Prosty kalkulator procentów z bitwy

    • Narzędzia:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Prosty kalkulator procentów z bitwy

      Witam. Jako iż mój sojusz upada, a kalkulator ten został napisany tylko dla mojego sojuszu, jestem zmuszony udostępnić go wszystkim graczom OGame. Jest to bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu w prosty i krótki sposób zobaczymy, jaki procent prawdopodobieństwa powstania księżyca, będzie po danej bitwie. Wystarczy tylko kogoś zeskanować i wprowadzić zebrane dane do Kalkulatora Procentów. Kalkulator ten jest bardzo wygodny i można go przypiąć do paska Startu. Otwiera się bardzo szybko, dzięki czemu żadne strony z podobnymi kalkulatorami nie mogą mu się równać.

      Pełny tutorial obsługi kalkulatora:


      Kalkulator ten powstał podczas naszej drugiej wojny, a jego celem było ułatwienie poszukiwań odpowiednio dużych procentów na planetach wrogiego sojuszu. Graliśmy wtedy na procenty, dlatego wpadłem na pomysł, żeby zaprogramować taki właśnie kalkulator. Wszystko jest absolutnie legalnie, a kalkulator tylko pomaga w strategicznych akcjach. Nie gra za nas i nie jest w żaden sposób połączony z przeglądarką czy jakimkolwiek kontem OGame, lub serwerem.

      Zapraszam do pobierania i komentowania, acz komentarze typu "zmieniłbym to, czy tamto" będą raczej zbędne, gdyż nie posiadam już projektu i plików źródłowych tego kalkulatora = nie mogę go edytować i skompilować do nowej wersji. Musiałbym go napisać od postaw, jednak sytuacja mojego sojuszu [ALG IND [dawniej ALG Corp]], nie za bardzo mnie do tego zachęca.

      POBIERZ KALKULATOR