mundek kukuLAMPIARZ

• mundek kukuLAMPIARZ

witam , prosze zglaszajcie do GO tego mundka pali sie jak lampa caly czas na wszystkich koloniach i mysli [ciach] ze tego nie widac..?

za malo banow jak dla mnie na tym uni za oprogramowanie widocznie go sobie w kulki leci..

a wiec zglaszajcie im wiecej tym lepiej ! [ciach]
    pozdro

[ciach]

//Upominam za obrazę.
    //cy_siu
  • Zamaist hejtować, raczej powinniście podziwiac mundka za to że potrafił napisac sobie program, ktory odświeża mu aktywność na planetach
    Szacuneczek, mądry chłopak !
    I nie rozumiem, czemu miałbym go zgłaszać ?
    Nie moja sprawa, ani nie wasza, co za oprogramowanie ma odpalone na kompie .
    Mądry człowiek potrafi sobie pomóc na różne sposoby.
    Za speedsima też powinniśmy wszyscy byc banowani, w koncu to duzy wspomagacz o którego istnieniu nowi gracze nie maja pojęcia :)
    PS. Też nie przepadam za alpakami.
    Odnosze wrazenie ze niektorzy z nich nie mają w ogole prytawnego zycia (olszynek stanowi tutaj dobry przykład, czy on w ogóle śpi ? :D )
    Ale bez przesady, zajmijcie się swoimi kontami a nie cudzymi.

The post was edited 1 time, last by Zeref ().

• Zeref wrote:

Zamaist hejtować, raczej powinniście podziwiac mundka za to że potrafił napisac sobie program, ktory odświeża mu aktywność na planetach
    Za speedsima też powinniśmy wszyscy byc banowani, w koncu to duzy wspomagacz o którego istnieniu nowi gracze nie maja pojęcia :)

o prze typ... hahahaahahaha
    nie wiem czy to ironia, czy serio, ale jak serio to order ci dam
    boty się kupuje
    Kupie Deuter
  • Zeref wrote:

Zamaist hejtować, raczej powinniście podziwiac mundka za to że potrafił napisac sobie program, ktory odświeża mu aktywność na planetach
    Odnosze wrazenie ze niektorzy z nich nie mają w ogole prytawnego zycia (olszynek stanowi tutaj dobry przykład, czy on w ogóle śpi ? :D )

Z tym speedsimem to dowaliłeś:D
    HYPERION OFF

LIBRA OFF

The post was edited 1 time, last by Jay ().

• A ja Wam powiem, że o ile do Dziabonga nie miałem wątpliwości, to będąc w sojuszu z Mundkiem sam widze kiedy nie ma akty kiedy jest offline i wiem jak gra

''o pro Tori znow leci na akte''
    ''o dj znowu skanuje''
    słysze to non stop na tsie, czy na sojuszowym też to widać, nie umiecie obserwować celu i dowiedzieć się jak sypia - nie piszcie trash tematów na forum :)
    Go nie zbanuje, bo nic nie znajdzie, bo żadnego programu nie ma.

No i nie łądujcie chłopaki z kokosów swojej frustracji na ludzi od nas, że nie potraficie ich złapać X(

A już wgl pomijam jakieś randomowe masówki, które nie potrafią sojusznikom akt pstrykać skanami jak drzemie, bo mają swoich gdzieś, albo zadzwonić do kolegi jak pojawi się dziwna akta tam gdzie trzyma flote.
    Ja mam w nocy jednoosobowe call center przed kompem. Polatajcie sobie na iglaki jak Dziabong od Was, jak na mundka nie potraficie :D

edit1-4. Wczoraj s3ha dostał gonga od Czuba na 84% i dofarmy mając akte na matce caly czas. Deal with it, zgłoście do Go.
    Pomijam gracza sebcio, którego sam już dosyć długo obserwuje i wiecznie sie pali. Teraz sobie zaostrze obserwacje.

The post was edited 4 times, last by Kanademruu ().

• O widzę, że znowu ten sam gracz co zakładał temat olsztynka, widzę naprawdę kolega nie ma co robić z czasem wolnym i się interesuje wszystkim i niczym, no cóż, ale jak byłem w gimnazjum też tak miałem.

W sumie może by pobawić się w Toriego Black, który na podstawię tego co kto piszę jest w stanie stwierdzić niesamowite rzeczy o tej osobie, muszę spróbować, zacząłbym od Pana Franz Maurer, ale chyba każdy widzi, że kolega problemy ma i próbuje je leczyć w grach i na forach. No powodzenia.

Więc lepiej się skupić na Panu Tori Black, który to nie tylko swoim niezbyt wielkim rozgarnięciem chwali się w grze, lotami na pełne aktywki i oczekuje, że mu wejdzie, ale w sumie każdy lata jak umie, najwyraźniej pan Tori nie umie. No, ale przejdźmy dalej przypominam sobie piękny post pana toriego black w temacie z olsztynkiem.
    Za bardzo nie chce się rozpisywać, ale dla przykładu weźmy inteligentny post np TO no muszę przyznać, że ostatni raz to słyszałem, gdy przechodziłem obok gimnazjum i mówił to jakiś pryszczaty gimnazjalista, który co chwile wypowiadał słowa na K , więc po postcie tak samo jak Pan Tori, mogę śmiało twierdzić, że nalezy on do tej samej grupy co ten wulgarny szczeniak.

A co do tematu to jak boce wiedzą najlepiej z mojego sojuszu Ci co siedzę z nimi na TS, ale Wy nadal róbcie wszystko metodą "własnego świata" i "własnych urojeń" i wpajajcie sobie bajeczki.

Pozdrawiam i pamiętajcie, że automatyczna sekretarka gracza Mundek, nigdy nie śpi, podnosi flotę, więc zostaw wiadomość by mogła odpisać ;)
  • Zeref wrote:

Mądry człowiek sobie radzi oszustwem?
    Jeśli to Twoje motto życiowe to współczuje Ci.
  • A więc którtko ode mnie (Dziabong)

Pisze mi gracz Eol że jadę na programach bo ciągle się świece, bo mu uciekłem flotą

a) jeśli ciągle się świece i on to zaobserwował tz że w tym czasie on tez ciągle się świecił - siedział tyle samo co ja - czy to podstawa do blokady konta?

b) twierdzi że jadę na programach bo mu nie odpisuje w grze na PM...? a czy mam to w jakichś obowiązkach odpisywać nawet swoim byłym już sojusznikom? NIE

c) Eol wkleił mi png z falangi na którym widać jak sobie farmię nieaktywnych graczy (iglaków) - czy to dowód na to że używam programu? nie wolno tego robić?

gracze nieaktywni mają pełno surowców jak się je tak pozbiera to całkiem niexle mozna się obłowić - nie podoba się to komuś?

Pytanie ode mnie - skoro jadę na programach jak twierdzicie i mam z tego ogromne kozyści to w jaki sposób nie jestem 1 na serwerze - np gracze z większymi statystykami i większymi przyrostami... jak oni to robią? rozumiem Malacka klika wszystko za anty ale też ma trochę ST w portfelu.. ale reszta top 20? np pan Czyste Zlo - nie można go przegonić ani dogonić czy ktos zainteresował się ta sprawą - chyba że klika każda nowa kopalnie z Anty i to już jest gitara.

Pisze mi Tori Black że ma informacje że używam programów - napisałem mu że stanowczo tego nie robię a nawet podałem mu możliwości jakie mają gracze aby sobie aktywność robić - oczywiście nieakceptowalne przez regulamin, gdzie ten mi potem pisze , że jednak się przyznaje do jakiegoś klikacza... Chłopak (dziecko) jak widac ma trudności ze zrozumieniem co się do niego pisze. Na dodatek po rozmowie ze mną kiedy powiedziałem aby sojusz COCO nie miał problemów przez tą sytuacje sam wyszedłem z niego to się dowiedziałem że to mnie usuneli... a Tori na czacie sojuszu napisał że zagmatwałem się w tłumaczeniach i po tym ma pewność że używam programów. Chwyciłem się za głowę... już nie wspomnę że powołał się na swoją znajomość ze smoki i może załatwić mi bana jak będzie chciał. O_O

2 dni temu atakowałi mnie gracze z z sojuszu Alpaki. 1 atakował kolonie 3k Lm pod jednym moonem - wydałem wszystkie surowce - flote przerzuciłem na moona - zawrócił na kilka min przed dolotem, w tym czasie atakował mnie gracz Kanade i Cani 9k statków na główną flote na moona i po kilka Kr na kolonie pod moonem - czekam sobie , widzę jak leca jak skanują, widzą że dex schodzi z moona a oni leca... lol? na kilkanaście sekund przed ich dolotem poderwałem flote na stacjonuj i doleciał tylko Kanade bo Cani zdezerterował gdy się okazało że flota znikneła... co by było jak bym cofnoł szybciej - Kanade zrobiłby bum, oczywiście straty po obu stronach - za chwile przyszedł PM od Kanade: gdzie masz flote BOCIE? odpisałem mu prawie to samo co Eolowi - że jest bezpieczna i więcej już mu w grze nie odpowiem - nie rozmawiam z wrogam,i, celami itp.

Cała ta akcja świadczy że garstka dzieci swoje wywody tutaj opierają na bzdurnych wątpliwościach i nie mają na 120% pewności a podejrzenia.

Dla nich powinienem w ciągu 24 h mieć przynajmniej 4 h nieaktywności - bo to dowód że nie jestem programem O_O i najlepiej jeszcze zostawić flote na moonie dla takich ignorantów jak Kanade i Cani którzy mimo brakującego deuteru na moonie lecą na aktywke.

Teraz czytam że zaczęto oskarżać innych graczy o używanie programów bo się świecą - wszyscy wszystkich śledzą przez 24h - w/g mnie aktywność 24 h na dobe to nie żaden dowód na cokolwiek i to tłumaczyłem Toriemu i tego nie zrozumiał jak widać. Nie dostał ode mnie przyznania się do winy ale wytłumaczyłem mu jakie są możliwości na aktywność przez cały czas - nawet jesli miałbym sobie przywiązać palec do klawiatury i odświeżac podglad - czy to jest zabronione? NIE

Gracze Tori Black, Kanade, Cani i Eol okazali się totalnymi ignorantami w tej grze, ograniczeni wąskotorowo i nie przegadasz bo oni mają rację i koneksje u GO i SGO
    Zgłosiłem do suportu odwołanie od blokady konta i czekam na rozstrzygnięcie choć wątpię by było na moją korzyść - 2 tygodnie urlopu nie zaszkodzi.

Ale jeśli to było podstawą do blokady konta to tym samym odpłacę się Toriemu i innym - będę siedział jak to robię po 24 h na dobę i jesli komuś gwiazdka nie zgaśnie to poleci od razu info do suportu w tej sprawie - wkońcu trafi się taki gracz podobny jak senwiatraka który siedział 4 dni i padł, a potem jego flota padła - ale 4 dni nonstop : PROGRAM.

Szkoda mi tylko sojuszu COCO bo sa tam równe chłopaki ale rządzi nimi dzieciak który nie ma pojecia o tej grze i bawi się z innymi w detektywa - załatwiając bany.

pozdrawiam

DZIABONG

aa i jeszcze jedna sytuacją która skutkowała wysłaniem na mnie ticketa do suportu:

m.o.u.s.i.k wrote:

5 dni wcześniej
    Takie zgłoszenie wysłałem

Kolejny gracz
    dziabong 1:x:x podobna sytuacja dzisiaj udal mi sie wylapac na faladze czecs jego floty wyslalem atak cala flota oczywiscie sie podniosla zezlomowalem to co lecialo na fali.
    Tej floty nie podniosl czlowiek tylko program
    poniewaz mimo posiadania 125 recyklerow zlom lezał sobie spokojnie ponad 40 minut az zebraly go moje recyklery.Do tego po podniesieniu floty została czesc surowcow ktora sie nie zmiescila.Czy gracz top pozwolil by sobie na nie pozbieranie zlomu i nie wydalby nadmiaru surowców?
    Nie wiem czy posiadacie odpowiednie instrumenty by udowodnic posiadanie i uzywanie takich programow.Prosze o zbadanie tej sprawy

Szkoda ze banik poszedł dopiero teraz
    Tak moze kocur by nikogo do lotu nie znalazł lub by szukał o te pare minut dłużej

Omni
    Jesli chodzi o pozyczona ksiązke to tytuł
    Pa vei
    do nauki jezyka

Acra akwarium było bez rybek to zbiornik roslinny

Jeszcze raz Gratuluje ale tym razem juz tylko Kocurowi

edit:zamazuje kordy dziabonga co by modek sie nie czepiał

O czym Ty piszesz?
    Jaka flota na stacjonuj leciała?
    123 Kr i recki stały na koloni pod próbę moonową
    Atakowałeś stojące na koloni Kr a recki poderwałem - powstał moon i w zamian za to pozwoliłem Ci pozbierac złom. Jesli na tej podstawie złozyłes ticket do suportu o niedozwolone oprogramowanie to fantastycznie - pogratulowac pomysłu.

Jak widać senwiatraka nie docenia gest ze pozwoliłem mu zebrac złom w zamian za moona. :quasi:
    otwarte 24 na dobę

The post was edited 1 time, last by PrzemoT3 ().

• (prośba do moda: zanim post zostanie wycięty bo nie ma związku z tematem proszę przeczytać jeszcze raz :P )

Ludzie co się dzieje z tą grą...?

Jak zaczynałem kiedyś, to było 30 uniwersów zaludnionych po brzegi, wszyscy grali w zdrowej sportowej atmosferze, nikt nikogo nie obrażał ani nie donosił, bo od sprawdzania czy ktoś ma boty czy nie jest OGame Team. Nawet jak zniszczyli komuś flotę czy bunkier udzielali rad jak na przyszłość zapobiec takim wydarzeniom (podobnie z uciekaniem "z przed nosa"), jeden drugiemu dziękował, sojusze miały fora i świetnie dopracowane "strony sojuszu". Tworzony był również klimat (pamiętam jak dziś rozmowy dyplomatów sojuszy z zachowaniem etykiety lub poszczekiwania w czasie wojen :) ).

W tej chwili ta gra to dla znacznej ilości graczy tylko cyferki formujące się w tak zwane "złote majtki". Stąd bierze się żółć i irytacja związana z nieudanymi lotami. Temat ten (tak jak wcześniejszy jemu podobny) jest moim zdaniem dowodem na całkowitą degenerację gry i jej społeczeństwa :-/ Nie znam Dziabong'a, ale sam mam dni że sobie siedzę non stop i wtedy brak aktywki pojawia się jedynie jak wychodzę z psem ( a i to nie zawsze gdyż czasem zabiera go dziewczyna). Jeżeli ma chłopak czas i gra z tel komórkowego no to sorry ale możecie go złapać tylko jak śpi (a ze snem różnie bywa bo niektórym wystarczają 10-15 minutowe drzemki kilka razy w ciągu dnia)

Pozdrawiam i proszę o niewylewanie nawozów i innych ekskrementów :)

Sally
  • PrzemoT3 wrote:

A więc którtko ode mnie (Dziabong)

Pisze mi gracz Eol że jadę na programach bo (...) nieistotny bełkot (...)

10.10.2015 11:27:34 SGO Vilebert Dziabong 24.10.2015 11:27:34 Niedozwolone oprogramowanie (I)

Tyle w tym temacie. :E :E :E

A szanowny Pan Top1 pewnie jedzie tak samo jak Ty bo dzisiaj na fali widziałem jak na idlaka leciał po 30k sury.

The post was edited 1 time, last by bombek ().

• bombek wrote:

PrzemoT3 wrote:

A więc którtko ode mnie (Dziabong)

Pisze mi gracz Eol że jadę na programach bo (...) nieistotny bełkot (...)

10.10.2015 11:27:34 SGO Vilebert Dziabong 24.10.2015 11:27:34 Niedozwolone oprogramowanie (I)

Tyle w tym temacie. :E :E :E

A szanowny Pan Top1 pewnie jedzie tak samo jak Ty bo dzisiaj na fali widziałem jak na idlaka leciał po 30k sury.

to ze ktos leci przez dzien po 30k sury na idlaka to nie znaczy od razu ze jest botem...siedzisz na koncie, nie ma na kogo latac, wszyscy wkolo online, reszta albo zielona albo zabunkrowana, to co innego niby robic, siedziec i patrzec jak sie cyferki na wydobyciu zmieniaja? 30k surki lepsze niz 0k, 10 slotow x 30k surki to 300k surki. przy dobrym impulsie w niecala godzinke... nie wiem co w tym dziwnego? Jak dla mnie bezsensony belkot.

PrzemoT3 wrote:

2 dni temu atakowałi mnie gracze z z sojuszu Alpaki. 1 atakował kolonie 3k Lm pod jednym moonem - wydałem wszystkie surowce - flote przerzuciłem na moona - zawrócił na kilka min przed dolotem, w tym czasie atakował mnie gracz Kanade i Cani 9k statków na główną flote na moona i po kilka Kr na kolonie pod moonem - czekam sobie , widzę jak leca jak skanują, widzą że dex schodzi z moona a oni leca... lol? na kilkanaście sekund przed ich dolotem poderwałem flote na stacjonuj i doleciał tylko Kanade bo Cani zdezerterował gdy się okazało że flota znikneła... co by było jak bym cofnoł szybciej - Kanade zrobiłby bum, oczywiście straty po obu stronach - za chwile przyszedł PM od Kanade: gdzie masz flote BOCIE? odpisałem mu prawie to samo co Eolowi - że jest bezpieczna i więcej już mu w grze nie odpowiem - nie rozmawiam z wrogam,i, celami itp.

polecialem w acs z Kanade ale ja nie szpiegowalem jakbys nie zauwazyl wiec nie widzialem jak wygladaja ilosci deuteru na skanach. Kanade sam mowil zebym zawrocil i mial zrobic to samo ale widocznie mu sie nie chcialo ;) a ja tam nie lubie ryzykowac kontry zwlaszcza w okolicy gdzie niebardzo ma mi kto pomoc w razie W. Wiec teksty o dezercji conajmniej nie na miejscu...

PrzemoT3 wrote:

Gracze Tori Black, Kanade, Cani i Eol okazali się totalnymi ignorantami w tej grze, ograniczeni wąskotorowo i nie przegadasz bo oni mają rację i koneksje u GO i SGO
    Zgłosiłem do suportu odwołanie od blokady konta i czekam na rozstrzygnięcie choć wątpię by było na moją korzyść - 2 tygodnie urlopu nie zaszkodzi.

no mam mega koneksje u GO i SGO, nie mam bladego pojecia nawet jakie maja nicki. Po 7 latach absencji tutaj, ciezko znalesc gracza ktory chociazby mnie pamietal a co dopiero takiego ktory ze mna gral i mial dobry kontakt ;) blabla, skoro ban poszedl to musialy byc jakies nieprawidlowosci. Nie widzialem logow, nie powiem, nie znam sie, zarobiony jestem.
    U9 AiR
    U17 ASSASSIN
    U18 ASSASSIN
    U27 ASSASSIN
    U28 M69
    IZAR CO JA TU MOTYLA NOGA ROBIE??!

The post was edited 1 time, last by Can1 ().

• Ojoj, zalozyli temat i kolega (juz byly) sojusznik zbanowany, no to dopiero.... :D
    It’s just if a person doesn’t have a sense of achievement in their real life it’s easy to lose themselves in a virtual world where they get a false sense of accomplishment. Leonard, "The Big Bang Theory"
    [headline][/headline]

The post was edited 1 time, last by Diet Coke ().

• Trafne stwierdzenie, panowie typowi siewcy fermentu, znudzeni sobą ,
    więc interesują sie innymi.
    I przyszedł czas wyjaśnić pare spraw ;)

Po 1.

Co do prób ubliżania mi publicznie , Tori ,tak lubisz rozmawiac ,to moze opowiedz ludziom o sobie hm.. ?
    Ciekawe ile osób wie, że nie potrafisz zupełnie grać , mącisz na forum ,jak wode w klozecie,
    przedstaw sie ładnie i napisz ludziom, że w sumie na "Twoim" koncie ,to nie Ty grasz ,bo nie wiesz jak FS zrobić,
    Twoja rola jest krótka ,doładowanie grubych kk anty na start, no i żeby pózniej tez nie brakło ;)
    Ale układ dobry, Cycek złomuje ,Ty walisz anty i mozesz za to nawet na forum STeki wrzucać 8-)
    Za dobrze znam Twoich zasiadaczy niestety...
    I nie pisz ludziom ,że jestem Ci krewny pieniądze, bo jak chciałem je oddac ,to uniosłeś sie dumą
    i wolałeś po cichu siać swój ferment, i to do tego z INSem, co lata ,póki mu paliwa w nosie starczy,
    potem zwałka i gong, co INS ??
    Zrobisz tu powtórke z rozrywki ,tak jak na Cygnusie ? ;)

I nie rób z siebie ofiary ,panie Tori, bo dziwnie historia powtarza sie co uni, tu Ci konto zabrali, tu Cie jakiś małolat okradł,
    ja pieniędzy nie oddaje..
    Pomyśl nad jakims lichwą.

I napisze Ci tyle, że Twoi koledzy sie z Ciebie śmieją, 2kk anty Nazzowi doladowales na Cygnusie żeby mnie spakował,
    no ale jak zwykle kończysz na planach ;)
    I nawet tych kolegów byś nie miał ,gdybys nie podcierał wszystkim tyłka antymaterią ,
    masz sie za KOGOS ,a osiganales wielkie NIC,
    a te tematy i wasze rozkminki na forum to Twoje najwiekszse osiagniecie ;)

Jak masz problem do Mundzia, to zgłoś , i grzecznie czekaj buraku na odpowiedź ,a nie żal sie ,jaki to Ty biedny jesteś bo Mundek sie wiecznie świeci ;)
    Jak nie dajesz sobie z tym rady,to może po prostu nie graj?

Uni jest naprawdę dobre i wszystko toczy sie w miłej atmosferce ,ale osoby takie jak wy,
    po prostu zaniżają poziom :quasi:

Moja propozycja - wytrzyj te krokodyle łzy z rękaw INSa, i zacznij działać ,zamiast szukać dziury w całym społeczniaku ;)

Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    ON 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 20 ST
  • jak mnie poinformował suport ban zostaje podtrzymany
    z tego co widze na uni aktywnych graczy jest 600-800 osób (konta) w takim tempie jak kazdy będzie kazdego zgłaszał bo się świeci to niedługo bedziecie płakac że nie ma na kogo latać - z mojej strony zycze powodzenia. po odbanowaniu konto idzie do kasacji. Jak to mówią o polakach na świecie: potrafią być gorsi nawet dla swoich pobratymców.

pozdrawiam Dziabong

P.S. Izar do zamknięcia

btw Detektyw Tori Black który tak mnie upominał i ganił w swoich podejżeniach własnie jest na 7 dniowym urlopie w związku ze złamaniem regulaminu - olszynek miałes racje - temu panu już dziękujęmy - jak pisałem wcześniej sojusz COCO powinien rozstać się z tym małolatem i wrócić na nowo.
    otwarte 24 na dobę
  • Mylisz się Dziabong.
    Na Izarze jest spokojnie 1,5-2k aktywnych graczy, ale wśród nich masa zielonych, którzy dopiero co potworzyli konta i spamują mi o przyjęcie do soja, zastrzyk sury na początkowy rozwój itd.
    Trzeba wspierac takich graczy jak się da, a z czasem jest szansa że ogame odżyje na nowo. No chyba że padlinożercy (flociarze) nie przystopują i wybiją to uni do konca :)
    No to wtedy pozdro :D
  • Zeref wrote:

Mylisz się Dziabong.
    Na Izarze jest spokojnie 1,5-2k aktywnych graczy, ale wśród nich masa zielonych, którzy dopiero co potworzyli konta i spamują mi o przyjęcie do soja, zastrzyk sury na początkowy rozwój itd.
    Trzeba wspierac takich graczy jak się da, a z czasem jest szansa że ogame odżyje na nowo. No chyba że padlinożercy (flociarze) nie przystopują i wybiją to uni do konca :)
    No to wtedy pozdro :D

Ogame to wyścig szczurów tak gdzieś od 2005roku jak każdy poznał zasady, więc dlaczego mieliby przystopować? W końcu na tym opiera się ta gra :E

Ponad 50 ST w dorobku & Minionki są spoko <3