Zmiana układu forum.

• Zmiana układu forum.

Witam.
    W prawdzie na forum jestem nowy, ale mimo to od początku nasunął mi się pewien pomysł, mogący uczynić korzystanie z tego forum prostszym. A mianowicie chodzi mi o posegregowanie części forum w taki sposób by sprawy takie jak "Starcia" czy "dyplomacja" były poddziałami dla poszczególnych uniwersów, nie na odwrót (jak ma to miejsce w tym momencie). Przykładowo- jeżeli gram na uniwersach "1" oraz "2" , znacznie wygodniejsza była by opcja wejścia w dział poświęcony konkretnemu uniwersum, gdzie od razu znajdowały by się wszystkie sprawy związane z tym konkretnym serwerem. Konieczność ciągłego wyszukiwania "swojego" uniwersum nie ułatwia korzystania z forum. :)
    Pozdrawiam.
  • Mianowicie opieka moderatorska (moderatorzy) nie stanowią takiego samego składu w ST, czy w DiD.

Widziałam fora GF gdzie taki podział był i nie stanowiło to problemu. Moderatorzy nie byli przypisani wtedy do np. "Uni 1" tylko do subforum działu "Uni 1". ;)
    Moim zdaniem taki podział sprawdza się jak jest mało serwerów. U nas niestety dużo ich...

W ustawieniach (Profil > Zarządzanie > Wl/Wył Forum) można ukryć działy które nas nie interesują.
  • I tu jest pies pogrzebany. Przy kilkudziesięciu uniach jest to trochę problematyczne jeśli każdy co innego moderuje. Już nawet przy 10 w innych grach to utrudnia życie.

Może jestem starej daty, ale mnie taki zapis wydaje się czytelniejszy, szczególnie przy grze na kilku uniwersach, szczególnie jak interesuje mnie jeden dział powiedzmy dyskusje lub pch.

exSuper moderator działu Gra i Komunikacja
    Moderator działu Pomysły i Propozycje

Regulamin Działu Pomysły i Propozycje
    Lista Tematów Zakazanych
    Jeśli widzisz nieregulaminowy post użyj przycisk Zgłoś
    Jeśli chcesz coś wyjaśnić, załatwić napisz na