Liga Typerów - 8 Edycja - ZAKOŃCZONA - zwycięzca: Toadie

  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1:1

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0:1

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 0:2
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 1:0

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 0:2

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 2:1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 2:0
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 0:2

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 0:0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1:2
  • 1 kolejka LT - 24.07-27.07.2015

    2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 1-0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1-2

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0-2

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1-1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 2-1

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1-2

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 2-1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 1-1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1-3

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 1-1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1-1
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015
    Kwalifikacje LM i LE
    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 2-1
    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 1-3
    3 kolejka Ekstraklasy
    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1-0
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 2-1
    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1-1
    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 0-0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 3-1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1-2
    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 2-3
    Mecze specjalne - punktacja x2
    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1-3
    "You'll never walk alone"

    The post was edited 1 time, last by TrueStory ().

  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 2-1

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0-3

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 0-1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 1-1

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1-2

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 3-0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 3-1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1-2

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 2-1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 2-1
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1-2

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0-2

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1-2
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 3-1

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 0-2

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 2-1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 3-0
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1-2

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 2-2

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 2-1


    Mój stary nick: grant uni:21
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań 0-1 FC_Basel

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi 0-2 Legia_Warszawa

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice 0-1 Górnik_Zabrze
    20:30 Lechia_Gdańsk 0-0 Pogoń_Szczecin

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie 0-1 Cracovia_Kraków

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław 2-0 Termalica_B_B_Nieciecza
    15:30 Jagiellonia_Białystok 2-0 Zagłębie_Lubin
    18:00 Górnik_Łęczna 0-2 Legia_Warszawa

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce 0-0 Ruch_Chorzow

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków 1-2 Lech_Poznań
    Bartol - Nekkar

    Bartol - Wasat

    Bartol - ex U69

    Radu Lykan - ex U18

  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 2:1

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0:2

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1:1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 4:1

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1:2

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 4:0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 3:0
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1:3

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 2:0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1:1
    Harry Potter DarkBlue
    Ganimed ON
    Zagadra OFF



  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 2:0

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 1:3

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1:1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 0:1

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 0:1

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 2:0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 1:1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1:2

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 2:1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1:2
    "The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell

    The post was edited 1 time, last by Czeqs ().

  • Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań 1–1 FC_Basel

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi 0-2 Legia_Warszawa

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice 1-1 Górnik_Zabrze
    20:30 Lechia_Gdańsk 2-1 Pogoń_Szczecin

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie 1-2 Cracovia_Kraków

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław 2-0 Termalica_B_B_Nieciecza
    15:30 Jagiellonia_Białystok 2-1 Zagłębie_Lubin
    18:00 Górnik_Łęczna 0-2 Legia_Warszawa

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce 1-1 Ruch_Chorzow

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków 1-2 Lech_Poznań

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań 2-0 FC_Basel

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi 0-4 Legia_Warszawa

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice 0-0 Górnik_Zabrze
    20:30 Lechia_Gdańsk 3-0 Pogoń_Szczecin

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie 1-2 Cracovia_Kraków

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław 4-0 Termalica_B_B_Nieciecza
    15:30 Jagiellonia_Białystok 2-1 Zagłębie_Lubin
    18:00 Górnik_Łęczna 0-4 Legia_Warszawa

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce 1-0 Ruch_Chorzow

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków 0-3 Lech_Poznań
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań 2:0 FC_Basel

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - 0:3 - Legia_Warszawa

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - 1:1 - Górnik_Zabrze
    20:30 Lechia_Gdańsk - 1:2 - Pogoń_Szczecin

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - 0:2 - Cracovia_Kraków

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - 3:0 - Termalica_B_B_Nieciecza
    15:30 Jagiellonia_Białystok - 3:1 - Zagłębie_Lubin
    18:00 Górnik_Łęczna - 1:3 - Legia_Warszawa

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - 2:1 - Ruch_Chorzow

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - 1:2 - Lech_Poznań
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań 1–2 FC_Basel

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi 0-2 Legia_Warszawa

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice 1-2 Górnik_Zabrze
    20:30 Lechia_Gdańsk 2-1 Pogoń_Szczecin

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie 1-2 Cracovia_Kraków

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław 2-0 Termalica_B_B_Nieciecza
    15:30 Jagiellonia_Białystok 2-0 Zagłębie_Lubin
    18:00 Górnik_Łęczna 1-2 Legia_Warszawa

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce 2-1 Ruch_Chorzow

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków 1-2 Lech_Poznań
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 2-1

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 1-2

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 2-0
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 2-1

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1-1

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 3-1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 2-1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1-2

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow2-1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań1-2
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1-2

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0-1

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1-1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 2-0

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1-2

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 2-0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 3-1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1-2

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 1-1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1-1
    Uni 11, 22, 37, 52, Eridanus, Ganimed OFF


    Aktualnie Uni Izar
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań 1–2 FC_Basel

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi 0-2 Legia_Warszawa

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice 0-1 Górnik_Zabrze
    20:30 Lechia_Gdańsk 0-2 Pogoń_Szczecin

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie 1-2 Cracovia_Kraków

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław 2-1 Termalica_B_B_Nieciecza
    15:30 Jagiellonia_Białystok 2-0 Zagłębie_Lubin
    18:00 Górnik_Łęczna 1-2 Legia_Warszawa

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce 0-0 Ruch_Chorzow

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków 1-1 Lech_Poznań
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1-0

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 1-2

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1-1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 1-0

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 0-2

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 0-1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 1-1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 0-1

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 1-1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1-2
    EX GO Uni Electra, EX GO Uni Io
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1:1

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0:2

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1:1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 0:0

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1:2

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 2:0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 2:1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1:3

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 2:0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1:1
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1:2

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0:2

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1:2
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 1:0

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1:2

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 3:1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 2:0
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1:3

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 2:1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1:3
    Personal best: 2660%
    ACS:17122,97%
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1-2

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0-2

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1-1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 1-1

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 0-1

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 2-0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 2-1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1-2

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 2-1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1-0
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 0:0

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0:3

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 2:0
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 1:1

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1:3

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 3:1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 1:0
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1:3

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 3:0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1:2
    ACS 31257%
    PB 7662%
    u13 - OFF
    u24 - Manitou - OFF
    u25 - AR - OFF
    u28 - Nazgul - OFF
    Hydra - WOL-VES [WzB] - OFF
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1-3

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0-2

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1-1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 2-0

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1-0

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 2-1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 0-0
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 0-1

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 2-2

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 0-0
    Pożegnanie uni 37
    95ST=155.500%
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1:2

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0:2

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 0:1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 2:2

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1:2

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 3:0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 2:1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1:3

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 2:0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1:2
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 0:1

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 1:3

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 2:1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 2:0

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1:1

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 1:0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 3:1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1:2

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 2:0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 0:0
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1-0

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0-2

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1-1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 1-2

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 0-2

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 2-0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 2-0
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1-2

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 1-0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1-2
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015
    Kwalifikacje LM i LE
    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1:0

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0:3

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 0:1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 1:2

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 0:0

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 1:1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 2:0
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1:3

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 2:2

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 0:1
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań 1 – 0 FC_Basel

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi 0 - 3 Legia_Warszawa

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice 1 - 1 Górnik_Zabrze
    20:30 Lechia_Gdańsk 2 - 0 Pogoń_Szczecin

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie 1 - 3 Cracovia_Kraków

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław 2 - 0 Termalica_B_B_Nieciecza
    15:30 Jagiellonia_Białystok 2 - 0 Zagłębie_Lubin
    18:00 Górnik_Łęczna 1 - 3 Legia_Warszawa

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce 2 - 1 Ruch_Chorzow

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków 1 - 1 Lech_Poznań
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 0-2

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0-4

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 0-1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 2-1

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1-1

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 3-1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 3-1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 0-4

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 1-2

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 0-2

    <: Uni 43 Top 9 (off) | Drako Top 50 (off) | Quantum Top 60 (off) <:

    :juzpotobie: Ogame pl: 281,357 % :juzpotobie:
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1-1

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0-2

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1-1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 2-0

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 0-0

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 2-0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 2-1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1-3

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 1-0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1-1
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E
  • Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 1:1

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0:1

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1:1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 1:1

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1:1

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 2:0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 2:1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1:2

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 1:1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 2:0
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)