Liga Typerów - 8 Edycja - ZAKOŃCZONA - zwycięzca: Toadie

  • 1 kolejka LT - 24.07-27.07.2015

    2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 0-0
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 0-1

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 1-1

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 0-2
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 2-1
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 3-2

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 3-0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 3-1
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 1:0
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 0:0

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 1:2

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 2:1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 3:0
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 3:1

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 0:0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 1:0
    ACS 31257%
    PB 7662%
    Hydra - WOL-VES [WzB] - OFF
  • 1 kolejka LT - 24.07-27.07.2015

    2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 1-1
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 1-1

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 3-1

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 1-1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 2-1
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 3-1

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 1-1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 2-1
  • 1 kolejka LT - 24.07-27.07.2015

    2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 1:0
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 0:2

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 2:1

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 0:0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 3:0
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 3:1

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 0:2

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 2:0
    ST:490%, 213%, 250%, 345% Uni2
    ACS wtopa na 4477 fajerwerków
    Fornax ST 163% 185% 189% 279%
    Vega 429%
  • 1 kolejka LT - 24.07-27.07.2015

    2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 2-1
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 1-1

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 0-0

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 2-2
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 2-0
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 2-0

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 1-2

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 1-0
    Pożegnanie uni 37
    95ST=155.500%
  • 1 kolejka LT - 24.07-27.07.2015

    2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 1-1
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 1-1

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 1-0

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 1-2
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 3-0
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 4-1

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 1-0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 3-1
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E
  • 1 kolejka LT - 24.07-27.07.2015

    2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 1:0
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 1:2

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 0:0

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 0:2
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 4:0
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 3:0

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 0:2

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 3:1
  • 1 kolejka LT - 24.07-27.07.2015

    2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 2-1
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 2-3

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 0-2

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 2-1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 3-0
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 2-1

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 2-1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 3-2
  • 1 kolejka LT - 24.07-27.07.2015

    2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 1-1
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 1-2

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 2-1

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 1-1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 2-0
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 3-1

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 2-0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 1-1
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13
  • piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 2-0
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 2-1

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 0-1

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 1-1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 3-0
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 2-0

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 1-2

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 1-1
    Uni 11, 22, 37, 52, Eridanus, Ganimed OFF


    Aktualnie Uni Izar
  • 2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 0-0
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 0-1

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 0-1

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 1-2
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 3-0
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 2-0

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 0-1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 2-0
  • 1 kolejka LT - 24.07-27.07.2015

    2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - 1:2 - Piast_Gliwice
    20:30 Cracovia_Kraków - 0:2 - Wisła_Kraków

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - 2:0 - Korona_Kielce

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - 2:1 - Śląsk_Wrocław
    15:30 Jagiellonia_Białystok - 2:2 - Termalica_B-B_Nieciecza
    18:00 Legia_Warszawa - 3:1 - Podbeskidzie

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - 0:0 - Górnik_Zabrze

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - 4:1 - Lechia_Gdańsk
  • piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 1:1
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 1:0

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 1:2

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 3:1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 2:0
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 3:1

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 1:1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 2:0
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • 2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 0:2
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 1:2

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 2:0

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 1:1
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 2:0
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 2:0

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 1:1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 2:1
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...





    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!

    Pręgierz (*)
  • 1 kolejka LT - 24.07-27.07.2015

    2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow 2-1 Piast_Gliwice
    20:30 Cracovia_Kraków 1-1 Wisła_Kraków

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin 1-3 Korona_Kielce

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin 1-2 Śląsk_Wrocław
    15:30 Jagiellonia_Białystok 3-0 Termalica_B-B_Nieciecza
    18:00 Legia_Warszawa 4-0 Podbeskidzie

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna 1-2 Górnik_Zabrze

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań 2-0 Lechia_Gdańsk
    Personal best: 2660%
    ACS:17122,97%

    The post was edited 1 time, last by Bora 3d ().

  • 1 kolejka LT - 24.07-27.07.2015

    2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 0:1
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 2:1

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 1:1

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 2:0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 2:0
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 1:0

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 1:1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 1:0
  • piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice 1:1
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków 2:0

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce 2:0

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 2:0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 2:0
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 1:0

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 2:1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 1:1
    zgniły liberał/podły ateista
  • piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow 1-1 Piast_Gliwice
    20:30 Cracovia_Kraków 1-2 Wisła_Kraków

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin 2-1 Korona_Kielce

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin 1-1 Śląsk_Wrocław
    15:30 Jagiellonia_Białystok 2-0 Termalica_B-B_Nieciecza
    18:00 Legia_Warszawa 2-0 Podbeskidzie

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna 1-1 Górnik_Zabrze

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań 2-1 Lechia_Gdańsk

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Zostań moderatorem kasai - jedyna i niepowtarzalna okazja ;)
    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • 2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow 2-1 Piast_Gliwice
    20:30 Cracovia_Kraków 1-1 Wisła_Kraków

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin 0-1 Korona_Kielce

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin 1-1 Śląsk_Wrocław
    15:30 Jagiellonia_Białystok 2-0 Termalica_B-B_Nieciecza
    18:00 Legia_Warszawa 2-0 Podbeskidzie

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna 2-1 Górnik_Zabrze

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań 2-1 Lechia_Gdańsk
    Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

    Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
  • 1 kolejka LT - 24.07-27.07.2015

    2 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow 1 - 0 Piast_Gliwice
    20:30 Cracovia_Kraków 1 - 2 Wisła_Kraków

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin 1 - 1 Korona_Kielce

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin 0 - 2 Śląsk_Wrocław
    15:30 Jagiellonia_Białystok 3 - 1 Termalica_B-B_Nieciecza
    18:00 Legia_Warszawa 3 - 0 Podbeskidzie

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna 1 - 1 Górnik_Zabrze

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań 2 - 1 Lechia_Gdańsk
  • piątek, 24 lipca
    18:00 Ruch_Chorzow - Piast_Gliwice
    20:30 Cracovia_Kraków - Wisła_Kraków

    sobota, 25 lipca
    18:00 Zagłębie_Lubin - Korona_Kielce

    niedziela, 26 lipca
    15:30 Pogoń_Szczecin - Śląsk_Wrocław 2:2
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Termalica_B-B_Nieciecza 3:1
    18:00 Legia_Warszawa - Podbeskidzie 2:1

    poniedziałek, 27 lipca
    18:00 Górnik_Łęczna - Górnik_Zabrze 3:2

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 25 lipca
    20:30 Lech_Poznań - Lechia_Gdańsk 1:1

    Tuż za horyzontem słońca brzask
    Blady świt już niesie śmierć
    Wrogich dział już słychać trzask
    Wróg dowie się kim Pirat jest.
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań 0–2 FC_Basel

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi 2-0 Legia_Warszawa

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice 0-0 Górnik_Zabrze
    20:30 Lechia_Gdańsk 0-2 Pogoń_Szczecin

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie 1-1 Cracovia_Kraków

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław 2-0 Termalica_B_B_Nieciecza
    15:30 Jagiellonia_Białystok 3-1 Zagłębie_Lubin
    18:00 Górnik_Łęczna 0-3 Legia_Warszawa

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce 0-0 Ruch_Chorzow

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków 2-3 Lech_Poznań

    S&D Xalynth - Niszczyciel Moonów: 38
    Top1 śpiąca lama Xalynth - 69k %
    PB 108066,73%

    Orły latają samotnie, a barany chodzą stadami.
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań 2–1 FC_Basel

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi 0-3 Legia_Warszawa

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice 1-0 Górnik_Zabrze
    20:30 Lechia_Gdańsk 2-1 Pogoń_Szczecin

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie 1-1 Cracovia_Kraków

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław 2-0 Termalica_B_B_Nieciecza
    15:30 Jagiellonia_Białystok 2-0 Zagłębie_Lubin
    18:00 Górnik_Łęczna 0-1 Legia_Warszawa

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce 1-0 Ruch_Chorzow

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków 0-2 Lech_Poznan
    Hyperion ON

    Nick: NotoriousTT
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań 1-0 FC_Basel

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi 1-2 Legia_Warszawa

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice 0-2 Górnik_Zabrze
    20:30 Lechia_Gdańsk 0-0 Pogoń_Szczecin

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie 1-0 Cracovia_Kraków

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław 2-0 Termalica_B_B_Nieciecza
    15:30 Jagiellonia_Białystok 1-2 Zagłębie_Lubin
    18:00 Górnik_Łęczna 0-2 Legia_Warszawa

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce 0-1 Ruch_Chorzow

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków 2-2 Lech_Poznań
    ST:490%, 213%, 250%, 345% Uni2
    ACS wtopa na 4477 fajerwerków
    Fornax ST 163% 185% 189% 279%
    Vega 429%
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 0:1

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0:0

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1:1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 0:2

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 0:3

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 0:0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 1:0
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 1:2

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 0:1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 2:1
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań 1–3 FC_Basel

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi 0-2 Legia_Warszawa

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice 1-0 Górnik_Zabrze
    20:30 Lechia_Gdańsk 2-1 Pogoń_Szczecin

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie 1-2 Cracovia_Kraków

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław 2-0 Termalica_B_B_Nieciecza
    15:30 Jagiellonia_Białystok 2-0 Zagłębie_Lubin
    18:00 Górnik_Łęczna 0-1 Legia_Warszawa

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce 1-0 Ruch_Chorzow

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków 1-1 Lech_Poznan
    21/10/2015
    #22
    533,75%
    ☻ Pingwinek
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 0:0

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0:1

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1:1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 1:0

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1:2

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 2:0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 3:0
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 0:3

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 0:0

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 0:2
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 2:0

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 2:1

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 1:1
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 1:1

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 2:2

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 3:0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 1:1
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 0:2

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 2:1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 1:0

    Tuż za horyzontem słońca brzask
    Blady świt już niesie śmierć
    Wrogich dział już słychać trzask
    Wróg dowie się kim Pirat jest.
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań – FC_Basel 0-3

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi - Legia_Warszawa 0-2

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice - Górnik_Zabrze 0:0
    20:30 Lechia_Gdańsk - Pogoń_Szczecin 3:1

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie - Cracovia_Kraków 1-3

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław - Termalica_B_B_Nieciecza 1:0
    15:30 Jagiellonia_Białystok - Zagłębie_Lubin 3-2
    18:00 Górnik_Łęczna - Legia_Warszawa 0-3

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce - Ruch_Chorzow 1-1

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków - Lech_Poznań 2-1
  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015

    Kwalifikacje LM i LE

    środa, 29 lipca
    20:45 Lech_Poznań 2–1 FC_Basel

    czwartek, 30 lipca
    20:00 FK_Kukesi 1-1 Legia_Warszawa

    3 kolejka Ekstraklasy

    piątek, 31 lipca
    18:00 Piast_Gliwice 2-1 Górnik_Zabrze
    20:30 Lechia_Gdańsk 2-0 Pogoń_Szczecin

    sobota, 1 sierpnia
    18:00 Podbeskidzie 1-2 Cracovia_Kraków

    niedziela, 2 sierpnia
    15:30 Śląsk_Wrocław 2-0 Termalica_B_B_Nieciecza
    15:30 Jagiellonia_Białystok 1-0 Zagłębie_Lubin
    18:00 Górnik_Łęczna 0-3 Legia_Warszawa

    poniedziałek, 3 sierpnia
    18:00 Korona_Kielce 0-0 Ruch_Chorzow

    Mecze specjalne - punktacja x2

    sobota, 1 sierpnia
    20:30 Wisła_Kraków 1-2 Lech_Poznań
    U68 - On
    Fenrir - On