SOLO; Kanade [ALPAKI] vs Midas [LoG] - 200,81% - TOP 1 SOLO <ZEMSTA>

• SOLO; Kanade [ALPAKI] vs Midas [LoG] - 200,81% - TOP 1 SOLO <ZEMSTA>

Piękny poranek :) Ktoś napisał, że kontra recków Kanade to... "bardzo zuuuua opcja". Boje spytać się jak bardzo złe jest to rw :)
    ODPOWIADAM

KREW ZA KREW

Drodzy sojusznicy. Tak jak obiecałem wam to RW na Midasie, tak dotrzymuje słowa. Nie ma walenia w kiche za przeproszeniem, nikt nie będzie mi bić Acetona.

Podziękowania dla wszystkich, którzy mi kibicują a w szczególności:
    Acet Eltar Szyna Czubus Kapitan Hiszpan :P Anubis GORN Sugar Who Popuri (kolejność przypadkowa)

Wiadome było, że w ACS Midasa nie zbijemy. Podczas ostatniej próby straciłem recki, chłopaki mieli o wiele za daleko a ja postawiłem sobie poprzeczkę nad którą za wszelką cenę chciałem skoczyć.
    -Akcja-
    3 dni budowania recków
    Obserwacja celu (dzięki za pomoc)
    wyżebranie od Eltara 500k dexu
    Lot pod Flotę Midasa
    Recki puszczone
    Flota puszczona
    Wlot opóźniony
    Triumfalne przekleństwa na chacie z Olszynem
    XD

Starcie z xxxxxxxxxxxxxxxx następujących flot:

Agresor Kanade [ALPAKI] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 2.051
    Krazownik 398
    O.wojenny. 263
    Panc. 147
    Razem: 2.859

Agresor olszyn3k [ALPAKI] (x;xxx;xx)
    Flota:
    So.szpieg. 10

Obrońca Midas [LoG] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 100
    D.transp. 22
    L.myśliw. 949
    Krazownik 151
    O.wojenny. 139
    Recykler 346
    So.szpieg. 23
    Panc. 130
    Razem: 1.860

...po 6 rundach:

Agresor Kanade [ALPAKI] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 694 -1.357 (M: 4.071.000 K: 1.357.000)
    Krazownik 298 -100 (M: 2.000.000 K: 700.000 D: 200.000)
    O.wojenny. 256 -7 (M: 315.000 K: 105.000)
    Panc. 146 -1 (M: 30.000 K: 40.000 D: 15.000)
    Razem: 1.394 -1.465 (M: 6.416.000 K: 2.202.000 D: 215.000)

Agresor olszyn3k [ALPAKI] (x;xxx;xx)
    Flota:
    So.szpieg. 2 -8 (K: 8.000)

Obrońca Midas [LoG] (x;xxx;xx)

Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 270.584 metalu, 270.584 kryształu, 225.431 deuteru.

Agresor stracił łącznie 8.841.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 34.480.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 13.115.000 metalu i 6.966.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 200,81%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 6.969.584, K: 5.026.584, D: 10.431, P: 12.007).
    Bilans obrońcy (M: -20.084.584, K: -11.992.584, D: -3.169.431, P: -35.247).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.6 - Adam Woźniak

Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 625.546 metalu, 625.547 kryształu, 37.572 deuteru.

Zbiórka PZ:

200 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 4.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 13.115.000 jednostek metalu i 6.970.500 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 2.000.000 jednostek metalu i 2.000.000 jednostek kryształu.

Na polu zniszczeń znajduje się 11.115.000 jednostek metalu i 4.970.500 jednostek kryształu.

Na polu zniszczeń znajduje się 9.115.000 jednostek metalu i 2.970.500 jednostek kryształu.

210 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 4.200.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 7.115.000 jednostek metalu i 970.500 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 3.229.500 jednostek metalu i 970.500 jednostek kryształu.

211 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 4.220.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 3.885.500 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 3.885.500 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

Obrońco SzO! To nic osobistego!

The post was edited 2 times, last by Kanademruu ().

• Już wiem dlaczego nie mogłem spać :P coś wisiało w powietrzu jednak mam instynkt :)

No to zaklepałem sobie 2 komentarz gdyby nie lag , miałbym 1, ale olszynowi się należy :)

GRATULACJE KANADE ! :)

Chociaż dalej z nazwy kojarzysz mi się z flagą kanadyjską i syropem klonowym(ciekawe jak smakuje).

Midasowi szo, bo to drugie recyklerowanie, a to w sumie dość dobry gracz i szkoda by była żeby odchodził.

The post was edited 1 time, last by BladeŁowca ().

• Jaka znowu zemsta? Trafiles wacpan po prostu BFSa u nas. Midas jesli sie nie myle w akcji na acetonie nie bral udzialu. Bijesz ST i potem dorabiasz ideologie. Ogarnij sie:)
    Sprobuj sie zemscic za te slowa na mnie. Phi!
    Szkoda, ze Midas przegrał z Morfeuszem ale spokojnie, rywalizacja LoG kontra alpaki zapowiada sie ciekawie i dopiero się zaczyna.. pewnie inni tez jeszcze nie powiedzieli ostatniego slowa.
    Always Look On The Bright Side Of Life - Zawsze patrz na radosną stronę życia.
    Eol
  • staruch wrote:

Jaka znowu zemsta? Trafiles wacpan po prostu BFSa u nas. Midas jesli sie nie myle w akcji na acetonie nie bral udzialu. Bijesz ST i potem dorabiasz ideologie. Ogarnij sie:)
    Szkoda, ze Midas przegrał z Morfeuszem ale spokojnie, rywalizacja LoG kontra alpaki zapowiada sie ciekawie i dopiero się zaczyna.. pewnie inni tez jeszcze nie powiedzieli ostatniego slowa.

znowu tlumaczenia ze BFS QQ
    szkoda ze juz drugi raz

graty wlotu :)
  • riidic wrote:

szkoda ze juz drugi raz

eee... ? Wiesz nawet nie pytałem tylko zobaczyłem wiadomość w sojuszu, że film zdaje sie oglądał szykował do czegoś i zasnął.. ale moge się mylić. Może faktycznie jakaś akcja była bo nie dopytywałem wiecej szczegółów. Jak tak to przepraszam. No chyba że stojącą flotę alpaki też jakoś liczą to drugie sory i szacun :)
    Jakoś tak przyzwyczaili mnie do tego, że loty na stojącą flotę nazywają akcją.
    Dziekuje kanadzie za opis budowy floty tylko coś mi się zdaje, że i tak by ją budował niezależnie od tego, że chciał lecieć na Malacka. Generalnie chce oświadczyć, że ja też buduje flote by polecieć na kanade .. i na każdego innego ludzia spoza sojuszu i buddy :)

Kłuje mnie też w oczy słowo "tłumaczenie". Są takie ładne słowa jak "informacja, wyjaśnienie" i proszę ich używać. Słowo "tłumaczenie" zostało użyte w niewłaściwym kontekście gdyż nie mam w związku z tym poczucia winy ani nie jestem jakimś mentorem, żeby coś tłumaczyć i tłumaczem nie jetem również. Jak już przy tym jesteśmy to w grze BFSa tłumaczą tylko zdarzenia losowe ..tutaj nic go nie tłumaczy i ma za to bęcki.

P.S.
    1. Tak lubie sobie popisać. To mnie uspokaja :)
    Eol
  • Panie Eol,
    Możesz uważać, że Alpaki to non-skille latające na bfs'y i podniecające się zwykłym lotem na stojącą flotę.
    Nie żeby coś, ale najwyraźniej złomowanie logów nie wymaga nic więcej. Jak zaczniecie Fsować to może nawet będę musiał się wykazać.

Teraz mam w planach dupnąć takiego jednego nie z LoG'ów bo mi się sojusznicy skarżą że jest upierdliwy.
    Ciebie zezłomuje jakoś przy okazji, skoro tak bardzo chcesz powalczyc.
    ;(

• Jak tak patrze na wasze pyskowanie jeden drugiemu to myślę sobie też taki byłem , kiedyś .Na szczęście , bo te cisnienia żle wpływają na psyhe . :)
    Z drugiej strony służy to Uni i taka rywalizacja jest bardzo pożądana jak rozłożenie sił nie ma dominacji jednego sojuszu .
    Choć trudno nie zauważyć też przerostu ambicji i arogancji aż sie chce ukarać takową :)
    Panowie zamiast podważać i umniejszać zasługi jednej czy drugiej strony odpowiadajcie sobie koleinymi RW :)
    Kiedyś odnajdziecie w sobie ten spokój i o wiele mniejsze podniecenie przed lub po udanym locie :)
    A Midas istotnie ostatnio z jakis powodów jak to ktos zauważył nie byl tak aktywny i to zapewne również przyczynilo sie do jego złoma :)
    Bfs czy nie bfs flota sama sie nie podniosla a jak Kanade zauważył skoro wystarczy tyle to co mial kombinować ?
    SzP I SzO ODPOWIEDNIO OBU STRONOM .
    ps. TEŻ CZASEM LUBIE SOBIE POPISAĆ :)
  • staruch wrote:

riidic wrote:

szkoda ze juz drugi raz

eee... ? Wiesz nawet nie pytałem tylko zobaczyłem wiadomość w sojuszu, że film zdaje sie oglądał szykował do czegoś i zasnął.. ale moge się mylić. Może faktycznie jakaś akcja była bo nie dopytywałem wiecej szczegółów. Jak tak to przepraszam. No chyba że stojącą flotę alpaki też jakoś liczą to drugie sory i szacun :)
    Jakoś tak przyzwyczaili mnie do tego, że loty na stojącą flotę nazywają akcją.
    Dziekuje kanadzie za opis budowy floty tylko coś mi się zdaje, że i tak by ją budował niezależnie od tego, że chciał lecieć na Malacka. Generalnie chce oświadczyć, że ja też buduje flote by polecieć na kanade .. i na każdego innego ludzia spoza sojuszu i buddy :)

Kłuje mnie też w oczy słowo "tłumaczenie". Są takie ładne słowa jak "informacja, wyjaśnienie" i proszę ich używać. Słowo "tłumaczenie" zostało użyte w niewłaściwym kontekście gdyż nie mam w związku z tym poczucia winy ani nie jestem jakimś mentorem, żeby coś tłumaczyć i tłumaczem nie jetem również. Jak już przy tym jesteśmy to w grze BFSa tłumaczą tylko zdarzenia losowe ..tutaj nic go nie tłumaczy i ma za to bęcki.

P.S.
    1. Tak lubie sobie popisać. To mnie uspokaja :)

prosze Cie - w ST Log mozna zobaczyc za kazdym razem to samo - "Swietna akcja", "Piekny Wlot" itp/itd
    jeden drugiem tak gleboko wchodzi ze juz pewnie swiatla nie widac
    a jak ktos zezlomuje Loga - "Trafiles wacpan po prostu BFSa u nas", "..... BFs....." itp/itd
    to samo bylo jak Midasa 1wszy raz spakowano
    miedzy wyliczeniem i BFs, oczywiscie ze wyliczenie jest "bardziej Pr0"
    Ale nikt nie zaprzeczy ze BFs to najgorsze lamerstwo jakie mozna zrobic wiec ....

The post was edited 1 time, last by riidic ().

• riidic wrote:

prosze Cie - w ST Log mozna zobaczyc za kazdym razem to samo - "Swietna akcja", "Piekny Wlot" itp/itd
    jeden drugiem tak gleboko wchodzi ze juz pewnie swiatla nie widac
    a jak ktos zezlomuje Loga - "Trafiles wacpan po prostu BFSa u nas", "..... BFs....." itp/itd
    to samo bylo jak Midasa 1wszy taz spakowano
    miedzy wyliczeniem i BFs, oczywiscie ze wyliczenie jest "bardziej Pr0"
    Ale nikt nie zaprzeczy ze BFs to najgorsze lamerstwo jakie mozna zrobic wiec ....

Bo przynajmniej w połowie to są akcje typu wyliczone zawrócone stacjonuj, kontry, podstawki ...
    Te drugie 50% to masz racje :)
    No i przecież nie zaprzeczałem, że nie popisał się tym BFSem?
    Eol
  • Heh, ekscytować się tak bardzo bfsem na 200%... poważnie...
    Oczywiście gratulacje Kanade ładnego starcia, ale dorabianie do tego wszystkiego takiej ideologii to chyba lekka przesada.
    Zapewne jeszcze, czy to Alpak Loga, czy Log Alpaka trafi wiele razy także gramy dalej i nie ma się co spinać.
    W sumie na tym uni naprawdę jest wyjątkowo mało kłótni na forum, w porównaniu do innych, na których grałem. Po co to zmieniać? :)

SzO Midas

Pozdro
  • Wiecie LoG chłopaki, ja nie zaczynam na każdym kolejnym uni po złomie, nie jestem w topce non stop. Ostatnio grałem na Antaresie gdzie ciekawostka: Zezłomował mnie Osama po miesiącu uni :P

Opisuje tak STeki, bo lubie to robic
    Chwle się, bo uwielbiam się chwalić

Robię to nie żeby wam wszystkim dopiec, obrazić itp tylko dlatego, że sprawia mi to ogromną frajdę
    Jeżeli dla Was zrobienie top 1 solo na graczu z sojuszu który zezłomował Wam 2 dni wczesniej kolegę, to nic specjalnego i nie ma o czym gadać, to liczę, że jak Wam się trafi takie coś, to nie wrzucicie tego nawet na forum.

The post was edited 2 times, last by Kanademruu ().

• Kanade! Gratulacje przeszczere! :D nieźle go spakowałeś.

A pisanie że trafił na bfs ? :ocb: :ocb: :ocb: co za ŻENUJĄCA POSTAWA!!! HAHAHA :ocb: :ocb: :ocb:

Zamiast normalnie - fair play - się zachować, to robicie ze steka chlew... cały LoG. Nic dodać nic ująć. 0_o

Jeszcze raz gratulacje Kanade :]
    Jeżeli jesteś w trakcie wojny upewnij się, że nikt nieproszony do niej nie dołączy. - Ashleigh Brilliant.
    Ten post był edytowany 2,3,4 razy, ostatnio przez "kogoś" (Dzisiaj, 16:31)

Osoba, która nie potrafi dodać swojego posta raz - jest nazywana zwykłym partaczem/amatorem.
    Edytuj posta 1 raz, NIE 100 razy cymbale.
  • Huh, a tak się zastanawiałem co mnie tak pięta swędzi podczas mojego długiego i spokojnego snu, wstaje patrzę i już wiem czemu.. :D (swoją drogą polecam wszystkim się wysypiać, nawet nie wiecie jak mi tego brakowało).

Tobie Kanade ogromne gratulacje, udało Ci się zrobić coś czego wspólnymi siłami nam się nie udało (2 razy już wcześniej lecieliśmy na kolegę Midasa i niestety 2 razy nie pykło). Zysk ok 10baniek to naprawdę wielka sprawa.

Widać było po obrońcy że mało chęci/czasu do gry (rozumiem to bo miałem dokładnie to samo). Długie godziny po nocy bfsa aż się prosiły o zdjęcie tej floty, pewnie tak jak mojej :P.

Co do całej kłótni powyżej i spinania pośladów, Panowie dajcie se siana, Kanade po prostu cieszy się z ustrzelonego celu i robi to w sposób bardzo ekspresyjny - taki jest i za to go uwielbiam. Cieszy się jak małe dziecko - ale czy nie o to w tym wszystkim chodzi?? Przecież nie gramy tutaj po to żeby sobie cokolwiek udowadniać - od tego mamy prawdziwe życie. To jest zabawa, tylko i wyłącznie a Kanade się cieszy i wyciąga z tego tyle zabawy ile się da - szacun za to. Fakt że Midas był z Logów był tylko dodatkowym smaczkiem do tego starcia, obojętnie skąd by nie był, życzę mu SZ.O bo to dobry gracz i wie jak latać jak mu się chce :).

Odnośnie ping ponga Alapki - Logi. Fajnie że robi się zacięta rywalizacja w ciągu ostatnich 3 dni padło 2 Panów z Loga no i ja, rywalizacja nabiera rumieńców - i dobrze. W końcu latanie na bfsy i łapanie na fali graczy z top 100-300 nie daje tyle satysfakcji co potyczka z topowymi graczami.

Teraz po tym ST Kanade nie da mi spokoju i będzie mi suszył głowę żebym flotę odbudował.....eh, chyba będę tak musiał zrobić :/. Jeszcze parę dni pośpię i wrócę do w miarę aktywnej gry...tak myślę :P.

Pozdro
    Acek
  • omg.. co jeden to lepszy ;)

ma 200% i to na LoG to sie chwali (miał jaja żeby nie bać sie podstawki/kontry)... lepsze to niz "zostawiam kulisy dla siebie" czy cos w tym stylu... miał cel- zrealizował i to opisał, wiec GRATY!!!
    to jego ST i jego cel- zabawa.

Opisującym tu ze to nic takiego proponuje ruszyć tyłki i się wykazać TU w % i lepiej opisać przebieg niż głupie komenty robić.
    Gramy po to żeby latać i sie bawić a nie kłócić kto ma lepszą gatke albo kto sie w gatce nie wykazał, od tego jest irc albo chat.

Latamy nie gadamy o lataniu.

Kanade jeszcze raz graty!
    Midas SzO i wracaj szybko!
    ...specjalista nr.4 od śrubki nr.5...
  • Dobra, mam nadzieję, że to ostatni wpis i trochę wyjaśni. Staram się przeważnie pisać dość przejrzyście bez równoważników zdań, żeby każdy pojął co autor miał na myśli ..ale tu postaram sie raz jednen ujawnić wszystko co autor miał na myśli.

Zaczęło się od tego:

staruch wrote:

Jaka znowu zemsta? Trafiles wacpan po prostu BFSa u nas. Midas jesli sie nie myle w akcji na acetonie nie bral udzialu. Bijesz ST i potem dorabiasz ideologie. Ogarnij sie:)

Zemstę pojmowałem nieco inaczej jak autor do czego się odniosłem w dalszej części zdania i jakoś do tego nikt się nie ustosunkował a o to chodziło w wypowiedzi. Dużo osób w pierwszym zdaniu za to zauważyło sformułowanie "BFS" i poczuło się tym dotkniętych gdzie sam autor ST w swoim poście wyraźnie pisze o tym, że to był BFS i to jest tyle w tym temacie. Potem można pisać o tym jeśli już, że faktycznie może trzeba mieć jaja żeby tak polecieć pod falami i licząc się z kontrami albo nawet licząc na kontry (mam nadzieje, że zostanie to właściwie zinterpretowane iż doceniłem alpaki, że potrafią zrobić akcję z zaplanowaną kontrą przeciwnika i nie roziwnie się kolejna spinka).

co do bicia st i dorabiania potem do tego ideologii chciałem zwrocic szczegolną uwagę na usmiech , ktorego uzyłem na zakonczenie tej wypowiedzi i zartobliwe raczej czesto kiedys uzywane ogarnij sie. W aspekcie tego ze ladnie pyknal nam sojusznika co swiadczy o wystarczajacym ogarnieciu nie wiem jak mozna to bylo odebrac inaczej jak zartobliwie. NIestety tak zostało odebrane dlatego jak następnym razem będe pisał coś zartobliwie albo z sarkazmem to zamiast emotikonek napisze wprost [zartowałem]
    KOlejne zdanie uważam, że swiadzcy o tym ze szanuje przeciwników mówiąc że szykuje się ciekawa rywalizacja na dodatek doceniłem innych graczy w moim mniemamniu mówiąc ze tez nie powiedzieli ostatniego slowa.
    Moze faktycznie napisanie "gratki i szo midas" jest czyms co kazdy z latwoscia strawi ale nie ...nie moge sie z tym zgodzic.

Podoba mi sie wlasnie jak kanade opisal cala akcje, podoba mi sie ze tak sie cieszy i wlasnie o to chodzi ... poniesiony jego elokwencja uwazalem ze nalezy mu sie ciekawszy wpis niz zwykle gratki.
    Nastepnym razem nie wiem czy sie wpisze 2 razy sie zastanowie ale nie obiecuje ze sie powstrzymam.

Chce wyraźnie zaznaczyć, że nie uważam nikogo tutaj za wroga a jedynie za przeciwnika w grze. Jeśli ktoś zna historie moich zmagań z mruczkami, LoGami i niktórymi graczami solo to wie, że to tylko gra i konwencja a równie dobrze możemy kiedys grać po tej samej stronie

Logi-tech wrote:

A pisanie że trafił na bfs ? :ocb: :ocb: :ocb: co za ŻENUJĄCA POSTAWA!!! HAHAHA :ocb: :ocb: :ocb:

Jątrzysz kolego nei wiem po co a sam autor pisał że to BFS .. to tylko stwierdzenie faktu. Nie napisałem nawet nigdzie, że nie stać ich na nic więcej te wnioski sobie większość osob sama sobie wyciagnela a nie ja tak napisałem.
    Eol
  • Flota z planety Księżyc [1:xxx:9] (Midas) została dostrzeżona w pobliżu twojej planety Gosia [1:xxx:5]. Szansa na przechwycenie sond: 1 %

koło pierwszej w nocy coś tam szukał obrońca w tym starciu. Cóż ja miałem tej nocy farta , a on pecha. Kolejny potencjalny agresor odstrzelony :D Wyrzynajcie się tam na górze bo i świetnie się to śledzi no i ciut bezpieczniej się robi ;>
    Ray
    Trzeba byc kims w tym zyciu np wladca ukladu
  • A Wy LoGi wstrętne Wy!

:D

Gratuluję! Szczerze mówiąc nad ranem już myślałem, że się wlot nie uda. :D Szczęśliwy dex był po prostu! :D

PS. Lot na bfsa może i tak i słaby i brzydki i lamerski i gdzie tu w ogóle do jaśniepaństwa skillowych... Tym bardziej mnie cieszy jak widzę jak niektórych dupcia szczypie, że Kanade im kolejnego sojusznika spakował :D
    teraz Eltar
  • gratulacje Kanade, teraz wiem czemu mnie w nocy skanowales :). Midas szo, napewno bedzie, bo to w koncu dopiero poczatek tej zabawy.

Przestancie z tymi przepychankami, to tylko gra, wiec sie bawcie. Widze ze juz wszyscy stawiaja krzyzyk na LoG :) co mnie bardzo cieszy i napewno jeszcze bardziej zmotywuje do gry, ktorej ostatnie 2-3 tygodnie calkowicie brak. Wszyscy sa zapatrzeni na LoG vs ALPAKI, a z boku rosna nowe potegi :) wspomnicie moge slowa, co oczywiscie gwarantuje jeszcze ciekawsza zabawe.