RevenGee

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dzien Dobry ! Przyszedł czas i na mnie =)

    Imię: Michał
    Mieszkam: Kalisz (okolice) :>
    Studiuję: Warszawka (AON)
    Rocznik: 94
    Zainteresowania: Sport


    Nie będę się rozpisywał :) Będziecie chcieli to zapytacie a ja chętnie odpowiem ! :)

    Pozdrawiam
    ReV
  • Ave leniwcu
    Oglądałeś Polowanie na czerwony październik? 
    Zadowolony z wakacji? Czy jeszcze rok akademicki trwa? 
    Ulubione uniwersum? 
    Ulubiony okręt?
    Ulubiona mitologia i dlaczego ta mitologia? 
    Ulubiona postać z mitologii? 
    Ulubiony bóg z mitologii? 
    Ulubiona książka? 
    Ulubiony przedmiot w szkole? 
    Czemu ten kierunek studiów? 
    Ulubiona postać z filmów Marvela? 
    Najmniej lubiana postać z tych filmów? 
    Grasz eko czy flotą? 
    Czemu zielona strona mocy?
    Czemu chcesz być w Teamie?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Drakensang napisał(a):

    Ave leniwcu
    Oglądałeś Polowanie na czerwony październik?  Niestety nie
    Zadowolony z wakacji? Czy jeszcze rok akademicki trwa?  Wakacje udane w 100%
    Ulubione uniwersum?  Niegdyś U44, obecnie nie gram
    Ulubiony okręt? Pancernik
    Ulubiona mitologia i dlaczego ta mitologia?  Brak
    Ulubiona postać z mitologii?  Brak
    Ulubiony bóg z mitologii?  Zeus
    Ulubiona książka?  Nie czytam za wiele książek
    Ulubiony przedmiot w szkole?  WF ;D
    Czemu ten kierunek studiów? Stosunki Międzynarodowe ? Interesuje mnie to, liczę na to, że po studiach znajdę dobrą prace ale na to chyba każdy liczy
    Ulubiona postać z filmów Marvela?  Spider-Man
    Najmniej lubiana postać z tych filmów?  Iron Man
    Grasz eko czy flotą?  Obecnie nie gram, ale lubię flotke
    Czemu zielona strona mocy? Nie podoba mi sie pomarańcz :D
    Czemu chcesz być w Teamie? Dużo czasu spędzam przed komputerem, lubię miec kontakt z ludźmi w realu jak i w internecie więc stąd chęc pomocy.

  • Czemu taki nick?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Zemsta jest zawsze dobra, najlepsza jest taka kiedy ten co cię kiedyś zaatakował dostaje od ciebie.
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Ulubiony sport?
    Ulubiony zwierzak?
    Jesteś ścisły czy humanistyczny?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Cześć łobuzie!

    Ładnie to tak atakować zielonkowatością w moim CT? :>
    Nie boisz się, że spotka Cię bolesna kara?
    Dlaczego lubisz Zeusa? Bo ma pioruny? :D
    Dlaczego irytuje Cię Iron Man?
    Lubisz pająki?
    Na WFie wolałeś biegać czy w coś grac?
    W podstawówce jaką miałeś ocenę z WFu? :P
    Jesteś raczej długo czy krótkodystansowcem? :D
    Pokażesz foty z wakacji? ^^
    Cola czy pepsi?
    Hot-dog czy hamburger?
    Wolałbyś zostać pożarty przez Ogra czy rozszarpany przez Tygrysa? :D
    Mogę Cię pacnąć za to że mnie na Eri skanowałeś? :P
    Ulubiona gra (nie komputerowa!) z dzieciństwa?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Cześć łobuzie!

    Ładnie to tak atakować zielonkowatością w moim CT? :> Ładnie ! Musi byc zielono !
    Nie boisz się, że spotka Cię bolesna kara? Nie bo takie pomarańczki są mało groźne :>
    Dlaczego lubisz Zeusa? Bo ma pioruny? :D Taak :D Błyskawice, jaram sie :D
    Dlaczego irytuje Cię Iron Man? Płaskostopie twarzy ma:(
    Lubisz pająki? Mogą byc: >
    Na WFie wolałeś biegać czy w coś grac? Grac :>
    W podstawówce jaką miałeś ocenę z WFu? :P od 4 klasy podstawowki 6tki :P
    Jesteś raczej długo czy krótkodystansowcem? :D zależy w czym :)
    Pokażesz foty z wakacji? ^^ Nie ulegam :D
    Cola czy pepsi? Pij Pepsi będziesz sexi
    Hot-dog czy hamburger? Burger
    Wolałbyś zostać pożarty przez Ogra czy rozszarpany przez Tygrysa? :D Tygrysa :D
    Mogę Cię pacnąć za to że mnie na Eri skanowałeś? :P Nie ;(
    Ulubiona gra (nie komputerowa!) z dzieciństwa? W chowanego :D
  • Czytałeś Grę o Tron?
    Ulubiony przedmiot ścisły?
    Ulubiony przedmiot humanistyczny?
    Ulubiona gra?
    Ulubiony zespół sportowy?
    Ulubiony gatunek muzyki?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • hej świntuszku :D


    Dobra zapytam bo mnie to od zawsze ciekawiło...czy studiując stosunki międzynarodowe studentom tego kierunku też to się dwuznacznie kojarzy? :D Bo mnie tak ! :P
    Widzę, że byłeś "kujonem" z WFu :D Znaczy że raczej wysportowany z Ciebie ludek? :>
    Czy na WFie lubiłeś rzucać piłką lekarską?
    A w co lubiłeś grać na WFie? Siatka, Kosz czy Noga?
    Lubiłeś grać w "dwa ognie"? Wiesz w ogóle co to za gra? :P
    Co do dystansu pytałam o biegi...a o czym w pierwszej chwili pomyślałeś? ]:-D
    Czemu nie ulegasz? Jak można Cię zmusić do uległości? :>
    Wolisz majonez czy musztardę?
    Dlaczego wolisz rozszarpanie przez Tygrysa? Przecież to bardziej będzie bolało?:> Jesteś masochistą? :D
    W chowanego miałeś kiedyś tak dobrą kryjówę że nie mogli Cię znaleźć i sam w końcu z niej wyszedłeś? :D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Widzę, że byłeś "kujonem" z WFu Znaczy że raczej wysportowany z Ciebie ludek? O to to Marcik pytaj :D Nie mnie oceniac :D
    Czy na WFie lubiłeś rzucać piłką lekarską? rzadko kiedy rzucalismy ale było spoko :D
    A w co lubiłeś grać na WFie? Siatka, Kosz czy Noga? Noga :D
    Lubiłeś grać w "dwa ognie"? Wiesz w ogóle co to za gra? Pewnie :D Gra w zbijaka zawsze na poziomie :D Ale nie z dziewczynami bo to raz dostanie i płacz :D
    Co do dystansu pytałam o biegi...a o czym w pierwszej chwili pomyślałeś? Pomyslalem o rowerku, basenie, BOŻENIE :D no i bieganiu :D Zalezy jak z bieganiem , biegam na razie po 3 km bo do 12 min chce zejśc :D Ale kiedys chce machnąc maraton :D 10tke w 56 min zrobiłem juz :D
    Czemu nie ulegasz? Jak można Cię zmusić do uległości? Ulegam tylko jednej kobiecie :D No i wczoraj Marcik bo zdj chciała :( :D
    Wolisz majonez czy musztardę? Musztarde, a najlepiej sos kebab z Develey-a
    Dlaczego wolisz rozszarpanie przez Tygrysa? Przecież to bardziej będzie bolało? Jesteś masochistą? Tygryski są słodkie :D oj tam jak za szyje chwyci to nie poboli za długo
    W chowanego miałeś kiedyś tak dobrą kryjówę że nie mogli Cię znaleźć i sam w końcu z niej wyszedł W sumie nie miałem tak, zawsze jak nas kumpel szukał to nie mogł znaleźc i jechał do domu :( Zawsze chowałem sie z czymś do jedzenia wiec miałem zajęcie.
  • Ave
    W jakiej formie ogr jest najbardziej smaczny?
    Lubisz smoki?
    Pamiętasz te czasy kiedy Madzia była zwykłym modem?
    Pamiętasz czasy sprzed UniFusion Andro, Barym i Capelli?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • kruszynka napisał(a):

    Ej! Ominąłeś jedno pytanie! :( Wybacz :D taak mnie również :D



    Drakensang napisał(a):

    Ave
    W jakiej formie ogr jest najbardziej smaczny? Nie mam zielonego pojęcia :D
    Lubisz smoki? Gdybym napisał, że nie lubie to by mi jedna osoba nosek podsmażyła :D
    Pamiętasz te czasy kiedy Madzia była zwykłym modem? Nie pamiętam, bo jak grałem kilka lat wstecz to nie wchodziłem na forum ;O
    Pamiętasz czasy sprzed UniFusion Andro, Barym i Capelli? Pamiętam Czasy jak było u1 :)
  • Lubisz sprzątać bałagan zrobiony przez innych użytkowników forum?
    Wolisz oglądać siatkówkę, czy piłkę nożną?
    Jesteś bardziej leniwy czy pracowity?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • hej ReV!

    Gdzie jesteś i co Cię tak mało ? :D
    Jesteś zadowolony teraz ze swojego dostawcy internetowego? :P
    Masz już plany na Sylwestra?
    Napisałeś już list do św. Mikołaja?
    A myślisz, że takie łobuzy jak Ty mają szansę na inny prezent niż rózga? :D
    Lubiłeś lepić bałwany w dzieciństwie? :>


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    hej ReV! Hej Kruszka :)

    Gdzie jesteś i co Cię tak mało ? :D Mialem sporo na głowie w ostatnim czasie i nawet sama widzisz nie odpisałem, mam nadzieje ze wybaczysz : ) !
    Jesteś zadowolony teraz ze swojego dostawcy internetowego? :P Teraz to rewelacja jest :D
    Masz już plany na Sylwestra? Plany mialem od początku z moja 2 połówką bo jak to by miało byc inaczej :>
    Napisałeś już list do św. Mikołaja? Listu nie pisałem bo nie jestem typem ktory coś chce :> Wystarczą mi święta z bliskimi a prezent to tylko dodatek :)
    A myślisz, że takie łobuzy jak Ty mają szansę na inny prezent niż rózga? :D "Jak dbasz tak masz" :D
    Lubiłeś lepić bałwany w dzieciństwie? "> Pewnie :D Szczególnie gdy ktoś zbudował to było poźniej "Z Buta wjeżdżam" :D
    Wybacz ze musialaś tyle czekać krusz:)
  • RevenGee napisał(a):

    Mialem sporo na głowie w ostatnim czasie i nawet sama widzisz nie odpisałem, mam nadzieje ze wybaczysz : ) !

    Wybaczam! Ale czy to oznacza, że już wszystko pozałatwiałeś i będziesz obecny? Czy znowu będziesz budował napięcie ponad miesięczne aby odpisać? :D


    RevenGee napisał(a):

    Plany mialem od początku z moja 2 połówką bo jak to by miało byc inaczej :>

    I jak się plany udały?
    Lubisz w ogóle Sylwestra? Bawisz się nadal petardami?
    Miałeś kiedyś śmieszną lub przykrą przygodę z petardami? :>

    RevenGee napisał(a):


    "Jak dbasz tak masz" :D

    A jak dbasz? Mam nadzieję, że dobrze? :> :juzpotobie:

    RevenGee napisał(a):


    Lubiłeś lepić bałwany w dzieciństwie? "> Pewnie :D Szczególnie gdy ktoś zbudował to było poźniej "Z Buta wjeżdżam" :D

    hahah Ty niszczycielu bałwanów! Zdenerwowałeś się kiedyś jak ktoś Ci tak w Twojego bawanka butem wjechał? :D
    Wywaliłeś się kiedyś na zamarzniętej dróżce przy świadkach? Jeśli tak to czy zacząłeś śmiać się sam z siebie czy uciekłeś czym prędzej zawstydzony?:>

    To na razie tyle :) ale ja tu jeszcze wrócę! ]:-D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):


    Wybaczam! Ale czy to oznacza, że już wszystko pozałatwiałeś i będziesz obecny? Czy znowu będziesz budował napięcie ponad miesięczne aby odpisać? :D Średnio ale bede sie starał odpisywac :)



    I jak się plany udały?
    Lubisz w ogóle Sylwestra? Bawisz się nadal petardami?
    Miałeś kiedyś śmieszną lub przykrą przygodę z petardami? ">

    Co do planów to świetnie :> Choć narty nie wypaliły z powodu braku śniegu :) Lubie :D A fajerwerki oczywiście że muszą być:)

    A jak dbasz? Mam nadzieję, że dobrze? "> :juzpotobie: Oczywiście grzecznyn jak Aniołek:D


    hahah Ty niszczycielu bałwanów! Zdenerwowałeś się kiedyś jak ktoś Ci tak w Twojego bawanka butem wjechał? :D
    Wywaliłeś się kiedyś na zamarzniętej dróżce przy świadkach? Jeśli tak to czy zacząłeś śmiać się sam z siebie czy uciekłeś czym prędzej zawstydzony?:>

    Haha tak zdenerwowałem :D A co do upadku to nie :D Ale przypomniala mi sie sytuacja na basenie jak w przebieralni zobaczyłem dziewczyne która sie poslizgneła i wywaliła na plecy :D Widzialem wszystko i ona widziała, że widze :D Nie chciała byś zobaczyć jej miny na zywo :D

    To na razie tyle :) ale ja tu jeszcze wrócę! ]:-D Mam nadzieje :D
  • Ha! Jestem! Bój się!:P


    Szybko wpadłam do Ciebie co nie? :D
    Masz jakaś herbatkę i ciasteczka dla odwiedzających?
    Czy lubisz zające? :D :P
    Co zamierzasz dzisiaj porabiać? wybierasz się na jakiś kocyk pod drzewkiem czy raczej siedzisz w domu z nadzieją, że upały szybko miną?
    A nawiązując do naszej rozmowy.. ostatnio przetestowałam pewną rzecz więc jest już sprawdzona i dobrej jakości :D Mogę Ci podarować, chcesz?:P
    Wiesz, że nowe to zawsze niebezpieczeństwo rozczarowania, no nie? :D
    Czy zapuszczałeś kiedyś brodę?
    Jeśli tak to czy czułeś się jak Papa Smerf? :P
    Zostawiłeś u mnie emotkę :ndmod: / Czy łatwo Cię rozdrażnić/zdenerwować? :>
    Bywasz agresywny? :roll:
    Uważasz, że jesteś srogim moderatorem czy raczej takie ciepłe kluchy? :D


    I ja też tu jeszcze wrócę! UWAŻAJ! :P <:


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Ha! Jestem! Bój się!:P Hejo ! Nie boje :D


    Szybko wpadłam do Ciebie co nie? :D Jak sie nie ma co robić to sie siedzi ciągle no co!
    Masz jakaś herbatkę i ciasteczka dla odwiedzających? Mam pierniki z marmeeeeladooo :D i soczek :D
    Czy lubisz zające? :D :P Tylko zając to zając pamiętaj ! Mogą być :D
    Co zamierzasz dzisiaj porabiać? wybierasz się na jakiś kocyk pod drzewkiem czy raczej siedzisz w domu z nadzieją, że upały szybko miną?
    A nawiązując do naszej rozmowy.. ostatnio przetestowałam pewną rzecz więc jest już sprawdzona i dobrej jakości :D Mogę Ci podarować, chcesz?:P Dziś? Troche mam pracy bo sesja nadchodzi i wypada coś poczytać więc plener odpada :> Jutro do domku więc jakiś rower/basen coś obowiązkowo :D A co do tego testowania to wiesz... ja wole nietestowane a teraz potrzeba mi bardzo :(
    Wiesz, że nowe to zawsze niebezpieczeństwo rozczarowania, no nie? :D E tam od razu rozczaarowania, lubie riziko :D
    Czy zapuszczałeś kiedyś brodę? Nie bo moja dziewczyna by mi obcieła ją razem z głową :(
    Jeśli tak to czy czułeś się jak Papa Smerf? :P Nigdy :D
    Zostawiłeś u mnie emotkę :ndmod: / Czy łatwo Cię rozdrażnić/zdenerwować? "> To było ostrzeżenie! WIedziałem ze poruszysz temat przetestowanych a nie nowych tych tamtych :>
    Bywasz agresywny? :roll: Hm, jak gram w czołgi :D
    Uważasz, że jesteś srogim moderatorem czy raczej takie ciepłe kluchy? :D Jak ktoś przewinił, kara musi być ;>


    I ja też tu jeszcze wrócę! UWAŻAJ! :P <: Pfi sie nie boje ale czekam :D