Konkurs: Back to school

    • Konkurs

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Konkurs: Back to school




      Był to piękny wrześniowy poranek, gdy młody Adam obudził się w swoim pokoju. Był on synem komandora floty, który za dwa miesiące miał zostać admirałem. Jego matka w przeszłości przeżyła wiele interesujących przygód wojennych jako porucznik, lecz porzuciła życie pełne brawury i aktualnie zajmowała się domem. Ze względu na pochodzenie naszego bohatera, pokładano w nim wielkie nadzieje.
      Po porannej toalecie oraz obfitym śniadaniu, Adam pożegnał się z mamą oraz wyruszył w kierunku szkoły oficerskiej, w której miał spędzić swój pierwszy dzień nauki. W kosmosie szkoła ta była jedną z najważniejszych, wszak to piloci statków bronili planet i księżyców przed grabieżą złowrogich agresorów oraz walczyli z bezwzględnymi piratami podczas trudnych ekspedycji. Wielu z nich nie wracało z pola walki do przytulnych domostw. Oprócz pilotażu statku młody żołnierz miał się nauczyć tam także wielu innych przydatnych umiejętności.

      Droga do szkoły przebiegła bezproblemowo. Gdy w końcu do niej dotarł zobaczył....




      No własnie, co zobaczył Adam i jak spędził swój pierwszy dzień w nowej, kosmicznej szkole ?



      Team OGame.pl ogłasza konkurs na dokończenie opowiadania


      Warunki konkursu:
      • Opowiadanie nie może mieć więcej niż 1000 wyrazów
      • Każdy użytkownik może zgłosić maksymalnie 1 pracę
      • Prace konkursowe prosimy wysłać na adres email: konkurs@ogame.pl
      • Wraz z wysłaniem pracy zezwalasz na jej publikacje
      • Prace należy nadsyłać w terminie: [01.09 - 30.09]
      • Zwycięzca zostanie wybrany poprzez głosowanie przeprowadzone w gronie członków Teamu w dniach: [01.10 - 11.10]
      • Użytkownicy forum będą mogli wybrać najlepszą pracę w publicznej ankiecie udostępnionej na forum po zakończeniu zgłoszeń w wyznaczonym terminie: [01.10 - 11.10]
      • Wszelkie dyskusje odnośnie konkursu należy zamieszczać w temacie dyskusyjnym: Konkurs: Back to school - temat dyskusyjny
      • Po zakończeniu etapu głosowania, wyniki zostaną ogłoszone w tym temacie.



      Nagrody:

      1. miejsce - kupon o wartości 10 do wykorzystania w grach firmy Gameforge + dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu
      2. miejsce - kupon o wartości 6 do wykorzystania w grach firmy Gameforge + dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu
      3. miejsce - kupon o wartości 3 do wykorzystania w grach firmy Gameforge + dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu

      1. miejsce w głosowaniu użytkowników - kupon o wartości 10 do wykorzystania w grach firmy Gameforge



      W czasie trwania konkursu w pełni obowiązuje Regulamin Forum.
      Każdy uczestnik biorący udział w zabawie w pełni akceptuje jego zasady.
      Administracja Forum zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie konkursu.
      Nieprzestrzeganie zasad wiąże się z odrzuceniem prac.
      Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do kasai.
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Ruszyło głosowanie użytkowników. Teamowcy w tym czasie również stoją przed wyborem najlepszego wg nich opowiadania. To oni ustalą kto stanie na podium, a kto będzie musiał się zadowolić miejscem za podium.

      Link do głosowania: Konkurs Back to school - głosowanie użytkowników

      Wszelkie pytania proszę kierować do mnie lub pytać w temacie dyskusyjnym Konkurs: Back to school - temat dyskusyjny
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Dziękuję wszystkim za poświęcenie kilku minut i oddaniu głosu :)

      Tak oto plasuje się topka na podium:

      1. Miejsce: Praca nr 1 od użytkownika Starrk

      2. Miejsce: Praca nr 4 od użytkownika Wonderlust King

      3. Miejsce: Praca nr 2 od użytkownika zolw17965

      [headline][/headline]
      Głosowanie użytkowników wygrał:

      Starrk - pracą numer 1
      [headline][/headline]

      Ze względu, że udział w zabawie brało tylko 4 użytkowników, kupon pocieszenia o wartości 3 Euro otrzymuje od nas gracz Pogromca2 za zajęcie 4 miejsca :)


      Po nagrody proszę zgłaszać się do mnie poprzez prywatną wiadomość :) -> [klik]

      Gratulujemy wygranych! :)
      Jestem i mnie nie ma ^^