Błędy wersji 6.x TYLKO TUTAJ

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • dalej do poprawy:


    1. jak masz czat i wiadomość - jak wybierzesz pierwsze wiadomość. Info o tym, że ktoś pisał PRV znika ta informacja.

    2. brak możliwości wykasowania wszystkich wiadomości

    3. podgląd tylko 50 wiadomości z sojuszu - jakaś masakra. czasem w sojuszu na dzień miałem od sojuszu 100-150 informacji.
    Część informacji tracę - za to płace GF ?
    Że tracę informacje ? - dziś informacja to podstawa w tej grze !!!! - błąd krytyczny dla mnie

    4. raport szpiegowski przed otwarciem jest za duży - nie da się szybko sprawdzić 20-30 wiadomości.


    MASAKRA :)
  • Po wysłaniu floty w 90% przypadków przenosi mnie do strony wysyłki floty, ale w 10% przypadków przenosi mnie tak jak kiedyś na stronę ruchu flot. To jakieś wyciąganie losów na co nas teraz przeniesie jest?

    Używam Chrome, nie używam żadnych dodatków.
  • Po aktualizacji do nowej wersji, edytor strony wewnetrznej sojuszu zostal zmniejszony do 2000 znakow. Nasza strona sojuszowa ma tych znakow duzo więcej. Co prawda, jesli nie ruszane, nadmiarowe znaki nie zostaja usuniete, ale przy probie edycji ucina wszystko. Niestety nasza strona wewnetrzna wymaga czestych edycji wiec prosze o info czy daloby sie z tym cos zrobic.

    Po kontakcie z supportem wiem juz, ze nie jest planowany powrot do starej wersji. Srsly? :E
    Nie wiem co tu wpisać :D
  • Na szybko z obserwacji.
    -Brak przycisku raportuj w wiadomościach z sojuszu
    -Brak raportów obronie ACS przed misjami niszcz
    -Nie zawsze wysyła sondy przy misji szpieguj
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Stacjonowanie floty
    czas i data nie mają znaczenia
    Od: dowódca floty
    Jedna z twoich flot z Nr 3 [x:xxx:x] osiągnęła Nr 3 moon [x:xxx:x]. Flota nie dostarczyła żadnych surowców.

    Nie wyświetla statków, które wchodzą w skład tej 'jednej z flot'. A mogłoby, bo nie wiem dlaczego ta wersja z takiej informacji została okrojona.

    Stale i wciąż problem z wysyłaniem szpieguj- raz leci, raz nie- loteria.

    [ciach] raporty które zajmują 20x więcej miejsca niż powinny, zróbcie coś z tym do cholery bo farmić się odechciewa!

    Moderator kruszynka:
    Upominam za wulgaryzm
  • Zgłoszone do supportu i 3 dni i nic, masakra jakaś.
    Jak widać na obrazku jest jakiś błąd serwera może w końcu ktoś się tym zajmie?

    [ciach]




    Moderator kruszynka:
    Kontrowersyjny link został usunięty. Obrazek wrzucony na bezpieczną stronę i załączony.
  • wczoraj jak skanowalem okolice , sondy dolecialy do celu i poznikaly , ani sond ani raportow .. po 2-3min pokazaly sie powroty sond i raporty

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nicky ().

  • Ja nie wiem skąd tyle błędów skoro wersja była testowana przed wprowadzeniem.

    Poniżej screen z dzisiaj.
    Transport pokazuje złą ilość surowców. Po jakiś 2h lotu dopiero pojawiła się dobra ilość surowców transportowanych.
    Ech myślałem, że doleci i będę miał 374kk dexu gratis :E

  • Powiem tak, moim zdaniem jeżeli przeglądamy raporty szpiegowskie to powinno być, tak, że dopiero po otwarciu można mieć wiadomość przeczytaną a teraz jest tak, że nie widać które wiadomości były przejrzane a które nie bo wszystkie są od razu przeczytane. Jeżeli ktoś już to zgłosił to przepraszam, ale nie widziałem.
  • Znikająca informacja na czacie, że ktoś napisał (wyskakuje chmurka, ale po odświeżeniu strony znika, powinno być aż to otwarcia)
    Czasami nie pokazuje, że na pw piszą dwie osoby (przypadkowo sobie znajduje ważne wiadomości)
    Brak możliwość usuwania wszystkich wiadomości w zakładce ekonomia, jednym przyciskiem, to bardzo komplikuje i zabiera czas.
    Brak informacji które rs są przeczytane, chociaż opcja odznaczania rs gdy już leci tam atak (pojawia się czerwony trójkącik, to chyba dziś wprowadzono) jest bardzo fajna, przynajmniej dla mnie ;)
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Potwierdzam błąd z ilością MT i DT wyświetlaną przez grę.
    Pokaż spoiler
    Ilość ta nie jest wyznaczana ze wzoru na ilość surowców farmionych w pojedynczym ataku, a otrzymywana w wyniku podzielenia połowy sumy ilości surowców w raporcie szpiegowskim przez ładowność poszczególnego rodzaju transportera.

    Czyli jeżeli na skanie widać, że u skanowanego jest w sumie 200.000 jednostek surowców, to połową z tego będzie 100.000, a gra podzieli te 100.000 przez 5.000 i poda ilość 20 MT oraz przez 25.000 i poda ilość 4 DT.

    Biorąc pod uwagę, że kliknięcie w podane ilości automatycznie przenosi nas do strony wysyłki floty, to w zamyśle programistów było, aby podawane ilości były prawidłowe i służyły do wysyłania ataków. Niestety nie są - wzór na obliczanie potrzebnej do ataku ładowności jest przecież inny...


    EDIT:
    Być może jednak to nie jest błąd, bo na forum Orgin dowiedziałem się, że podobno zmianie uległ algorytm rabowania surowców.
    Jeżeli tak, to każdy symulator do momentu jego poprawy będzie przekłamywał w ilości potrzebnych transporterów do ataku.


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez zefir ().

  • dostałem surowice - dużo handluje.

    Tylko od kogo - jak raport mi przepadł - bo max 50 wiadomości jest.
    Moze łaskawie ruszycie dupe i poprawicie ilość wiadomości jakie są w skrzynkach.


    Bo zapewne zaraz dostanę BAN jak nie odesle - tylko jak mam odesłać jak nie wiem do kogo !!!
    bo GF myśli tylko o sobie nie o graczach.

    Jedyne co umiecie to usuwać cześć postów ostatnio jak widać.
  • Jeszcze buddy, nie ukrywajcie on/off w buddy, niech będzie jak wcześniej - czytlenie
    I moja sugestia, buddy w żadnym wypadku NIE powinno otwierać się jako przejście na kolejną stronę, nie raz lecąc po galach wbijałam buddy by zobaczyć czy akty na sojuszniku to skan czy jego aktywność, teraz przenosi mnie na kolejną stronę a nie otwiera nowej, w tle. to WAŻNE!
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Z buddy lista popieram w 200% - troche to irytuje...
    Moim zdaniem ta AKTYWNOSC ze znakami wiekszosci i mniejszosci jest bez sensu i mylaca - to znaczy te znaki </> sa mylace. Dajcie te minutki tak jak bylo zawsze, ze skoro przy skanie bylo 20 min to niech jest napisane 20 min.

    BLAD W WIADOMOSCIACH: zwiazany jest z usuwaniem wiadomosci, a mianowicie w zakladce FLOTA jest Usuń lub wszystko w zakładce Szpiegostwo zatem usun WYBRANA? Czy wszystkie? W domysle jest ze wszystkie, ale i tu moja propozycja by zamiast tych znaczkow po prawej stronie z mozliwoscia usuniecia pojedynczej wiadomosci (ALBO OBOK TEJ IKONKI) byla mozliwosc zaznaczenia KILKU WYBRANYCH a nastepnie mozliwosc usuniecia tych WYBRANYCH WIADOMOSCI (ulatwi to sprawe bo mam np 30 wiadomosci ale 25 chce usunac), tak jak w poprzedniej wersji bylo. I nie chodzi mi o to by calkiem do tego wrocic bo chyba kazdy sie zgodzi ze w 99% uzywal tylko USUN ZAZNACZONE :) i przede wszystkim dobra bylaby zmiana tego USUN WSZYSTKIE na USUN WSZYSTKIE NA TEJ STRONIE (bo moze nie chce calkowicie wszystkich usuwac?

    Nie wspomne o tym ze mozliwosc usuwania wszystkich wiadomosci jest TYLKO I WYLACZNIE w zakladce FLOTA, ale w sojuszowych wiadomosciach juz nie :D

    Nadal nie pokazuje w raportach szpiegowskich KTO NAS SZPIEGOWAL - sa tylko koordy a przeciez nikt nie zna wszystkich wspolrzednych planet kazdego gracza... Za kazdym razem mamy klikac w galaktyke? A moze to taka forma cwiczenia pamieci? :E



    I do pana wyzej ktory pisal ze nie pokazuje mu jaka flota wrocila na planete/moona - widac ze bez antigame ani rusz. Takie cudo sprawial wlasnie dodatek antigame, wiec tutaj wola GF by takie cos dodali do gry :)



    EDIT: odnosnie czatu jeszcze, popieram pana Sarmik, ale i dodam ze nowe wiadomosci prywatne powinny sie jakos wyrozniac, np poprzez ich pogrubienie/ wytluszczenie? I powinny takie wisiec do momentu wejscia w okno rozmowy z danym graczem :)


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Avinashi ().

  • To i Ja dodam swoje 3 grosze,

    Po wyborze osoby z którą się pisało z dolnej listy otwiera się małe okienko czatu, ale niestety do czasu odświeżenia strony lub napisania czegoś widoczne sa tylko pierwsze wiadomości z ostatniej rozmowy bez możliwości przewinięcia w dół, powinno z automatu wskazywać ostatnie wiadomości.

    o to mi chodzi


    Firefox 41 i wyłączone antigame.

    Ogólnie zauważyłem że po zmianie na nową wersję zwolniło wczytywanie stron a tolerancja przy wysyłaniu ataku wynosi około 2 sekund
    (łącze na światłowodzie, z routera na kablu 1Gb/s prędkość łącza 50Mb, zazwyczaj pingi w okolicy 8-12 w grach i w testach)
    a niestety w tej grze liczy się każdy ułamek sekundy.

    Kiedyś w jednej z gier na przeglądarce (podobnej do Ogame, też liczył się czas) wpadli na pomysł żeby udostępnić do pobrania całą grafikę strony na komputer (wtedy jeszcze nie było smartfonów ogólnodostępnych) i zamiast obciążać serwer pobieraniem wciąż tych samych grafik gry można było wczytywać je ze swojego dysku co znacznie i odciążyło serwer i przyśpieszyło wczytywanie stron o połowę ( skoro grafika była już na kompie to przez serwer musiały przejść same skrypty) może spróbować czegoś podobnego tutaj ?
    Ganimed - off
    Libra - OFF

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sayan1989 ().

  • Mam pytanie czemu jeden RS jest rozwijalny a drugi nie?
    chodzi mi tutaj o konstrukcje skana z dwóch komputerów, ten co jest w jednolitej tabelce , można go wkleić do sped sima i bez surki prawidłowo sie wkleja a ten RS
    co jest rozwijalby czy tez przewijalny nie działa w sped simie? o to zrzuty

    ten z lewej działa a ten z prawej nie działa to że anti włończone to wiem i takie bedzie wiec porady wyłończ anti i bedzie dobrze sa zbedne bo na dwóch kompach anti jest włończone ustawienia te same, te same przegladarki?


    a tak ogólnie dodając teminuty w RS skany sa jeszcze bardziej mniej czytelne, normalnie to żenada, bo mozna dostac oczopląsu przegladając te RS, ZRÓBCIE WKĄCU COS Z TYMI RAPORTAMI. reszte mam głęboko w ..........

    potwierdzam jak poprzednik pisał przy przegladaniu galaktyki wpierw strona mieli, badż sie zacina a nastepnie wywala z konta,

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez morloc ().

  • qbikk napisał(a):


    Dajcie w opcjach mozliwosc wyboru czy pokazywac caly RS czy zostawic tak jak jest do tej pory. Informacja typu "Obrona/FLota: 94,827Mln" nic mi nie mowi, oprocz tego ze jakas jest.


    Zdecydowanie lepiej było, jak dało się ustawić wyświetlanie pełnych RS bez klikania w nie. Jest to o niebo wygodniejsze jak dla mnie.

    Powiadomienia informacji o nowym czacie kuleje. Muszę sam sprawdzić czy ktoś coś pisał.

    Flota zatrzymuje się
    23.10.2015 00:00:00
    Od: Perymetr Obrony
    Przy planecie y [x] zatrzymała się flota.


    Skoro już są wiadomości o tym, to dodałbym informacje od jakiego gracza, z jakich kordów i co się zatrzymało.

    :evil: