Liga Typerów - 8 Edycja - ZAKOŃCZONA - zwycięzca: Toadie

  • Kolejka Specjalna - 14.5-28.5.2016

    CZĘŚĆ I

    Wybrane spotkania ligowe

    sobota, 14 maja
    15:30 Bayer_Leverkusen - Ingolstadt 2:0
    15:30 Werder_Brema - Eintracht_Frankfurt 2:1
    15:30 Mainz_05 - Hertha_Berlin 1:1
    15:30 Wolfsburg - VfB_Stuttgart 1:0
    15:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Górnik_Zabrze 0:1
    15:30 Podbeskidzie - Wisła_Kraków 1:1
    17:00 D_La_Coruna - Real_Madryt 0:3
    17:00 Braga_SPO - Sporting_Lizbona 0:1 mecz odbywa się w niedzielę o 18:00
    17:00 Uniao_Madeira - Rio_Ave 1:1 mecz odbywa się o 20:30!
    17:00 FC_Porto - Boavista 3:0 mecz odbywa się o 12:45!
    19:30 Atletico_Madryt - Celta_Vigo 1:0
    21:00 Caen - Bordeaux 1:1
    21:00 St_Etienne - Lille 1:1
    21:00 Angers - Toulouse 1:2

    niedziela, 15 maja
    16:00 Arsenal - Aston_Villa 3:0
    16:00 Swansea - Manchester_City 0:2
    16:00 Newcastle - Tottenham 0:2
    16:00 Stoke - West_Ham 0:2
    17:00 Rayo_Vallecano - Levante 2:0 mecz odbywa się o 19:30!
    18:00 Empoli - Torino 1:1
    18:00 Genoa - Atalanta 2:1
    18:00 Piast_Gliwice - Zagłębie_Lubin 2:1
    18:00 Cracovia_Kraków - Lechia_Gdańsk 0:1
    19:00 Espanyol - Eibar 1:1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 14 maja
    20:45 AC_Milan - Roma 1:3

    Finał Ligi Europy - punktacja x3

    środa, 18 maja
    20:45 Liverpool - Sevilla 1:0
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...





    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!

    Pręgierz (*)
  • CZĘŚĆ I

    Wybrane spotkania ligowe

    sobota, 14 maja
    15:30 Bayer_Leverkusen 2-0 Ingolstadt
    15:30 Werder_Brema 2-1 Eintracht_Frankfurt
    15:30 Mainz_05 1-0 Hertha_Berlin
    15:30 Wolfsburg 1-1 VfB_Stuttgart
    15:30 Termalica_B_B_Nieciecza 1-1 Górnik_Zabrze
    15:30 Podbeskidzie 1-2 Wisła_Kraków
    17:00 D_La_Coruna 0-3 Real_Madryt
    17:00 Braga_SPO 0-2 Sporting_Lizbona
    17:00 Uniao_Madeira 1-1 Rio_Ave
    17:00 FC_Porto 2-0 Boavista
    19:30 Atletico_Madryt 2-0 Celta_Vigo
    21:00 Caen 1-1 Bordeaux
    21:00 St_Etienne 1-1 Lille
    21:00 Angers 0-2 Toulouse

    niedziela, 15 maja
    16:00 Arsenal 3-0 Aston_Villa
    16:00 Swansea 0-2 Manchester_City
    16:00 Newcastle 0-2 Tottenham
    16:00 Stoke 0-1 West_Ham
    17:00 Rayo_Vallecano 2-0 Levante
    18:00 Empoli 0-0 Torino
    18:00 Genoa 1-0 Atalanta
    18:00 Piast_Gliwice 2-1 Zagłębie_Lubin
    18:00 Cracovia_Kraków 1-1 Lechia_Gdańsk
    19:00 Espanyol 2-0 Eibar

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 14 maja
    20:45 AC_Milan 1-1 Roma

    Finał Ligi Europy - punktacja x3

    środa, 18 maja
    20:45 Liverpool 1-0 Sevilla
    Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

    Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
  • Kolejka Specjalna - 14.5-28.5.2016

    CZĘŚĆ I

    Wybrane spotkania ligowe

    sobota, 14 maja
    15:30 Bayer_Leverkusen - Ingolstadt 1-1
    15:30 Werder_Brema - Eintracht_Frankfurt 2-1
    15:30 Mainz_05 - Hertha_Berlin 0-0
    15:30 Wolfsburg - VfB_Stuttgart 2-1
    15:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Górnik_Zabrze 1-1
    15:30 Podbeskidzie - Wisła_Kraków 0-2
    17:00 D_La_Coruna - Real_Madryt 1-1
    17:00 Braga_SPO - Sporting_Lizbona 1-1
    17:00 Uniao_Madeira - Rio_Ave 2-1
    17:00 FC_Porto - Boavista 2-0
    19:30 Atletico_Madryt - Celta_Vigo 2-0
    21:00 Caen - Bordeaux 0-1
    21:00 St_Etienne - Lille 1-1
    21:00 Angers - Toulouse 1-1

    niedziela, 15 maja
    16:00 Arsenal - Aston_Villa 2-0
    16:00 Swansea - Manchester_City 1-1
    16:00 Newcastle - Tottenham 2-1
    16:00 Stoke - West_Ham 0-0
    17:00 Rayo_Vallecano - Levante 1-0
    18:00 Empoli - Torino 1-1
    18:00 Genoa - Atalanta 1-1
    18:00 Piast_Gliwice - Zagłębie_Lubin 2-1
    18:00 Cracovia_Kraków - Lechia_Gdańsk 1-1
    19:00 Espanyol - Eibar 2-1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 14 maja
    20:45 AC_Milan - Roma 2-1

    Finał Ligi Europy - punktacja x3

    środa, 18 maja
    20:45 Liverpool - Sevilla 1-3

    CZĘŚĆ II

    Finały pucharów krajowych - punktacja x2

    sobota, 21 maja
    18:30 Manchester_United - Crystal_Palace 2-1
    20:00 Bayern_Monachium - Borussia_Dortmund 3-0
    21:00 PSG - Olympique_Marsylia 2-2
    21:30 FC_Barcelona - Sevilla 2-0
    21:45 Juventus_Turyn - AC_Milan 2-1

    Finał Ligi Mistrzów - punktacja x4

    sobota, 28 maja
    20:45 Real_Madryt - Atletico_Madryt 1-2
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E
  • Kolejka Specjalna - 14.5-28.5.2016

    CZĘŚĆ I

    Wybrane spotkania ligowe

    sobota, 14 maja

    19:30 Atletico_Madryt - Celta_Vigo 1:0
    21:00 Caen - Bordeaux 0:2
    21:00 St_Etienne - Lille 0:1
    21:00 Angers - Toulouse 0:1

    niedziela, 15 maja
    16:00 Arsenal - Aston_Villa 2:0
    16:00 Swansea - Manchester_City 0:3
    16:00 Newcastle - Tottenham 1:2
    16:00 Stoke - West_Ham 1:0
    17:00 Rayo_Vallecano - Levante 1:1
    18:00 Empoli - Torino 2:2
    18:00 Genoa - Atalanta 1:2
    18:00 Piast_Gliwice - Zagłębie_Lubin 1:0
    18:00 Cracovia_Kraków - Lechia_Gdańsk 0:2
    19:00 Espanyol - Eibar 1:0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 14 maja
    20:45 AC_Milan - Roma 1:2

    Finał Ligi Europy - punktacja x3

    środa, 18 maja
    20:45 Liverpool - Sevilla 2:1

    CZĘŚĆ II

    Finały pucharów krajowych - punktacja x2

    sobota, 21 maja
    18:30 Manchester_United - Crystal_Palace 2:1
    20:00 Bayern_Monachium - Borussia_Dortmund 3:1
    21:00 PSG - Olympique_Marsylia 0:2
    21:30 FC_Barcelona - Sevilla 2:1
    21:45 Juventus_Turyn - AC_Milan 2:1

    Finał Ligi Mistrzów - punktacja x4

    sobota, 28 maja
    20:45 Real_Madryt - Atletico_Madryt 3:1
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • Kolejka Specjalna - 14.5-28.5.2016

    CZĘŚĆ II

    Finały pucharów krajowych - punktacja x2

    sobota, 21 maja
    18:30 Manchester_United - Crystal_Palace 3-1
    20:00 Bayern_Monachium - Borussia_Dortmund 1-1
    21:00 PSG - Olympique_Marsylia 2-0
    21:30 FC_Barcelona - Sevilla 3-0
    21:45 Juventus_Turyn - AC_Milan 2-0

    Finał Ligi Mistrzów - punktacja x4

    sobota, 28 maja
    20:45 Real_Madryt - Atletico_Madryt 1-2
    Pożegnanie uni 37
    95ST=155.500%
  • CZĘŚĆ II

    Finały pucharów krajowych - punktacja x2

    sobota, 21 maja
    18:30 Manchester_United - Crystal_Palace 2-1
    20:00 Bayern_Monachium - Borussia_Dortmund 2-1
    21:00 PSG - Olympique_Marsylia 2-0
    21:30 FC_Barcelona - Sevilla 2-1
    21:45 Juventus_Turyn - AC_Milan 2-0

    Finał Ligi Mistrzów - punktacja x4

    sobota, 28 maja
    20:45 Real_Madryt - Atletico_Madryt 2-1


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • CZĘŚĆ II

    Finały pucharów krajowych - punktacja x2

    sobota, 21 maja
    18:30 Manchester_United 2-1 Crystal_Palace
    20:00 Bayern_Monachium 2-1 Borussia_Dortmund
    21:00 PSG 2-1 Olympique_Marsylia
    21:30 FC_Barcelona 2-0 Sevilla
    21:45 Juventus_Turyn 2-0 AC_Milan

    Finał Ligi Mistrzów - punktacja x4

    sobota, 28 maja
    20:45 Real_Madryt 2-1 Atletico_Madryt

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Zostań moderatorem kasai - jedyna i niepowtarzalna okazja ;)
    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • CZĘŚĆ II

    Finały pucharów krajowych - punktacja x2

    sobota, 21 maja
    18:30 Manchester_United 1-0 Crystal_Palace
    20:00 Bayern_Monachium 2-0 Borussia_Dortmund
    21:00 PSG 2-0 Olympique_Marsylia
    21:30 FC_Barcelona 3-1 Sevilla
    21:45 Juventus_Turyn 1-0 AC_Milan

    Finał Ligi Mistrzów - punktacja x4

    sobota, 28 maja
    20:45 Real_Madryt 1-1 Atletico_Madryt
    Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

    Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
  • CZĘŚĆ II

    Finały pucharów krajowych - punktacja x2

    sobota, 21 maja
    18:30 Manchester_United - Crystal_Palace 2:1
    20:00 Bayern_Monachium - Borussia_Dortmund 2:4
    21:00 PSG - Olympique_Marsylia 3:1
    21:30 FC_Barcelona - Sevilla 4:2
    21:45 Juventus_Turyn - AC_Milan 3:1

    Finał Ligi Mistrzów - punktacja x4

    sobota, 28 maja
    20:45 Real_Madryt - Atletico_Madryt 0:2
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...





    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!

    Pręgierz (*)
  • CZĘŚĆ II

    Finały pucharów krajowych - punktacja x2

    sobota, 21 maja
    18:30 Manchester_United 3-1 Crystal_Palace
    20:00 Bayern_Monachium 3-21 Borussia_Dortmund
    21:00 PSG 2-1 Olympique_Marsylia
    21:30 FC_Barcelona 3-2 Sevilla
    21:45 Juventus_Turyn 2-0 AC_Milan

    Finał Ligi Mistrzów - punktacja x4

    sobota, 28 maja
    20:45 Real_Madryt 2-1 Atletico_Madryt


    Mój stary nick: grant uni:21
  • CZĘŚĆ II

    Finały pucharów krajowych - punktacja x2

    sobota, 21 maja
    18:30 Manchester_United - Crystal_Palace
    20:00 Bayern_Monachium - Borussia_Dortmund
    21:00 PSG 2 - 0 Olympique_Marsylia
    21:30 FC_Barcelona 3 - 1 Sevilla
    21:45 Juventus_Turyn 2 - 1 AC_Milan

    Finał Ligi Mistrzów - punktacja x4

    sobota, 28 maja
    20:45 Real_Madryt 1 - 2 Atletico_Madryt
  • LT zakończona oto i ostateczne podliczenie.

    Klasyfikacja końcowa








    Tabela "medalowa" zlożona na podstawie miejsc zajmowanych w poszczególnych kolejkach.


    1. miejsce
    2. miejsce
    3. miejsce
    Suma:
    1.
    Toadie
    5
    2
    3
    10
    2.
    Cezarcfc
    4
    8
    2
    14
    3.
    Drago Art
    4
    3
    1
    8
    4.
    Radu Lykan
    4
    2
    1
    7
    5.
    Mati
    3
    7
    2
    12
    6.
    cortezx
    3
    1
    1
    5
    7.
    Gootek
    2
    3
    1
    6
    8.
    El abogado del diablo
    2
    2
    2
    6
    9.
    Igła
    2
    2
    1
    5
    10.
    Ratownik999
    2
    1
    2
    5
    11.
    Mysterious
    2
    0
    3
    5
    12.
    saszka-BSK
    2
    0
    2
    4
    13.
    Bresia (L)
    2
    0
    0
    2
    14.
    cy_siu
    2
    0
    0
    2
    15.
    Gutek1989
    2
    0
    0
    2
    16.
    josephik=
    1
    4
    1
    6
    17.
    Blass
    1
    2
    2
    5
    18.
    bania
    1
    0
    4
    5
    19.
    Avinashi
    1
    0
    3
    4
    20.
    crawl
    1
    0
    0
    1
    21.
    dragonartur
    1
    0
    0
    1
    22.
    EbbeSand
    1
    0
    0
    1
    23.
    holli
    1
    0
    0
    1
    24.
    Jose Arcadio Morales
    1
    0
    0
    1
    25.
    Rzeźnik drzew
    1
    0
    0
    1
    26.
    fafi
    0
    2
    2
    4
    27.
    Chichottek
    0
    2
    0
    2
    28.
    Kar(L)ik
    0
    1
    0
    1
    29.
    Thorgoth
    0
    1
    0
    1
    30.
    Thymeron
    0
    1
    0
    1
    31.
    wertun
    0
    1
    0
    1
    32.
    ghost94
    0
    0
    2
    2
    33.
    RYBKA79
    0
    0
    2
    2
    34.
    Cry
    0
    0
    1
    1
    35.
    Gladiator81
    0
    0
    1
    1
    36.
    kasai
    0
    0
    1
    1
    37.
    satanek172
    0
    0
    1
    1
    38.
    StarCraft1987
    0
    0
    1
    1
    Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

    Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego