Konkurs: Ogejm na wakacjach!

    • Konkurs

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Konkurs: Ogejm na wakacjach!



      Drodzy komandorzy!
      Wraz z nadejściem lata i okresem wakacyjnym pragniemy Was poinformować o nadchodzącym konkursie! Waszym zadaniem będzie stworzyć własnoręcznie pamiątkę lub uwiecznić wakacyjny motyw powiązany z OGame. Pozostawiamy Wam szeroki wachlarz technik i motywów (statki kosmiczne z piasku, ekstraktor deuteru z szyszek - cokolwiek przyjdzie Wam do głowy), jednak musi zawierać w sobie nawiązanie do wakacji oraz OGame.



      • Każdy użytkownik może zgłosić maksymalnie 3 prace, jednocześnie przysługuje mu tylko jedna nagroda.
      • Prace konkursowe prosimy wysłać na adres email: konkurs@ogame.pl
      • Każda praca musi zawierać napis Ogame 2015.
      • Dopuszczalną formą zgłaszania prac są zdjęcia zapisane w formacie .jpg oraz .png, zahostowane na www.fotosik.pl lub www.imgur.com
      • Zabrania się jakiegokolwiek fotomontażu (graficznej ingerencji w zdjęcie).
        Prace należy nadsyłać w terminie: [13.07 - 31.08]
      • Zwycięzca zostanie wybrany poprzez głosowanie przeprowadzone w gronie członków Teamu w dniach: [04.09 - 14.09]
      • Użytkownicy forum będą mogli wybrać najlepszą pracę w publicznej ankiecie udostępnionej na forum po zakończeniu zgłoszeń w wyznaczonym terminie: [04.09 - 14.09]
      • Wszelkie dyskusje odnośnie konkursu należy zamieszczać w temacie dyskusyjnym: Konkurs: Ogejm na wakacjach!
      • Po zakończeniu etapu głosowania, wyniki zostaną ogłoszone w tym temacie.




      1. miejsce - kupon o wartości 10 do wykorzystania w grach firmy Gameforge + dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu
      2. miejsce - kupon o wartości 6 do wykorzystania w grach firmy Gameforge + dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu
      3. miejsce - kupon o wartości 3 do wykorzystania w grach firmy Gameforge + dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu

      1. miejsce w głosowaniu użytkowników - kupon o wartości 10 do wykorzystania w grach firmy Gameforge


      W czasie trwania konkursu w pełni obowiązuje Regulamin Forum.
      Każdy uczestnik biorący udział w zabawie w pełni akceptuje jego zasady.
      Administracja Forum zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie konkursu.
      Nieprzestrzeganie zasad wiąże się z odrzuceniem prac.
      Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Indestructible.
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Nikt z Was nie wysłał żadnej pracy. Bardzo nad tym ubolewamy. Nikt nie dostaje tak więc nawet nagrody pocieszenia.

      Ale nie martwcie się, już jutro czeka na Was kolejny konkurs. Być może będzie on łatwiejszy w realizacji i ktoś z Was pokusi się o łatwą antymaterię.

      Do jutra!
      Jestem i mnie nie ma ^^