przez Was sprawdzane i blad nie wystepuje , tylko zgloscie ten blad i niech programisci wreszcie sie tym zajma


    Oczywiście, ze zostało to zgłoszone, niestety zarówno jak i my jak i programiści nie byli w stanie powtórzyć tej sytuacji stąd nie ma możliwości naprawy..niestety
    OGame Tech
  • Ogolnie miala to byc fajna rzecz w nowej wersji a jest utrapieniem !

    Jeli mamy aktywne okienka czatu na stronie glownej to na sprzecie mobilnym nie da sie grac ! Mimo iz nie rozmawiamy z nikim co odswiezanie sie ktores okno otwiera plus dodatkowo nie mozna skasowac aktywnego czatu wiec tych okien po jakims czasie nam sie sporo namnozy !

    Gdy wylaczymy je w opcjach to praktycznie omijamy kazda wiadomosc jaka dostaniemy na czat a ile jakims czudem akurat nie zauwazymy ze takowa przyszla !
    Czy nie powinno byc tak ze nam na glownym pulpicie powinno pokazywac nieodebrana wiadomosc tak dlugo poki nie wejdziemy w czat ??? A tak nie ma !!
    Zdaza sie ze odczytam wiadomosc na drugi dzien jak akurat zerkne w czat wiadomosci !

    Moderator kruszynka:
    Temat odnośnie błędów wersji 6.0.X połączony z już istniejącym